Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Kankkunen said:

Možemo tako i o nekim drugim igračima, Kuzmić je isto veliko pojačanje, pa ga čekamo ... i to je OK.

Čekamo i Stratosa, OK  ... ima ih još ...zašto ne i Derika koji može mnogo da donese.

Ne znam je li pricamo ili tjeramo mak na konac.

Nije li bas ovo sto si nabrojao nesto sto bi bio problem za svaki klub. Tri projektovana nosioca i da sva tri cekas.

 

Pri tome ne znamo da li su ove promjene uopste zbog kosarkaskih razloga ili ne.

Dalje, nisam siguran ni da ce Perper ostati, a svakako je teze raskinuti ugovor sa Kuzmom koji je na dvije godine i tezi od Braunovog.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki pepe said:

Ne znam je li pricamo ili tjeramo mak na konac.

Nije li bas ovo sto si nabrojao nesto sto bi bio problem za svaki klub. Tri projektovana nosioca i da sva tri cekas.

 

Pri tome ne znamo da li su ove promjene uopste zbog kosarkaskih razloga ili ne.

Dalje, nisam siguran ni da ce Perper ostati, a svakako je teze raskinuti ugovor sa Kuzmom koji je na dvije godine i tezi od Braunovog.

 

Oću malo da se svađamo, ako si raspoložen :classic_biggrin:

Pazi, nije nama toliko škripalo na četvorci pa se moralo nešto hitno menjati ...

možda je taj bold u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

ako ćemo da brinemo o mladima, onda niko nije trebalo da dolazi na borišinu poziciju osim fajea koji je otpušten

 

brown i faye bi bili dobri za rezultat na kraju sezone, valjda su zato i dovedeni

I nije trebalo. Bar ne neko ko igra ful tajm tu poziciju, a po Borisu jos gore da to bude projektovani nosilac igre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki pepe said:

Ne znam je li pricamo ili tjeramo mak na konac.

Nije li bas ovo sto si nabrojao nesto sto bi bio problem za svaki klub. Tri projektovana nosioca i da sva tri cekas.

 

Pri tome ne znamo da li su ove promjene uopste zbog kosarkaskih razloga ili ne.

Dalje, nisam siguran ni da ce Perper ostati, a svakako je teze raskinuti ugovor sa Kuzmom koji je na dvije godine i tezi od Braunovog.

 

 

Nismo imali vremena da cekamo Browna pa smo zato doveli Stimca da pokrpi rupu koja je nastala njegovim losim partijama?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

I nije trebalo. Bar ne neko ko igra ful tajm tu poziciju, a po Borisu jos gore da to bude projektovani nosilac igre

 

znači, po tebi nije trebalo ni produžiti fajea ni potpisati jeftinog derika nego nekog trećeg?

 

 

edit: valjda je jasno da su odjebani ugovori koje je najlakše odjebti, nije kao da tu sad postoji neki veliki backup plan

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Oću malo da se svađamo, ako si raspoložen :classic_biggrin:

Pazi, nije nama toliko škripalo na četvorci pa se moralo nešto hitno menjati ...

možda je taj bold u pitanju.

 

2 minutes ago, threepwood said:

 

Nismo imali vremena da cekamo Browna pa smo zato doveli Stimca da pokrpi rupu koja je nastala njegovim losim partijama?

Ovo sve se uklapa u odgovor koji sam vec danas plasirao da su ove promjene prije svega da bi se svlacionica popunila nebunzdijama. Mislim mogu ja da mislim da se Kuridza bolje tuce i gura od Brauna, ali nije u pitanju boks nego kosarka.

Just now, uini said:

 

znači, po tebi nije trebalo ni produžiti fajea ni potpisati jeftinog derika nego nekog trećeg?

Bacas onelinere, cemu? Da bi mi ubacio u usta nesto sto nisam rekao. Uostalom, da hoces da diskutujes mogao bi da znas kakav je moj stav bio po pitanju dovodjenja Brauna i Fajea jos ljetos. Eto ako ga ne mrzi moze kankunen da ti preprica. On sigurno zna.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

 

Ovo sve se uklapa u odgovor koji sam vec danas plasirao da su ove promjene prije svega da bi se svlacionica popunila nebunzdijama. Mislim mogu ja da mislim da se Kuridza bolje tuce i gura od Brauna, ali nije u pitanju boks nego kosarka.

Bacas onelinere, cemu? Da bi mi ubacio u usta nesto sto nisam rekao. Uostalom, da hoces da diskutujes mogao bi da znas kakav je moj stav bio po pitanju dovodjenja Brauna i Fajea jos ljetos. Eto ako ga ne mrzi moze kankunen da ti preprica. On sigurno zna.

