Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, red_white said:

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. Alo dolaziti sa samo takvom namjerom je nenormalno. Potpuno sizofrena situacija. Pojedinci ovdje djeluju spremno da rasture citavi klub samo da Filip Covic ne igra. Potpuno nenormalno. 

Rodjace, Nebojsa unistava klub, ne mi joji zvizdimo.

Nakon nasih zvizduka, cufta izlazi iz igre, i sa minus 10 mi dolazimo do plus 13 cak u jednom trenutku.

I tako je svaki mec, Lorenzo mora da nadoknadjuje sta debela cufta upropasti.

Nek skloni sina, i sve ok. Mada ni sa trenerom se nije usrecio, al sve je to uzrocno posledicno.

Ps-kako ti nije smetalo zvizdanje Mekelu, Omicu itd?

Edited by Vamos Laki
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, red_white said:

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. Alo dolaziti sa samo takvom namjerom je nenormalno. Potpuno sizofrena situacija. Pojedinci ovdje djeluju spremno da rasture citavi klub samo da Filip Covic ne igra. Potpuno nenormalno. 

To sto ti ne vidis problem u nepotizmu je druga stvar.Navijaci su platili kartu i sad ocekuju neki povrat od toga.A ovde vidimo kako neki funkcioner gura svog sina na ustrb boljih od njega..Cudi me samo sto zvizduci ranije nisu krenuli.Ali nikad nije kasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tomiću da se milosne majke još jednom što nije izgurao bar do Božića...sada bi imali još 3-4 pobede i upotrebljivog Gista.

Gavri mukici je bilo teško išta zameriti sem što se eto nije mešao u svoj posao tih pet nedelja...ni kriv ni dužan.

Šakota je dovoljno premazan da ne talasa kada stigne direktiva ali brat - bratu, došao je u kuću koja gori...usput bar poseduje trenerske fundamente.

Ali Branku Laziću mnogo zameram. Pa koliko sutra je samo Branko...džaba kolena krvava i kopanje rovova.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Problem je ta paranoja Nebojsina da je svaki zvizduk njegovom sinu neka zavera ili sta god. Stvar koliko je komplikovana toliko je donekle i jednostavna. 

Filip ne doprinosi nista na terenu, to je osnovni problem. Tj ne pripada tom nivou igre.

Da je bolji niko rec ne bi rekao, da je tatin sin i slicno, kao sto letos kada se pravio tim skoro niko nije pominjao Filipa i pravio toliku histeriju zasto je u rosteru.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laki perkos said:

Hebite se sa sve citiranim rw, koji mu kutac odgovarate kao da ima promil sanse da on promeni svoje pisanje. On je tu da brani lik i delo filipa i nebojse čovića i neće se promeniti makar mu milion komentara ispisali.

Uze mi tastaturu iz ruke. Dosao jasno da podjebava, a oni mu objasnjavaju zasto i kako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Problem je sto je pojedinac na celu kluba spreman da rasturi citav klub samo da Filip Covic igra.

A vi isto samo da ovaj ne igra. Sukob teskih kompleksasa. Ovdje psiholozi imaju posla preko glave. Covic je kompleksas koji zeli kroz sina da ostvari svoje snove da igra kosarku, grupa likova koja vredja Filipa ima kompkekse sa posla i zivota gdje ih jb neko ko je dosao do necega preko veze pa im ovaj dodje kao laka meta da se istresu na njega. I jedni i drugi se ponasaju nerazumno otuda i 4 000 ljudi sinoc. Normalni ljudi koji vole klub sigurno nece doci da psuju svog igraca i dodatno otezavaju svaku priliku za pobjedu, ne dopada im se uzasna atmosfera oko kluba. Ako sutra dodje taj bekap plej hoce vam smetati i da Filip bude treci plej? 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, red_white said:

Jadno je da neko ide na utakmicu da zvizdi svom igracu, nebitno ko je. Ako ti se ne dopada to toliko ne ides na utakmice i cao. 

