Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

bitno je da pristupom budemo u evroligaskom modu, s obzirom da smo dosad aba igrali kao od bede. a verujem da hocemo, u tom slucaju sanse za pobedu su dobre posto smo kvalitetnija ekipa od njih.

pozeljno bi bilo da sudjenje bude domacinsko u normalnoj meri, ako je to tamo ikako moguce.

Edited by Haggard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NMX said:

Jbt, u svetlu ovih sranja u CG oko imovinr SPC i novog zakona..bice bas zajebano u ponedeljak. Vec vidim prekid i praznjenje hale. Plus se pominje dolazak Mila, valjda da se taj jebeni nacionalizam jos malo raspali..bice bas zajebano dole. Treba nam vrhunski sut celu tekmu, koji nismo imali dole pa skoro nikada.

Crna Gora je građanska država. 

Milo liberalni Evropljanin.

Kako sad nacionalizam?

Mora se sići dole u močvaru i iz blata izvući pobeda.

Za klasu smo bolji igrački.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, NMX said:

Jbt, u svetlu ovih sranja u CG oko imovinr SPC i novog zakona..bice bas zajebano u ponedeljak. Vec vidim prekid i praznjenje hale. Plus se pominje dolazak Mila, valjda da se taj jebeni nacionalizam jos malo raspali..bice bas zajebano dole. Treba nam vrhunski sut celu tekmu, koji nismo imali dole pa skoro nikada.

Ne verujem u tu pricu. Pre svega organizovana grupa " Varvari " imaju medjusobom dogovor da ne isticu nacionalnu pripadnost kao grupa, jer ima dosta i Srba. Cak i medju vodjama ima navijaca koji se deklarisu kao Srbi, a kao grupa ne isticu. Sto se tice drugog dela- semenkarskog, uglavnom su bliski rezimu, ali opet nisam ni od njih do sada cuo vredjanja na nacionalnoj osnovi.

Bice pritiska sa tribina, svakako, sto zbog istorijata susreta sa nama, sto zbog vaznosti tekme, jer i njima tekma u ponedeljak dosta toga odlucuje kao i nama. Ne ocekujem desavanja  ni blizu onima iz  finala!

Link to comment
Share on other sites

Biče pakleno u Morači pa se nadam da ovi naši kojima smeta i po koji zvizduk u Areni ipak mogu da smognu malo snage i hrabrosti i uprkos uvredama i pritisku zabeleze pobedu. Vecini nije prvo gostovanje u PG pa da se uplase. Nista nece biti što vec nismo videli i čuli

Link to comment
Share on other sites

Ovo familijarno udaranje Filipovom glavom u zid je već ozbiljna patološka devijacija.

Ako čekaju da nezadovoljna publika ogugla na njegovo blamiranje a da tim već jednom nauči da igra sa igračem manje da bi sinak kompleksaš nosio zvezdin dres, onda mu najiskrenije želim da već u Morači dobije po ustima brljavim za onu Šarčevu floskulu: '' ...nije pitanje pojedinca ovo je pitanje tima ...''.

 

 

Kada odu iz kluba zauvek...okupiti bataljon episkopa na čelu sa patrijarhom da nam okade extraktom svete vodice sve redom od Kališa do Arene.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Sector said:

 

Prezivio bih napad na guzonjinog sina. 

Sto samo na njega, ima tu jos kandidata , Lazic, Kuridza i Stimac a moze tu u istu grupu i Djenka jer ipak je na svom twiter nalogu pod navodnim  pritiskom kluba morao da brani FC3

 

Neka dobiju dobre batine, zasto ne i noz pod grlo , sve zarad vaseg zadovoljstva da se sklone iz tima. 

 

Pre neki dan eminetni forumas odavde mi porucio da se ja sramim a ovde se  prizeljkuje lincovanje  igraca svog tima za koji navodno navijaju.

 

E pa stvarno treba da mi bude sram sto uopste i ulazim ovde da bilo sta i procitam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites


 

1 hour ago, Šarac said:

E pa stvarno treba da mi bude sram sto uopste i ulazim ovde da bilo sta i procitam.
 

 

ne da pročitaš...ali ovo što ti umeš da spakuješ ovde u celofan pravovernog vapaja, to je visoko tražen skil koji arčiš zalud.

sačekaj dok krene predizborna kampanja...ima se usereš od slatko.
 

 


 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:


 

 

ne da pročitaš...ali ovo što ti umeš da spakuješ ovde u celofan pravovernog vapaja to je visoko tražen skil koji trčiš zalud.

sačekaj dok krene predizborna kampanja...ima se usereš od slatko.
 

 


 

 

 

 

Ovde sam procitao da se prizeljkuje povredjivanje i lincovanje igraca KKCZ, i nailazi na odobravanje.

 

Kraj price. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Šarac said:

Ovde sam procitao da se prizeljkuje povredjivanje i lincovanje igraca KKCZ, i nailazi na odobravanje.

 

Kraj price. 

Pa nigde nisi pretpostavljam video da predsednik toliko bezobrazno gura sina, da preti navijacima i da im porucuje da naprave sebi klub. To ti nije cudno, to je ok? Ako te je sramota sto si ovde, vrati se na rsb, to ti je prirodno staniste. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Šarac said:

Sto samo na njega, ima tu jos kandidata , Lazic, Kuridza i Stimac a moze tu u istu grupu i Djenka jer ipak je na svom twiter nalogu pod navodnim  pritiskom kluba morao da brani FC3

 

Neka dobiju dobre batine, zasto ne i noz pod grlo , sve zarad vaseg zadovoljstva da se sklone iz tima. 

 

Pre neki dan eminetni forumas odavde mi porucio da se ja sramim a ovde se  prizeljkuje lincovanje  igraca svog tima za koji navodno navijaju.

 

E pa stvarno treba da mi bude sram sto uopste i ulazim ovde da bilo sta i procitam.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za guzonjinog sina me boli qrac. Ne dozivljavam ga kao igraca Zvezde ni 1%. To sto nosi dres ga cini kosarkasem isto koliko bi i nekog random debeljka sa tribina. 

 

Kosarkasa Zvezde je bilo ovakvih i onakvih ali niko ne moze u kos sa njim. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Šarac said:

Sto samo na njega, ima tu jos kandidata , Lazic, Kuridza i Stimac a moze tu u istu grupu i Djenka jer ipak je na svom twiter nalogu pod navodnim  pritiskom kluba morao da brani FC3

 

Neka dobiju dobre batine, zasto ne i noz pod grlo , sve zarad vaseg zadovoljstva da se sklone iz tima. 

 

Pre neki dan eminetni forumas odavde mi porucio da se ja sramim a ovde se  prizeljkuje lincovanje  igraca svog tima za koji navodno navijaju.

 

E pa stvarno treba da mi bude sram sto uopste i ulazim ovde da bilo sta i procitam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovo ti je Srbija prijatelju. Nema ispravnog i pogresnog razmisljanja i moralnog stava. Vec samo da l si nas ili njihov. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:

...

 

 

Kada odu iz kluba zauvek...okupiti bataljon episkopa na čelu sa patrijarhom da nam okade extraktom svete vodice sve redom od Kališa do Arene.

 

 

Pozovite na obred i biskupa, rabina, hodzu, gurua, vracaru..... - cisto sigurnosti radi

 

 

 

 

Edited by Kronostime
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...