Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nema potrebe dodatno objasnjavati koliko je filip loš kao kosarkaš ako je uopste kosarkaš. Ko to nije video u ovih najmanje 20 utakmica nece videti do kraja zivota. To vam je kao ono kad muz vara zenu i ubeduje je da ga nije videla recima "valjda vise verujes meni nego sebi"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CLakiSH said:

Kako je ovo postavljeno kao da je Covic u klubu uprkos SNS-u i Vucicima. 
Aha, sigurno je tako.

 

Normalno, ali ne bih rekao da je Vucic impresioniran sto je Covic tu. Pre bih rekao da Covica cuva fioka u kojoj ima podebelu fasciklu o svakom igracu na politickoj sceni. Mnogo je on jak igrac. Sto naravno ne menja cinjenicu da je ljiga.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Vamos Laki said:

Situacija u hali sizofrena. Liku oduzet transparent. Nebojsa prolupao, pretio prsticem.

Cufta dobila salvu zvizduka, kasno.

 

Opelo klubu se drzi.

Bio je Nebojsa u dijalogu sa vinovnikom nemile scene. Prvo je telefonirao, pa je jedan pomocnik dosao do kontrarevolucionara i ubedio ga da preda treansparent milom, jer ce u suprotnom slucaju biti primenjena verovatno sila. Onda je dosao i Zandarm do lika i razgovarao sa njim. U toku svega toga se i gazda verbalno i gestikulacijama raspravljao sa kontrasem. Neki su to tumacili u smislu "platices mi za ovo samo tako", a neki su u tome videli poziv da se nesuglasice prijateljski i demokratski rasprave uz kafu, pice i cevape. Uglavnom tip nije bio u 4. cetvrtini vise tamo (osim ako nije skinuo kapu). Sta je sa njim bilo, zivo me interesuje. Trebalo bi proveriti listu sa prijema u Urgentnom Centru sinoc....

 

Utakmica nestvarna. Los Olimpjakos nas nije prelomio kad su i nasi navijaci bili protiv tima. Spanulis pravio razliku u nasu korist. Kenzura nije shvatio da u Beogradu NE SMES da letargicnu i (vazi za vecinu Zvezdinih navijaca) polupismenu publiku probudis i sjebes se samo tako. Lorenzo i Billy zbirno 50 poena. Podrzavam zvizduke Filipu jer je bio los. Isto vazi i za Gista.

 

Danas se budim i vidim saopstenje iz centrale. Ufff, inflitracija, 2011. godina, prethodna uprava. Opet u smislu zna se dobro o kome se radi, a ne navode se imena. Klasicno mlacenje prazne slame, neprijatelji svuda oko nas i tako to. Vec vidjeno.

 

Ja shvatam gazdu donekle. Ali, to je lose-lose situation. ako ne reagujes (sto je svakako ispravno), smejali bi mu se svi samo tako. Na ovim prostorima je coolness jos znak slabosti. Ako reagujes (sta je on sinoc napravio) onda si tek izlozen izrugivanju. Mene cudi da covek njegovog iskustva nije u stanju da to istrpi nego mora da se sveti.

 

Lazic i njegova izjava isto tako nerealna. Necemo igrati, ako se ovo ponovi. Sta ce da rade, da izadju u pola utakmice? Da mole sudije da prekinu utakmicu dok se publika ne upristoji. Svasta, za neke stvari nisam mislio da cu videti. Ali, covek se uci dok je ziv... U redu je da stiti saigrace, ali da preti prekidima ili cime vec... cini se da on polako gubi osecaj kad i sta treba da kaze, a kada da drzei jezik za zubima.

 

I jos nesto. Okvirno utakmice EL izgledaju kao dobro organizovan, moderan event. Elektronika, light show...vrlo privlacno. E sad sto tim (jos) nije na nivou i sto se cuje skripanje parketa u utakmici protiv Olimpijakosa, to je druga stvar... Sto jest, klub oko terena ne ostavlja los utisak kad se igra kod kuce. Big flop je bilo predstavljanje igraca od tipa sa rasta pletenicama, protiv Baskonije, ali od toga se na srecu odustalo. Mada ni ovaj sinoc nije bio nesto bog zna posebno... Ostalo izgleda pristojno. Po svim merilima.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Knjizevnik_Laki said:

kad smo vec bili svedoci rekorda jednog igraca kkcz u EL...red bi bio da se jave i oni koji su ga terali nakon prvih par tekmi

ne mora neko opelo, dovoljno je samo jbg, shvatio sam sad da ne znam, imacu to u vidu sl. put kad budem hteo da teram nekog igraca

 

Nisam primetio da su navijaci CZ terali Browna.

