Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Bayernu tesko da moze pomoci promjena na klupi. Njima treba jedno 8 novih igraca tako da ce za bolja vremena morati da sacekaju ljeto. Gomila potrosenih ili nedovoljno kvalitetnih igraca. Nisu im ni povrede isle na ruku, Bray jos nije ni debitovao a Huestisa nije bilo skoro pola sezone. Veceras nije igrao ni Barthel koji im je u top3 igraca po doprinosu. On, Monro i Lucic su otprilike EL kalibar u ovom rosteru plus eventualno Lo kao neki cetvrti bek u rotaciji, zna da izdivlja povremeno. Djedovic i Koponen su potpuno oronuli. 

 

Vjerujem da nece biti zadnji i da mogu da uzmu titulu, za neke vece domete u EL trebace im rekonstrukcija. 

Link to comment
Share on other sites

Štimac se dva puta nakon skoka u odbrani izvukao iz udvajanja tako što je poveo loptu, da se ne izrazim grublje - driblingom...do uručenja pleju.

Uz jedan promašaj iz igre i jedno promašeno bacanje, uzeo je 5 skoka u odbrani i treći je po PIR indexu sa cifrom 18...Zo 26, Deda 21.

 

Jer sad beše u naredne dve-tri treba da je u minusu il to više ne važi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

Jbg, ostaje zal za sigurno jos jednom ili dve pobede koje smo mogli da imamo...Ali i ovako nije los skor kako nemamo drugog pleja...

Dovoljno je samo ona protiv Asvela i sada bi se spremali za duel u top8 (+ trener - kevin panter).

 

To da smo dobili imali bi pozitivan skor sa svim konkurentima za top8, i imali bi pobedu vise od svakog od njih. Khimki, Armani, Asvel...

Takodje pozitivan skor sa Valensijom, Olimpijakosom, Fenerom. Jedino nas Baskonija dobila u polusezoni. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se malo objasni Punteru gde je dosao, i da smanji malo dozivljaj sa sutevima, uz povratak Gista, onda bi ovaj tim imao poprilicno dobru osnovu. Par Punterovih asistencija su bile melem za oci, a onaj prodor i polaganje na obruc je bio na Zoovom nivou. Meni se ovo, po prvi put ove sezone, bez obzira na jako upitan kvalitet bajerna, bas svidelo kako izgleda.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pero_Cameron said:

Ja dok sam ziv necu zaboraviti poraz od Asvela.

 

Ni ja od MESHa :wink2:

 

Kao backup Biliju, Panter moze biti solidno resenje... Naravno, ostaje zal za pg-om

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MetalHead said:

Stimac > Ojo... ne samo ucinak, nece uvek biti ovako dobar kod Stimca, ali mislim da zaista ima pozitivan uticaj na ekipu, na energiju, Ojo to jednostavno nikako ne moze imati kao stranac (jedan je Djenka).

U pola noci da me probudi neko i pita: Odzo ili Stimac? u 100 od 100 situacija bih rekao: Odzo, jebo te Stimac.
Ne sporim da je za neke stvari mnogo bolji Stimac, mada je Odzo dosta napredovao u dosta segmenata, ali jedna stvar mi je upecatljiva - kakav je to user majko moja!
Da se nekim cudom neki vlasnik NBA kluba nasmrce neke lose gudre, stuce flasu viskija i tako uradjen potpise Stimca, ovaj bi opet imao 10 poena i 9 skokova prosek...
Covek koji ima odraz 3 cm, nijedan segment igre mu nije nesto posebno, nema odbranu, nema brzinu, a suklja se, sto kaze Andjus, po EL godinama....
Ostane sam, dodje do njega lopta, hoce ga tih 10-15 poena i nema sile da mu ih neko oduzme! Ima odrdjeno iskustvo ali covek je centarski Filip Covic sto se tice fizikalija.
Usavrsio prodavanje magle, sto neko rece skoro na forumu.
Evo treci put je kod nas i igra pre Gista recimo, ako je Odzo vec upitnih kvaliteta.
Nadam se da je ovim trecim dolaskom ispunjena neka kvota njegovih dolazaka, da je univerzum u nekoj ravnotezi, prorocanstvo obistinjeno, sta vec...
Svakog Stimca 3 puta dosta!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Realno glavni utisak je koliko je Lorenzo ubedljivo najbolji igrač. Bukvalno se igra košarke i zaista ne kapiram kako je čovek zavrsio kod nas. Da se svaki dan pomolimo za njegovo zdravlje. 

 

Drugi utisak kakva mlaka atmosfera.

 

Treći utisak, Panter&panter u petorci - tražiće se karta više za tu cirkusku predstavu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Rajon Rondo said:

U pola noci da me probudi neko i pita: Odzo ili Stimac? u 100 od 100 situacija bih rekao: Odzo, jebo te Stimac.
Ne sporim da je za neke stvari mnogo bolji Stimac, mada je Odzo dosta napredovao u dosta segmenata, ali jedna stvar mi je upecatljiva - kakav je to user majko moja!
Da se nekim cudom neki vlasnik NBA kluba nasmrce neke lose gudre, stuce flasu viskija i tako uradjen potpise Stimca, ovaj bi opet imao 10 poena i 9 skokova prosek...
Covek koji ima odraz 3 cm, nijedan segment igre mu nije nesto posebno, nema odbranu, nema brzinu, a suklja se, sto kaze Andjus, po EL godinama....
Ostane sam, dodje do njega lopta, hoce ga tih 10-15 poena i nema sile da mu ih neko oduzme! Ima odrdjeno iskustvo ali covek je centarski Filip Covic sto se tice fizikalija.
Usavrsio prodavanje magle, sto neko rece skoro na forumu.
Evo treci put je kod nas i igra pre Gista recimo, ako je Odzo vec upitnih kvaliteta.
Nadam se da je ovim trecim dolaskom ispunjena neka kvota njegovih dolazaka, da je univerzum u nekoj ravnotezi, prorocanstvo obistinjeno, sta vec...
Svakog Stimca 3 puta dosta!

Odžo još mnogo krvi i znoja mora da prolije da bi bio blizu Štimca. To što je neko veliki i jak, ne znači automatski da je koristan i dobar igrač. Ja ne volim previše Štimca, nije da ga mrzim kao neki ovde, ali on svoje kao bekap centar odradi kako treba. On mali odraz, kompenzuje sa dobrom anticipacijom dobitka posle šuta, i to ne može niko da mu ospori. U napadu je sa dobrim plejmejkerom uvek dobro funkcionisao, jer pravi jako korektan blok, što Odžo onoliki u 9 od 10 situacija ne uradi kako treba. 

 

Odlična pobeda, ali ne treba se sada dizati u nebo, ipak je Bajern jako jako skroman sastav. 

 

Radonja ❤️

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i govorio vec par puta, Radonja je dobar ali ne i vrhunski trener... jednostavno, veliki je radnik i poznavalac kosarke ali bez takta i osecaja za neke stvari... zato i moze da dovede svaki tim do odredjenje tacke i to je to... ali ima vidljive granice 

 

Sto se tice nas i nase igre, jedan od boljih meceva ove sezone... previse pljuvanja po Panteru, svakako je bolji nego prdez... Kuridza isto dobar, Stime doneo energiju

 

Svakako deluje sve ovo mnogo bolje

 

Pitanje je samo sta je sa Gistom... Jovanovic i Odzo ionako nemaju sta da traze... jedino mi zao Fajea posle svega ali jbg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...