Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, mister-no said:

Sve, sve ali coach Šako sa minijaturom zadnji napad u poluvremenu.. Da Fićo tapka do 3 sekunde pre kraja i baci Lorenzu neku balon kosku na 7m i ovaj preko dve ruke pogađa 🙂

A cemu to generalizovanje... Sto mislis da je on tako akciju postavio? Pa jesi video sta je sve Obradovic nacrtao za poslednji napad, a kako se zavrsilo? tako sto je Nando tapkao loptu i onda sutnuo preko ruke, i sad treba da kazemo svaka cast al je coach Obradovic nacrtao poslednju akciju... Pa i oni sa druge strane igraju tu istu igru i moze da se desi da procitaju napad i kretnju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:

Sve, sve ali coach Šako sa minijaturom zadnji napad u poluvremenu.. Da Fićo tapka do 3 sekunde pre kraja i baci Lorenzu neku balon kosku na 7m i ovaj preko dve ruke pogađa 🙂

Kako to iskusni Plaza nije iskoritio matorog dunstera da ga nauči košarci ... hvatate se za neke minijature koje nemaju nikakve veze sa konačkim rezultatom.

Ne mora baš na sve da se pljune, aman bre ...  Uporedi rostere Zenita i Zvezde, pa reci iskreno ko je tu bolji.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Tony said:

A cemu to generalizovanje... Sto mislis da je on tako akciju postavio? Pa jesi video sta je sve Obradovic nacrtao za poslednji napad, a kako se zavrsilo? tako sto je Nando tapkao loptu i onda sutnuo preko ruke, i sad treba da kazemo svaka cast al je coach Obradovic nacrtao poslednju akciju... Pa i oni sa druge strane igraju tu istu igru i moze da se desi da procitaju napad i kretnju.

Nije poenta u tome.Poenta je sto je Vepar dobio da vodi zadnji napad a ne Brown.Toliko.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Nije poenta u tome.Poenta je sto je Vepar dobio da vodi zadnji napad a ne Brown.Toliko.

Ej nemojte da me hvatate gde sam tanak, kad se vepar spomene ja ostanem bez argumenata. Al opet mora da se kaze da ima znatno manju min kod Sakote.

Link to comment
Share on other sites

Kao kad astmaticar dodje do daha nakon sto uzme Ventolin. E tako se sada osjecam.

 

Ako me nesto brine to je stanje Kuzmica. Totalno atipicno je kako se koristi. Moguce je da je udario u zid, ali nakon 5-6 minuta u prvom da se ne moze isporuciti jos 5-6 u drugom bas je cudno. Mozda ce za njega umjesto igranja na dva fronta biti dobro da preskace neke ABA meceve. Ali ce proces vracanja u sportski formu biti izgleda mnogo duzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako to iskusni Plaza nije iskoritio matorog dunstera da ga nauči košarci ... hvatate se za neke minijature koje nemaju nikakve veze sa konačkim rezultatom.

Ne mora baš na sve da se pljune, aman bre ...  Uporedi rostere Zenita i Zvezde, pa reci iskreno ko je tu bolji.

 

Koji bre iskusni Plaza, pa taj je uvek bio naša bitcharka..

Što se tiče igrača meni je KKCZ uvek najbolja, možda je malo detinjasto ali su mi oni u crveno-bele majice i gaće uvek blizu srcu i ne bi ih menjao tek tako.. Dobro 'ajde dao bih Fiću za Albisija :)

Bolja je Zvezda, pobedili smo [emoji6]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lorenzo je reinkarnacija mitskog heroja atlasa koji je na svojim ramenima nosio svodove- tako isto naš Zo, uz malu pomoć Bilija, na ramenima nosi ovu gomilu rekreativaca. Jebeni Kuridža, do juče igrao aba2, nije sanjao ni o evrokupu,  pa Štimara, šta više reći o malom zategnutom kriminalcu...

Ali tu je Zo, prkosi sudbini, ne obazire se na realnost Tomićeve selekcije i Ćokijeve doselekcije čiji je cilj da nas vrati u 2011,  i vodi ka plej ofu ovu grupu građana koja bez njega ne bi dobila nikoga.

Edited by Haggard
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki pepe said:

Znam koliko cijenis trud u odbrani pa me cudi da to nisi pohvalio. Recimo ja mislim da je kada su sudije u 4/4 pocele da mijenjaju kriterijum i dozvolile jaci kontakt bilo izuzetno vazno sto je on dva puta odalamio Koltona (inace tvoj visegodisnji vlazni san) i tako ga uspavao. Isto tako dobro je pobio i sa Ajonom za poziciju kada je Plaza pomislio da moze sa dvije petice nesto da uradi. Kasnije je Gist nastavio da dominira i ja se prosto ne sjecam da su oni unutra dali vise poena. Najbolja prilika je bio onaj Ajonov pokusaj nakon skoka pored Stimca. A to sam naveo samo da kazem sta mislim o Stimcevoj igri veceras.

 

Sve ovo stoji, zato sam se i ogradio. No ponavljam, samo radi toga nije trebao biti dovođen, jer je Mo sve to odrađivao i sam + je isporučivao ponešto i u napadu. Ja protiv MJKa nemam aposlutno ništa (kao što imam protiv debelog vrištavca), ali imam protiv toga umesto koga i na koji način je doveden. Burazeru, ti ne škartiraš tek tako jednog od dva tri najbitnija igrača koji su ti doneli titulu prošle sezone i koji je bio jedna od konstanti na skoro svakoj bogovretnoj utakmici.

