Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

izem ti miša uspelo da mi se ogadi KK

edit: da podvučem paralelu, dakle meni pokojni otac bio pilot JNA, ali nije insistirao da ja pilotiram MiG-21 ni u jednoj verziji.

Zašto Nebojša insistra `bem ga, mora da je moj otac bio komunjara, prokleta, a Nebojša - Demokratska alternativa

Edited by urosg3
Link to comment
Share on other sites

Ko je sledeći? Beron, Lorenzo? Važno je da dva najmanje korisna i najmanje perspektivna igrača, prasoje i smrad aka kapiten ostaju. Zato se dovode igrači koji nam ni za krasni trebaju. Ovo više nije pišanje po klubu i navijačima. Ovo je karanje sa sve zavrtanjem ušiju. Kada ništa ne budemo osvojili kao što nećemo, očekujem da prvi potez gazde bude produženje ugovora sa sinkom i kapitenom na još po 3 godine. Kad je bal nek se i mlada jebe 😈! !!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Све остављам Лакију! said:

Ko je sledeći? Beron, Lorenzo? Važno je da dva najmanje korisna i najmanje perspektivna igrača, prasoje i smrad aka kapiten ostaju. Zato se dovode igrači koji nam ni za krasni trebaju. Ovo više nije pišanje po klubu i navijačima. Ovo je karanje sa sve zavrtanjem ušiju. Kada ništa ne budemo osvojili kao što nećemo, očekujem da prvi potez gazde bude produženje ugovora sa sinkom i kapitenom na još po 3 godine. Kad je bal nek se i mlada jebe 😈! !!

Vec imaju ugovore do kraja karijere gde ces vise?

 

Zelim Mo i Db da odbiju sve ponude i da do kraja KlS budu tu u hali i svaki dinar uzmu.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Død said:

Ma kakvi, najbolje je dovesti Kuridzu i Stimca da ga zamene. (

Ja ne znam da li sam slep ili previse subjektivan, ali trudio sam se da gledam nekada iskljucivo Derika kad igramo (to nekad radim sa igracima kojima zelim da proigraju). Van toga sto je malo zardjao ili nekad iskljucen iz igre, sto me ne cudi zbog minutaze koju je dobijao - delovao je skroz pristojno u odbrani. Vidi se da mu je bilo stalo da je odigra povremeno, isprati igraca i neretko je na tom delu terena pravio razliku. Vise borbe je pokazao on u 5 minuta po tekmi, nego tatin sincic za sve vreme provedeno na terenu. Jeste da ga nije islo u napadu, ali svakako da potencijalno moze vise da donese u plejofu nego Kurdiza i Stime skupa. 

No, to je samo moj utisak. Skupo ce izaci ova igracka. 

 

O Fajeu da ne trosim reci.

 

ma videlo se u startu da je derik pečen jer ne isporučuje 20pts/10rebs. a čak i kada je pokazivao šta sve može, kao protiv fenera, bivao je klupiran

 

čović je baš rešio da pokaže šta je njegova apokalipsa, d. brown je tu najmanji issue

 

kao što rekoh nakon "laki-pojedinaca" - da bog da izgubili svaku od partizana. boleće puno ali i puno manje nego ovo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:


Hoces da kazes da je isto kad neko ima 17 godina, 70ak kg na 175cm, barem fizicki lici na kosarkasa i kada ima nabijenih 30 godina u debelo dupe, stomacinu , nekig 90kg, lici na lokalnog mesara i dokazano je propali kosarkas. 
Drugo i sam tatko pominje gde smo bili 2011, a gde smo sad. Pa bas zato gde smo bili te 2011, i sta su bile realne mogucnosti i ambicije tada, a sta sada, tada je imalo neke logike probati sa juniorom pod vodjstvom jednog od najboljih trenera ove zemlje ikada. I vrlo brzo je bilo jasno da ozbiljnija Zvezda, u ozbiljnijim takmicenjima, i Filip Covic ne idu u istu recenicu. 
A razlika izmedju 2011 i 2019 postoji i u samom matorom Covicu, jer pored svega navedenog on tada nije slepo i tvrdoglavo pratio sujetu vec je relativno lako sklonio sina. Danas ce radije sve odvesti u sunovrat nego to da ucini. 

 

Nepotizam je nepotizam, guranje svog sina na mesto koje mu ne pripada je isto i kad sin ima 17, 22 i 30 godina. Da ne pričamo o tome što je taj momak koji fizički liči na košarkaša pozivan u razne mlađe selekcije... 

Edited by Jurgen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mogu li da pitam sta smo mi dobili dovodjenjem ovog novog igraca u spoljnoj liniji?

 

Ono sto je trebalo da donese, asistencije i razigravanje ekipe, kod njega nema ni u tragovima. Zato ce samo otimati lopte i minute koje su predvidjene za Djenku i Bilija.

 

Zan Mark Sisko je bio slobodan, da su hteli da ga dovedu, doveli bi ga. Ide prica na RSB kako se tamosnja vrhuska sastala sa N.Covicem i prenela mu da se neki nezahvalnici bune zbog F.Covica. Odgovor je bio da ce se uciniti nesto po tom pitanju, kontaktiran je Sisko.

