Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

11 minutes ago, laki perkos said:

 ozes sve ovo da okačiš mačku o rep onako narodski da se izrazim. I dalje podmeces da se radi o borbi za preuzimanje kluba sto radi i gazda nebojsa sa njegovim glasnogovornicima vujčinom i šunturlom. Čuj klub ce preuzeti ljudi koji zvizde filipu nedonošcu😯 da li te stvarno nije sramota da tako nesto napiseš a onda te iste ljude pogledaš u oči bez imalo stida. 

Koje ljude? 

 

90% forumasa zvizdaca ovde nema u hali, dovoljno je ispratiti upise na live temi posle  utakmice i vidis ko je sve pored tastature a ko je u hali.

Nikada za zivota dok sam u hali se nisam setio da udjem na forum, twiter ili bilo koju mrezu da bi pisao dok je utakmica u toku, zvizdao ili ne.

 

Moje je pravo kako cu da pratim utakmice, da jebem majku Covicima, Lazicu, Gistu ili da aplaudiram. Po cemu je bolji ili losiji navijac onaj koji zvizdi ili navija.

Ja sam se opredelio da ne zvizdim,  nikada, da jebem majku onako socno iz svega glasa, dogodi se ponekada, nista licno, emocije pokuljaju, frustracija kao i kod svakoga. i ti ni bilo ko odavde me zbog toga ne mozete svrstati u losije navijace od vas koji hebete/zvizdite majku svim igracima ili samo Covicu(ima) i novi koji ce doci na red uskoro.

 

Znam pored mene na tribini  velike zvezdase koje se na twiteru deklarisu kao najveci navijaci, samo podrska, nikad hejt, putuju po evropi da gledaju i FK i KK ali u hali jebase majku svima na terenu i to onako socno. I da, ja ga pogledam u oci i kazem mu da odjebe vise sa pljuvacinom, cak i promenim mesto jer ne mogu da ga slusam.  Za mene je on i dalje zvezdas do koske ali se ne hvali javno time da je deklarisani zvizdac/mamojebac. Evo ja sam se svrstao u ne zvizdace i iskljucite me odavde ako ne pripadam vecini i smetam ostalima koji smatraju da zvizdanjem ce doprineti boljoj atmosferi na tribinama u i oko kluba. Ali po tebi i mnogima mi smo ti koji vama smetaju, i ja nemam nameru vama da kontriram, ja cu ostati kuci, a verujem i mnogi drugi koji ne zele da ucestvuju u tom cirkusu vise. 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svi mi na razlicite nacine izrazavamo emocije prema voljenom klubu, ljubav ,mrznju ... I nikada mi nece biti jasna ova etkitiranja i podele na manje/vece Zvezdase..

 

Svi mi imamo razlicite zivotne price, i glupo je etiketirati nekog sto nije u hali vec iza tastature, ili nije redovan na tribini...itd.

 

Cinjenica je da su se Covici sa sve matorim Sakotom i (laznim) kapitenom posrali po navijacima KKCz, stavljajuci sebe (oca)&sina ispred kluba ( da ne idem dalje, svi znamo kakve kosarkaske kvalitete poseduje Covica, u "moje vreme" bio bi na klupi u Univerzitetskoj ligi ..) ... sad', neko moze da predje preko toga, neko ne i izrazava svoje nezadovoljstvo, dok postoje i ljubitelji Covicevog anusa i novcanika, sto je u danasnjoj Srbiji normalna disciplina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kokodakalo said:

Ostoja izjavio da ne veruje da ce ABA imati predstavnika u EL. Sasvim je moguce da i Nebojsa isto to misli. U tom slucaju su svi potezi koje vuce ipak razumljivi. Nema EL bez obzira na ABA i zbog toga moze da forsira zeninog sina.

Rekao da ako se finale ove godine odigra u istoj atmosferi kao i prosle sezone da onda ABA liga ne zasluzuje mesto. Srecom kada su oni domacini sve protekne u mirnoj i svecarskoj atmosferi. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Rekao da ako se finale ove godine odigra u istoj atmosferi kao i prosle sezone da onda ABA liga ne zasluzuje mesto. Srecom kada su oni domacini sve protekne u mirnoj i svecarskoj atmosferi. 

Iako je SNS poltron, Ostoja je gospodin covek za Covica.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Šarac said:

Koje ljude? 

 

90% forumasa zvizdaca ovde nema u hali, dovoljno je ispratiti upise na live temi posle  utakmice i vidis ko je sve pored tastature a ko je u hali.

Nikada za zivota dok sam u hali se nisam setio da udjem na forum, twiter ili bilo koju mrezu da bi pisao dok je utakmica u toku, zvizdao ili ne.

