Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

27 minutes ago, quentin said:

 

Nemam razloga da branim ni Budućnost ni CG vlast, ali u ovom slučaju sasvim je jasno o čemu se radi. Nije se Čović plašio da će na terenu, na tribinama ili oko dvorane doći do incidenata. Baš suprotno, oni koji su mu naredili da ovo uradi plašili su se da će u i oko dvorane sve biti sportski i korektno. A zašto? Pa zato što bi TV prenos sportske priredbe iz Morače koja protiče korektno i normalno zaprijetio da podrije sliku koju o situaciji u CG grade beogradski režimski tabloidi i televizije, zato što bi takav ishod možda malo otupio oštricu međunacionalnih trvenja koja podrivaju tu državu.

 

Zar zaista neko misli da bi incidenti na utakmici bili od bilo kakve koristi Milu Đukanoviću? Ne, neredi bi bili korisni jedino onima koji žele da destabilizuju Crnu Goru. E sad, pošto je bilo jasno da nereda neće biti (vjerovatno jedino takve informacije i dojave postoje), onda je bolje još malo produžiti napetost prvo neizvjesnošću oko odlaska, a potom i neodlaskom Podgoricu.

 

Koliko se ja razumem u odnose dva kalifa i medijsku situaciju, a razumem se prilično, režim AV, a i beogradski mediji veoma blago reaguju na dešavanja u CG tako da argumenti da je neodlazak na utakmicu izazvan time što bi sve proteklo u najboljem redu jednostavno ne stoje. 

 

Lično, pokušavam da stvari posmatram samo iz sportskog aspekta, a u ovom trenutku igra ne bi bila u prvom planu i zato smatram da niie trebalo da se igra nego da se utakmica odloži. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ZiS said:

 Pa cekaj...uzimajuci u obzir odnose dva kluba, za koje su krivi podjednako, javne pretnje izrecene na skupstini lige, situaciju u CG koja nije ni malo bajna, da li je tebi normalno da sekretarica posalje mail u kom pise da CG policija garantuje bezbednost? To nije zvanicna odluka ovlascenog lica lige...

Sta su trebali da mu napisu? Igra se mec i sve normalno. Ili pak da Milo posalje familiju u Zeleznik dok se igraci KKCZ ne vrate u Beograd.

 

Svasta pisete ovde. Nije dole rat ili bilo sta slicno. Dramaturgija level pro.

 

Kad Nebojsa ovako manipulise, Vucic se sprda..

 

Pocelo je i da me nervira koliko ljudi ni ne pokusavaju da razmisle racionalno.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Pavaroti said:

Sta su trebali da mu napisu? Igra se mec i sve normalno. Ili pak da Milo posalje familiju u Zeleznik dok se igraci KKCZ ne vrate u Beograd.

 

Svasta pisete ovde. Nije dole rat ili bilo sta slicno. Dramaturgija level pro.

 

Kad Nebojsa ovako manipulise, Vucic se sprda..

 

Pocelo je i da me nervira koliko ljudi ni ne pokusavaju da razmisle racionalno.

 

 

 

Prvo, iskuliraj malo...diskutujemo...

Drugo, trebali su da mu posalju zvanican odgovor na zvanican zahtev o odlaganju...Dakle, klub trazi odlaganje, posalje zvanican zahtev sa obrazlozenjem...Predsedavajuci lige kao ovlasceno lice treba da posalje zvanican odgovor sa obrazlozenjem kakav je stav organizatora iste...a ne sekretarica posalje mail sa garancijama koje je dobila od KKB...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja stvarno ne znam kakav su odgovor očekivali u Zvezdi( to nagađam ali nema veze) ili sta ocekuju pojedini ovde na forumu. Da neko iz ABA lige kaze nista ne znači sto CG policija garantuje bezbednost, nece se igrati dok ne dođe fekete i obezbeđjuje igrace zvezde. Ne vereujem da su forumasi toliko naivni a gazda je postigao efekat da filip bude u drugom planu za dva dana. koga briga za poraz i na  terenu u van njega vec odavno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo o Filipu cu da razmisljam da 24 casa i sve sto se desava oko kluba ima za cilj da se njegovo bitisanje smetne gnevnim navijacima s uma...😁...jebote, imam osecaj da ga pojedini sanjaju...

Edited by ZiS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ZiS said:

Evo o Filipu cu da razmisljam da 24 casa i sve sto se desava oko kluba ima za cilj da se njegovo bitisanje smetne gnevnim navijacima s uma...😁...jebote, imam osecaj da ga pojedini sanjaju...

