Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Povučeš ekipu u svlačionice, a tamo ti i sve dok ne poletiš bezbednost garantuje ćale od onog klinca što je ušao do centra da pljuje igrače, ili one debeovske krhotine u kožnim jaknama što su prošli put tukli naše navijače..
Ljudi ovo je stvar vrha jedne i druge države, možda se i namerno potpaljuje da raja ima šta da gleda, psuje itd.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

boro verovatno

 

Šta te sada tišti Vini?

Nisam znao da i ti podržavaš divljaštvo i primitivizam, mislio sam da si pacifista, po tvojim pređašnjim stavovima.

 

Čoviću može svašta da se prigovori, ali ovo je situacija gde definitivno nije pogrešio, naročito ako postoji bilo kakav nagoveštaj napada i pretnji delegaciji kluba (a kao što rekoh, Bokan je otvoreno pretio nakon što mu nije dobro legao onaj spanking na terenu u 5. meču).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Šta te sada tišti Vini?

Nisam znao da i ti podržavaš divljaštvo i primitivizam, mislio sam da si pacifista, po tvojim pređašnjim stavovima.

 

Čoviću može svašta da se prigovori, ali ovo je situacija gde definitivno nije pogrešio, naročito ako postoji bilo kakav nagoveštaj napada i pretnji delegaciji kluba (a kao što rekoh, Bokan je otvoreno pretio nakon što mu nije dobro legao onaj spanking na terenu u 5. meču).

 

mrzi me da te kvoutujem, videće onaj koga interesuje

 

- pišeš kako podgoričanima ništa niej falilo u beogradu -> onda nije ni nama u podgorici, pošto je divljaštvo bilo u reciprocitetu

 

- jel zvezda ne ide tamo zbog plej ofa? onda je trebalo da se3 odjave pre prvenstva. jel zvezda ne ide tamo zbog srbskog pravoslavlja? onda ne treba da se krije iza bezbednosti, već da kaže to precizno

 

- suština je da ih zabole i za jedno i za drugo, kao i tebe i mene i onog lika što ga je 900 godina čuvalo pravoslavlje od satrapa. bullshit najobičniji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi smo trebali povuci ekipu sa terena nakon onakvog uvoda u G3 proslo-sezonskog finala PO. Oko toga je postignut maltene konsenzus forumasa na B92.
No,umesto toga Covic dr Nebojsa je odlucio da odigramo i tu i sledecu utakmicu,ali je zato podigao lestvicutm za majstoricu u Beogradu.
Tada je grupa forumasa kroz nekolicinu postova (par su bili i mojih prstiju delo) lepo upozoriila da, ako se igranje utakmica u nenormalnoj atmosferi legalizuje i cak prizeljkuje po principu primitivnog revansizma,niko ne treba da cmizdri i tuzaka se tatitm sto ce se stvari ciklicno ponoviti.
I gde smo danas?

Izgleda da tako mora biti. Nista ne pali i ne pokrece ljude ovde kao nesrecni nacionalizam.
Jer Crvena zvezda i Buducnost su danas upravo to. Nacionalisticki projekti dve sovinisticke politicke elite koje vladaju Srbijom i Crnom Gorom. Da 'oce bar k'o ljudi da izadju na koje siroko polje i medjusobno se pobiju da nijedan od njih ne pretekne i tako nas lise svoje stupidnosti i svog prisustva.
Avaj..to nisu ljudi,to su nesoji,pa cemo jos da ih trpimo.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

A evo i moje prognoze, koju nisam video da je bilo ko do sada pominjao.

Nakon svega viđenog u Podgorici prošle sezone, Budućnost više neće biti ni razmatrana za EL, bez obzira ostvarili rezultatski plasman tamo, na bilo koji od mogućih načina ili ne.

Nema šanse da nakon svih ispada dole Jordi dozvoli sebi rizik nekog incidenta, koji bi uništio u potpunosti ugled lige, o kojem oni itekako brinu.

Uostalom, ni najmanje me ne bi iznenadilo da je upravo zbog toga donesena odluka o ukidanju licence za ABA, čisto da bi moglo da se kontroliše ko može da uđe u EL sa ovih prostora.

 

Ma samo je ovde jedno desetak puta pomenuta od pocetka lige i vesti da se daju 3 WC, ali ne daj da te to ometa.

 

Briga Bartomeua za ono sto se desava u domacim ligama.

 

U Grckoj je jedan klub ostecen od sudija, napustio mec, nije hteo da igra protiv svog rivala ako mu se ne obezbede sudije koje nisu sa spiska nepozeljnih, njihovi navijaci su posecivali kuce sudija da bi ih naterali da se povuku za sudjenje za njihov derbi, taj klub se nije pojavio, pa je izbacen i ne igra u prvoj ligi.

 

Pa i dalje igra EL.

 

Ranije su bile price kako samo Zvezda i Partizan mogu da igraju EL - pa zasto se onda igra ABA liga, zasto pobednik Superlige Srbije ne ode u EL? Ne treba mu Buducnost, ne treba mu Cedevita jer prazne tribine, zaljubljen je samo u nase SNS klubove, steta sto i oni imaju problem sa finansijama, placanjem i ispadima sa tribina.

 

Sramna odluka, ali i stetna. A tek treba da idemo u Bar, to se zaboravilo.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, uini said:

 

mrzi me da te kvoutujem, videće onaj koga interesuje

 

- pišeš kako podgoričanima ništa niej falilo u beogradu -> onda nije ni nama u podgorici, pošto je divljaštvo bilo u reciprocitetu

 

- jel zvezda ne ide tamo zbog plej ofa? onda je trebalo da se3 odjave pre prvenstva. jel zvezda ne ide tamo zbog srbskog pravoslavlja? onda ne treba da se krije iza bezbednosti, već da kaže to precizno

 

- suština je da ih zabole i za jedno i za drugo, kao i tebe i mene i onog lika što ga je 900 godina čuvalo pravoslavlje od satrapa. bullshit najobičniji.

 

Šta im je falilo?

Ko je povređen, ko je pogođen, da li je srušena zaštitna ograda iza njihove klupe i da li su im dolazili navijači ispred hotela da im prete hladnim i vatrenim oružjem?

 

Da te podsetim, ovo sve su naši igrači prošli u prethodne 2 godine dole.

 

Dakle nemoj mi molim te te priče, kako je sve bilo u savršenom redu, dok se nije pudlica Čović umešala i mapravila frku.

Budućnost preptošle godine dovela navijače u Pionir, nikome dlaka sa glave nije falila, a u Morači ljudi prebijani, rušene zaštitne ograde, ljudima iz delegacije prećeno klanjem u lobiju hotela i sl. Dakle sve pretprošle sezone.

Zvezda prošle godine napunila halu u prve 2, jeste bilo tog pljuvanja, koje je bez dileme odvratno i primitivno, ali opet nikome se nikakva povreda nije desila, niko pogođen niti sl. niti su pretili njihovim igračima.

Znamo svi šta je bilo posle toga, i opet je jedino Zvezda kažnjena.

 

Ako imaš neke dodatne informacije ili dokaze, o dešavanjima sa tih mečeva u Beogradu, daj da čujemo.

A za Podgoricu postoje i slike i snimci, pa ako treba, da ih postavimo opet, da se podsete ljudi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...