 

Ako platis kartu, narocito sezonsku, zasto je zvizdanje problem? Finansiras postojanje kluba, sto ne bi zvizdao? Imas svako pravo na to. Narocito ako od tog igraca kog i ti placas ne dobijas nikakvu satisfakciju. Svako ko udje u dvoranu sa placenom kartom ima pravo i da aplaudira i da zvizdi, prema svom nahodjenju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki perkos said:

Hebite se sa sve citiranim rw, koji mu kutac odgovarate kao da ima promil sanse da on promeni svoje pisanje. On je tu da brani lik i delo filipa i nebojse čovića i neće se promeniti makar mu milion komentara ispisali.

Ne branim ja nikog, gadi mi se atmosfera koju su stvorili i Covic i ovi sto pljuju po Covicu. Odvratno. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

A vi isto samo da ovaj ne igra. Sukob teskih kompleksasa. Ovdje psiholozi imaju posla preko glave. Covic je kompleksas koji zeli kroz sina da ostvari svoje snove da igra kosarku, grupa likova koja vredja Filipa ima kompkekse sa posla i zivota gdje ih jb neko ko je dosao do necega preko veze pa im ovaj dodje kao laka meta da se istresu na njega. I jedni i drugi se ponasaju nerazumno otuda i 4 000 ljudi sinoc. Normalni ljudi koji vole klub sigurno nece doci da psuju svog igraca i dodatno otezavaju svaku priliku za pobjedu, ne dopada im se uzasna atmosfera oko kluba. Ako sutra dodje taj bekap plej hoce vam smetati i da Filip bude treci plej? 

Svasta bih ti rekao al zato bi me banovali trajno pa cu se suzdrzati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Ako platis kartu, narocito sezonsku, zasto je zvizdanje problem? Finansiras postojanje kluba, sto ne bi zvizdao? Imas svako pravo na to. Narocito ako od tog igraca kog i ti placas ne dobijas nikakvu satisfakciju. Svako ko udje u dvoranu sa placenom kartom ima pravo i da aplaudira i da zvizdi, prema svom nahodjenju. 

Ma. Da samo mu zvizde 🤣. Da sutra da 20 poena ljudi bi se vesali u hali jer to vise nema veze sa njegovim ucinkom. Uredu je da negde pred kraj meca igracu koji je bio uzasan prilikom izlaska iz igre uputis neki zvizduk ali to ovdje odavno prelazi u nesto vise. 

Link to comment
Share on other sites

Smrduljo corava, najzasluzniji za osvajanje Aba lige prosle godine su navijaci, ne tvoj sin, ne trener poltron, ne Lazic... Cele godine se tim raspadao i da se u play of-u nije digla i kuka i motika i da se nije napravila atmosfera kakva je bila, a bila je da bi nas tesko i Real dobio, sada bi igrali evrokup i verovatno gledali Buducnost u evroligi. Te navijace tako postujes, hoces sve da oteras, najvatrenije si vec oterao.  Judo, tako postujes preko sest hiljada sezonaca. Dok se drugi bore za navijace ti ih teras od kluba, pravis da se sutra ljudi tuku na tribinama. Nisi iznad Zvezde i nikada neces biti. Meni vise nije ni bitno da li ce tvoj sin da igra ili ne, da li cemo da budemo prvi ili poslednji, samo zelim da te vidim sto dalje od nase svetinje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, red_white said:

A vi isto samo da ovaj ne igra. Sukob teskih kompleksasa. Ovdje psiholozi imaju posla preko glave. Covic je kompleksas koji zeli kroz sina da ostvari svoje snove da igra kosarku, grupa likova koja vredja Filipa ima kompkekse sa posla i zivota gdje ih jb neko ko je dosao do necega preko veze pa im ovaj dodje kao laka meta da se istresu na njega. I jedni i drugi se ponasaju nerazumno otuda i 4 000 ljudi sinoc. Normalni ljudi koji vole klub sigurno nece doci da psuju svog igraca i dodatno otezavaju svaku priliku za pobjedu, ne dopada im se uzasna atmosfera oko kluba. Ako sutra dodje taj bekap plej hoce vam smetati i da Filip bude treci plej? 

