Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

29 minutes ago, Šarac said:

Treniraju sa ekipom , ali odvojeno, u istom terminu kao i svi igraci. 

 

Jel oni mogu da potpisu za EK timove ili bi mogli da nastupaju samo u drzavnim ligama?

Sa jedne strane malo treniraju i dobijaju lovu, ali je to lose za kontinuitet, pogotovo sto obojica mogu da zabodu vrv jos jedan ugovor za lovu.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Anton Chigurh said:

Interviews that precede unfortunate events

 

 

Ovo je nešto kao kad je netom kružilo ono pismo malog Vlada Divca Politikinom zabavniku, gdje se žali da nikako da prestane da raste.

Samo što je ono bio falsifikat, a ovo je stvarno.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kankkunen said:

Nije šija nego vrat ... :classic_smile: al dobro, aj nam reci ima li šanse da neko od njih odigra neki minut ... tvoje mišljenje.

Ja bih voleo da Faye se vrati, ali mislim da nema sanse, pogotovo sto se vratio Djenka, veceras je isti sastav kao i protiv Asvela, samo sto Djenka ulazi umesto MJK, ( u 12 ne i na njegovu poziciju da me pogresno ljudi ne shvate).Morao bi neki epski raspad da se desi kod nekih igraca, pupu ne daj Boze neke teze povrede pa da se oni vrate u tim. OJO, Faye i DB su shilbovani da se tako izrazimo. Na vas ne racunamo, skracena je rotacija, cudi me samo kako FC3 ne dobija minute veceras posto je LB jos uvek rovit, verujem da ce Djenka dosta vise minuta.

Stratosu treba napraviti mesto isto tako, jednostavno vracanje Fayea sada za jednu utakmicu je neposteno i prema njemu jer se vec uveliko radi na trazenju kluba. 

Kada se Stratos vrati, pa i MJK van 12 ce morati Jovanovic, van 12 je FC3 i jos jedan (Dobric, Lazic, Kuzmic,Djenka,) . To ce biti 15 igraca , ova trojica jebiga tu ste i kostate nas, ali kao sto sam napomenuo , mora da se desi bas nesto katastrofalno da bi ih vratili u tim. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, laki pepe said:

Jasno. Pitam cisto da vidim ima li nekih novina. Sad je sumorno i hladno kod nas, mozda pristanu da skoknu do neke Andaluzije ili Galicije, sta znam 🙂

Ono jes ... mada, treba zalečiti stare rane iz mladosti što su ostale :classic_smile: ... BGD nije loša opcija. Nisu u godinama da im karijere zavise nešto od toga ... opušteno.

Link to comment
Share on other sites

@Šarac

 

Pristaju li silbovani igraci, bar nacelno, da im se nadje klub gdje bi igrali? 

Ni tu mi ne djeluje da je situacija podjednaka. Odzo je svakako zainteresovan da se pokaze novog ugovora radi. A druga dvojica malo teze. Ne bi me zacudilo da Braun odlezi svoje u Bg H2O ili da Faje odmori stare kosti kao sto @Kankkunen kaze.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

Licno mislim da je njima svejedno hoce li igrati do kraja sezone. Nisu klinci zeljni dokazivanja. Naravno, kada covek razmisli o tome, to ne deluje normalno sa sportske strane, ali imaju garantovanu platu, izvrsavaju klupske obaveze... a nesto sumnjam da se bas otimaju klubovi za njih.

 

Ja cu licno biti prilicno iznenadjen da neko hoce da uzme Derika (zbog ocigledno ocajnog fizickog stanja) i Fajea (Zbog realno manjka kvaliteta).

Link to comment
Share on other sites

Vec ste napisali, a i vesti sa RSB-a kazu (najavljivani sastavi timova za prethodne utakmice tamo su bili tacni) da danas igra isti tim kao protiv Asvela samo umesto Kuridze upada Dzenkins (ovi podebljani u listi dole). Takodje, Kuridza se ocekuje u timu za nekih 10-15 dana.

Ocigledno igraci koji su precrtani i na treningu treniraju odvojeno od ostatka ekipe (Faje, D. Braun i Odzo) se nece uopste skidati za utakmice, eventualno kad bas nema 12 sposobnih igraca od ostatka tima (koji ce ciniti 14 igraca i rekreativac) pa jedan uleti da popuni broj (kao Odzo protiv Krke prosli ponedeljak).

 

1 L.Brown, Jenkins, Covic
2 Baron, Punter, Davidovac
3 Lazic, Dobric, Perperoglou
4 Simanic, Jagodić-Kuridža 
5 Kuzmic, Gist, Stimac, Jovanovic 

 

To je to od tima sada, Kuridzu ce na 4 da menjaju Gist i Davidovac po potrebi (uz Simanica naravno), a i kako se ocekuje skori povratak Stratosa moze i on da igra tu poziciju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

@Šarac

 

Pristaju li silbovani igraci, bar nacelno, da im se nadje klub gdje bi igrali? 

Ni tu mi ne djeluje da je situacija podjednaka. Odzo je svakako zainteresovan da se pokaze novog ugovora radi. A druga dvojica malo teze. Ne bi me zacudilo da Braun odlezi svoje u Bg H2O ili da Faje odmori stare kosti kao sto @Kankkunen

Ojo je u odlasku jos mesec dana pre ovih promena onog trenutka kada je svog managera koji ga doveo u FMP zamenio novim. Bio je nezadovoljan minutazom, nije hteo produzenje ugovora letos, cak i tokom sezone je bilo govora oko produzetka saradnje nije hteo, sada kada je bez minutaze a nema interesovanja, bicemo na gubitku svi, i mi i on.

