Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

24 minutes ago, quentin said:

 

 

Nego, mislim da nas ipak neće izbaciti iz plejofa. To "kada je to primjenljivo" odnosi se valjda na utakmice u plejofu. Pretpostavljam da to postoji da bi se spriječilo da ekipe izbjegavaju revanš u gostima gdje znaju da su im male šanse i odluče da ostanu kod kuće i spremaju se za majstoricu, za tako neke situacije.

 

 

 

I ja isto razumem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

Morali smo da odemo u Podgoricu.

Ovo je samo deo politicke igre dva Diktatora gde jos jednom ispastaju iskreni navijaci Cz.

covic je odavno presao sve granice normalnog ponasanje i svakim danom nastavlja da urusava ugled KKCz.

Po cenu cega smo morali da odemo?

Edit: A oni koji misle da je dobra odluka sto nismo otisli su prosecni navijaci? 

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko u CG ne lovi Srbe za veceru, ima protestnih šetnji kakvih ima i u BG svake subote. Tenzije na kosarci su oduvek bile velike cak i kad smo bili jedna drzava. Bokan je pretio licno Nebojsi i ovaj nije ni morao da ide sa ekipom. Sad proba da se iskpprca preko aba i neke tamo zene. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, laki perkos said:

Niko u CG ne lovi Srbe za veceru, ima protestnih šetnji kakvih ima i u BG svake subote. Tenzije na kosarci su oduvek bile velike cak i kad smo bili jedna drzava. Bokan je pretio licno Nebojsi i ovaj nije ni morao da ide sa ekipom. Sad proba da se iskpprca preko aba i neke tamo zene. 

 

Nisu iste šetnje u Bgd i CG, kod nas seta 250 ljudi ,dole se ljudi bore protiv represije koja je na mnogo ozbiljnijem nivou.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Prve 2 utakmice finala prosle sezone, natpisi na Albanskom na gostujucoj svlacionici (ne znam za koju utakmicu), Repesa govori koliko je ispljuvan iz onih najblizih redova itd. - liga ne reaguje barem za drugu utakmicu u vidu nekih kazni.

 

Treca utakmica finala, ulazak gostujucih igraca sa "docekom" uz teren, pljuvanje, unosenje u lice Milenku Topicu (te kreature koje su to radile su verovatno piskile u pelene dok je isti igrao za klub "za koji navijaju" kad je zadnji put pre te sezone igrao najjace takmicenje u Evropi), srafovi u glavu igracima itd - liga "reaguje" i za sledecu utakmicu (koja se igra sutradan) prazni nekoliko redova najblizih terenu i klupama za rezervne igrace.

 

Peta utakmica "krece" zagrevanjem "sa gradilista" tek pristiglih radnika "Ultra kopa", jebanjem svega sa tribina, gadjanjem itd igraci i strucni stab Buducnosti odlaze u svlacionicu posto nema uslova da se igra - liga kaze "bole nas kurac" kad su ovi igrali u onoj atmosferi kod vas ima da igrate i vi ovde ili ce biti 20:0 za Zvezdu. 

Liga posle "reaguje" i daje novcanu kaznu Zvezdi uz nekoliko utakmica bez publike (kasnije i to revidirano) sto stupa na snagu od naredne sezone.

 

Dok god liga bude "reagovala" kao do sada na pizdarije koje se desavaju dotle cemo gledati nesto slicno gore opisanom.

Edited by Borca
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Po cenu cega smo morali da odemo?

Edit: A oni koji misle da je dobra odluka sto nismo otisli su prosecni navijaci? 

 

Ti ocigledno imas problem sa razumevanjem procitanog ... Napisao sam "ISKRENI" , znaci ne placenici sa several ili oni po zadatku. To sto se sam sebe klasifikao kako jesi, je samo tvoj Problem.

 

Da li nam je MUP Cg garantovao bezbednost i dostavio dopis da utakmica moze da se odigra.DA

Da li je ambasada SRB , kao sto se je obicaju kada su krizne situacije u pitanju, pozvala svoje gradjane da ne putuju u CG , povukla osoblje iz ambasade i itd? Nije.

Da li je rukovodstvo ABA lige donelo odluku da se utakmica ne odigra? Nije

 

Da ponovim, Covic i Diktator svoje licne ratove mogu da vode na neki drugi nacin, ne preko Cz.

 

Na kraju, zbog cega smatras(smatrate) da je dobro sto nismo otputovali?

Izgubili smo sluzbenim rezultatom, posebno narusili ugled...( ako kakav uopste imamo zbog ponasanje Nebojse Dr Covica). 

I sta sada, ne svidja nam se atmosvera negde, necemo igrati utakmicu??

 

 

 

26 minutes ago, Udomitelj said:

Nisu iste šetnje u Bgd i CG, kod nas seta 250 ljudi ,dole se ljudi bore protiv represije koja je na mnogo ozbiljnijem nivou.