Cekaj, ko vise doprinosi propadanju kluba? Nebojsa koji forsira sina koji igra samo zato sto je sin, ili ljudi koji se bune protiv toga? Po tvojoj logici oni koji se bune protiv nepotizma Vucica i Stefanovica koji forsiraju rodbinu i unistavaju zemlju, to ne treba da rade otvoreno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Ma. Da samo mu zvizde 🤣. Da sutra da 20 poena ljudi bi se vesali u hali jer to vise nema veze sa njegovim ucinkom. Uredu je da negde pred kraj meca igracu koji je bio uzasan prilikom izlaska iz igre uputis neki zvizduk ali to ovdje odavno prelazi u nesto vise. 

 

Inace se na utakmicama ne zvizdi i ne psuje? Ko to kaze, jel Delije? Pa sta su radili Omicu prosle godine? Cime je on to zasluzio na prvoj utakmici? Taj Omic jos nije izasao na teren a vec je bio targetiran. Jel neko isao tad po tribinama da spocitava Delijama kako da se ponasaju, jer neko skidao transparente koje su kacili?

Uzaludno je pricati. Ti idi i aplaudiraj Covicu, ja cu ici da zvizdim; ako si ti platio kartu i zadovoljan si njegovom igrom - ok, sto je onda problem ako ja sa placenom sezonskom nisam zadovoljan?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Inace se na utakmicama ne zvizdi i ne psuje? Ko to kaze, jel Delije? Pa sta su radili Omicu prosle godine? Cime je on to zasluzio na prvoj utakmici? Taj Omic jos nije izasao na teren a vec je bio targetiran. Jel neko isao tad po tribinama da spocitava Delijama kako da se ponasaju, jer neko skidao transparente koje su kacili?

Uzaludno je pricati. Ti idi i aplaudiraj Covicu, ja cu ici da zvizdim; ako si ti platio kartu i zadovoljan si njegovom igrom - ok, sto je onda problem ako ja sa placenom sezonskom nisam zadovoljan?

Sizofreno je da juce covjek na terenu bude 5 minuta i promasi mislim dva suta i pdmah zvizduci. Stvorila se takva atmosfera da on mucenik ne odigra ni ono sto zna, igra ispod svog realnog nivoa. Kazem ne dopada mi se ni jedna ni druga strana i potpuno razumijem sto je bila onakva posjeta sinoc. Ljudima se ogadila utakmica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Inace se na utakmicama ne zvizdi i ne psuje? Ko to kaze, jel Delije? Pa sta su radili Omicu prosle godine? Cime je on to zasluzio na prvoj utakmici? Taj Omic jos nije izasao na teren a vec je bio targetiran. Jel neko isao tad po tribinama da spocitava Delijama kako da se ponasaju, jer neko skidao transparente koje su kacili?

Uzaludno je pricati. Ti idi i aplaudiraj Covicu, ja cu ici da zvizdim; ako si ti platio kartu i zadovoljan si njegovom igrom - ok, sto je onda problem ako ja sa placenom sezonskom nisam zadovoljan?

Razlika je sto su Delije(mislim na grupu) organizovane i zajebane, plus imaju podrsku od svevisnjeg, pa njima ne sme da preti i njima cuti kao kurva. Isto kao kapiten sto nije imao komentar kada je bio problem sa Omicem. Zato obicne, neorganizovane simpatizere pokusava da zaplasi pretnjama, zato coveku koji je dosao sa detetom i okacio transparent preti. Ljiga od coveka, najgora vrsta. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...