Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

33 minutes ago, Zizu said:

Nije igrao jer nisu zadovoljni njegovim igrama i vise je bek, nego plej. A kod nas nece moci u EL da igra pre 18. kola!

Klasičan bek šuter, ni p od pleja ... krstio sam se kad je potpiso za OLY, i sad ću ponovo da se krstim što dolazi kod nas :classic_biggrin:

sav je nešto rasklimatan, ljulja se kad šutira ... ma sve što ne volim :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

Najavljuju se Stimac i Panter. To bi bilo to, pali se masina:

 

L.Braun, Covic

Beron, Panter, Dzenkins

Lazic, Dobric, Perperoglu, Davidovac

Faje, Kuridza, D.Braun, Simanic

Gist, Odzo, Kuzmic, Stimac, Jovanovic

 

 

Znaci kratak recap sta imamo:

-5 centara,

- 4 krilna centra,

-4 krila,

-3 beka,

-1 pleja,

-0 trenera,

-2 Covica.

😞

 

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Ha-ha 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, red_white said:

I jedni i drugi se ponasaju nerazumno otuda i 4 000 ljudi sinoc.

 

Normalni ljudi koji vole klub sigurno nece doci da psuju svog igraca

 

Recenica 1: tako je. To ti je kao kad covek siluje zenu, a ona nosila mini suknju. Oboje krivi, svi su isti.

 

Recenica 2: hoce itekako. Prvo, on nije igrac. Drugo, psuje se osoba koja svojim poslom moze da se bavi samo u firmi u kojoj je vlasnik tata, a pritom ujebava ono lepo sto ostalih 11-13 zaposlenih napravi. 

 

Evo ti jedne paralele. Grade radnici kucu, dodje tatin sin bolid i krene da kreci zidove maslinastom bojom, a treba belom. Ostatak radnika saceka da debil zavrsi sa igranjem, pa uz mnogo muke opet prekreci u belo. Tatin debilko se opet pojavi i pljasne maslinastu. I tako non stop. 

 

E, da, nekad se desi da radnici skroz zavrse kucu, a onda sin debil npr. postavi otirac ispred kuce, i krene da se puvaka i sepuri kao da je on jedini zasluzan za celu kucu. To je ono proslavljanje trojki i klimanje glavom na +50.

Edited by Železničko gnomče
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ali kako krene spin masinerija

 Admini na RSB- u, tipa: nase " misljenje " je, da nam je potrebniji kombo igrac 1/2 od cistog pleja, a unapred znaju na kojoj se poziciji igrac trazi. Zato je Sarac i popio ban jer sve zna kako delaju. Da pripreme masu da sto manje nezadovoljnih bude kada kombo potpise. I onda na kraju se dovede cist bek suter o kom oni pisu da moze i na jedan. Nijedan jedini admin ili moderator nije osudio Covin poziv na linc, a svi do jednog su osudili transparent nezadovoljnog oca sa detetom kao da se o nekakvom izdajniku radi.

Makar se dogovorite da jedan KAO osudi, cisto da izgleda malo drugacije, da se upeca neki praznoglavac na vasu " objektivnost " Pisem ovde jer znam da redovno i pazljivo citaju!

 

Edited by Zizu
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zizu said:

Ali kako krene spin masinerija

 Admini na RSB- u, tipa: nase " misljenje " je, da nam je potrebniji kombo igrac 1/2 od cistog pleja, a unapred znaju na kojoj se poziciji igrac trazi. Zato je Sarac i popio ban jer sve zna kako delaju. Da pripreme masu da sto manje nezadovoljnih bude kada kombo potpise. I onda na kraju se dovede cist bek suter o kom oni pisu da moze i na jedan. Nijedan jedini admin ili moderator nisu osudili Covin poziv na linc, a svi do jednog su osudili transparent nezadovoljnog oca sa detetom kao da se o nekakvom izdajniku radi.

Makar se dogovorite da jedan KAO osudi, cisto da izgleda malo drugacije. Pisem ovde jer znam da redovno i pazljivo citaju!

 

Ogresili su se ovde (deo) ljudi o Sarca. Ima stvari oko kojih se ne slazemo i gde mislim da gresi, ali mislim da nije zlonameran. 