 

Ortodoxna glupost...Ali da ne zalazimo na polje Politiker, nije ni mesto ni vreme.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Borca said:

Prve 2 utakmice finala prosle sezone, natpisi na Albanskom na gostujucoj svlacionici (ne znam za koju utakmicu), Repesa govori koliko je ispljuvan iz onih najblizih redova itd. - liga ne reaguje barem za drugu utakmicu u vidu nekih kazni.

 

 

 

 

         Ti natpisi su bili na petoj .... Ako poznaješ Pionir  , jasno ti je da ta Repešina  izjava nije baš najtačnija ...zaštitna ograda i solidna udaljenost  one grupe iza klupe Budućnosti , ne daju Repeši za pravo . Inače   , Repešina izjava je bila okidač za dešavanja na G3 i G4

Link to comment
Share on other sites

Generalno sa njima nikad normalno,postali su mi gadniji od grobara.Znam pouzdano da su cak i u Pionir pre dve dine uneli giju.Od 90 su mi se ogadili kao klub i to nema veze sa politikom.A poltika trenutno nudi sukob oko crkve u zamenu za normalan zivot u SRB I MNE.Generalno bi odavno zapalio odavde,a tamo ne bi ziveo ni za brdo karamela.Prost narod jednako prostaci na vlasti.Prastajte branitelji srpstva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drakon1 said:

Odgovor sekretarice ABA je zvanican odgovor, svidelo se to Covicu ili ne. Niko valjda ne misli da je ona nesto samovoljno odlucila. Ona je kurir losih vesti a to je uradila po necijem nalogu iz ABA. Cak da i liga nije odgovorila moralo bi se igrati, jer vazi da se igra kako je odredjeno dok se nesto suprotno ne nalozi. Nemojmo se zamajavati glupostima i nekim nemustim izgovorima. Zna se kako se utakmice otkazuju, a kako ne. Da je bila visa sila, da se avion pokvario, da nije mogao da poleti ili sleti zbog nevremena, da je bilo proglaseno vanredno stanje od strane MUPa CG, onda bi stvar bila drugacija. Ovo ne pije vode. Opet kazem, ako se neko cudo ne desi, izgubicemo 0:20 i biti diskvalifikovani iz play offa cak i da se tamo plasiramo. Vrlo neodgovorno smo razjebali klub samo tako. Sledece sezone znaci ni EC.

Apsolutno netacno. Zvanican odgovor je samo odgovor odgvornog lica. Ona to nije. Ugovorom o radu se ne mogu steci prava i odgovornosti  koja proisticu iz funkcije. Ali to nije mnogo ni bitno. Moja diskusija se odnosila na to da je u ovom slucaju mnogo veca dgovornost na celnicima ABA nego na samom Covicu. Mi kao klub imamo pravo da se osecamo ugrozeno ili da ugrozenost izmisljamo. To nije zabranjeno. Imamo pravo i da trazimo odlaganje cak i zbog premora igraca i ko zna koliko jos razloga. Jer je pao sneg i nemam pojma cega sve ne. ABA liga je ta koja treba da donese odluku o opravdanosti takvog zahteva i da to uradi u skladu sa pravilnikom i na legitiman nacin. Dopis koji sam ja procitao od sekretarice ne predstavlja nista vise do njeno misljenje. Da li je isto usmeno odobreno ili ne nije vazno, jer odluka, kao ni jedna druga pravno obavezujuca odluka ne sme ostaviti prostor za razlicita tumacenja. Ovo je po legitimitet i regularnost ABA mnogo vaznije pitanje od toga a li cemo izgubiti 20:0 ili ne sto je po meni izvesno., a jos vaznije od toga ko je ili nije u pravu.

Prosto mi jedna ozbiljna organizacija ne moze tako da dela i opstaje. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, placebo said:

Generalno sa njima nikad normalno,postali su mi gadniji od grobara.Znam pouzdano da su cak i u Pionir pre dve dine uneli giju.Od 90 su mi se ogadili kao klub i to nema veze sa politikom.A poltika trenutno nudi sukob oko crkve u zamenu za normalan zivot u SRB I MNE.Generalno bi odavno zapalio odavde,a tamo ne bi ziveo ni za brdo karamela.Prost narod jednako prostaci na vlasti.Prastajte branitelji srpstva.

 

Šta je gija?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Laki21 said:

Pošto je Čovara očito ponudio dovoljno veliku cenu, Dileje™ se sutra organizovano vraćaju na EL tekmu.

 

Stoga, treba očekivati žviždanje Deju i tapšanje Filipu.

Posle onog sa Omicem ne verujem da će više biti dogovora Delija i Covica. 

