Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Iz Beograda ili ti bilo gde u Srbiji ne moze da se zna kakvo je dole stanje.

 

Apsolutno nije normalno da se utakmica igra tako sto ce policajci ili ko vec stajati pored terena, mislim koja je poenta igranja utakmice.

 

Ja da sam predsednik kluba, nikada ne bih dozvolila da se moji igraci izloze takvom riziku, zarad cega?

 

I zaista, zamisli da igras utakmicu u hali, a na ulici se narod bije sa policijom.

Svaki normalan klub ne bi dozvolio sebi da igra u drzavi gde nisu obezbedjeni normalni bezbednosni uslovi na ulici.

 

To je bar moje misljenje.

  • Like 13
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BojanaCZV said:

Iz Beograda ili ti bilo gde u Srbiji ne moze da se zna kakvo je dole stanje.

 

Apsolutno nije normalno da se utakmica igra tako sto ce policajci ili ko vec stajati pored terena, mislim koja je poenta igranja utakmice.

 

Ja da sam predsednik kluba, nikada ne bih dozvolila da se moji igraci izloze takvom riziku, zarad cega?

 

I zaista, zamisli da igras utakmicu u hali, a na ulici se narod bije sa policijom.

Svaki normalan klub ne bi dozvolio sebi da igra u drzavi gde nisu obezbedjeni normalni bezbednosni uslovi na ulici.

 

To je bar moje misljenje.

odlazila je Zvezda svojevremeno i u Zagreb u puno težim uslovima i odmah nakon rata da ne bi mogla u jednu Podgoricu

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Imamo više Konferencija z štampu nego pobeda u ABA ligi

 

Naravno sad barem pola Srbije  piše o KKCZ dok Milo upada sa policijom u hramove, Zvezda da bude deo tog zločinačkog klana ne mogu da podnesem

 

 

Edited by laki perkos
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

domacin je garantovao bezbednost, i ja mislim da je to dovoljno. ako se ispostavi da bezbodnosti nema, napusta se utakmica na licu mesta. a ne ovako unapred.

a ako je vec aba liga do te mere neprijateljska prema nema, onda daj da zavrsavamo sa tim, i da se okrenemo dunavu iz starih banovaca i napretku iz aleksinca, tu nema nikakvih bezbednosnih rizika.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ima li neko u avionu da citta forum i da nam javi sta se u tom avionu desava...:)

 

Stjuardesa donela Filipu sedmu kesicu pereca, da prekrati vreme, Davidovac pripalio marlboro u toaletu dok Gist blokira detektor dima. Laza radi sklekove u prolazu između sedišta. Neša Ilić rešava ukrštenicu i ne ume da reši 9 vodoravno "Koja je funkcija Nebojše Ilića u KK Crvena Zvezda"...Šakota spava od 2 do 4...onaj vozač iz Železnika kuca na vrata pilotske kabine aloee šabani, krećite..

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 23
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Bole Tyson said:

Ovo je verovatno kraj ABA lige, ili bar direktnog plasmana u Euroligu iz iste

I ja mislim nesto slicno. Mada...

 

Po meni su opcije:

 

1. Gazda ima cvrste informacije da se nesto spremalo i da je ovim hteo da zastiti igrace (sto mu je, ako je u pravu i obaveza). U tom slucaju ocekujem odgovore na KO, STA, KADA, KAKO, GDE, S CIME itd. je doveo do taga da se ne putuje. Nikakve "proverene informacije" koje ce se dostaviti nadleznima, nikakve liste, arhive, print screenovi i sl.

 

Ako toga NEMA onda vazi sledece:

 

2. Gazda svesno ovo radi jer

 

a) zna nesto o ucescu ABA prvaka u EL od sledece godine. Jos se secam njegovog pokvarenog keza sa pretprosle KZS kad je rekao da nesto zna a jos ne sme da kaze. Mnogi su ovde mislili da se radi o licenci. Ako je tako, onda mu se za ABA i Moracu savrseno j..e pa mu se moze raditi ovo sto radi, ako ekipa zaista nije otputovala.

b) napusta uskoro klub pa kad je tako onda vuce sve sa sobom na dno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Stjuardesa donela Filipu sedmu kesicu pereca, da prekrati vreme, Davidovac pripalio marlboro u toaletu dok Gist blokira detektor dima. Laza radi sklekove u prolazu između sedišta. Neša Ilić rešava ukrštenicu i ne ume da reši 9 vodoravno "Koja je funkcija Nebojše Ilića u KK Crvena Zvezda"...Šakota spava od 2 do 4...onaj vozač iz Železnika kuca na vrata pilotske kabine aloee šabani, krećite..

