Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, n4l1m said:

ne razumem tu kolicinu sujete i debilizma..

slede 3 utakmice u 5 dana..

kuridza povredjen, na simanica i onako ne racuna vise od 10 minuta, perp se svakako ne vraca ove nedelje, i opet ne planiraju da vrate bilo fayea ili dericka..

dakle imas jednu cetvorku za 10 minuta, i neces da vratis ni jednog od dvojice otpisanih, iako imas 3 utakmice u 5 dana a vracao si otpisanog oja u situaciji kad si imao 4 centra..

sta je sa glavom?:default_coffee:

 

Da li mogu da vrate Fajea i Brauna posto ih nisu registrovali za drugi deo El? 

Link to comment
Share on other sites

Velika pobeda sinoć, posle onako sramotnog prvog poluvremena onako rsšrafiti fizički nadmoćnijeg protivnika je za svaki rispekt. Brsvo za Šakotu, odlično je odreagovao i razbio Mitrovića. Otud i ono isključenje, od nemoći.

Panter je jedan lud lik koji će nam i kidati živce ponekad ali i napraviti ovakve spektskle. Ipsk najviše me od njega raduje što je baš hustle u odbrsni i što nije tako loš asistent kako smo mislili, samo je malo divalj. 

Štimcu juče poskidali brdo lopti sa glave ali on je iškolovao u napadu, kapira se sa Lorenzom i Panterom još plus sa onin rampama i trojkom skoro pa rešio meč.

Čitao sam jutros lajv temu i pokidao sam se od smeha, stvarno ludilo od komentara kao i utakmica doduše. 

Sad idu dva meča kući i bilo bi prelepo da se i to dobije na mišiće, pa da odemo u Barselonu sa 11-9. A onda da ja bacim magiju u Blaugrani 🙂

Edited by dulematic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vreme je da pojedem sopstvena govna i malo pljucnem na samog sebe.
Kad je došao Šakota, mislio sam da je to kraj sezone - došao još jedan Čovićev poslušnik, "starija verzija Alimpija". Sve je to pogoršano onom izjavom da je Fićko naš najbolji plej. Ali, kao što su neki ovde već rekli, jedno priča - drugo radi.
Od kad je on došao, 6-2 smo u EL. Ipak, treba reći da je u početku to zavisilo od energije igrača, u nastavku od one tesne pobede nad Žalgirisom, dobili smo i Valensiju i Milano, kad su i oni odigrali očajno kod kuće. A onda smo bez energije izgubili u onom očaju od Baskonije i posle praktično predali tekmu u Moskvi CSKA. Isto tako smo izgubili od Zadra i potpuno bez energije protiv Cedolipmije, očajna tekma. Isto tako sam ga kritikovao za pojačanja, u smislu da ih nije on ni izabrao, već da je kao penzos samo klimnuo glavom, a da gazda Čović i dalje vodi rat protiv Tomića. Kao, "ti si doveo Fajea i D. Brauna, sad ću ja Kuridžu i Štimca". Ne znam za Štimca (on je uvek bio i zauvek biće neobjašnjiva pojava :D), ali čini mi se da je Kuridžu i posebno "svog" Pantera, doveo Šakota i da ima ideju kako da sastavi tim i da se već polako vide obrisi toga.
Ukratko, za nas laike, deluje kao je restartovao ekipu i napravio tim koji sada, možda ne statistički, ali na parketu izgleda lepše. I življe, kao pravi tim. Npr. - kako se Gist vukao kao mrtav kod Gavrilovića, sinoć se bacao za loptu i sekao pasove (2st, 1blk u 4/4). Ono sinoć će možda biti i ključna tekma za "ponovo rođenje" Zvezde ove sezone, barem u EL. A znamo da napredak u EL itekako posle znači i za završnicu sezone u domaćim takmičenjima.
Koliko god da sam Šakotu nazivao penzosom, pizdeo zbog njegovog vođenja tekme protiv Baskonije, kad se "probudio" tek u 4/4 i dobio onu tehničku zbog kukanja sudijama koji su bili očajni od 1/4, toliko mu se sad javno izvinjavam. Ko zna, možda je to sve slučajnost i možda bi dolazak bilo kog novog trenera, trgnuo ekipu i ubrizgao novi puls. Ali, imam neki osećaj da nije tako. Zato ga od danas ne zovem više "Penzos Šakota", nego "Starac Šako". I zato, danas novi mim u kome naivni Zvjezdan Franjevački oholo poziva Starca Šaku na partiju šaha:

