Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, SunZero said:

jel istina da je Faye izbacen iz ekipe zbog toga sto je izbegavao da rilja u ABA folirajuci sitne povrede ?

Isto sam procitao ovde ili na drugom forumu... Znajuci Fayea, tj gledajuci ga prosle sezone i svo to zalaganje na aba utakmicama, jako i u meso sto se kaze, ne verujem da bi folirao... Mada, imajuci u obzir da sada igramo EL a ABA ligu do sada u "laganom" ritmu... Moze da se nasluti da se folirao, mada sve su to pretpostavke.

Link to comment
Share on other sites

Dzenkins utakmica sezone do sad.

Brauna odmorili.

Panteru sto pre ponuditi produzenje ugovora.

Bili zategao ruku pred obracun sa Zalgirisom i Albom.

Stimac doneo ogromnu energiju povratkom

 

Bilo je uzivanje gledati utakmicu!

Na redu je evroligaska poslastica u dva dana dve tekme.

Ko ce docekati sredu.

 

Bravo, Zvezdo!

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 12Laki said:

Izvrnuo zglob protiv Asvela.Al ocigledno nije bas nesto ozbiljno cim je mogao da se vrati tamo i ovde da odigra par min...

Delovalo je u 1/4 kad je izlazio iz igre da ga saigraci pitaju da li je ok, valjda nije osetio probleme sa zglobom.

Link to comment
Share on other sites

Revijalna utakmica za nas. Bez puno muke. Stvarno smo drugaciji tim nego onaj od pre mesec dana. Iako su komentari posle ovakvih utakmica manje vise nevazni, eto da napisem par reci:

Djenka se vratiou velikom stilu. Bravo za partiju 

Pevise plus jedan (faul plus kos) situacija smo napravili. Velika primedba

Onaj Perry nas odvalio. U jednom usporenom snimku se videlo pri ulazu na kos da mu je ruka sa loptom vise nego Stimceva u odbrani (koji je pritom skocio). Ali na kraju mislim da ce da sanja Dobrica koji je usavrsio ono njegovo udaranje Banane u kontri

Gist kada solira u napadu je stetocina. Kada ne solira, dosta bolje izgleda nego pre mesec dana

Simanic slab

Lazic sasvim solidan

Ako je vec Faye jos uvek u Zvezdi, zasto nije bio u ekipi kao druga cetvorka. Mi imamo samo Simanica na cetvorci. Mislim da je Faye mogao da bude zu ekipu (valjda je i dalje za to placen). Da li se zna uopste Status Fayea i drugog Brauna?

 

Ekipa izgleda sasvim dobro na terenu i jedva cekam sledecu utakmicu (do pre mesec dana ovo ne bi ni u snu napisao). Bravo za Sakotu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ocekuje se prepuna Arena protiv Zalgirisa, danas je za 5 sati planulo polovina karata. Neverovatno kako se sve okrenulo od kad nema malog tatinog sincica. Naisao je neki pozitivan naboj i kod igraca i kod navijaca. Redjaju se pobede i podizu dometi ponovo. Neki ce reci kako je pozitivna energija krenula zato sto smo zaredjali par pobeda, samo zaboravljaju da sa cuftom ne bi nikad zaredjali par pobeda 😄 Vidi se neka neverovatna energija sada kod igraca, pre toga su izgledali kao mrtvaci na terenu uglavnom. Zao mi je sto zbog Cokijeve sujete i inata mali nije ranije sklonjen. Kostao nas je makar tri pobede u Evroligi. Coki je bukvalno povukao rucnu metar pred ambis, jer smo bili na putu da sve ode u pi*du mater*nu! Kad se samo setim kakva je negativa bila medju navijacima i igracima, Arena je zvrjala poluprazna, ljudi su bili ogorceni. Cufta je svaki mec imao negativne posledice po ekipu, sa njim na terenu smo bukvalno svaki mec bili na -15 -20 poena. Voleo bih da je sve  to bio samo ruzan san. Ako se cufta vrati mislim da cu se ispovracati.

Edited by StephenBob
  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...