Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, mister-no said:

Zaboravio sam da kažem da će biti ekstremno teška utakmica sa Žalgirisom. Nezgodni su mnogo a svi očekuju da upišemo tu laganu pobedu.. Tako je bilo još jedne godine, ne mogu da se setim sad pa nas odvališe usred Bg. Mora maksimalna mobilizacija da bude.

0-18 za 3?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledeca protiv Zalgirisa ce biti vraski teska, jos jedna lemacina nas ceka.

Sarasova ekipa je uvek naspanovana i spremana za tucu, a mi smo sada favoriti po rezultatima iako u kvalitetu ekipa nema puno razlike. Jos smo na to imali ovu fizicki zahtevnu utakmicu sa povredama Zoa i Kuridze. Veliki ispit za nas.

Sakota 6-2 za sada u EL uz obrise igre kojoj se tezi, bravo za matorog.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Zaboravio sam da kažem da će biti ekstremno teška utakmica sa Žalgirisom. Nezgodni su mnogo a svi očekuju da upišemo tu laganu pobedu.. Tako je bilo još jedne godine, ne mogu da se setim sad pa nas odvališe usred Bg. Mora maksimalna mobilizacija da bude.

Pa koja nije ekstremno teška? aj da budemo pošteni ... ovo je borba, na krv i nož :classic_biggrin: al bez zezanja.

Pogledaš neke rezultate pa ti ništa nije jasno, što je dobro ... makar za mene, volim tu neizvesnost :classic_smile:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Strasno nam je nedostajao Djenka na današnjoj utakmici, kada je "Kapiten" klupiran, gro minuta u IIp su igrali Lorenzo,Panter, Bili ... Vidno je bilo da su " umorni" , tako da je donekle i razumljiv pad koncentracije i greske na kraju utakmice. 

 

Pored odlične napadačke role( vukao ekipu kada su zatvorili Bilija)KevinPanter je odlično odigrao u odbrani, dve rampe, par ukradenih , nije se toliko gubio u rotacijama ( sto je i razumljivo, polako se uigrava)

 

Nedostaje Mo, da zagradi skok, pogodi koju za tri, unese energiju.

 

Jbeni Stimac, ne moze da zagradi def skok, ali zato u napadu partija karijere + DVE rampe i trojka , Jos ne mogu da dodjem sebi...

 

I da, duvaj ga Covicu (X2), konačno se na zavrsetku utakmice videlo to, radost igraca , timski duh ...itd 😴

 

P.S: ja i dalje imam utisak da je Stimac gazio liniju 😄

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Punter stilom igrom podsjeca na Lu Vilijamsa. Ima nezgodan dribling i prelagano se dize na sut pored cuvara, uvijek moze da napravi separaciju. Jeste istina da nema bas puno rezona u njegovoj igri i da ne vidi nista osim kosa, ali cinjenica je da ima dosta poena u rukama. U ulozi vodje druge petorke moze da bude upotrebljiv, a vrijedi ga drzati na terenu kad je gusta zavrsnica.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

D%C5%BEenkins.jpg

  •  

 

Već nekoliko dana spekuliše se šta se događa sa Čarlsom Dženkinsom koji je nenajavljen napustio Crvenu zvezdu.

Kako HotSport saznaje Amerikanac će se sutra vratiti u Beograd i nastaviće svoju misiju u Crvenoj zvezdi, on će se sutra priključiti ekipi nakon sedam dana provedenih u SAD gde je boravio uz dozvolu kluba.

 
 

Dženkins je odsustvovao zbog porodičnih problema, a popularni ‘Đenka‘ vratiće se u trenažni pogon kada je to i najpotrebnije jer Crvena zvezda ima tri meča u pet dana, a prvi je već u ponedeljak protiv Mega Bemaksa, a potom dva duela u Evroligi protiv Žalgirisa i Albe.

  • Like 8
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Mene Punter stilom igrom podsjeca na Lu Vilijamsa. Ima nezgodan dribling i prelagano se dize na sut pored cuvara, uvijek moze da napravi separaciju. Jeste istina da nema bas puno rezona u njegovoj igri i da ne vidi nista osim kosa, ali cinjenica je da ima dosta poena u rukama. U ulozi vodje druge petorke moze da bude upotrebljiv, a vrijedi ga drzati na terenu kad je gusta zavrsnica.

On ti je tip igraca koji ce da te sahrani u zavrsnici, ili da dobije utakmicu na ludilo. Veceras je pokazao i jedno i drugo za 20tak sekundi.

Licno ne volim taj tip igraca sa promajom u glavi, i verujem da cu do kraja sezone pozeleti vise puta da ga odrobijam, ali da ima muda i sportski bezobrazluk, ima definitivno.

Za ovo veceras, sto rekli nasi stari "svaka mu se dala"( sorry Bojana)😁

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo ne kapiram da niko ne primecuje da KP i nije toliko sebican igrac, udeli on 3-4 asistencije po utakmici, od kojih su neke bile bas onako plejmejkerske.

Takodje, igra i sasvim solidnu odbranu,desi mu se da ispadne u rotacijama, ali mi to vise lici na jos uvek nedovoljnu uigranost, voljnog momenta ima podosta

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...