 

Djenka objasnjava Panteru foru sa njegovim imenom, ali mu ne ide. Kuzmic zaboravio sluske pa na telefonu odvalio krajiske pesme, tresti ceo avion... 

Topic i dalje nije promenio izraz lica. 

  • Like 3
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BojanaCZV said:

Iz Beograda ili ti bilo gde u Srbiji ne moze da se zna kakvo je dole stanje.

 

Apsolutno nije normalno da se utakmica igra tako sto ce policajci ili ko vec stajati pored terena, mislim koja je poenta igranja utakmice.

 

Ja da sam predsednik kluba, nikada ne bih dozvolila da se moji igraci izloze takvom riziku, zarad cega?

 

I zaista, zamisli da igras utakmicu u hali, a na ulici se narod bije sa policijom.

Svaki normalan klub ne bi dozvolio sebi da igra u drzavi gde nisu obezbedjeni normalni bezbednosni uslovi na ulici.

 

To je bar moje misljenje.

 

To bi takođe trebalo da bude mišljenje svake osobe koja poseduje makar i trunku razuma.

 

Ponavljam, ne treba valjda da se opet postavljaju slike i snimci sveg maltretiranja koji su naši preživeli dole prošle godine (jer pretprošle nisu bili spremni, pa video materijal i ne postoji).

 

A videli smo kako je liga tada "reagovala".

Ove sezone je tu pridodat i političko-nacionalistički element + dokumentovane pretnje Bokana nakon 5. meča, i neko posle svega toga treba da se oseća smireno i bezbedno povodom odlaska tamo?

Bolje i da ne postoji liga koja ne može takve jednostavne stvari da reši.

 

A evo i moje prognoze, koju nisam video da je bilo ko do sada pominjao.

Nakon svega viđenog u Podgorici prošle sezone, Budućnost više neće biti ni razmatrana za EL, bez obzira ostvarili rezultatski plasman tamo, na bilo koji od mogućih načina ili ne.

Nema šanse da nakon svih ispada dole Jordi dozvoli sebi rizik nekog incidenta, koji bi uništio u potpunosti ugled lige, o kojem oni itekako brinu.

Uostalom, ni najmanje me ne bi iznenadilo da je upravo zbog toga donesena odluka o ukidanju licence za ABA, čisto da bi moglo da se kontroliše ko može da uđe u EL sa ovih prostora.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BojanaCZV said:

Iz Beograda ili ti bilo gde u Srbiji ne moze da se zna kakvo je dole stanje.

 

Naravno da može. 

 

18 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Apsolutno nije normalno da se utakmica igra tako sto ce policajci ili ko vec stajati pored terena, mislim koja je poenta igranja utakmice.

 

Na EL tekmama / derbijima uvek je policija na terenu / u hali. 

 

18 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ja da sam predsednik kluba, nikada ne bih dozvolila da se moji igraci izloze takvom riziku, zarad cega?

 

I zaista, zamisli da igras utakmicu u hali, a na ulici se narod bije sa policijom.

Svaki normalan klub ne bi dozvolio sebi da igra u drzavi gde nisu obezbedjeni normalni bezbednosni uslovi na ulici.

 

Ok. Ukinuti sport u Srbiji instant. 

 

18 minutes ago, BojanaCZV said:

 

To je bar moje misljenje.

 

Ok. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

toliko o tome...da se mi okrenemo organizaciji dočeka za Radonju i Nelsona...madafaka da izbaci skauting trenutne forme bajerna i kako ih ispratiti iz bgd-a sa tesnom završnicom u našu korist...da ipak ne ljuljamo dodatno Dejanovu poziciju iako nam je ušao u Šiška. Sad igramo za raju očigledno...gasi ABA ligu dosta nam je i valjala.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...