 

Ili misliš da je način na koji ga je opisao Bili samo prazna floskula?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu drndati pisu po MJK zato sto isto radi (bar djeluje da ce raditi) kao Mo. A to je igrati sa nogom do daske.

Nije on sa splava dosao Covicu i rekao ubaci mene, a onu pravaru nogiraj. Posteno je zaradjivao hljeb kojekude, sada mu se otvorila sansa za najvisi stepenik, ne treba nista drugo nego da rilja. 

Kad pogledas, njegova prica je najslicnija Moovoj. Kako za isto jednog mozes da ukidas u zvijezde, a drugog da blatis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utakmica da me podseti zasto mi Stimac uopste nije nedostajao. Kakav glup transfer. Jedino sto dobro pokriva je pozicija busaca u grudi. Inace, voleo bih da mi neko ukaze da li u evropskoj kosarci postoji ekipa sa vise petica u rosteru? Scratch that, da li postoji bilo gde? Sad muceni Gist mora da ide na 4, a dobro je rekao Kuzmanovic, covek je to poslednji put igrao otprilike pre 7 godina 😂 Cak je i Strawberry Cock veci deo karijere vise bio na petici.

Kad smo kod potonjeg, lik je neki low post enforcer za nivo neke Igokee. Ali ajde, koliko sam razumeo taj transfer je posledica Derikovog zdravstvenog stanja posto je postalo jasno da covek vise ne moze i full time se prebacuje na poziciju krave muzare. Jedino sto je pozitivno je sto je momak ozbiljno zategnut u odnosu na ono sto pamtim, gde je uvek imao neke slobodne mase po telu. Kao da je skidao kilazu u skorije vreme, sto mu je ocigledno jako dobro leglo posto je oziveo karijeru ove godine. Imao je super pristup danas, motivacija na max, pa ajde, mozda moze da bude koristan kao antipod Simanicu.

Cekamo Podgoricu da vidimo kome minute uzima Kevin Panter, posto znamo kome nece. Tipujem na Djenku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cigani se najvise loze kada se neko busa u grudi kao gorila i kao lav se trza  dok ispusta krike, kosarkaski kvaliteti nisu prioritetni . To je borbenost, hrabrost.

Lorenzo, Borisa, oni su metiljavi, jer ne skacu u publiku  i ne cepaju dres.

Edited by Zizu
  • Like 6
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mile-r said:

 

Biliju svaka cast. Prva sezona u EL, igra u ekipi koja ima najlosiji napad, nema izgradjenih kretnji za njega, gura mu se lopta na silu u ruke, ali pored svega on ima fenomenalne procente i generalno igra jako dobro. Pogledajte ove poene, ovde je sve njegova zasluga. Sve je sam zaradio, sto iz driblinga, sto iz kretnje posle najobicnijeg jednog bloka. I nije stvar samo u tom jednom bloku, vec sto mi nemamo nikakvu diverziju dok se igra akcija za njega, npr. neki blok od lopte za nisko krilo na drugom delu terena, nego svi stoje i svi vide sta ce da se igra, zato to i ne prolazi cesto. Danas jeste, ali iskljucivo zbog Bilijevih majstorija.

Druga trojka na ovom klipu, pocinje na 0:24 - Lazic stoji i siri ruke, ne zna sta da radi, pritom stoji na strani na koju Baron treba da istrci, a sam Baron pokazuje Kuridzi da mu postavi blok. Svi na terenu vide sta se igra.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, laki pepe said:

Ne mogu drndati pisu po MJK zato sto isto radi (bar djeluje da ce raditi) kao Mo. A to je igrati sa nogom do daske.

Nije on sa splava dosao Covicu i rekao ubaci mene, a onu pravaru nogiraj. Posteno je zaradjivao hljeb kojekude, sada mu se otvorila sansa za najvisi stepenik, ne treba nista drugo nego da rilja. 

Kad pogledas, njegova prica je najslicnija Moovoj. Kako za isto jednog mozes da ukidas u zvijezde, a drugog da blatis.

 

Ne zajebavaj, Mo je dokazani šampion, i sad ti u pola sezone teraš Moa da bi doveo malo bolju verziju Save Lešića, taj ti kao spasava sezonu zajedno sa Štimarom. Jedina nada ovog tima je da Zo ostane na ovom bolesnom nivou. Trenutno najbolji igrač Evrolige.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Haggard said:

 

Ne zajebavaj, Mo je dokazani šampion, i sad ti u pola sezone teraš Moa da bi doveo malo bolju verziju Save Lešića, taj ti kao spasava sezonu zajedno sa Štimarom. Jedina nada ovog tima je da Zo ostane na ovom bolesnom nivou. Trenutno najbolji igrač Evrolige.

Ti bas ne znas da citas, vec samo da ucitavas. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, laki pepe said:

Ne mogu drndati pisu po MJK zato sto isto radi (bar djeluje da ce raditi) kao Mo. A to je igrati sa nogom do daske.

Nije on sa splava dosao Covicu i rekao ubaci mene, a onu pravaru nogiraj. Posteno je zaradjivao hljeb kojekude, sada mu se otvorila sansa za najvisi stepenik, ne treba nista drugo nego da rilja. 

Kad pogledas, njegova prica je najslicnija Moovoj. Kako za isto jednog mozes da ukidas u zvijezde, a drugog da blatis.

Nije MJK kriv, već onaj koji ga je doveo. I meni on deluje kao vredan i skroman tip, ali nije da sam baš srećan što nam je u timu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...