Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

17 minutes ago, n4l1m said:

posto nemam pristup rsb-u, nek pita neko pametnog celtica, dal retardinjo putuje u francusku?

Kaze da Gist trenira normalno i da bi trebalo da bude spreman za Asvel.

I da, kaze da nije nemoguce da dovedemo jos jednog pleja do isteka roka za ABA ligu.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zizu said:

Kaze da Gist trenira normalno i da bi trebalo da bude spreman za Asvel.

I da, kaze da nije nemoguce da dovedemo jos jednog pleja do isteka roka za ABA ligu.

bitno da je do pre dva dana srao kako retard nece uzimati jenkinsove minute.. pa ce biti da nije lagao, posto jelte retard tehnicki i nece uzimati jenkinsove minute, posto se jenkins nece ni vracati..

govna retardirana besramna:puke:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, K.Dot said:

Ja sam tek sad provalio da komšije imaju 10 stranaca u ekipi. Pa oni su i nas zajebali, na koju foru će da registruju sve njih za KLS i kup?

 

 

Vucicev aparthejd ih onemogucio da dovode domace igrace. Jos jedan dokaz u koliko podredjenom polozaju su i kako se sistematski njima ruse sanse u ksl i kupu.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Toliko je loseg vajba od strane vodje iz fotelje sa svojim sujetnim ponasanjem, da cigani lagano idu ka potpunoj paranoji.

Jbg, uveren sam da se Djenka vraca i da je njegov odlazak bio neminovan i opravdan, prosto ne verujem da je bilo sta drugo u pitanju iako me je onoliko puta stvarnost demantovala, bar nekoliko puta od pocetka ove sezone...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Moglo je do sada da se napiše koliko hoćeš saopštenja koja ničim ne bi ugrozila Čarlijevu situaciju (o čemu god da se radi), a navijače bi malo umirila, ili bi bar pokazala nekakvu korektnost uprave u komunikaciji s njima.

Ovakvo ignorisanje naše iskrene zabrinutosti je jednostavno bezobrazluk na koji moramo da se naviknemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Carls se jos uvijek nije vratio"

 

Ako Sakota nije potpuno odlijepio onda je moguce da će se Djenka vratiti. Meni je iskreno nerealno da Covic otpusti igraca koji mu je branio sina. Svi znamo za njegovu sujetu i ego, ali takodje on je premazan i nikad ne zaboravlja zasluge bivsih igraca. 

Link to comment
Share on other sites

Kod Covica logika bas i ne stanuje vise.A o starim zaslugama ne bih, mislim da bas i nije takva moralna gromada. Jedino sto mi podgreva nadu da ce se Djenka ipak vratiti je njegov srpski pasos i jelte dvogodisnji ugovor kojeg nije bas lako raskinuti, jer Djenka ne igra za sicu.

Opet mozda Covic rezonuje da Djenka nema vise kvalitet i ne isporucuje za te pare, pa me ne bi frapirala rokada Djenka-Nelson, jer i potonji ima srpski pasos i verujem da bi oberucke prihvatio ugovor do kraja sezone. Punter da siluje umesto Djenke koji na zalost napadacki ne isporucuje, Nelson da krpi keca, "ustedi" se na Djenki i za sledecu sezonu i milina jedna...e sad sto prosecan navijac Zvezde bas i nema pamcenje kisne gliste, i sto u ocima vecine nas on predstavlja polubozanstvo i "naseg crnog brata", je drugi par opanaka.Ipak ja Djenkinu energiju i odbranu, kao i ljubav prema klubu ne bih nizasta menjao, iako je u ovoj fazi karijere malo preskup za defanzivnog specijalca.Ali to je Djenka, i ako koga treba trpeti i preplacivati to je on

Edited by Gudura
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Klub ga je najurio kao kera, neki fazon zastrasivanja (videti pod druženje i fotkanje sa mandrilom Dunjicem), on izbrisao nalog na tw da se ne zamera i preganja sa ljudima zbog načina na koji je otišao.

Malo verovatno, gotovo nemoguće, ali ...

2. Djenka je napravio neko ozbiljno njesra u Amerikama između dve sezone.

Šta god da je, uznemirava način na koji je otisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, K.Dot said:

Ja sam tek sad provalio da komšije imaju 10 stranaca u ekipi. Pa oni su i nas zajebali, na koju foru će da registruju sve njih za KLS i kup?

 

 

Pejz i Gordic imaju nase pasose. Letonac ce da im ide. Msm da ce imati 2 stranca viska za kup i KLS

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

1. Klub ga je najurio kao kera, neki fazon zastrasivanja (videti pod druženje i fotkanje sa mandrilom Dunjicem), on izbrisao nalog na tw da se ne zamera i preganja sa ljudima zbog načina na koji je otišao.

Malo verovatno, gotovo nemoguće, ali ...

2. Djenka je napravio neko ozbiljno njesra u Amerikama između dve sezone.

Šta god da je, uznemirava način na koji je otisao.

1.Nije ga klub najurio.

2.Nije napravio nikakvo sranje u Americi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako neko ima konkretnu informaciju i zna sta mozemo da ocekujemo od "slucaja Djenka" neka to i napise, jer sve poluinformacije iz "proverenih izvora" i postovi tipa "znam, al sam zagonetan i bacam koske" smaraju za medalju

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...