Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, mmajstor said:

 

Ako cemo da biramo Odzo ili Stimac, ja bih izabrao Stimca. 

 

Apsolutno. Tu nema dileme. Već sam pisao pre par dana da bi Štimac bio upgrade za tim, pod uslovom da zameni Odža, koji se, nažalost, uopšte nije snašao i veliki je minus faktor ekipi. Štimac ipak ima EL iskustva, ne zna da igra odbranu kao i Odžo, ali zato ima koristi od njega u reketu protivničke ekipe. Trenutno nemamo centra, kome može da se spusti lopta na post. Kuzmić je daleko od forme, Gist nije prava petica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 aka Laki said:

TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)

 

Teorija velikih brojeva, nekad se lopta, ničim izazvana, odbije baš do tebe koji stojiš na jedno 10 m od koša, a između tebe i koša 9 igrača 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 aka Laki said:

Bitno je da ima mesta za "igraca" koji posle ovog poslednjeg duplog kola EL je (zbirno po svim parametrima) 141-vi igrac od ukupno 141 igraca u EL

Parametri po kojima ima ovako solidnu poziciju(da ne smaram sa ciframa):

FIC(Floor Impact Counter) je 140-ti od 141 igraca (Dmitriy Khvostov je samo losiji)

PER(Player Efficiency Rating) je 141 od 141 igraca

Ort(Offensive Rating) je 141 od 141 igraca

STL%(Steal Percentage) je 141 od 141 igraca

TOV%(Turnover Percentage) je 141 od 141 igraca

PPS (Points Per Shot) je 141 od 141 igraca

TRB%(Total Rebound Percentage) je 136 od 141 igraca(meni iskreno neverovatno da ovde nije najgori)

eFG%(Effective Field Goal Percentage) je 141 od 141 igraca

TS%(True Shooting Percentage) je 141 od 141 igraca

Imamo li mi kojeg lakseg protivnika u EL, greh je da dete ostane zabelezeno kao najgori igrac EL? 

Recimo da se organizujemo, kupimo karte za neku od sledecih utakmica i krenemo da zvizdimo suparnickim igracima. Oni povuku igrace sa terena zbog zvizduka a u tom trenutku Filip postigne, neometan, neku dvojcicu, trojcicu, uhvati neki skokic, uspe da mu ne uzmu zivu loptu iz ruku i da vidis kako ce da skoce procenti.

Kvostov je narkoman🤣🤣🤣Jel si ti video na sta on lici???

Edited by placebo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

Ako dolazi umjesto Oja, isti nam je kurac. Ojo je bez dileme najgori visoki u EL. 

 

Ali me ne bi zacudilo da dodje umjesto Gista, gazda je vec pokazao ove sezone da ne poznaje granice ludila. 

 

Требало би да дође умјесто Оџа мада...

 

f0b982d46baadd43c0f8e0700507d1c8.gif

 

... је квота пала да долази умјесто Гиста.

Штета да се квари овај дивна стратегија једног спортског клуба.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ljuba82 said:

 

Teorija velikih brojeva, nekad se lopta, ničim izazvana, odbije baš do tebe koji stojiš na jedno 10 m od koša, a između tebe i koša 9 igrača 🙂

 

Nije teorija nego zakon. Na ovom malom uzorku taj zakon ne funkcionise, u pitanju je slucajnost. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Константин said:


Требало би да дође умјесто Оџа... 

 

... је квота пала да долази умјесто Гиста.

Штета да се квари овај дивна стратегија једног спортског клуба.

 

Gist mu je ovde samo dao boost da bolje istrci kontru. 

 

Igra zivaca je u pitanju. Mi imamo viska centara a Partizan manjak. Svaki otpusteni moze biti iskoriscen da se pokrije taj manjak. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mmajstor said:

 

Gist mu je ovde samo dao boost da bolje istrci kontru. 

 

Igra zivaca je u pitanju. Mi imamo viska centara a Partizan manjak. Svaki otpusteni moze biti iskoriscen da se pokrije taj manjak. 

Ma zasto bi Partizan potpisao nekog naseg igraca kada ne moze da igra Aba ligu za njih. Jeste da im je limar predsednik, ali toliko glup nije. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, mmajstor said:

 

Nije teorija nego zakon. Na ovom malom uzorku taj zakon ne funkcionise, u pitanju je slucajnost. 

 

Jeste zakon, ali ipak konvergira ka toj 141. poziciji, a kako uzorak bude rastao, približavaće se sve više, tako da ipak važi 😉

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zizu said:

Primorska veceras bez: Harris-a, Kuridze, Siska, Cakaruna i trenera Golemca. Sto kaze Perkos ako od takve ekipe izgubimo ili  odigramo egal, za bolje i nismo od katanca( revolucije)

 

pored nabrojanih, ne igraju ni holt i marinkovic. mogao bi da padne rekord aba lige, dosadasnji iznosi 58 razlike ako se ne varam.

i naravno prilika da gnom napravi dabl dabl, i tako zapusti usta kriticarima.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...