 

DB, covek je pun kao brod, npr, on sam placa svoju gajbu u BGH20, neku perveznu cenu, on je dosao sa namerama da oporavi karijeru kako bi uzeo neki dobar ugovor sledece sezone preko nas stvarno mu cifra nije bila primarna. sada u takvom statusu kakav jeste, mi smo pojeli onu stvar, rizikovali smo  , sada neka gledaju kako ce iz kojih izvora da ga placaju do kraja ugovora, jer niti moze nama da pomogne na parketu sa onim sto on moze da pruzi, niti ce neko da ga uzme u ovakvom stanju.On je zdrav i sve ali ostalo je samo ime ali i  cinjenica da je sada vec treca sezona da ne igra. 

 

Faye. Ovde je misterija kako nije do sada nadjen klub u IT ili GR gde vec ima neko iskustvo, nije njegova plata do kraja sezone nesto sto kubovi ne bi preuzeli, pa cak i pola pola je usteda.

Misterija stvarno, bio sam ubedjen da ce prvi naci klub.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

 

drugim rečima, plaća ih zvezda da održavaju formu igrajući 1na1, dok treći sudi  ( :

a mogu i amerikanca da cepaju

Tako je, U julu da si znao da ova tri igraca nece doneti to sto nam treba niko ih ne bi potpisao, ali se secam da je bilo na ovom istom mestu odusevljenja kada su produzili i Fayea i doveden DB. Pa i LB je bio teran kao najveca prevara pa se okrenula prica za 180 stepeni posle prvih pobeda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

 

drugim rečima, plaća ih zvezda da održavaju formu igrajući 1na1, dok treći sudi  ( :

a mogu i amerikanca da cepaju

To se zove porodica  😁

 

Kroz kakve god probleme prolazili, porodični koncept ostaje naš zaštitni znak ❤️

Edited by Matador
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Tako je, U julu da si znao da ova tri igraca nece doneti to sto nam treba niko ih ne bi potpisao, ali se secam da je bilo na ovom istom mestu odusevljenja kada su produzili i Fayea i doveden DB. Pa i LB je bio teran kao najveca prevara pa se okrenula prica za 180 stepeni posle prvih pobeda. 

 

 

jasno. ja bih i sada radije čekao derricka browna nego potpisao obojicu iz dueta štime i kuridža. fayea nema šta da čekam, čovek je igrao. drugi je problem to što nismo napravili igru u kojoj bi on bio relevantniji u el

 

al dobro, šta je tu je, to je sad stara priča, već viđena, samo što sada ide 3u1 akcija "šilbovanja" ( :

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Tako je, U julu da si znao da ova tri igraca nece doneti to sto nam treba niko ih ne bi potpisao, ali se secam da je bilo na ovom istom mestu odusevljenja kada su produzili i Fayea i doveden DB. Pa i LB je bio teran kao najveca prevara pa se okrenula prica za 180 stepeni posle prvih pobeda. 

Za Fajea se kladim da je stvar motivacije. Ocigledno se ohladio kad je Tomic otisao. Mozda je cak i na gubitnickoj strani ako je bilo nekog sukoba u svlacionici. Insinuiram naravno, ali ne bih se iznenadio da je bas tako.

Link to comment
Share on other sites

 
 
jasno. ja bih i sada radije čekao derricka browna nego potpisao obojicu iz dueta štime i kuridža. fayea nema šta da čekam, čovek je igrao. drugi je problem to što nismo napravili igru u kojoj bi on bio relevantniji u el
 
al dobro, šta je tu je, to je sad stara priča, već viđena, samo što sada ide 3u1 akcija "šilbovanja" ( :

Poenta je da se setis gde smo bili u Julu :))

Nego, pored EL, sviđa mi se ovaj trend neigranja Mališe nu u ABA.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Za Fajea se kladim da je stvar motivacije. Ocigledno se ohladio kad je Tomic otisao. Mozda je cak i na gubitnickoj strani ako je bilo nekog sukoba u svlacionici. Insinuiram naravno, ali ne bih se iznenadio da je bas tako.

On se dodatno istrošio na SP u Kini, to se zaboravlja. Za njegove godine to je veliki teret.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

On se dodatno istrošio na SP u Kini, to se zaboravlja. Za njegove godine to je veliki teret.

 

ipak, kada je počela sezona, opet je uzimao 17 ofanzivnih skokova, haslovao i lupao banane i davao trice kad mu se ukaže prilika

faye je prosto žrtva haosa u kojem se igralo, nije on lik koji na individualan talenat može da popravi utisak 

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ipak, kada je počela sezona, opet je uzimao 17 ofanzivnih skokova, haslovao i lupao banane i davao trice kad mu se ukaže prilika

faye je prosto žrtva haosa u kojem se igralo, nije on lik koji na individualan talenat može da popravi utisak 

Slažem se, ja nisam bio za promene ... sem jedne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

 

Daleko bilo da igra. Samo ne bi bilo lose da odvojeno trenira dok mu se trazi drugi klub. 

Pretera ga, brate... Ovo je premija ukoliko je "najbolji plej ekipe" definitivno "duze aut zbog povrede". Nije ipak sve to 100%, al ako je 15 igrac ekipe dobro je u svakom slucaju...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...