 

Uglavnom su negativno o njemu pisali McLeod i x|o, a oni nisu navijaci Zvezde, mozda poneki Covicev svedok i to je to.

 

2 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Od drveta se ne vidi šuma.

Džaba pričaš batice.

 

Suma bi bila da SNS hoce da postavi svoje ljude?

 

Pa ovo sto se sad radi sa klubom je 1/1 SNS modus operandi. Ne dozvoljava se kriticko misljenje, reaguje se cak i ako par desetina ljudi u hali izrazi negodovanje, preti se ljudima jer pisu na nekim tamo forumima, brani se Babic sin po svaku cenu, stalno se potenciraju spoljasnji neprijatelji, Djilas Bokan nije bio toliko los dok nam nije smetao.

 

Doslo se dotle da je situacija takva kao da je klub pretvoren u taoca pa se pregovara sa Filipovom minutazom, pa neka ga 5 minuta u EL i 20 u ABA, samo nemoj da nam unistis sanse za bilo kakav rezultat.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LeBron said:

Znam da je glupo sto sam uopste napominjao, ali zaista ne smem ime da kazem. Ako se ostvari bice verovatno sve brzo.

 

NIje mnogo ni bitno posto je u pitanju neko ko ne gleda nista sem kosa verovatno, znaci malo Lorenco malo taj novi ako dodje, a ostali (centri pre svega) nek "statiraju u kukuruzu".

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Ali priča kao koga biste iz SNS-a posle Čovića? Pa Čović je SNS jbt.

Hipoteticki i diskusije radi. Resi familija Covic  da nas napusti na kraju sezone. 

Koga bi voleo na celu kluba posle Covica?

Sta mislis ko bi bio najrealnija opcija da ga zameni ?

Ako moze konkretno bez podmetanja i vrcavog humora

 

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

 

NIje mnogo ni bitno posto je u pitanju neko ko ne gleda nista sem kosa verovatno, znaci malo Lorenco malo taj novi ako dodje, a ostali (centri pre svega) nek "statiraju u kukuruzu".

Ovaj ima 1 asistenciju u proseku u poslednjih par sezona, zato siba trojke sa 9 metara 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Normalno, ali ne bih rekao da je Vucic impresioniran sto je Covic tu. Pre bih rekao da Covica cuva fioka u kojoj ima podebelu fasciklu o svakom igracu na politickoj sceni. Mnogo je on jak igrac. Sto naravno ne menja cinjenicu da je ljiga.

cuvena coviceva fioka/fascikla iz koje nikad nista nije izaslo. covic je u ovoj sns prici autsader koji bi, da mu nije zvezde, sad kaskao po poljima umke i male mostanice. mnogo je njemu potrebnija zvezda nego on njoj. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LeBron said:

Ovaj ima 1 asistenciju u proseku u poslednjih par sezona, zato siba trojke sa 9 metara 🙂

 

Pa to "vlazni san" Nebojse Covica, pomenuo je Sarac da mu je velika zelja bio Pulen sezonama unazad posto ga "podseca na njega kad je igrao kosarku". 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Borca said:

 

Pa to "vlazni san" Nebojse Covica, pomenuo je Sarac da mu je velika zelja bio Pulen sezonama unazad posto ga "podseca na njega kad je igrao kosarku". 

hahahaha

Kao Toma Nikolic: „To što radi Ronaldinjo, to je neponovljivo. Kao da gledam sebe kad sam se kao dečak igrao na livadi.“

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hipoteticki i diskusije radi. Resi familija Covic  da nas napusti na kraju sezone. 

Koga bi voleo na celu kluba posle Covica?

Sta mislis ko bi bio najrealnija opcija da ga zameni ?

Ako moze konkretno bez podmetanja i vrcavog humora

 

predsednik zoran radovic

generalni sekretar predrag bogosavljev

sporski direktor petar jelic

covicu se isplacuju njegova potrazivanja od 72 miliona evra koliko je prema dokumentima iz njegove fioke ulozio u kk crvena zvezda. odlukom suda on se proglasava za poverioca 4. reda i bice mu isplaceno 0,002% njegovih potrazivanja u 99 jednakih godisnjih rata, tako da mu poslednja rata od 14,54 evra mora biti isplacena 1. aprila 2119. godine.