 

Moje je pravo kako cu da pratim utakmice, da jebem majku Covicima, Lazicu, Gistu ili da aplaudiram. Po cemu je bolji ili losiji navijac onaj koji zvizdi ili navija.

Ja sam se opredelio da ne zvizdim,  nikada, da jebem majku onako socno iz svega glasa, dogodi se ponekada, nista licno, emocije pokuljaju, frustracija kao i kod svakoga. i ti ni bilo ko odavde me zbog toga ne mozete svrstati u losije navijace od vas koji hebete/zvizdite majku svim igracima ili samo Covicu(ima) i novi koji ce doci na red uskoro.

 

Znam pored mene na tribini  velike zvezdase koje se na twiteru deklarisu kao najveci navijaci, samo podrska, nikad hejt, putuju po evropi da gledaju i FK i KK ali u hali jebase majku svima na terenu i to onako socno. I da, ja ga pogledam u oci i kazem mu da odjebe vise sa pljuvacinom, cak i promenim mesto jer ne mogu da ga slusam.  Za mene je on i dalje zvezdas do koske ali se ne hvali javno time da je deklarisani zvizdac/mamojebac. Evo ja sam se svrstao u ne zvizdace i iskljucite me odavde ako ne pripadam vecini i smetam ostalima koji smatraju da zvizdanjem ce doprineti boljoj atmosferi na tribinama u i oko kluba. Ali po tebi i mnogima mi smo ti koji vama smetaju, i ja nemam nameru vama da kontriram, ja cu ostati kuci, a verujem i mnogi drugi koji ne zele da ucestvuju u tom cirkusu vise. 

 

 

 

 

ne druze nas navijački neće ti proći ova tuzna priča gde čak i sebe predstavljaš zrtvom. prvo je to bio klub, pa filip pa drugi igrači. sad evo i ti si ugrozen od strane navijača kojima je više dozlogrdilo da gledaju filipa nedonošca u dresu kluba za koji decenijama navijaju. nasli su nacin da to iskazu nezadovolhstvo 1zvizducima i umesto da kad vec pomahnitali gazda nece da to barem skonataju navijači kojima je valjda isto tako stalo do kluba. ti ovde malo malo na vrlo lukav način u najmanju ruku ravnas stetu koju nanosi gazda forisrajuci sina i stetu koju nanose povremeni zvizduci filipu. to je suludo! pa kad nema filipa u ekipi čuješ li neki zvizduk? Ili tad nemamo nameru da preuzmemo klub? Sram te bilo !

Edited by laki perkos
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, laki perkos said:

ne druze nas navijački neće ti proći ova tuzna priča gde čak i sebe predstavljaš zrtvom. prvo je to bio klub, pa filip pa drugi igrači. sad evo i ti si ugrozen od strane navijača kojima je više dozlogrdilo da gledaju filipa nedonošca u dresu kluba za koji decenijama navijaju. nasli su nacin da to iskazu nezadovolhstvo 1zvizducima i umesto da kad vec pomahnitali gazda nece da to barem skonataju navijači kojima je valjda isto tako stalo do kluba. ti ovde malo malo na vrlo lukav način u najmanju ruku ravnas stetu koju nanosi gazda forisrajuci sina i stetu koju nanose povremeni zvizduci filipu. to je suludo! pa kad nema filipa u ekipi čuješ li neki zvizduk? Ili tad nemamo nameru da preuzmemo klub? Sram te bilo !

Mekel, Radicevic, Sofo i Dejan Radonjic koji je mazan svakakvim govnima i to sa tribine gde ti sedis , tako da FC3 ni prvi ni poslednji igrac kojem se zvizdalo. Jel treba da vadim kakvi su sve hvalospevi pisani o ovim gore pomenutim. Ne secam se da se tada Covic terao zbog Radonjica ili Mekela? 

 

Jel si nasao ijedan moj upis gde podrzavam igranja FC3 u ovoj ili prosloj sezoni.Neces naci, a ja verujem da su  tvoji upisi bili zasticnicki prema Radonji od prvog dana, da si bio njegov cuvar vatre ovde sigurno. 

 

Ne bih te vise nervirao a ni ostale, forum ovaj je kao bastion demokratiije u uvazavanje tudjeg misljenje je samo ako je u liniji sa vecinskim tj starosedeocima. Ostali treba da se srame kao ja, Hvala ti lepo. 

ps.

Cuj ja zrtva, sa  mojih 2 metra i 120 kg tesko sebe  mogu nazvati zrtvom niti se osecam ugrozenim nigde a pogotovo ne na tribinama Pionira, Arene ili Marakane. 

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Šarac said:

Rekao da ako se finale ove godine odigra u istoj atmosferi kao i prosle sezone da onda ABA liga ne zasluzuje mesto. Srecom kada su oni domacini sve protekne u mirnoj i svecarskoj atmosferi. 

