Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 minutes ago, Cocaniggia said:

Stigao je on odavno danas i obavljen je razgovor

Ne sumnjam da jeste. I pitam se zasto bas nakon razgovora krecu informacije kako je zapalio tek tako, da je depresivan, ljut zbog prozivki na drustvenim mrezama, itd...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, laki pepe said:

Zizu i tito imaju svoje ksnale informisanja. Ostavljaju tragove koliko god da ih je banovalo :lol_2:

ja neam apsolutno nikakve informacije iz prve ruke sto bi se reklo, vec se bavim dekodiranjem(tm) informacija, koje su pristupacne meni isto koliko i svima ostalima..

sustina je da malo ljudi razmislja svojom glavom, pa ili slepo veruju jednom ili drugom izvoru.. a istina je uvek izmedju, jer izvor iz protivnickog(tm) tabora uvek zacrni vise nego sto bi trebalo, dok iz drugog izvora da ne kazem rsb, vrlo cesto i ti koji plasiraju info, cesto nesvesno budu izmanipulisani od strane onoga sto im daje prvu informaciju jelte..

 

ova prica koja se seda plasira, apsolutno nema veze, posto da je tako, jenkins bi vec uveliko bio suspendovan, posto bi cox i pravno imao odresene ruke da ga kazni, da ne kazem raskine ugovor na njegovu stetu..

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, krzna said:

Tako je to. Covkins nije u timu, nema se sta komentarisati. Jebes utakmicu koja nam moze doneti legitimnu nadu za osmo mesto na kraju ligaskog dela.

Veceras je jako bitna utakmica. Medjutim ovi momci su pokazali da ih ne treba prerano otpisati, pa tako ni poraz ne bi znacio definitivno ispadanje iz Top 8.

 

Ovo sam napisao pre neki dan i mislim da je to to.

Verujem da nam za top 8 moze biti dovoljno 9 pobeda, uz neki pozitivan medjusobni susret. 

Ovo je nas raspored do kraja.

at Asvel 10.01.

vs Zalgiris 15.01.

vs Alba 17.01.

at Barcelona 23.01.

vs Efes 31.01.

vs Panathinaikos 05.02.

At Khimki 07.02.

vs CSKA 21.02.

at Baskonia 27.02.

at Fenerbahce 04.03.

vs Maccabi 06.03.

at Real 12.03.

vs Armani 20.03.

at Oly 24.03.

vs Zenit 27.03. 

at Bayern 03.04.

at Valencia 09.04.

 

Ovih 6 boldovanih, ako hocemo u Top 8 prosto moraju biti pobede. Jos tri pobede treba traziti pre svega kod kuce protiv Pao i Makabija i u gostima Baskoniji , Valensiji, Himkiju i Oly-ju. S tim da kao domacini mozemo napasti sve 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Evo na B92 redom kosarkaske vesti 5h pred veoma bitan EL mec kluba iz SRB(gde bi pobedom produzio nadanje za top8 i stigao do polovicnog ucinka u nikad jacoj EL):

Sa ovim ne mogu nikako da se slozim. Naprotiv, EL je po meni dosta slabija nego prethodnih godina.

Manje vise sav top kvalitet je otisao u NBA, a ekipe poput Olija, Fenera i Cska su dosta losije nego pre. Gore se ugurao jedino Efes, 

donji dom je isto losiji.

Link to comment
Share on other sites

Dok je Sveda u Himkiju oni ce igrati na bazi k..ca, svi se trude da on ubaci 30 poena. Deset puta su bolje igrali na pocetku sezone kada je bio povredjen i kada su ostali igraci imali vise slobode. Plus Himki msm da ne zanima toliko EL vise su fokusirani na VTB ligu, tako da msm da oni nisu kandidati za top 8.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Mislim da nam na kraju Himki i Asvel nece ni biti konkurenti za Top 8. Za 6, 7 i 8 mesto cemo se boriti sa Armanijem, Pao, Valensijom, Fenerom, Baskonijom i Oly-jem. 

Ja ne racunam na borbu sa Olijem i Baskonijom, i jedni i drugi su uzasni ove godine i ne znaju gde biju. To pogotovu vazi za Oli, danas odstreljen i Reed, Cherry ide, Punter otisao, Spanulis u penzija modu, Printezis se drzi, ali ne moze sam,kvaliteta nigde, ako izuzmemo Dzonija i Printezisa. Baskonija ima najgoru ekipu u poslednjih 5-6 godina, Toko i gomila prosecnjaka. Pao je tu po meni siguran za PO, za dva mesta mislim da cemo se boriti mi, Armani, Valensija i Fener.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, pavijan2 said:

A ti kao ne znaš kakvi smećari rade na B92.

Sa' će @Mairosu da ih brani.

I šta si ovime hteo da kažeš? Zašto se dozvoljavaju ovakvi upisu, gde neko misli da je duhovit ako će nekoga pecnuti na ovako glup način. Najjbolje da kao i ti koji se kriješ iza svog nicka na forumu jebe majke svima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

I šta si ovime hteo da kažeš? Zašto se dozvoljavaju ovakvi upisu, gde neko misli da je duhovit ako će nekoga pecnuti na ovako glup način. Najjbolje da kao i ti koji se kriješ iza svog nicka na forumu jebe majke svima. 

Dobro je dok ti bacaš bisere mudrosti pod punim imenom i prezimenom.

Link to comment
Share on other sites

Just now, propolis said:

Rano je za prognoze, ali vecerasnja pobeda od 3 razlike nas stavlja u ozbiljan položaj za Top8. 

Jos jednom, ne treba nam pobeda od 3 razlike, dovljna je i od 1.

Just now, Threekola said:

Bukvalno ide krv iz ušiju dok slušam ovu trojicu u studiju kako baljezgaju gluposti 

Svaki od njih se upisao, spominjuci kao veliki nedostatak neigranja Filipinja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...