Edited by 1 od 8000 Lakija
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, StephenBob said:

Jedva cekam danasnju konferenciju da nam Coki lepo objasni za koga mi to radimo i ko nas placa da rusimo klub 😄

 

Mislim da ce da ce reci da ce se oni povuci sa terena svaki put kada se bude zvizdalo i da navijaci treba da krive samo "zvizdace" ako klub bude kaznjen sa porazom od 20:0.

 

11 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Ogresili su se ovde (deo) ljudi o Sarca. Ima stvari oko kojih se ne slazemo i gde mislim da gresi, ali mislim da nije zlonameran. 

 

Pa uvek nastradaju oni koji se nadju u sredini. Sarac je govorio svoje misljenje, njegov problem je sto se to misljenje nije dopadalo nijednoj ni drugoj strani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Milos 3.14 said:

To i jeste moja poenta, Covic je ljiga koja se slize sa svima. Sutra da dodje Djilas on bi plivao. 

Meni licno je sve bolje od snsa i draze mi je da bude bilo ko pre nekog od njih. 

 


Već je istaknuto da je čovek, pardon - Čovke ovde kao pružena ruka SNS-a. To što nije zvanično član, ne znači ništa. Dokaz - niko ko se ne sviđa AV-u ne bi mogao da gostuje kod Šarape. Ilustracija - sa moralne strane, svejedno je da li je predsednik KK CZ vazduplohov Babić, zamenik Vesić ili Nebojša Čović. Zašto je on tu toliko dugo i uspešno? Sam si rekao - ljiga koja ume dobro da se snađe u močvari koja se zove Srbija. Ko bi drugi mogao da vodi klub? Bilo ko sa dobrim menadžerskim sposobnostima i vešt u pregovorima sa finansijerima (vlast Srbije). Ne znam ko je to lično, jer nije moja struka, ali sigurno da NČ nije jedini takav na svetu. Pre bi se reklo da u ovo vreme najviše odgovara/najmanji rizik za vladajuće.
 

12 hours ago, Dzistrou said:

 Uživajte gledajući vaš klub ako možete, ako ne, onda makar ne ispadajte smešni i naivni.

Mudro rečeno i lepo napisano, ali izvini, mislim da mašiš poentu. Ili, politički korektnije, tvoj i moj stav se ne slažu po ovom pitanju.

Madafaka i Clash su ti već odgovorili, te samo da se nadovežem - mene lično nije sramota, niti smatram da je "smešno" to što sam duvao u pištaljku protiv Mornara, niti što sam urlao na utakmicama kasnije. Na nama je i da iskažemo svoj stav i uradimo sve kao "divlja manjina" za stvar koju volimo, u ovom slučaju KK CZ.
Meni je tvoj stav kao da kažeš na saboru ustanika pred Prvi srpski ustanak - "ma koji ćete đavo da se mučite protiv ovih Turaka, ranije vas je trtila Vizantija, posle će isto tako Habzburško carstvo, nemojte da ste naivni...".

@Kankkunen Mnogo te poštujem kao forumaša i potpuno razumem tvoj stav. Stariji si, mudriji, video si i gore stvari od ovog sad, ja te lično zamišljam kao Gandalfa koji sedi, puši lulu i žao mu je što se ovi mlađe muče kao on nekada. Ali pusti nas mlađe (ne nužno po godinama, više po stavu i aktivnosti) da se borimo za ono što mislimo da treba, pa makar delovali i kao slepe budale koje će neko da prevesla.

Čini se očigledno da gazda Čovke sve više i više puca pod pritiskom, ali da se nije baš skroz pogubio. Verujem da je ovaj novi napad na divlju "manjinu" koja muči njegovog jadnog Filipa i ovu uskoro nastupajući konferenciju i postavio znajući da je sledeća tekma na domaćem terenu tek 02.01.2020. Možda se i nada da će ljudi, još pijani ili mamurni od NG da jednostavno (kao što često biva u Srba) da do Bajerna zaborave. Verujem takođe da ne smemo ništa da zaboravimo i da u tekmi protiv Bajerna još jače zviždimo najboljem bek-ap pleju u novijoj istoriji Srbije, ali i da još glasnije tapšemo gospodinu Radonjiću.
 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...