Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

5 minutes ago, Zizu said:

Pitaj Celtic- a covinog portparola. Siguran sam da imas nalog na RSB- u.

Nemam nalog, mada citam ukoso, pogotovo sta pise covjek o kojem pricas. Kako si raspolagao nekim informacijama koje nisam nasao preptostavljam da ima pristup nekim manje javnim informacijama.

 

Mene narocito interesuje da li ce leci prica sa Djenkom, mislim da nema smisla isticati koliko je to vazno.

 

Edit. Vidim i @Šarac je aktivan, moze i on da kaze sta zna.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Nemam nalog, mada citam ukoso, pogotovo sta pise covjek o kojem pricas. Kako si raspolagao nekim informacijama koje nisam nasao preptostavljam da ima pristup nekim manje javnim informacijama.

 

Mene narocito interesuje da li ce leci prica sa Djenkom, mislim da nema smisla isticati koliko je to vazno.

 

Edit. Vidim i @Šarac je aktivan, moze i on da kaze sta zna.

Djenka je juce odradio trening. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki pepe said:

Nemam nalog, mada citam ukoso, pogotovo sta pise covjek o kojem pricas. Kako si raspolagao nekim informacijama koje nisam nasao preptostavljam da ima pristup nekim manje javnim informacijama.

 

Mene narocito interesuje da li ce leci prica sa Djenkom, mislim da nema smisla isticati koliko je to vazno.

Verovatno javno ako mislis na saopstenje kluba nece biti saopstenja ili ce biti u mirnom tonu.  Ono sto je Celtic pisao ukratko sam preneo. Depresija, nezadovoljstvo...

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zizu said:

Verovatno javno ako mislis na saopstenje kluba nece biti saopstenja.  Ono sto je Celtic pisao ukratko sam preneo. Depresija, nezadovoljstvo...

Kad sam govorio o "nejavnim" informacijama mislio sam na neku zatvorenu temu za clanove.

 

A da se razumijemo uzrok iznenadnog odlaska tamo je ostao nepoznat. I to sto si naveo ja nisam eksplicitno procitao od tog clana, ali moze biti. Uostalom kao i da je rijec o krivicnom gonjenju, problemima sa zdravljem majke i sta se sve nije navodilo po netu.

 

Meni je to manje bitno od toga da se sve dobroj na vrijeme rijesi i da u nastavku glavom bude u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, NMX said:
Panter iz drugog ugla
 
giphy.gif

Ovo je bilo skoro bez driblinga, samo ovaj naskok...sreća pa je 10kg lakši i dovoljno brži da je ovo prošlo jer čuvar je krenuo da brani prodor...tačnije da ga usmeri unutra. Svaka čast za kohones ali takvi igrači se kunu ili kuju u zvezde...nema sredine kod ''Real wild one''.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@laki pepe

Ne bih pisao i prenosio nesto, spominjao nick forumasa a da nisam procitao. I ne brini, javilo bi se ovde dosta njih da me demantuju.

Preneo sam jer znam da unazad par godina klub ima najbolju saradnju sa RSB- om i da im daju info kako bi imali ekskluzivnost, a navedeni forumas je zaduzen za kosarkaski deo. Zauzvrat, oni stite interese kluba. Ponekad, klub sto ne zeli javno da saopsti, saopstavaju na RSB- u.

Nista oni ne pisu tek tako...

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pero_Cameron said:

Lorenzo vec 2. put izvrce zglob, srecom nije bilo ozbiljno. Mora da rilja po 30+ minuta cak i u Aba mecevima, zbog taja i sina. 2 puta smo imali srece, treci put se bojim da ce nas sudbina osamariti, kad bude najvise trebalo (videti pod Jovic).

 

Neka se odmori protiv Mege sada, na 1 mogu da se menjaju i Panter junior (ne taj koji mislite) i Davidovac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Šakota nije govorio o statusu povređenog Marka Jagodić-Kuridže ili odsutnog Čarlsa Dženkinsa, pa ostaje da se vidi da li će neko od njih biti u sastavu za naredni meč ili za duele protiv Litvanaca i Nemaca.

Kad nema Rajka da postavi pitanje, on jedini nešto radi na tim kzš ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Kad nema Rajka da postavi pitanje, on jedini nešto radi na tim kzš ...

 

mene samo jedna stvar interesuje u vezi rajka : na koju foru on i na zvezda i na partizan konferencijama UVEK prvi postavlja pitanje i odredi time "let's get killed" stil i ton konferencije? jel ima neki vaučer za prednost koji traje 20 godina? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mene samo jedna stvar interesuje u vezi rajka : na koju foru on i na zvezda i na partizan konferencijama UVEK prvi postavlja pitanje i odredi time "let's get killed" stil i ton konferencije? jel ima neki vaučer za prednost koji traje 20 godina? 

Rajko na basketu je kao Rada iz Jedinstva na Psihovim kzš

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mene samo jedna stvar interesuje u vezi rajka : na koju foru on i na zvezda i na partizan konferencijama UVEK prvi postavlja pitanje i odredi time "let's get killed" stil i ton konferencije? jel ima neki vaučer za prednost koji traje 20 godina? 

 

Na osnovu toga što su ostali tkz "novinari" gomila retardiranig dupeuvlakača koji ne bi smeli da postave smisleno pitanje sve da im život od toga zavisi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, najveci prospekt u Zvezdinoj akademiji, Nemanja Popovic potpisao prvi profesionalni ugovor, ali sa FMP-om. 

 

Bice zanimljivo videti kad/ako pukne ova prica, kome ce pripasti silni Zvezdini klinci koji su potpisivali ugovore s FMP-om, al mislim da je odgovor vise nego jasan. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Btw, najveci prospekt u Zvezdinoj akademiji, Nemanja Popovic potpisao prvi profesionalni ugovor, ali sa FMP-om. 

 

Bice zanimljivo videti kad/ako pukne ova prica, kome ce pripasti silni Zvezdini klinci koji su potpisivali ugovore s FMP-om, al mislim da je odgovor vise nego jasan. 

Oko toga je barem sve jasno. Svaki klinac koji potpise za FMP bice njihov igrac i obratno. Pitanje je zasto je potpisao za FMP, a ne Zvezdu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Btw, najveci prospekt u Zvezdinoj akademiji, Nemanja Popovic potpisao prvi profesionalni ugovor, ali sa FMP-om. 

 

Bice zanimljivo videti kad/ako pukne ova prica, kome ce pripasti silni Zvezdini klinci koji su potpisivali ugovore s FMP-om, al mislim da je odgovor vise nego jasan. 

nemanja je otisao iz zvezde u okk i sada se vraca u fmp?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...