Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Quote

 

12. decembar 2019. 22:01

 

Trener košarkaša Crvene zvezde Dragan Šakota rekao je posle poraza od Baskonije u 13. kolu Evrolige da je glavni problem što njegov tim nema još jednog kreatora igre, što je uvek prednost za protivničke ekipe.

 

 
nakon 10 dana zasedanja, strucna komisija u sastavu covic glupan i sakota tupan, problematiku kreativnosti resila je tako, sto ce se dovesti dva visoka: karidza i stimac, koji nisu ni upoznati sa recju kreativnost, al zato bar ne igraju odbranu.. a dovode se umesto trojice od cetri visoka, koji igraju odbranu..
a tu je i punter, igrac kojeg je tupan sakota pre 2 godine trenirao i koji je u 18 utakmica na 20 minuta prosecno belezio 0,8 asista po utakmici..
sad ja ne znam dal je mozda tupan sakota bio kod njega u stanu na veceri, pa tom prilikom primetio masu origami umetnina(tm) izradjenih od strane puntera, pa je mislio da nam takva kreativnost treba?!
 
sve u svemu, ne znam sta bi rekao
spacer.png
 
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svim pravim Zvezdašima! Nikada nisam voleo ovaj deo predstavljanja na forumu, a i nije mi išao baš najbolje, pa sam mislio samo da nastavim gde ste vi stali i da se uključim u diskusiju. Evo za početak nešto o potencijalnom pojačanju:

 

xyxy.thumb.jpg.730486a7d43e9a54bc5b61cdccff3d51.jpg

 

 

"Kombo bek, može i na 2 i na 1, doneće raznovrsnost u napadu, nije neko ko previše traži loptu, ima sigurne poene u rukama..." 

Spoiler

Ironičan sam, da ne krenem odmah loše, bukvalno je lik sve što nam ne treba :classic_biggrin:

 

Edited by Boaće
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Boaće said:

Pozdrav svim pravim Zvezdašima! Nikada nisam voleo ovaj deo predstavljanja na forumu, a i nije mi išao baš najbolje, pa sam mislio samo da nastavim gde ste vi stali i da se uključim u diskusiju. Evo za početak nešto o potencijalnom pojačanju:

 

xyxy.thumb.jpg.730486a7d43e9a54bc5b61cdccff3d51.jpg

 

 

"Kombo bek, može i na 2 i na 1, doneće raznovrsnost u napadu, nije neko ko previše traži loptu, ima sigurne poene u rukama..." 

  Reveal hidden contents

Ironičan sam, da ne krenem odmah loše, bukvalno je lik sve što nam ne treba :classic_biggrin:

 

"Sigurne poene"

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boaće said:

Pozdrav svim pravim Zvezdašima! Nikada nisam voleo ovaj deo predstavljanja na forumu, a i nije mi išao baš najbolje, pa sam mislio samo da nastavim gde ste vi stali i da se uključim u diskusiju. Evo za početak nešto o potencijalnom pojačanju:

 

xyxy.thumb.jpg.730486a7d43e9a54bc5b61cdccff3d51.jpg

 

 

"Kombo bek, može i na 2 i na 1, doneće raznovrsnost u napadu, nije neko ko previše traži loptu, ima sigurne poene u rukama..." 

  Reveal hidden contents

Ironičan sam, da ne krenem odmah loše, bukvalno je lik sve što nam ne treba :classic_biggrin:

 

 

Ostaje da se vidi šta će biti sa kepecom kad/ako Punter dođe. Ako ostane u 12 i nastavi da ima neku ulogu i minutažu, onda je jasno da je dovođenje Puntera smišljena obmana.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Borko said:

Capture+_2019-12-22-08-15-13-1.png

 

Evo gde sam ako dbovac, poimence, ful imenom, prezimenom i drugim ličnim podacima ne pomene pojedince.

 

Lik koji u SAOPŠTENJU otvoreno i bez uvijanja POZOVE NA VRŠENJE KRIVIČNOG DELA ne preza ni od čega. Što bi mu otkrivanje ličnih podataka bio problem...gdpr propo.

 

Plus će garant da iznesu lepe vesti, objave novog igrača i koga smo katovali. 

 

Spremite lavore za povraćanje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zvizdanje Filipu Čoviću je nesto najbolje sto se desilo u Srbiji u zadnjih 10 godina. Obican svet koji dolazi na utakmice kluba za koji navija protestvuje protiv nepotizma i uzurpacije.  Zato sad svim silama hoce da prikazu da se zvizdi Zvezdi i ekipi što apsolutno nije tačno. Niko na svetu ne bi mogao onako dobro da organizuje zvizduk kakav je Filip dobio prilikom izlaska iz igre. Jednostavno ljudima je dosta vise guranja nesposobnog sina u tim i digli su svoj glas protiv toga. Sve ovo se vrlo lako moze resiti odlaskom Filipa iz tima ali bolesne glave bi i krv zvezdasku da proliju umesto da priznaju gresku  i nastavimo dalje.

Edited by laki perkos
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, estranged said:

A i aplauz nakon postignute trojke posle zvizduka nije zaostajao 🙂

Vidi ovo, ti drzis na avataru Tonija Soprana, ja Fila Liotarda, mogla bi tu fina prica da se slozi, npr da americki ogranak Koza Nostre stoji iza ovog foruma.

  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo što je danas zakazano je dokaz koliko je NČ ograničen čovek.

Glupirao se sa onim "pravite svoje klubove" i kad je neko njega za*ebo, a debelo je zaslužio posle takve izjave, on pravi takvu dramu da bi mu najveća primadona pozavidela.

 

Ko je tu kome napravio Fićka od njih dvoje ja više nisam siguran

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NMX said:

napuši mi se SBB baš...sa sve onim govnima na SK, supergutom i ostalima...

 

 

 

Evidentiran si.

Btw, ovaj Tuta opet oseca potrebu da dokazuje lojalnost. Ma okej je covece, jasno je gazda nebojsi da si veran, iskuliraj malo

 

 

Capture+_2019-12-22-09-22-41-1.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Borko said:

A sta je uopste ovaj Muta (osim naravno sto je nebojsina botina)? Nesto na Sport Klubu?

 

Novinar.

 

Muž one novinarke Nine Kolundžije, stara ekipa sa B92 sport.

 

Pritom, mislim da je samo glup ko točak i pokušava da troluje pa to ispada ovako loše. 

 

edit...možda @Stoned Laki21 može više da kaže 🙂

Edited by NMX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne znam za fanove bucksa ali kada je burazer jr smitha svojevremeno potpisao 2way contract i ukupno odigrao 5 min u nekom đubre - vremenu za knickse, to je bio cirkus na svim platformama. inače se knicksi nisu borili za neki plasman, kao i obično. 

 

pre mesec dana je ceo msg zvizdao treneru i plejmejkeru od 22 godine, iako su samo loše radili svoj posao, nije nikakav nepotizam bio tema 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Uh, pa ja sam skroz prenebregnuo s uma da nama za 10 dana dolazi Radonja u goste...

 

Kakav izazov za udbaša...smiriti navijače da ne zvižde sinu a istovremeno biti prinuđen da slušaš ovacije čoveku koji ti je doneo sve i rezultatski postavio lestvicu koju niko dostići neće, a ti ga pustio niz vodu.

 

Nisam bio na mnogo tekmi ove sezone ali sam drugog u areni.

  • Like 18
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...