 

  • Like 13
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

cuvena coviceva fioka/fascikla iz koje nikad nista nije izaslo. covic je u ovoj sns prici autsader koji bi, da mu nije zvezde, sad kaskao po poljima umke i male mostanice. mnogo je njemu potrebnija zvezda nego on njoj. 

 

Ali on je u svakoj prici autsajder, a opet je uvek nekako tu. Mislis da nema "fascikle"? Pa bas zato sto je on i dalje "ziv" iz njih nista ne izlazi. Taj je u Sluzbi (i nasoj a i nekim stranim) dublje od mnogih igraca koji su eksponiraniji od njega. Mislim da je najbolja definicija za Covica da je on bubasvaba nase politicke scene. A uz to, i njegova pojava u meni (a verujem i tebi, i mnogim drugima) ostavlja utisak kao kad na nekoj slici vidim bubasvabu, pa mi je ta metafora skroz na mestu.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hipoteticki i diskusije radi. Resi familija Covic  da nas napusti na kraju sezone. 

Koga bi voleo na celu kluba posle Covica?

Sta mislis ko bi bio najrealnija opcija da ga zameni ?

Ako moze konkretno bez podmetanja i vrcavog humora

 

 

Bilo bi najbolje da je Nebojsa vampir i da moze da ostane vecno na celu Zvezde, ali kako to nazalost nije slucaj jedini spas za klub je da nakon Nebojse preuzme Filip, a nakon njega Matea.

 

@Laki21 koji lebdi Mislim da je caka u tome sto nije lako pravno izbaciti Covica iz price, a da taj neko ne mora da za to daje milione evra koje bi ovaj potrazivao.

Edited by goldberg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 koji lebdi said:

 

Ali on je u svakoj prici autsajder, a opet je uvek nekako tu. Mislis da nema "fascikle"? Pa bas zato sto je on i dalje "ziv" iz njih nista ne izlazi. Taj je u Sluzbi (i nasoj a i nekim stranim) dublje od mnogih igraca koji su eksponiraniji od njega. Mislim da je najbolja definicija za Covica da je on bubasvaba nase politicke scene. A uz to, i njegova pojava u meni (a verujem i tebi, i mnogim drugima) ostavlja utisak kao kad na nekoj slici vidim bubasvabu, pa mi je ta metafora skroz na mestu.

zato je nebojsa "uvek u partetu, nikad gore". 

ladno je odjeban kad je 2014. hteo da preuzme fk.

pravo pitanje za njega je gde je on bio od 2007.-2011.?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jakob Aman said:

I meni je fascinantno da i neki moji drugari tako pričaju. Kao da bi bilo ko bez podrške vlasti mogao biti na čelu Zvezde.

To i jeste moja poenta, Covic je ljiga koja se slize sa svima. Sutra da dodje Djilas on bi plivao. 

Meni licno je sve bolje od snsa i draze mi je da bude bilo ko pre nekog od njih. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

zato je nebojsa "uvek u partetu, nikad gore". 

ladno je odjeban kad je 2014. hteo da preuzme fk.

pravo pitanje za njega je gde je on bio od 2007.-2011.?

 

Bio je tamo gde su i bubasvabe kad se upali svetlo ili eksplodira nuklearka. Zakopan i sakriven, cekao je pravi cas da se svi opuste, uspavaju i ugase svetlo da bi on ponovo mogao da se slobodno setka.

 

Iz FK je odjeban jer je, koliko god on jak igrac bio, neko drugi vec tamo stavio sapu. Da je Covic bespomocan, tad bi momentalno izleteo i iz KK. Ipak, ne samo da nije izbrisan, nego je postao i predsednik UO SD.

 

@goldberg je u pravu, cim krenu na njega izvadice priznanice iz fioke. Drzi nas klub za jajca, a u drrugoj ruci mu je britva. Poenta je samo da ja njega ne bih potcenjivao, mnogi su ga na politickoj sceni potcenjivali pa ih je on nadziveo. Niko do sad nije krenuo u pun frontalni napad na njega, to bi verovatno bio "rag iscrpljivanja" gde bi svako ispalio sve sto ima od oruzja, a ocigledno se nikome to ne isplati. Neko resenje ce morati pre ili kasnije da se nadje, a najbolje bi bilo da se on sam urazumi, sto je veca naucna fantastika nego da Rama uleti u Solarni sistem.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...