Samo me zanima kako si izveo to da je potencirao KKP kao dobrog domaćina a ostale svrstao u stoku.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 21Barkley said:

Samo me zanima kako si izveo to da je potencirao KKP kao dobrog domaćina a ostale svrstao u stoku.

Pa apostrofirao je proslogodisnje finale u kome njegov klub nije ucestvovao. Sta je to nego prebacivanje odgovornosti na ova dva kluba, tamo gde se dvojica biju obicno treci koristi da sebe prikaze kao cistunca.

Uostalom ja sam to tako shvatio citajuci nastavak njegove izjave , a ne samo naslov koji je izvucen iz konteksta da sampion ABA lige sledece sezone nece dati predstavnika za El. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Šarac said:

Mekel, Radicevic, Sofo i Dejan Radonjic koji je mazan svakakvim govnima i to sa tribine gde ti sedis , tako da FC3 ni prvi ni poslednji igrac kojem se zvizdalo. Jel treba da vadim kakvi su sve hvalospevi pisani o ovim gore pomenutim. Ne secam se da se tada Covic terao zbog Radonjica ili Mekela? 

 

Jel si nasao ijedan moj upis gde podrzavam igranja FC3 u ovoj ili prosloj sezoni.Neces naci, a ja verujem da su  tvoji upisi bili zasticnicki prema Radonji od prvog dana, da si bio njegov cuvar vatre ovde sigurno. 

 

Ne bih te vise nervirao a ni ostale, forum ovaj je kao bastion demokratiije u uvazavanje tudjeg misljenje je samo ako je u liniji sa vecinskim tj starosedeocima. Ostali treba da se srame kao ja, Hvala ti lepo. 

ps.

Cuj ja zrtva, sa  mojih 2 metra i 120 kg tesko sebe  mogu nazvati zrtvom niti se osecam ugrozenim nigde a pogotovo ne na tribinama Pionira, Arene ili Marakane. 

 

 

Ti sam sebi uskačeš u komentar

 Sam novidis da se desavalo prozivanje mnogih igrača i trenera ali se samo zvizdanje filipu predstavlja kao napad na klub i kao zelja da se preuzme rukovodenje klubom. Neki od igrača kojima se zvizdalo ili dobacivalo su uspeli svojim radom i igrama na parketu da to prevaziđu najači primer Marko Simonoviic koji je čak dobijao i javno." simone izvini" teme čak i rsbforumu koji tad nije baš bio zastitnik igrača kao što sad brane filipa. Što se Radonjica tiče znam ga jos.od kad je igrao kosarku i verovao sam da moze da vodi Zvezdu sto je i dokazao. Vodio sam rasparave u parteru sa nekima koji su bili skeptični ali nikom nisam nabacivao da radi protiv Zvezde ako dobacuje Radonjicu.  Gubis se mnogo u komentarima a ovde je stvar vrlo prosta evo samo jedno pitanje na koje mogu i drugi da.odgovore. Da imamo igrača sa ststistikom kao filip da li bi ga gazda oterao ? 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki perkos said:

Ti sam sebi uskačeš u komentar

 Sam novidis da se desavalo prozivanje mnogih igrača i trenera ali se samo zvizdanje filipu predstavlja kao napad na klub i kao zelja da se preuzme rukovodenje klubom. Neki od igrača kojima se zvizdalo ili dobacivalo su uspeli svojim radom i igrama na parketu da to prevaziđu najači primer Marko Simonoviic koji je čak dobijao i javno." simone izvini" teme čak i rsbforumu koji tad nije baš bio zastitnik igrača kao što sad brane filipa. Što se Radonjica tiče znam ga jos.od kad je igrao kosarku i verovao sam da moze da vodi Zvezdu sto je i dokazao. Vodio sam rasparave u parteru sa nekima koji su bili skeptični ali nikom nisam nabacivao da radi protiv Zvezde ako dobacuje Radonjicu.  Gubis se mnogo u komentarima a ovde je stvar vrlo prosta evo samo jedno pitanje na koje mogu i drugi da.odgovore. Da imamo igrača sa ststistikom kao filip da li bi ga gazda oterao ? 

Nije samo za Simona, cak je ovde su pojedini brojali mu dane do isteka ugovora, simbolicnim brojanjem dana.

Stimari posle one partije u Zagrebu je isto otvorena tema Stimara izvini.