Ustvari, Vesna je progurala zakon o vjerskim zajedbicama bas sad, preko ruske veze nahuskala popove da izdju na ulice i ubijedila Vucica da suti u vezi svega sve u cilju skretanja paznje sa malog. Ali, ne damo se mi zbuniti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U CG nije rat i niko ne kaze ni da jeste. Ali ipak u zadnjih par dana je bilo par slucajeva u kojima policajci odbijaju da postupe po naredjenju. Ne kazem da bi bilo nereda i da bismo bili ugrozeni, ali ipak nije uobicajena situacija. Sasvim je legitimno da mi kao klub zatrazimo da se utakmica odlozi, ako ni zbog cega a onda jer ne zelimo da budemo deo politickog folklora koji bi mogao biti zapaljiv. Isto tako smo se obratili rukovodstvu ABA lige i ocekivali smo odluku. Sama cinjenica da nam je odgovorila sekretarica je vrlo, ali vrlo problematicna. Njen potpis nema apsolutno nikakvu pravnu vaznost i kao takav se ne moze smatrati odgovorom. Ako ABA liga nije nasla za shodno da nam odgovori po jednom tako bitnom pitanju, po pitanju toga da li smo ugrozeni ili ne. I to nakon proslogodisnjeg finala kada je u trecoj utakmici PO vidjeno nesta sto nikad nije pre toga na ovim prostorima, onda je to zaista neodgovorno i onda su zaista zasluzili da dobiju problem kakav su dobili. Da ne pricam o tome da je kazna koju je Buducnost prosle godine dobila za desavanja u trecoj bila u najmanju ruku uvredljiva. Da ne pricam o tome da je Bokan pred svim predstavnicima ABA klubova pretio nasim predstavnicima. Zamislite situaciju u kojoj su ti ljudi iz rukovodstva culi te pretnje i kada im mi saljemo dopis da nasa policija ima saznanja da  postoji mogucnost da budemo ugrozeni, a da oni ne nadju za shodno da nam odgovore. 

Odlaskom na utakmicu u situaciji kada nam ABA ne odgovara da li se  utakmica odlaze ili ne jer smatramo da smo ugrozeni, pa i zbog toga sto nam je Bokan pretio, bi bilo pristajanje na tretman kakav smo imali zadnje dve godine u Podgorici. ABA je trebala da istupi i kaze da smo duzni da odemo na utakmicu, ali u istom dopisu i naglasi da je KK Buducnost odgovorna za najmanji propust na utakmici i pre i posle nje i da ce posledice u slucaju ma kakvog ekscesa biti vrlo stroge.

Pljuje se ovde Covic, plujem ga i ja, zbog sina, ali ne dobijanje odgovora po pitanju odlaganja utakmice zbog ugrozenosti, je potpuni bezobrazluk. Ako rukovodstvo ABA nema hrabrosti da zauzme stav, onda neka i ne uzima platu i neka se skloni. 

U cemu je bio problem da se zvanicno odgovori i kaze utakmica se ne odlaze. Samo u tome jer niko nije zeleo da preuzme odgovornost. A to se obicno radi onda kada opasnost zaista postoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, mister-no said:

Sve najbolje dobrim ljudima ma gde se nalazili..

A red je i da ispoštujemo temu.. 3ebc2dd9776703cbf5fc9bd9e07c0e02.jpg

 

 

 

A to obaveštenje su primili tek kad su ušli u avion, pa su tek onda izašli?

58 minutes ago, laki perkos said:

ja stvarno ne znam kakav su odgovor očekivali u Zvezdi( to nagađam ali nema veze) ili sta ocekuju pojedini ovde na forumu. Da neko iz ABA lige kaze nista ne znači sto CG policija garantuje bezbednost, nece se igrati dok ne dođe fekete i obezbeđjuje igrace zvezde. Ne vereujem da su forumasi toliko naivni a gazda je postigao efekat da filip bude u drugom planu za dva dana. koga briga za poraz i na  terenu u van njega vec odavno.

 

Tačno to - ko drugi, nego policija države, u kojoj se igra, može da kaže nešto tako. 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zaboravite malo Nebojsu, cuftu, Vesnu, Bokana, velikog vozda, pa i KKCZ bar veceras, ako ne i do cetvrtka vece.

Proslavite u zdravlju i veselju veceras sa svojim najmilijima, neka vam je srecna i lepim stvarima prozeta 2020., pa se vidimo ponovo na  barikadama od 02. Januara😎

Zivi bili🍻🥂

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo, Čoviću:  руководство Црвене Звезде је одлуком да не дође у Подгорицу, фактички осујетило планове одређених структура у Црној Гори.

2 minutes ago, lake side said:

 

Dali vi stvarno verujete u tu paranoju?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bravo, Čoviću:  руководство Црвене Звезде је одлуком да не дође у Подгорицу, фактички осујетило планове одређених структура у Црној Гори.
 
