Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Borca said:

 

Sta je znacio onaj upis na live temi oko Dzenkinsa?

 

značio je da je čovek odsutan sa dozvolom i da su teorije da je najuren da se otvori prostor filipu koje je neko zlonamerno plasirao po nekim forumima i instagram stranicama bulažnjenje... 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mairosu said:

 

značio je da je čovek odsutan sa dozvolom i da su teorije da je najuren da se otvori prostor filipu koje je neko zlonamerno plasirao po nekim forumima i instagram stranicama bulažnjenje... 

Siguran sam da ovde kod nas na forumu to niko nije napisao da bi bilo sta zlonamerno plasirao, vec zbog toga sto su ljudi jednostavno istraumirani potezima tate nebojse pa odmah pomisljaju na najgori scenario.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kakvo rutiniranje protivnika.

Mi mora da smo bili stvarno u najgorem stadijumu raspadanja kada su nas ovi dobili proslu. Da smo malo vise zapeli (da je Lorenzo malo vise igrao) bilo bi plus 40 za nas.

Sa zanimanjem pratim igru novajlija iz utakmice u utakmicu, ali i ovde nista novo. Punter mi je najvecii znak pitanja za sada. Od Stimca znamo sta da ocekujemo. Jagodic ce u odbrani isporuciti uvek. Punter jos uvek trazi svoje mesto u ekipi i treba mu vremena.

Mislim da smo imali 34 asistencije - respect

Jedva cekam petak. Mislim da smo u usponu forme i da mozemo ocekivati dobru borbu .

Bozicna zelja mi je da Filipov izostanak iz ekipe potraje jos koju nedelju. 

Srecno Badnje vece svima.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Siguran sam da ovde kod nas na forumu to niko nije napisao da bi bilo sta zlonamerno plasirao, vec zbog toga sto su ljudi jednostavno istraumirani potezima tate nebojse pa odmah pomisljaju na najgori scenario.

 

nije reč o ovom forumu. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mairosu said:

 

nije reč o ovom forumu. 

 

Znam koji "attention whore" je u pitanju i sa kog foruma nego ljudi citaju i RSB a tamo cute o svemu pa im to pojacava mogucnost da ima istine u nagadjanjima.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Novosti:

Медије је највише занимала ситуација око Чарлса Џенкинса који је хитно отпутовао у Америку.

- Имам информацију да се ради о приватном породичном проблему. Клуб је дозволио да оде и даље не улазим у то. Врло брзо ћемо видети детаље – закључио је Шакота.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

A sto FC3 nije igrao, juce sam citao silne upise da je Djenka oteran da bi FC3 igrao?

 

Kuk

da odgovorim pitanjem..  jel hoces da kazes da se midzet nece vracati u sastav?

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, n4l1m said:

da odgovorim pitanjem..  jel hoces da kazes da se midzet nece vracati u sastav?

Na to pitanje ti ja kao forumas nikako ne mogu odgovoriti jer ja ne odredjujem ko ce igrati. A sada kontra pitanje, zasto nije igrao poslednje dve utakmice, a pogotovo veceras protiv ABA protivnika gde igrac koji je tu ulogu uzeo u petak je 6000 milja daleko?

AKo ga planira za petak red bi bio da ga uigrava, a ne da se Bily Panter i Deda menjaju na toj poziciji.

Nemoj mi samo plasi se zvizduka kako pune/prazne hale veceras. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...