spacer.png

Edited by Laki_Majak
typos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evo nekog subjektivnog best-ofa :classic_laugh:

Ovo moje je daleko od toga. Oces da kazes da se ti nisi nervirao pa cak i na kraju kad smo prokockali dobijeno.

I stojim iza toga sto sam napisao.

Link to comment
Share on other sites

Luda utakmica .......bio sam na pragu da batalim da negledam....

 

da nije bilo experimentisanja sa predhodnim trenerom.....sigurno bi imali pobedu vise....

Sa Stimcom smo napadacki mnogo bolji.....mogu da kazem da nam je lego.....

 

i mene interesuje sta je sa Fayeom.....bilo je da smo raskinuli ali on je i dalje u civilu na utakmicama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

 

Da li mogu da vrate Fajea i Brauna posto ih nisu registrovali za drugi deo El? 

Imas pravo na 16 igraca da licenciras u jednom trenutku, stim da mozes uvek da ubacis nekog koji su van 16 licenciranih ( FAYE I DB) a da nekog izbacis iz postojecih 16.

Posto po nekim informacijama Kuridza nije ozbiljno povredjen ne vidim razlog da se Faye ili Db ponovo ubace u 16.

Sto se tice ABA lige obojica mogu da igraju jer su jos uvek igraci kKCZ.

Link to comment
Share on other sites

Sa Štimetom je zagarantovan šou, ali i nerviranje. Sinoć je stvarno odigrao odlično, ali već na sledećoj može da bude najgori na terenu. Ali da je malo oživeo našu tromu centarsku poziciju, jeste...

Edited by Issey
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cavani said:

Ali sa Stimetom je sou zagarantovan.

21 poen, ni jedan defanzivni skok!, ukupno 1 ofanzivni, zlostavlanje u odbrani, skolovanje u napadu, 2 blokade, trojka, partija zivota i ukupan index svega 23. Kralj zivota.

 

 

Imao je i jedan defanzivni, kada je malo skoknuo i iz odbojke uhvatio loptu koja je završila u rukama Berona, pa je valjda njemu upisan skok. Ili je otišao u onu kategoriju "team rebound".

Link to comment
Share on other sites

Ali sa Stimetom je sou zagarantovan.
21 poen, ni jedan defanzivni skok!, ukupno 1 ofanzivni, zlostavlanje u odbrani, skolovanje u napadu, 2 blokade, trojka, partija zivota i ukupan index svega 23. Kralj zivota.
 

Da se igralo u Areni, skakao bi u publiku proslavljajuci poteze.
 
Imao je i jedan defanzivni, kada je malo skoknuo i iz odbojke uhvatio loptu koja je završila u rukama Berona, pa je valjda njemu upisan skok. Ili je otišao u onu kategoriju "team rebound".

Citam i upravo ide scena o kojoj pises, 3:56 u 3/4 (da, opet gledam, jos uvek ne verujem sta sam sve video).
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Borko said:

Otkada je On postao trener Zvezde pre 8 kola:

 

Real 8-0, Efes 7-1, Mi, CSKA i Makabi po 6-2, Barselona 5-3, Panatinaikos, Valensija i Fenerbahce po 4-4, ostali imaju negativan skor.

Najviše je doneo Realu, realno..  🤔

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...