Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 hours ago, BarryWhite said:

Ja mislim da Gist neće nigde. Da je neko hteo da ga uzme verujem da bi otišao sad u ovom prelaznom roku između EL timova. Biće zanimljivo videti kako ćemo se rešiti D. Brauna pa realno i Fajea. Za Oja mislim da može da se pronađe tim koji bi ga preuzeo ali za njega se traži obeštećenje pritom i on traži veliku platu. 

Mislim da je rok za prelazak igraca izmedju EL timova zavrsen, tako da on moze da ode smao ako dobije otkaz, a sobzirom na platu msm da nam se ne isplati da mu damo otkaz. Ovo sto ne igra trenutno je sto ima povredu kuka msm dobio je jedan udarac, pa nisu hteli da rizikuju

Link to comment
Share on other sites

bice da se cox malo zajebao, posto je predsednistvo donelo odluku da direktor lige odluci o neodigranom mecu, a s obzirom da je blizi futuru, velike su sanse da ostane kazne, dakle bice ko da smo izgubili dve utakmice..

pa bas da vidimo, dal cemo da istupimo iz lige..

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, mister-no said:

Šta je ovo pih.. Đe neki stih, od vas ni Srba ni Zvezdaša..
Da nas Nebojša ka licenci vodi, Mir Božji Hristos se rodi!


Ja sam hteo juče sve da vas pozdravim, ali ne dade satanski 404 napad. Ništa strašno, može i drugog dana da se čestita:
Kao što teče rakija ljuta, da bude još manje za Fiću minuta. Da Gazda forum što manje prati , lepše želje ne mogu nam dati. Nek nas Lorenzo na F4 vodi, Mir Božji, Hristos se rodi! 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Laki_Majak said:


Ja sam hteo juče sve da vas pozdravim, ali ne dade satanski 404 napad. Ništa strašno, može i drugog dana da se čestita:
Kao što teče rakija ljuta, da bude još manje za Fiću minuta. Da Gazda forum što manje prati , lepše želje ne mogu nam dati. Nek nas Lorenzo na F4 vodi, Mir Božji, Hristos se rodi! 

Odje jos samo badnjak i pec fale.:s_w:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Ja sam tek sad provalio da komšije imaju 10 stranaca u ekipi. Pa oni su i nas zajebali, na koju foru će da registruju sve njih za KLS i kup?

 

 

Imaju prioritete, koga je briga za KLS i kup ... ispravno skroz, ne vezano za broj stranaca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Milošu Teodosiću.
Nije da se ljudi ovde nisu ložili da će doći kod nas. Iz ove perspektive je ispalo super ali da se ne lažemo, 90% ljudi sa topika ga je priželjkivalo kao prvog pleja. Jbg i on je samo čovek.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:
17 minutes ago, pavijan2 said:
Hvala Milošu Teodosiću.

Nije da se ljudi ovde nisu ložili da će doći kod nas. Iz ove perspektive je ispalo super ali da se ne lažemo, 90% ljudi sa topika ga je priželjkivalo kao prvog pleja. Jbg i on je samo čovek.

Ja prvi.

Ali čovek je ispunio obećanje:" ako i budem dolazio u Zvezdu to neće biti u penzionerskim danima". Kapa dole majstore.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, K.Dot said:
1 hour ago, pavijan2 said:
Hvala Milošu Teodosiću.

Nije da se ljudi ovde nisu ložili da će doći kod nas. Iz ove perspektive je ispalo super ali da se ne lažemo, 90% ljudi sa topika ga je priželjkivalo kao prvog pleja. Jbg i on je samo čovek.

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pavijan2 said:

Ja prvi.

Ali čovek je ispunio obećanje:" ako i budem dolazio u Zvezdu to neće biti u penzionerskim danima". Kapa dole majstore.

 

rek'o da pogledam statse u eurocupu 

16.6pts (60% za dva, 40% za tri), cca 5ast i 3rebs za 25min 

 

nije loše za penzosa 

  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

rek'o da pogledam statse u eurocupu 

16.6pts (60% za dva, 40% za tri), cca 5ast i 3rebs za 25min 

 

nije loše za penzosa 

Prava odluka, pravi klub, pravi nivo takmičenja.

Alkar Teodosić u sredu.

Tri Punta.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Hvala Milošu Teodosiću.


Izvinjavam se jer nije za ovu temu, ALI - ne razumem šta si hteo da kažeš ovime. Ako misliš da je večerašnja utakmica jedino merilo, onda stvarno... Ne uzimajući u obzir njegovu čitavu karijeru niti statistiku do sada u EC i LBA, pogledaj samo kako je odigrao prethodnu EC utakmicu, koja je odlučivala koje će mesto u grupi da zauzme njegova ekipa. Videćemo kako će odigrati kad dođu stvarno odlučujuće tekme.

https://www.youtube.com/watch?v=5f61GJ4YEgI

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K.Dot said:
3 hours ago, pavijan2 said:
Hvala Milošu Teodosiću.

Nije da se ljudi ovde nisu ložili da će doći kod nas. Iz ove perspektive je ispalo super ali da se ne lažemo, 90% ljudi sa topika ga je priželjkivalo kao prvog pleja. Jbg i on je samo čovek.

 

Svakako bi bila jako losa odluka da on bude jedini plej u sastavu (VeProna ne racunam kao legit igraca na nivou vecem od KLS), ali sa njim i Lorenzom ova ekipa bi imala potencijal da ode i na F4. Pogotovo jer Teo i Brown mogu da igraju zajedno u ekipi.

 

Pametan potez Tea, video je da bi bio ostavljen na veprometini, sta ce mu gnevni igraci koji ocekuju CSKA partije od njega u ovim godinama i ludi predsednik koji zivi u univerzumu gde je njegov sin kosarkas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...