Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 minutes ago, Del Piero said:

Skoro 70% poena postigla 2 igraca. Ovo sto Zo igra je bolje od Jovica u najboljim danima kod nas.

 

Jovicu je vrhunac bila partija u Vitoriji. Lorenzo to isporucuje maltene svako kolo... 

 

Moglo bi se napraviti poredjenje sa Marcusom. Koliko god da je bio atraktivan, mislim da ni on nije imao ovakvu konstantu. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, n4l1m said:

sakotin odgovor na ovo bi bio,  vidite to je samo statistika, filip  je svakako nas najbolji plej i donosi nam veliku energiju kad je na terenu.

 

 

Ovo je istina, kad god je na terenu donosi veliku energiju, doduse negativnu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Е људи одиграли су Били и Зо вечерас докторски, Гистара такође добар.био, али ми је утисак вечери како је Бориша испиздео. Не видех га никад онако живчаног и свака му част на томе. Таки да буде увек напаљен до коске....
Kakvo je bilo suđenje kad su uspeli Borišu onako iznervirati..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Jovicu je vrhunac bila partija u Vitoriji. Lorenzo to isporucuje maltene svako kolo... 

 

Moglo bi se napraviti poredjenje sa Marcusom. Koliko god da je bio atraktivan, mislim da ni on nije imao ovakvu konstantu. 

Markus i konstanta. Zezas li se?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I još nešto, pljuvanje i gađanje sudija svim i svačim dolazi na naplatu ... ako nekima nije jasno o čemu se radi.
Cenim da će takve stvari u nekoj meri odlučivati o našoj budućnosti u EL, nekad sitnice prevagnu ... al, otom - potom.
 
Lik koji je pljunuo sudiju protiv Baskonije je priveden, kažnjen je sa 150 hiljada i godinu dana zabrane odlaska na utakmice.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:
7 minutes ago, Kankkunen said:
I još nešto, pljuvanje i gađanje sudija svim i svačim dolazi na naplatu ... ako nekima nije jasno o čemu se radi.
Cenim da će takve stvari u nekoj meri odlučivati o našoj budućnosti u EL, nekad sitnice prevagnu ... al, otom - potom.
 

Lik koji je pljunuo sudiju protiv Baskonije je priveden, kažnjen je sa 150 hiljada i godinu dana zabrane odlaska na utakmice.

Malo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
8 minutes ago, Kankkunen said:
I još nešto, pljuvanje i gađanje sudija svim i svačim dolazi na naplatu ... ako nekima nije jasno o čemu se radi.
Cenim da će takve stvari u nekoj meri odlučivati o našoj budućnosti u EL, nekad sitnice prevagnu ... al, otom - potom.
 

Lik koji je pljunuo sudiju protiv Baskonije je priveden, kažnjen je sa 150 hiljada i godinu dana zabrane odlaska na utakmice.

Ceniš da to EL sudije dotiče ... oni rade svoj posao.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mister-no said:
30 minutes ago, Николица said:
Е људи одиграли су Били и Зо вечерас докторски, Гистара такође добар.био, али ми је утисак вечери како је Бориша испиздео. Не видех га никад онако живчаног и свака му част на томе. Таки да буде увек напаљен до коске....

Kakvo je bilo suđenje kad su uspeli Borišu onako iznervirati..

Па јбг опет су преузели главну реч. Бориши су свирали неке глупости. Сваки напад је био фаул у нападу. Зато је скоро до пред 4 минута до краја 3/4 резултат био 2:4 за звезду хех

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beskrajno mi je drago što su se prvenstveno Štimbe a i Kurdiža dobrano usrali Gazdi u usta.
Pa zavisi, iz njegovog ugla se on posrao po kritikama.. Jer EL pobeda na gostovanju je suština. A pre toga i kod konkurenta za plej-of u Aba. Košarka je timska igra i negde to i jeste tako koliko god nam to čudno izgledalo. Da li su se protivnici raspali ili se mi sastavili, ko te pita.. Ako nekim čudom dobijemo u Pg, uz nešto lakši raspored u EL to bi onda bilo bukvalno mirno more.
Ceniš da to EL sudije dotiče ... oni rade svoj posao.
Ne, više sam to izneo u fazonu da odvratim ubuduće neku novu budaletinu..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vamos Laki said:

Tesko da se to moze nazvati tako u nekim utakmicama. Ne vidim da snose konsekvence za ono sto rade.

