Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, drperce said:

 

Ovo sto ti pises vise podseca na ovu GTR kreaturu -  mi elita, avangarda a oni krezuba Srbija, 11 Hitlera i ostale budalastine  koje su posledica psiholoskih poremecaja i kompleska.

 

Ja jesam zvezdas (moze se reci i zagrizeniji posto svoj veci deo slobodnog vremena trosim na Zvezdu) ali meni su neki od kumova, rodjaka i najboljih prijatelja partizanovci i naravno da se medjusobno zezamo ali ne da nekog ponizavamo.

Tako da ti i ja nikako nismo "mi" jer navijamo za isti klub, uvek cu pre da se svrstavam u kos sa Zoe, kronosom, realnim i ostalim super ljudima iz suprotnog tabora.

Mozes da napises da ti je crtez sranje, zabole me - ali u bilo kom kontekstu da me poredis sa GTR je ogromna uvreda

" Mi smo elita" je trebalo da stoji pod navodima. 

Nije to moja već gtr mantra. " Za nas navijaju Edi Grant, Duško Radović, Šarl Bodler ..."

Ovaj tvoj crtež je u tom fazonu.

Izvini za uvredu. Nisam tebe poredio sa " ovom kreaturom", već ovaj tvoj konkretan crtež sa nekim njihovim muralima.

Još jednom izvini i svako dobro.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

da me ne shvatite pogrešno, nekako mi je generalno bezveze netrpeljivost navijača i casual fanova u odnosu na lessorta;

nekako ona ekipa koja usput prati ima opravdanje, pošto čović (bar po onome što ja pamtim) bez presedana pominje jednog jedinog igrača (i to mladog) kao krivca što smo izgubili titulu

 

ali ovde mi je nekako neobjašnjivo, bez obzira na to koliko je pravio grešaka tokom sezone. lik je igrao pošteno, sa energijom i solidnom voljom. 

i sad on ispade ključni krivac zbog zicera, jbga

Nemam ja problem to sto je Lesor najcesce izgledao kao muva bez glave na terenu, ni to sto je znao da masi zakucavanja, verovatno ga je takovog, mislim na igraca koji ima potencijal ali ipak nedovoljno profilisanog i sa ne bas tacno utvrdjenim krajnjim dometima, uglvnom prepisana reakcija kao kod Zirbesa i uglavnom jako slicna prva sezona, tacnije prvi deo sezone.

U drugom delu sezone kao da je i sam Lesor za razliku od Zirbesa digao ruke, prestao je da isporucuje onu energiju, bilo je to neko mrljanje a Lesor i sa energijom nije bio neka konstanta, bez iste je mene barem licno samo vadio iz takta, eto da budem jasniji zbog cega animozitet kod mene licno u odnosu na doticnoga.

Sto se tice utakmice konkretno voleo bih da dobijemo veceras:classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Šarac said:

Pao je sistem danas, nisam mogao da kupim na Omv na dva mesta, pa sam morao do Arene. zato su i bile vece guzve na blagajnama. Nema Filipa ljudi

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, necu moci da prisustvujem mecu.

 

Verujem da ce za one koji budu bili prisutni danas biti poseban dan, dan kada nam je u goste dosao trener koji nam je doneo toliko radosti, pobeda i trofeja.

 

Cak dve i po godine se cekalo da nam se putevi susretnu. Prvo Radonja nije bio na nasem evroligaskom putu, pa smo se mi preselili sprat nize. Danas je taj dan.

 

Jedan je Radonjic Dejan!

 

image.png.4ea6fabeb93c24f5407296a478dd431c.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

obrnuti pero bi za sat vremena napravio bolji poklon poster za radonju al ajde

jbg nije pero bas reper(ni hiphoper), rekao bih da ima vishe no prosecan celovek skilla, mashte i vizije. 🙂 
Al svakako da ni prosecan ne bi trebao da radi taj poster, tako da; da chuka vremana vishe no dosta, al nije toliki krsh bio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...