Što jes-jes  ... ja nisam bio oduševljen, hteo sam Rubita.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, laki pepe said:

 

Bacas onelinere, cemu? Da bi mi ubacio u usta nesto sto nisam rekao. Uostalom, da hoces da diskutujes mogao bi da znas kakav je moj stav bio po pitanju dovodjenja Brauna i Fajea jos ljetos. Eto ako ga ne mrzi moze kankunen da ti preprica. On sigurno zna.

 

pa hajde reci gde pogrešno shvatam tvoje upise?

 

kukaš kako je nenadić otišao a jovanović "klupiran", dva igrača koja realno nisu za zvezdu osim na poziciji 12og, a i tu je diskutabilno jer nisu više klinci

 

ja te onda pitam za borišu, koji skoro uopšte ne igra a usput je mlad i neko ko bi mogao doneti novce klubu, a ti kažeš:

 

Quote

I nije trebalo. Bar ne neko ko igra ful tajm tu poziciju, a po Borisu jos gore da to bude projektovani nosilac igre

 

 

eto, ovo je više od 1linera, pa mi objasni ako želiš, gde grešim u percepciji.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

 

znači, po tebi nije trebalo ni produžiti fajea ni potpisati jeftinog derika nego nekog trećeg?

Ne, nego je trebalo ostaviti Fayea i Borisu na 4, i ne dovoditi nikoga, kao sto je trebalo ne ostavljati Ojo-a, vec je trebalo umesto njega dovesti neku snalazljiviju peticu. U nekim varijantama bi se i Gist spustao na 4, a petica sa njim, Kuzmicem i tim virtuelnim x igracem  bi bila popunjena. Cetvorku bi u small ball varijantama mogao da pokrije i Stratos, pa i Deda, za ne daj Boze. Imalo bi se para i za krstenu zamenu za Lorenza, ali naravno da se to nije ni zelelo, jer imamo sina na poziciji nezamenljivog.

Mislim, bilo nam malo 2 upotrebljive cetvorke, pa nam falio Derik. Da li se neko seca da smo mi najbolju kosarku igrali u sezoni kada smo imali jednu cetvorku i to Mitra u najslabijem izdanju, Borisa je uglavnom blejao na tribinama, a Mitra krpio Simon. Petice nam bile Kuzmic ( u svom prajmu doduse) i Milko Zele-zeka Bjelica. Tek u drugom delu sezone doveden Dion Thompson, koji je glumio trecu peticu, sto mi jedna od najnejasnijih Radonjinih odluka.

I? Jesmo kidali tada? Jesmo.Jesmo imali kvalitet i timsku hemiju, ali ne i kvantitet.? Jesmo.E pa sad je sve potpuno obrnuto, kvantiteta za izvoz, a kvalitet Made in PRC. Timska hemija? Da se ne sprdamo dalje...

Imamo sada jednog Frankenstajna od ekipe, koga ni 40.000 volti ne bi ozivelo, a kamoli clan sah kluba sa Kalemegdana kraj klupe

 

Edited by Gudura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

pa hajde reci gde pogrešno shvatam tvoje upise?

 

kukaš kako je nenadić otišao a jovanović "klupiran", dva igrača koja realno nisu za zvezdu osim na poziciji 12og, a i tu je diskutabilno jer nisu više klinci

 

ja te onda pitam za borišu, koji skoro uopšte ne igra a usput je mlad i neko ko bi mogao doneti novce klubu, a ti kažeš:

 

 

 

eto, ovo je više od 1linera, pa mi objasni ako želiš, gde grešim u percepciji.

Znaci pisem jos od ljetos kako smo na Borisu i Fajea koji su mi se podrazumjevali trebali da nadjemo nekoga koji igra blize kosu ili bar fizicki moze da brani jace cetvorke i lakse petice. A nikako da imamo tri cetvorke koje su samo to, u oba pravca. 

Evo kankunen je pominjao Rubita, ja sam se jedno vrijeme ponadao da bi Real mogao skartirati Tompkinsa.

 

Edit. Zaboravih oko Nenadica i Jovanovica.

Ne znam stvarno sta je logika da budemo groblje nekih igraca. Ako ga ne planiras koji klinac ga imas u timu. Nenadicu trebalo 1 i po godinu da skonta, a Jovanovic jedino da posije neki virus svojim konkurentima igrao bi. A opet ne igraju oni za busplus karticu.

Edited by laki pepe
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne znam ko se vise zanosi Jovanovicem i Nenadicem u evroligaskoj konkurenciji. 
 

