Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

20 minutes ago, kokodakalo said:

Sviraj kraj!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

Dobro je što smo preokrenuli i dobili.

 

Ono što ne valja je što smo pokazali ono što je i ranije bilo očigledno, kada neko protiv nas igra izuzetno agresivno na bekovima i ukoliko je u stanju da dugo održi full court pres, mi tu nemamo odgovor. Partizan će recimo tako igrati protiv nas jer ima dovoljno mesa i atletike to da učini. Rešavanje tog problema nam je glavni domaći zadatak za sada.

 

Nadam se da Kuridža nije zaradio neku težu povredu, mada deluje jako ozbiljno, jer smo inače najebali s obzirom da Faje nije registrovan za EL. Može li se izvrštiti naknadna registracija?

da ne pominjemo veceras ekipe koje igraju EC

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mozemo igrati mnogo organizovaniji basket u napadu, fale nam kretnje sa slabe strane kada igramo "krug za Bilija". Drago mi je da je Šakota u drugom shvatio da bili ne moze da organizuje napade protiv ovako agresivnih i fizički jakih protivnika.

 

Momcima svaka čast na zalaganju, idemo dalje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio da ću za života ovo napisati: Bravo za Vladimira Štimca, svaka čast! Mislim da ni on ne veruje da je na jednoj evroligaškoj utakmici lupio dve blokade i dao trojku, odnosno trojku u ključnim momentima utakmice :Hail: da ne pominjem sve ostalo što je uradio. Mišljenja sam da je znao da će Žoc tako da utiče na njega da bi mu sam uplatio trening-ugovor aranžman pre 5-6 godina. 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

 

Publika preko puta je najzanimljivija, tap tap pa za glavu

 

9 minutes ago, Green23 said:

Za takve situacije nam Stratos užasno fali

 

Ne može Stratos da igra to što nam sada koncepcijski fali, a to je hustle četvorka (Mo Faje).

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na slavi, video rez na poluvremenu i smorio se. Ali onako neki tračak u glavi ma možemo da se vratimo i kontam koliko je bilo najviše kad smo se vraćali. Elem dođem kući kad počinje 4/4 ono egal.. Ali pola sata mi je trebalo posle završetka da vratim film šta sam ovo jebeno gledao. Posle trojke Štimca i tehničke skačem kao budala. Onda sudije gledaju da li je nagazio jedno pola sata. I samo govorim ne valja ovo.. Onda fulamo bacanja, ja govorim ne valja ovo.. Da bar damo jedno, ono promašimo, opet ne valja ovo.. Primamo trojku, ne valja ovo.. I jebeni ludak baci loptu u ruke, tad sam vikao čim je krenuo da je baca NEEE.. Rekoh posle tajm auta dajte je sad ludaku nek šutne sa 10m. I onda BUM. Skočio do plafona. Žena kuka da sam se napio na slavi.

Eto osećaj kao da sam lično okrenuo utakmicu zato što nisam gledao prvo :)

Posebno mi je drago što je Štime klačovao. Već je sebe momak otplatio sa ovih par utakmica a dočekan je kofama od pojedinaca. Mene bi bilo sramota da se radujem sad..

Edit :

I da kažem onu glupu rečenicu.. Trebala nam je jedna ovakva pobeda :)

 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Bio sam na slavi, video rez na poluvremenu i smorio se. Ali onako neki tračak u glavi ma možemo da se vratimo i kontam koliko je bilo najviše kad smo se vraćali. Elem dođem kući kad počinje 4/4 ono egal.. Ali pola sata mi je trebalo posle završetka da vratim film šta sam ovo jebeno gledao. Posle trojke Štimca i tehničke skačem kao budala. Onda sudije gledaju da li je nagazio jedno pola sata. I samo govorim ne valja ovo.. Onda fulamo bacanja, ja govorim ne valja ovo.. Da bar damo jedno, ono promašimo, opet ne valja ovo.. Primamo trojku, ne valja ovo.. I jebeni ludak baci loptu u ruke, tad sam vikao čim je krenuo da je baca NEEE.. Rekoh posle tajm auta dajte je sad ludaku nek šutne sa 10m. I onda BUM. Skočio do plafona. Žena kuka da sam se napio na slavi.
Eto osećaj kao da sam lično okrenuo utakmicu zato što nisam gledao prvo 🙂
Posebno mi je drago što je Štime klačovao. Već je sebe momak otplatio sa ovih par utakmica a dočekan je kofama od pojedinaca. Mene bi bilo sramota da se radujem sad..

У прави си мистер Но

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pored same pobede je veoma bitno da se polako ipak formirao tim (pogotovo kad prase nije na terenu). Asvel je sve stavio na to da onemogući Lorenca i Berona, a iskočili su drugi. Kao što rekoše komentatori za jednu petorku, ovo valjda ni na treningu nije probano. Ima tu još dosta stihije i dezorganozovanosti ali sve više ličimo na tim, po onome što se vidi, izgleda da se stvara i dobra timska hemija, kada nema remetilačkih faktora. Čak se i Jovanović solidno držao. U ovoj situaciji je bilo možda bolje imati Fajea nego Simanića. Šteta što nije registrovan za Euroligu. Sa druge strane u Abi, kad god moguće treba odmoriti neke od nosioca, tako da će valjda biti prostora za Fajea. Još Stratos i Đenka da se vrate i da Lorencova povreda nije ozbiljna i možemo možda nešto i da očekujemo.

 

Štimac ubacio trojku i udario dve rampe pored toga što je dobro odigrao. Trebao sam danas loto da igram.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast Panteru za trojku, treba imati velika muda pa uzeti onaj sut posle onakve greske.

Stimara dao trojku. Nesto je pokrenuto ovom trojkom, neka sila i stvari koje se ne mogu zaustaviti. Ne znam sta, ali vece je od nas samih... mozda osvojimo EL, mozda se ugasimo, ne znam, ali bice krupno!

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio sam da kažem da će biti ekstremno teška utakmica sa Žalgirisom. Nezgodni su mnogo a svi očekuju da upišemo tu laganu pobedu.. Tako je bilo još jedne godine, ne mogu da se setim sad pa nas odvališe usred Bg. Mora maksimalna mobilizacija da bude.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...