Dali vi stvarno verujete u tu paranoju?
Licno ne vjerujem portalima. Postavio sam vise kao jos jednu verziju price oko naseg odustajanja od utakmice. Ali niste svjesni na sta je vlast u CG spremna,ovih dana pogotovo.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, steva cenejac said:

Bravo, Čoviću:  руководство Црвене Звезде је одлуком да не дође у Подгорицу, фактички осујетило планове одређених структура у Црној Гори.

 

Dali vi stvarno verujete u tu paranoju?

 

Ja verujem. Bio sam u hotelu kada su napadnuti naši igrači pre godinu i po tokom finalne serije koju smo izgubili. Napadnuti su odmah nakon predizbornog performansa DPS. Imam pravo na osnovanu sumnju. Kako si ti baš siguram da se ništa ne bi desilo?

Edited by RC4
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Sve najbolje dobrim ljudima ma gde se nalazili..

A red je i da ispoštujemo temu.. 3ebc2dd9776703cbf5fc9bd9e07c0e02.jpg

 

 

 

Da ponovim još jednom, valjda svi znaju šta mislim o Čoviću senioru, no, kao što se ogradih dok još činjenice nisu bile poznate, tako i sad da kažem da nakon ovakvog dopisa najrelevantnije državne institucije (jbg, ipak je zvanična državna institucija u pitanju) zaista nije bilo moguće voditi ekipu na to gostovanje. I zaista ne vidim koji bi se to junak odlučio da to učini i da je neko drugi a ne Čović na mestu onog koji odlučuje.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZiS said:

 

Prvo, iskuliraj malo...diskutujemo...

Drugo, trebali su da mu posalju zvanican odgovor na zvanican zahtev o odlaganju...Dakle, klub trazi odlaganje, posalje zvanican zahtev sa obrazlozenjem...Predsedavajuci lige kao ovlasceno lice treba da posalje zvanican odgovor sa obrazlozenjem kakav je stav organizatora iste...a ne sekretarica posalje mail sa garancijama koje je dobila od KKB...

Si ti video zvanican zahtev? Jel poslao Covic licno ili sta?

 

Sekretarica je ovlascena da kaze da se utakmica igra.  Ona valjda radi tu. Poslala je zvanicni firmin mejl, nije slala sa privatnog.

 

Samo malo promisli i videces koliko je sve besmisleno. Verovat Nebojsi bilo sta je neverovatno. Apsolutno sam siguran da je svaka rec na KZS istinita. 

 

 

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Da ponovim još jednom, valjda svi znaju šta mislim o Čoviću senioru, no, kao što se ogradih dok još činjenice nisu bile poznate, tako i sad da kažem da nakon ovakvog dopisa najrelevantnije državne institucije (jbg, ipak je zvanična državna institucija u pitanju) zaista nije bilo moguće voditi ekipu na to gostovanje. I zaista ne vidim koji bi se to junak odlučio da to učini i da je neko drugi a ne Čović na mestu onog koji odlučuje.

Onda veruj i oko Krusika, silovatelja i Jovanjice...Svega ostalog.

Link to comment
Share on other sites

brat - bratu...
zar ima smisla pretpostaviti da bi nakon ovakve uvertire za taj derbi naši igrači ličili na sebe u Morači sa 7K registrovanih i legitimisanih ''članova'' sve i da smo uhvatili onaj zadnji vazduplohov. 

Sad da si dupe izedemo za onaj poraz u prvom duelu.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Pavaroti said:

Si ti video zvanican zahtev? Jel poslao Covic licno ili sta?

 

Sekretarica je ovlascena da kaze da se utakmica igra.  Ona valjda radi tu. Poslala je zvanicni firmin mejl, nije slala sa privatnog.

 

Samo malo promisli i videces koliko je sve besmisleno. Verovat Nebojsi bilo sta je neverovatno. Apsolutno sam siguran da je svaka rec na KZS istinita. 

 

 Jok, tebi cu da verujem na rec 😁...Covic je sve samo glup nije...ako je vec na konferenciji rekao da su poslali zahtev, naravno da su ga poslali, zasto bi lagao?

Radi u ABA ligi i neka spremacica, mogla je i ona da posalje mail...Ne moze sekretarica da bude ovlascena za takvu odluku nikako, nigde na ovom svetu...Neko je napisao vec, problem je sto ti birokratski misevi ne zele da preuzmu odgovornost...

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

Imaju Ministra Nuhihodžića I sirektora Veljivića

 

Isto kao kosd nas Ministar naSli I direktor Rebić.

Ali zato Reba beba igrao u zvezdi dok mu stric/cale (mislim stric) nije bio na ovoj poziciji..

Sta je sad?
Dje nepotizam? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...