Pojacanja su nam legla kao piletu sise i svaka cast svima u klubu, nije lako ovoliko glupih poteza povuci. 
 

Nek nam je bog u pomoc u daljem toku EL, a u ABA je sve moguce jer su nam protivnici jadni kao i mi, samo mi volimo da ih predstavimo kao Pistonse iz 89.

 


 

....majko mila Stime opet...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Znaci pisem jos od ljetos kako smo na Borisu i Fajea koji su mi se podrazumjevali trebali da nadjemo nekoga koji igra blize kosu ili bar fizicki moze da brani jace cetvorke i lakse petice. A nikako da imamo tri cetvorke koje su samo to, u oba pravca. 

Evo kankunen je pominjao Rubita, ja sam se jedno vrijeme ponadao da bi Real mogao skartirati Tompkinsa.

 

to u realnosti znači da neko ispada iz rotacije. jal faje, jal boriša ili taj genijalac koji nije derik

 

drugim rečima, ništa nisi uradio u odnosu na ono što imamo trenutno ili bar ono što smo imali.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki pepe said:

Pa zar ne bi bio dosta logicnija opcija na Borisu i Fajea.

Šta znam, svi smo generali posle bitke, ja prvi :classic_smile:

nemamo dovoljno informacija pa tumaramo ko guske u magli.

 

Quote

 

„Јесења песма“ – Душан Радовић

Све је пошло наопачке,
За врапце и мачке,
Кад је јесен окачила
Своје жуте значке,
Кад је ветар запевао
Новембарске тачке…

Пажња! Пажња!
Велика јесења купопродаја!

Продајемо сунцобране
– купујемо кишобране!
Продајемо старо лишће
– купујемо пахуљице.
Продајемо тротинете
– купујемо санке!
Купујемо шубаре
– продајемо машне!

Продаћемо санке
– купићемо рукавице.
Продаћемо сејалице,
– купићемо грејалице.
Продаћемо сладолед
– попићемо чај!
Јер!

Све је пошло стрмоглавце!
За птице и цвеће,
Кад је сунце одустало
На кров да нам слеће.
Као да је жуто љуто,
Као да нас неће!

 

:classic_biggrin:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/24/2019 at 1:37 PM, Cavani said:

Dajte onaj meme kad Sakota trazi plejmejkeee, a dobije samar, Kuridzu, Stimca i Pantera od Covica.


Evo, izvinjavam se na kašnjenju, kod tazbine sam u Poljskoj, slavi se Božić, napio se net -

spacer.png

Reakcija Starca Šake -

 

spacer.png

Reakcija Gazde Čovketa -
 

spacer.png

 

Zaključak začini verni ađutant Lazo -

spacer.png
 

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

jeste Mo poceo da stuca u poslednje vreme ali je dokazano koliko moze, jedini energy guy u rosteru koji je flat line po tom pitanju, covek koji grize parket, covek za koga znas da ce da izgine u tekmama za trofej

pre svega glup potez, ali jos vise kulovski i bedan - nadam se da ce bogovi basketa biti brzi na obaracu i da ovaj Cokijev tim nece osvojiti nista

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

Ako ne budemo zvizdali celavom govancetu i njegovom "braniocu" Lazicu na prvoj utakmici koja se igra kod nas i zasluzujemo ovo sto nam se desava.

Ovo je cirkus, umesto da se dovede jedan dobar pick play i otpusti D. Brown, ako je morala neka izmena, i da se na taj nacin rasterete visoki. Da Borisa i Faje dobiju minutazu, a da resimo veliki problem na pleju, mi radimo ovakve sulude stvari. EJJJ, DA OTPUSTE JEDNOG FAJEA, koji je jedan od retkih u timu koji poseduju tu crtu borbenosti i apsolutne spremnosti da se podredi timu. Covici majku vam jebem obojici, picke jedne smrdljive, kako nisam blize BG-u, ma dolazio bih samo da zvizdim Lazicu i cufti. 

Sto neko rece treba poneti vuvuzele ako treba, ako treba da razjebemo klub da uradimo to sada, a ne na kraju sezone, kada ce karma da se pobrine za sve ovo sto sada radimo. 

SNS govna su mala maca, za ovo sto rade Covici, ne treba stati sa zvizducima dok su Covici u klubu, ovo je odavno preslo granicu gde vise nema povratka..

  • Like 20
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ево тек сад читам за Моа.:ranting:

Јбт купили га за мале паре а Фаје вратио сваки цент уложен у њега, прије свега добром одбраном и фанатичном борбом. Баш, баш  готиван лик и да баш он добије шут карту!?

М'рш бахата стоко!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...