 

Ovo veceras je cist kriminal. I ne samo veceras.

Sve stoji, o tome i pričam ...koga boli uvo što je neka budaletina kažnjena, ako je uopšte tako ...

kao da nemamo dovoljno pljuvača i džibera ... problem je malo širi. Nismo od juče. :classic_smile:

edit:

Postoji li klub koji je više kažnjavan od našeg, ja ne znam ...

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čombe said:

Tesko je proceniti izmedju Kuridze i Stimca ko je gori igrac.Ne znaju ni da normalno trce,kos ne mogu da pogode ni sa pola metra,pokusavaju da zidaju pa se odbijaju od protivnika kao od stuba.

 

Kakav idiot treba biti da otpustis Derika i Fajea i na njihovo mesto dovedes Kuridzu i Stimca.

 

.Pitanje je da li ce uci u plej of ABA.I da udje,nema sanse da ovakva Zvezda osvoji ABA pored Buducnosti,Partizana i Cedevite,plus nece biti prednosti domaceg terena.

 

Cetvorka Filip,Davidovac,Kuridza i Stimac najgora koju sam ikad gledao.Ta cetvorka treba da plati odstetu svakome ko ih je gledao,oni nisu mogli da daju kos pola cetvrtine.

 

Praktično je teško sastaviti gore da uzemš kompletnu ligu.

 

22 minutes ago, laki pepe said:

Pretpostavljam  da je kuridza imao neki uticaj na ovih 58 poena.

@laki

 

zato sam i napisao "dobrano" jer ne spada u istu kategoriju sa debelim drama Queen-om. Međutim 0-7 za njegovu poziciju je bruka i sramota kako god okreneš. Misliš li da Faje odbrambeno ne bi isporučio isto ili bolje?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svi rezultati nam idu u korist, ali bukvalno u 16. kolu Evrolige.

Ne pamtim da se nekada slicno dogodilo.

 

 

Još i Igosi dobili Mornara.. Dobri Štime i Strawberry - Couridga, naši tornjevi blizanci, svojom karmom okreću sezonu a vi ih dočekali onako na nož..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Laki21 said:

Međutim 0-7 za njegovu poziciju je bruka i sramota kako god okreneš. Misliš li da Faje odbrambeno ne bi isporučio isto ili bolje

Znam koliko cijenis trud u odbrani pa me cudi da to nisi pohvalio. Recimo ja mislim da je kada su sudije u 4/4 pocele da mijenjaju kriterijum i dozvolile jaci kontakt bilo izuzetno vazno sto je on dva puta odalamio Koltona (inace tvoj visegodisnji vlazni san) i tako ga uspavao. Isto tako dobro je pobio i sa Ajonom za poziciju kada je Plaza pomislio da moze sa dvije petice nesto da uradi. Kasnije je Gist nastavio da dominira i ja se prosto ne sjecam da su oni unutra dali vise poena. Najbolja prilika je bio onaj Ajonov pokusaj nakon skoka pored Stimca. A to sam naveo samo da kazem sta mislim o Stimcevoj igri veceras.

Edited by laki pepe
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve, sve ali coach Šako sa minijaturom zadnji napad u poluvremenu.. Da Fićo tapka do 3 sekunde pre kraja i baci Lorenzu neku balon kosku na 7m i ovaj preko dve ruke pogađa :)

Kako li Koltonova žena izlazi na kraj u Kazanju, pošto joj Beograd nije odgovarao :)

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Del Piero said:

Skoro 70% poena postigla 2 igraca. Ovo sto Zo igra je bolje od Jovica u najboljim danima kod nas.

Jedino gdje je Jovic jos uvijek u prednosti je sto je bolje razigravao centre. Braun je cak i sasvim opasan u napadu na dribling, a zna se da je Jovic vrlo opasan u presjecanju prvog pasa. U svemu ostalom razlika je dobro na strani Lorenza.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...