Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Haggard said:

 

punter valjda debituje u podgorici, bice zanimljivo videti ko ce izleteti iz 12 kada se on ukljuci. logika nalaze da to bude kevin i  tatin panter, a u stvarnosti verovatno dobric.

Reci ce Sakota da ne mozemo samo sa jednim plejom, mora Vepar , a dovedose cistog beka sutera za pleja. 😄 Srbija je pre 2012. i 2013. godine bila sve samo ne zemlja Dembelija, ali neke svakodnevne situacije koje vidjamo u svim sferama drustva su bukvalno za Top listu nadrealista. Toliko je sve otislo u majcinu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedna molba za sve forumaše: kritikujte večeras sve i svakog, samo nemojte Starca Šakotu. On jutros kad se probudio, nije znao da l' je u Lenjingradu ili Moskvi, a ispostavilo se da je u Kazanju. Onda izađe na teren protiv španske ekipe, a ono neka rusko-američka ekipa sa onim meksikancem Ajonom. Pa kad se to završio onaj hladni rat, majku mu?!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Šarac said:

 

 

Sve si u pravu za Filipa, svaki drugi igrac bi odleteo odavno , ja vam pisem da se pita samo NC on bi odleteo. i dalje smatram da on to ne sme od Vesne i familije, a i njegova sujeta ne zeli da prizna poraz., Zato ocekujem da ce mu se  minutaza drasticno smanjiti kao i uloga bez obzira sto nije doveden play.Sve suprotno  ce dovesti do jos vecih tenzija na tribinama a i ovde. Svi smo mi ovde i na tribinama zbog Zvezde i ne treba jedne druge ovde da gledamo preko nisana zbog razlicite borbe za bolje rezulate kluba. 

Svako na svoj nacin neka nastavi tu borbu. 

 

 

 

Neces zameriti sto ovako pitam, jer si svakako veci poznavalac Zvezde  i uprave, ali ovo mi je bas bas nategnuto da Vesna moze da mu kaze, e Filip je top igrac, moras da ga drzis u timu. Licno bih pre rekao da se radi o licnoj sujeti neostvarenog kosarkasa. 

Link to comment
Share on other sites

Jedna molba za sve forumaše: kritikujte večeras sve i svakog, samo nemojte Starca Šakotu. On jutros kad se probudio, nije znao da l' je u Lenjingradu ili Moskvi, a ispostavilo se da je u Kazanju. Onda izađe na teren protiv španske ekipe, a ono neka rusko-američka ekipa sa onim meksikancem Ajonom. Pa kad se to završio onaj hladni rat, majku mu?!
Još ekipa prepuna igrača na periferiji kao onomad u IMT-u..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, AgroLaki said:

 

Neces zameriti sto ovako pitam, jer si svakako veci poznavalac Zvezde  i uprave, ali ovo mi je bas bas nategnuto da Vesna moze da mu kaze, e Filip je top igrac, moras da ga drzis u timu. Licno bih pre rekao da se radi o licnoj sujeti neostvarenog kosarkasa. 

 

Ma to je napisao samo da bi odbranio naseg heroja i spasioca Nebojsu koji je stao na pipak crno - beloj hobotnici i unistio milogorce.

 

Bukvalno najbesmislenija teorija koju sam procitao, snaja i zena ne daju Filipu da napusti kosarku, a Nebojsa, sta ce, mora da se povinuje, zna se ko je gazda u kuci.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, AgroLaki said:

 

Neces zameriti sto ovako pitam, jer si svakako veci poznavalac Zvezde  i uprave, ali ovo mi je bas bas nategnuto da Vesna moze da mu kaze, e Filip je top igrac, moras da ga drzis u timu. Licno bih pre rekao da se radi o licnoj sujeti neostvarenog kosarkasa. 

Ma nije tacno, poturaju se gluposti, da se ublazi bolesni uticaj njegovog oca. Rekao je Filip u nekoj tv emisiji na kraju prosle sezone da je mama Vesna izricito bila protiv njegov povratka u Zvezdu.

Zna mama Vesna bolje kosarke od tata Nebojse!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AgroLaki said:

 

Neces zameriti sto ovako pitam, jer si svakako veci poznavalac Zvezde  i uprave, ali ovo mi je bas bas nategnuto da Vesna moze da mu kaze, e Filip je top igrac, moras da ga drzis u timu. Licno bih pre rekao da se radi o licnoj sujeti neostvarenog kosarkasa. 

Hteo sam da odgovorim na neki normalan nacin, ali bolje ne, ima ovde koji su u medjuvremenu napisali svoje teorije pa neka budu da su oni u pravu.

Svako veruje u ono sto zeli .

 

Prijatno

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Hteo sam da odgovorim na neki normalan nacin, ali bolje ne, ima ovde koji su u medjuvremenu napisali svoje teorije pa neka budu da su oni u pravu.

Svako veruje u ono sto zeli .

 

Prijatno

Nisu to moje teorije, vec je Filip izjavio gostujuci u tv emisiji.Voditelj ga je upitao kakav je stav mame bio po pitanju povratka, na sta je on odgovorio da je bila izricito protiv.

Druga je strana medalje ako Filip ne zna sta govori, a ti bolje znas od njega.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:
2 minutes ago, Zizu said:

Nisu to moje teorije, vec je Filip izjavio gostujuci u tv emisiji.Voditelj ga je upitao kakav je stav mame bio po pitanju povratka, na sta je on odgovorio da je bila izricito protiv.

Druga je strana medalje ako Filip ne zna sta govori, a ti bolje znas od njega.

 

Protiv odlasku u inostranstvo a ne i u KKCZ. 

Ko je imao prilike da sedi pored nje u Pioniru,Areni mogao bi bolji sud da donese o tome koliko je ona za njega u KKCZ ili protiv.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...