Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

14 minutes ago, mmajstor said:

 

Deluje da je presrecan ovim transferom... 

Sve vise me iznenadjujes nepoznavanjem nekih elementarnih stvari vezano za EL.

 

Prvo si lupio da je pobeda 70.000 eur, a sada si ubedjen da je ovo slikano jutros.

Klasican fotoshop, ovakva mu slika stajala do juce dok je bio clan Olimpijakosa, slikano za njhov media day.

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ZVEZDA DOVELA PANTERA! Nije iz Železnika, nego IZ NJUJORKA, već je igrao za Šakotu, ali i Saleta Đorđevića!

I saljivo,a opet prenosi info citaocu...Boze pa ovde sve vrca od humora,kakva igra reci...E ako je igrao za Saleta a nije bio lap dance onda to vec menja stvari.

Ostavio sam na telefonu samo N1 aplikaciju,samo cekam da Vujcin napise pomirljiv tekst o Flipu pa i ona leti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Šarac said:

Oko uloge FC3 u timu, ja sam i dalje ubedjen da on je talac svoje zene i familije i da su oni ubedjeni da on zasluzuje da igra i da jednostavno sada nema povratka oko njegovog sklanjanja iz tima, mozda ce se napraviti kompromis sa minutazom u EL, i da je zato doveden Panter, Djenka na 1 , Beron i Panter shuteri,  FC3 bi onda dobijao neku vecu minutazu u ABA ligi jer LB zabole patka da se cima u ABA ligi pogotovo sada kada je svoje ime izbacio u EL orbitu

 

Tako je izgledalo na utakmici u Kopru ali ne bi bilo dobro da se nastavi i dalje posebno u odlucujucim utakmicama sezone (ako stignemo do istih).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Borca said:

 

Tako je izgledalo na utakmici u Kopru ali ne bi bilo dobro da se nastavi i dalje posebno u odlucujucim utakmicama sezone (ako stignemo do istih).

Kada dodje do odlucujucih ne brinem se za njega pogotovo sto je najveci bonus u ugovorima kod svih osvajanje ABA trofeja.

 

Ne znam samo odakle skepticizam da se nece uci u playoff, Mornar je jedini kandidat i Fmp ce ucestvovati u borbi sve dok ne skine jos neku pobedu nasim konkurentima, samo se postavlja pitanje da li cemo imati srece na strani da naletimo na jos nekog poput Primorke, da li cemo sve derbije dobiti kuci, uostalom derbi u Podgorici je za koji dan, sve ce nam biti jasnije posle te utakmice. Ako se kojim slucajem dobije, ni prvo mesto nije daleko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Kada dodje do odlucujucih ne brinem se za njega pogotovo sto je najveci bonus u ugovorima kod svih osvajanje ABA trofeja.

 

Ne znam samo odakle skepticizam da se nece uci u playoff, Mornar je jedini kandidat i Fmp ce ucestvovati u borbi sve dok ne skine jos neku pobedu nasim konkurentima, samo se postavlja pitanje da li cemo imati srece na strani da naletimo na jos nekog poput Primorke, da li cemo sve derbije dobiti kuci, uostalom derbi u Podgorici je za koji dan, sve ce nam biti jasnije posle te utakmice. Ako se kojim slucajem dobije, ni prvo mesto nije daleko. 

I u Budućnosti se nešto kuva. 2 poraza u poslednje 2 utakmice.

Naš najveći problem je stanje naše ekipe.

Ako tu sve bude u redu protivnici u Aba se neće mnogo pitati.

Sa senilnim Šakotom i izludelim Gazdom nisam optimista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poraz u Podgorici definitivno nas eliminise iz borbe za prva dva mesta. Sto znaci da ne bi u polufinalu i eventualnom finalu imali prednost domaceg terena. Bas zajebana situacija, s obzirom kako igramo u gostima u ABA ligi. Da ne pricamo o napetosti koja ce dostici vrhunac eventualnim porazom u Podgorici.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zizu said:

Poraz u Podgorici definitivno nas eliminise iz borbe za prva dva mesta. Sto znaci da ne bi u polufinalu i eventualnom finalu imali prednost domaceg terena. Bas zajebana situacija, s obzirom kako igramo u gostima u ABA ligi. Da ne pricamo o napetosti koja ce dostici vrhunac eventualnim porazom u Podgorici.

Ako se sklope ova pojacanja mislim da nema brige,mi svakako moramo da dobijemo u Podgorici.Sad ili za par meseci svejedno,jer je sad kasno da se stvari isprave.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...