Delije odavno pice samo svoju priču, ovakvu ili onakvu. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, kokodakalo said:

Apsolutno netacno. Zvanican odgovor je samo odgovor odgvornog lica. Ona to nije. Ugovorom o radu se ne mogu steci prava i odgovornosti  koja proisticu iz funkcije. Ali to nije mnogo ni bitno. Moja diskusija se odnosila na to da je u ovom slucaju mnogo veca dgovornost na celnicima ABA nego na samom Covicu. Mi kao klub imamo pravo da se osecamo ugrozeno ili da ugrozenost izmisljamo. To nije zabranjeno. Imamo pravo i da trazimo odlaganje cak i zbog premora igraca i ko zna koliko jos razloga. Jer je pao sneg i nemam pojma cega sve ne. ABA liga je ta koja treba da donese odluku o opravdanosti takvog zahteva i da to uradi u skladu sa pravilnikom i na legitiman nacin. Dopis koji sam ja procitao od sekretarice ne predstavlja nista vise do njeno misljenje. Da li je isto usmeno odobreno ili ne nije vazno, jer odluka, kao ni jedna druga pravno obavezujuca odluka ne sme ostaviti prostor za razlicita tumacenja. Ovo je po legitimitet i regularnost ABA mnogo vaznije pitanje od toga a li cemo izgubiti 20:0 ili ne sto je po meni izvesno., a jos vaznije od toga ko je ili nije u pravu.

Prosto mi jedna ozbiljna organizacija ne moze tako da dela i opstaje. 

Tacno ili netacno, to je JEDINI odgovor koji smo dobili. Ako se polazi od toga da ABA nije morala da dâ ikakav odgovor i da smo mi bez izricitog odobrenja za odlaganje (ili kroz kvalifikovanu cutnju Direktora ABA) MORALI da igramo u Podgorici, onda je zaista svejedno sta je kafekuvarica Vanja napisala ili ne. Direktor ABA nije odobrio odlaganje, tako da smo morali igrati. Da li je to ozbiljna liga ili ne, je meni manje bitno, jer me interesuje kakve ce posledice snositi Zvezda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, propolis said:

Posle onog sa Omicem ne verujem da će više biti dogovora Delija i Covica. 

Delije odavno pice samo svoju priču, ovakvu ili onakvu. 

 

Njihova priča su isključivo denge. Tako da ne sumnjam da uvek postoji mogućnost dogovora. Videćemo sutra.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Pošto je Čovara očito ponudio dovoljno veliku cenu, Dileje™ se sutra organizovano vraćaju na EL tekmu.

 

Stoga, treba očekivati žviždanje Deju i tapšanje Filipu.

Oni sutra dolaze sutra u punom sastavu pre svega zbog šetnje posle tekme..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Kako beše za decu, je li kupujem karte ili ne?

Pridruzujem se pitanju, kolko se secam ne kupuje se ispod pet godina?

U nebranom sam grozdju, obecao sam ceri da cu je voditi ove sezone, a ne zelim da dete navuce traume sto joj se cale dere na ciku u nasem dresu sto se sija o parket 😕

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Pošto je Čovara očito ponudio dovoljno veliku cenu, Dileje™ se sutra organizovano vraćaju na EL tekmu.

 

Stoga, treba očekivati žviždanje Deju i tapšanje Filipu.

Jesi li ti ozbiljan kada ovako nesto napises? 

Koju cenu? Ocekujes od Delija da zvizde nekome po necijem nalogu u ovom slucaju NC i to za pare? Onim istim Delijama koji su urucili tom i Radonjicu sal i pokazali sta misle o Dejanu Radonjicu svim zvizdacima i forumasima koji su trazili odlazak Dejana Radonjica iz kluba. Ja da sada prozivam te iste forumase odavde necu, neka se sami prepoznaju ako imaju obraza.

Tvoja ocekivanja su toliko pogresna da sam osetio potrebu ne da branim Delije nego da reagujem na  podmetanje necega sto uopste nema sanse da se  desi. 

 

Pa ovde moze da se navede tuce forumasa koji su castili Dejana Radonjica takvim epitetima da FC3 treba da peva sve u 16 i da ne place ko placipicka sto mu zvizde. To je nista sta je Dejan doziveo. Nece se cuti nijedan zvizduk osim mozda od onih istih  koji su ga na ovom istom forumu terali na sav glas, obecavaju da ce se  samobanovati u slucaju da za sezonu 2014/15  godine ako DRadonjic ostane trener KKCZ. 

Uostalom ostala je arhiva na bivsem forumu, sve  zapisano, i to od eminetnih forumasa odavde koji u istom tonu pisu i dalje  ali prema drugim clanovima kluba. Pa ako su principijelni kao i tada mozemo ocekivati od njih zvizduke  a ne od navijaca koji ga nikada nisu terali nego ga javno branili od tih istih. 

 

Dejan Radonjic ce sutra dobiti aplauz kakav nije doziveo u karijeri , cak i veci nego dok je bio nas trener jer i dok je bio nas trener sve do odlaska nije imao puno podrsku od njegovih istih navijaca, tek kada je otisao odjednom su svi postali njegovi sledbenici. 

Sutra po svim procenama ce doci oko 15.000 ljudi, jeste da su Delije iskoristile priliku da pozovu ljude za utakmicu a glavni fokus im je na setnji posle utakmice ali to je vec njihov manir. 

 

 

Sa malim zakasnjenjem, sve najbolje  svim forumasima, da vam se sve zelje u zivotu ostvare. 

 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...