 

Sve si u pravu za Filipa, svaki drugi igrac bi odleteo odavno , ja vam pisem da se pita samo NC on bi odleteo. i dalje smatram da on to ne sme od Vesne i familije, a i njegova sujeta ne zeli da prizna poraz., Zato ocekujem da ce mu se  minutaza drasticno smanjiti kao i uloga bez obzira sto nije doveden play.Sve suprotno  ce dovesti do jos vecih tenzija na tribinama a i ovde. Svi smo mi ovde i na tribinama zbog Zvezde i ne treba jedne druge ovde da gledamo preko nisana zbog razlicite borbe za bolje rezulate kluba. 

Svako na svoj nacin neka nastavi tu borbu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Nikada za zivota dok sam u hali se nisam setio da udjem na forum, twiter ili bilo koju mrezu da bi pisao dok je utakmica u toku, zvizdao ili ne.

Lepo kažeš nisi se setio. Možda neko ipak jeste? Ne želim da se mešam u raspravu između Perkosa i tebe jer ste obojica rekli neke stvari sa kojima se slažem i sa kojima se ne slažem ali ovo me je žacnulo jer sam xy puta ušao na forum dok sam, bilo na fudbalu bilo na basketu, imao potrebu nešto da napišem ili da proverim šta se piše za neku situaciju pošto je, ipak, pogled na TV sa usporenim snimkom i ostalim pogodnostima u velikoj prednosti što se tiče pojedinačnih situacija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Sve si u pravu za Filipa, svaki drugi igrac bi odleteo odavno , ja vam pisem da se pita samo NC on bi odleteo. i dalje smatram da on to ne sme od Vesne i familije, a i njegova sujeta ne zeli da prizna poraz., Zato ocekujem da ce mu se  minutaza drasticno smanjiti kao i uloga bez obzira sto nije doveden play.Sve suprotno  ce dovesti do jos vecih tenzija na tribinama a i ovde. Svi smo mi ovde i na tribinama zbog Zvezde i ne treba jedne druge ovde da gledamo preko nisana zbog razlicite borbe za bolje rezulate kluba. 

Svako na svoj nacin neka nastavi tu borbu.

 

Izvini, ali ovo su samo spekulacije i to ne bilo kakve, nego kao kada bi neko napisao da Vucic intimno nije za vredjanje politickih oponenata, ali ovi oko njega ga huskaju na to.

 

Kakva Vesna, kakva familija? Ko je ta familija, zena, sestra? Napravilo se od jedne scene gde su se snaja i svekrva svadjale sa tipom koji zvizdi teorija da su one te koje guraju Filipa, kao u nekoj sapunici gde dve papucice ne smeju da pisnu i sakrivaju se ispod kreveta kada zena podvikne. 

 

Dobro znamo ko je Nebojsa Covic, dobro znamo da je on taj koji gura svog sina, dobro znamo da ga nijedan trener ne bi hteo u timu, dobro znamo da su se izmisljala nesuvisla opravdanja samo da bi on bio u timu. Sedam stranaca prosle, osam ove sezone, ali u svetu instituciju domaceg back up pleja se ne dira. Ludje nego SNS saopstenja za javnost.

 

Svako ko nije zaslepljen propagandom uocice da je pravdanje Filipa Covica u timu posledica trulog kompromisa sa nepotizmom olicenom u tome da otac nama da milogorce i drzavne ljubimce slomljene na podu, a mi se pravimo ludi i pricamo da Filip i nije tako los i da ima i drugih problema.

 

Pa je ove sezone izgradjen zid od cigala i dok god je tako glatko prolazi objava da je "heroj PO" potpisao na dve godine. Sad nikako da mu se smanjuje uloga, neka nas vodi iz poraza u poraz, neka ga, neka igra 20 minuta, da svima izadje na nos ta prica o heroju PO ABA lige kad budemo pogubili sve utakmice u ABA ligi i evroligi. Covica nije bilo ni najmanje briga da obezbedi timu koji je skupo placen sansu da se bori za TOP 8, sad kad je dogorelo pravice se kompromis i Sakota ce da dobija meceve jer je uradio ono sto je davno trebalo da uradi, da igra sa Brownom, Jenkinsom i Baronom na 1 i 2, da ignorise postojanje heroja PO.

 

Zvizduci su davno zakasnili, zvizducima je bilo vreme kada se heroj PO blamirao u EC, kada je uguran u tim bez obavestenja na koliko godina je potpisao ugovor.

 

Sve ostalo je kompromis sa nepotizmom i to nam se obija o glavu i zasluzujemo da nam se obija o glavu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Green23 said:

Au brate, pa veći kiks je protiv Asvela. 

 

Meni je Asvel timcina i po za ovu Baskoniju. Ljudi ne znaju da izgube ispod 30 razlike. Nas da ovako masakriraju iz kola u kolo bila bi revolucija. 😄

 

Jedino sto je Asvel dosao u BG bez treninga, Gavrilo madjija. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...