Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

da nisam vec fasovao na rsb-u, ovaj medin post bi postavljo tamo na svakoj strani, ne bi li priglupa masa malo dosla sebi..

a treba ga poslati i svim medijima u srbiji, iako niko ne bi smeo da objavi nista slicno.

Edited by n4l1m
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki perkos said:

Likovi sa rsb valjda zajcev i selektor su na sastancima uvek uz gazda nebojšu tako da je to sve ocekivano na tom forumu

Njega samo i iskljucivo FK interesuje i naravno Delije, KK ne moze da smisli zbog Covica. Da se on pita ugasio bi KK

 

@K.Dot ispratio sam post, objava trajala 10 minuta, mora da je neko od dezurnih bio na pish pauzi .

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Njega samo i iskljucivo FK interesuje i naravno Delije, KK ne moze da smisli zbog Covica. Da se on pita ugasio bi KK

 

@K.Dot ispratio sam post, objava trajala 10 minuta, mora da je neko od dezurnih bio na pish pauzi .

Onda na utakmice kk dolazi po zadatku😉mozda on organizuje zvizduke

Edited by laki perkos
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

Fotografije sa utakmica, ali veruj mi nije fan pogotovo posle Olimpijakosa u Areni a da ne pricam posle Omica.

 

 

Moguce da je tako, ja sam prvo pomislio da su iz grupa posto su uglavnom ćutali i zapisivali ko šta kaže gazdi. Kad oni čelnici sa rsbforuma

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, K.Dot said:

Iskopirao sam medin post na rsb, bukvalno je obrisan za pola minuta. I to na tri različita topika. Svaka im čast, tamo je bre mod izgleda dobro plaćeno radno mesto.

 

Prodjem tako nekad kroz RSB i nevezano za moderatore, rekla bih da vise od polovine misli poprilicno slicno kao i mi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BojanaCZV said:

Moram da pratim razmisljanja svih nasih navijaca 🙂

 

Ali zaista, ja sam mislila da tamo ne sme nista da se kaze protiv, ali nije bas tako.

 

 

Ne sme da se vredja, licne uvrede kao sto je ovde dozvoljeno,  ne mogu bas sve da banuju zbog suprotnog misljenja .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na RSB obični članovi su uglavnom protiv Filipa u timu, ili za neku njegovu krajnje marginalnu ulogu, ali administracija/moderacija, na čelu sa Celticom, je čelična pesnica apologije svega što uradi Nebojša Čović. To se radi sa sa nekom mjerom suptilnosti i lukavstva, pa Celtic uvijek kaže kako je Filip nedovoljno dobar, ali odmah poslije ide par rečenica kojima se de facto opravdava njegovo postojanje u timu.

Posebna komedija je bilo najavljivanje doselekcije. Celtic tvrdi da Uprava traži čistog pleja iako on misli da je kombo bek zapravo pravo rješenje, pa onda naširoko objašnjava zašto to misli. Znači, istrovremeno pokušava da kaže da Nebojša radi baš ono što navijači žele (traži pleja), ali pritom unaprijed opravdava ono što će se zapravo uraditi (dovesti bek koji, kao, može na jedan), jer, eto, nismo mogli do Šiška...

Potpuno bolesna odanost Nebojši Čoviću.

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Нешто контам колико су само изопачене ствари око спортских клубова у свијетлу власништва и начину финансирања.

Рецимо кошарка, и ми и комшије се одувијек финансирамо тако што држава сипа паре.

И сад као такви гребатори, комшије глуме неку опозицију а ова наша позиција уфурала се да су власници клуба.:classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Prodjem tako nekad kroz RSB i nevezano za moderatore, rekla bih da vise od polovine misli poprilicno slicno kao i mi.

70% ljudi misle identicno ali se brisu postovi u velikom broj. Dok sa druge strane manjini se dozvoljava da otvoreno preti, vredja i poziva na linc. A kao "objektivni" admini na celu sa Celtic- om hoce da smire tenzije, a time upravo proizvode kontraefekat!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odem prvi put u zivotu na rsb, da vidim ovo o cemu pisete. Jedva se snadjoh u gomili podforuma. Naleteh tamo na post nekog Sektora:

 

Pa nije lako ... vezes tri pobede u evroligi od toga dve na gostovanju (zalgiris, armani) ,zatim baskonija na redu kuci da se podigne tim do borbe za top 8 fazu, dodje pola arene da jebe mame igracima

Dobijas jedan olimpijakos kuci pred jos i manje gledalaca , isti slucaj



Postali smo najgora publika evrolige

 

Drugi lik je napisao 'komferencija za stampu'.

Close tab.

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nemamo nikakve sanse protiv Ostoje. Lik je toliko inteligentan i vuce poteze po pola godine unapred i pritom ne zali novac. Ako sam dobro razumeo klub, a klub nikad ne laze, jer ja zelim da budem navijac po Lazicevim standardima, Ostoja je jos letos kupio par stotina sezonskih karata i razdelio svojim operativcima da u decembru zvizde predsednikovom sinu i tako izvrse napad na ekipu u cilju destabilizacije.

Sve je to uradio jer je svestan da ako i ove godine u PO naleti na FIlipa nema sta da trazi, jer ce ih Filip rasturiti kao prosle godine. Jedina sansa mu je da otera Filipa pre tih meceva i zato ne zali para i organizaciju.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...