 

Pa da se covek zapita da li je normalno da predsednik odlucuje da li ce plejmejker da bude zamenjen i zasto im nije odgovorio da nece biti nikakvih promena ako je sve u redu? Na sta ovo moze da lici, ako ne na cenjkanje i pregovore gde se klub drzi kao taoc i gde je jedan igrac nasilno uguran u ekipu?

 

F.Covic je trebalo davno da bude izbacen iz 12, slicno kao sto se radilo sa Mekelom i Radicevicem kada su oni ostali u nemilosti tadasnjih trenera. Ako nam nedostaje igrac tu, raditi na njegovom dovodjenju, a do tada neka se menjaju Davidovac i Dzenkins na toj poziciji.

 

Vrhunski bezobrazluk je pokusaj da se rese Fajea. Gde je sad prica da se mesto dobija po zaslugama, kako to da je Filip zasluzio mesto u timu zbog prosle sezone, a Faje nije.

 

Kako cemo samo slatko da prodjemo kao Buducnost prosle sezone, jedino sto su oni bili postedjeni da gledaju sina predsednika u timu.

Link to comment
Share on other sites

Sto se Derika Brauna tice ok.....nije mi mirisao jos od samog pocetka.

 

Ali sto se tice Faye-a mislim da je greska .....unosio je posebnu zivost u ekipu.

Cak je neuporedivo bolji u odnosu na Simanica....

al valjda je on domaci igrac....

 

Odjo i Covic se provukose.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Znači kada je Čović u pitanju zasluge za PO ABA lige se uvek uzimaju kao argument za ovu sezonu, ali zasluge Fajea za celu prošlu sezonu, ipak ne važe.

Mo nije tatin sin, njegove zasluge imaju rok trajanja. Pritom je bio jedan od najbolja 3-4 nasa igraca cele prosle sezone, a u plej ofu je bio pravi glue guy, covek koji je krpio sve rupe,. Zato su zasluge bastenskog patuljka balsamovane i porinute u cryo zamrzavanje, tako da ih ni Indiana Jones ne bi iskopao.U malu posudu razume se, jer se ipak radi o 3 i po utakmice sezone

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Nisam ja da se primjenjuju Silb metode na njemu niti sam u fazonu doveli smo bolje. Samo kazem da je u igrackom smislu on nas najveci promasaj. Od pojacanja naravno.

 

sve je to relativno i zavisno od pristupa prema igraču.

 

derik je čas najjeftinije veliko ime koje je ikada došlo u klub, čas najveći promašaj. 

nije bio blizu dobrog ali bi kada se odlučuje sezona bio SIGURNO bolji od ČOVIĆA, ŠTIMCA, KURIDŽE, verovatno PUNTERA

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

sve je to relativno i zavisno od pristupa prema igraču.

 

derik je čas najjeftinije veliko ime koje je ikada došlo u klub, čas najveći promašaj. 

nije bio blizu dobrog ali bi kada se odlučuje sezona bio SIGURNO bolji od ČOVIĆA, ŠTIMCA, KURIDŽE, verovatno PUNTERA

Pricalo se milion puta. Brojne greske su napravljene od ljeta na ovamo. Mnogi su neduzni stradali zbog pogresnih procjena.

 

Sad imamo u sastavu koliko 18 igraca. Pa ja bih nakon mjesec dana povracao od muke da vidim da je rezervna klupa brojna kao redovna.

 

U svoj ovoj guzvi proslo je skoro neprimjeceno da je Nenadic otisao, kao i da Jovanovicu ne gine klupa do kraja sezone. Znaci, mladim momcima koji maltene ozbiljne kosarke nisu ni vidjeli uzimamo dvije godine karijere. I niko se ne pocese. Pa Braun se bar naigrao ozbiljne kosarke i ispunio se igracki.

 

Ali valjda je sve u oku posmatraca.

Edited by laki pepe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

Mogu li da pitam sta smo mi dobili dovodjenjem ovog novog igraca u spoljnoj liniji?

 

Isto sto od KC Riversa prosle sezone.

Nama godinu i po treba jos jedan plej, a dovode se igraci koji "mogu na dva, a mogu i ns tri".

 

Da citiram Ilijeva (valjda): "Slucajnost? Ne bih rek'o".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, laki pepe said:

 

U svoj ovoj guzvi proslo je skoro neprimjeceno da je Nenadic otisao, kao i da Jovanovicu ne gine klupa do kraja sezone. Znaci, mladim momcima koji maltene ozbiljne kosarke nisu ni vidjeli uzimamo dvije godine karijere. I niko se ne pocese. Pa Braun se bar naigrao ozbiljne kosarke i ispunio se igracki.

 

Ali valjda je sve u oku posmatraca.

 

ako ćemo da brinemo o mladima, onda niko nije trebalo da dolazi na borišinu poziciju osim fajea koji je otpušten

 

brown i faye bi bili dobri za rezultat na kraju sezone, valjda su zato i dovedeni

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...