Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, laki perkos said:

klasicna srpska db navlakusa od strane obolelog gazde i njegovih poltrona vujčina i šunturle

oni ispadaju zrtve,oni koji su sve uradili da poniste rezultate koje je ostvario gospodin dejan radonjic. sad probaju da zavade navijače ali nisu svesni.da i među delijama nemaju.podrsku zato sto su ih vise puta izradili i prevarili. ostaju im fekete i par njegovih batinasa ali nece nas zaplasiti čak i ako se usude da krenu sa napadima. ipak oni su krenuli da probaju da unesu razdor među navijačima i zato ih treba sve zajedno poterati makar ispali iz ABA lige. dokazivati pisle svega ovde ko je u pravu je suvisno, uz oboleleog su jos samo njegovi plačenici i familija i zato je u panici. koliko se uplasio pokazuje i činjenica da je juče svog sina ostavio na klupi u drugom delu da slucajno ne izgubi pa da ga još sinoc poteramo.

Plase se ljudi da cemo se vratiti u period pre 2011, pa se svi nadaju da ce da se urazumi covek i da ce da zavrsi sa ovom lakrdijom. Zvezda moze i bez Covica i bez svakog drugog, posebno moze kada ima devet miliona budzet. Ta vremena kada smo bili zamorcici, kada je vlast sipala i sakom i kapom u Partizan su prosla.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dzistrou said:

Nije se zviždalo mnogo većim uzurpatorima kluba u prečovićevskoj eri, ljudima koji su nas i doveli do nužnog pakta sa đavolom. Znali ste u šta se petljamo 2011., ali se tada nije razmišljalo o posledicama, jer smo kolektivno piškali u gaće na mogućnost da prekinemo dominaciju Partizana, pa makar i kao Zvezda Diva. Licemerno je sad glumiti neke moralne, navijačke džinove, zaštitnike obraza i pravdati to zabrinutošću za budućnost i renome kluba. Putujući cirkus Čović je na izlaznim vratima, nije isključeno da dobijemo još koju dobru predstavu za relativno male pare. Ako mislite da će vas neko ikada nagraditi zbog zvižduka igračima sopstvenog kluba i što ste na vreme "prepoznali zlo" grdno se varate, jer se uskoro vaši pravednički zvižduci neće čuti od buke rulje koja će preko noći promeniti mišljenje i dovesti nam našeg limara. Zvezda će uvek biti plen u rukama pogrešnih ljudi. Uživajte gledajući vaš klub ako možete, ako ne, onda makar ne ispadajte smešni i naivni. Naravno da je Filip Čović sprdnja od igrača, naravno da to vidi svako ko ima malo mozga. Samo probajte da prebacite taj primarni refleks i bes, jer ćete se jednoga dana osećati glupo kada shvatite da je neko na talasu vašeg nezadovoljstva uleteo u klub, a oni drugi "navijači" samo promenili sponzora 😉

Sta predlazes brate?

Tihovanje na nekom proplanku dok karma i kosmicka pravda ne dodju po svoje?

Svaka vlast je od boga, znaci svakom Covicu i svakom Limaru koji dodju u CZ davati podrsku i slediti ih i kada idu u provaliju?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Laziću hvala na svemu.

Od Radonje i vojničine koji gine za grb prebrzo je stigao do statusa gazdinog hladnokrvnog plaćenika.

Jasno je sinoć odabrao stranu bar dok je pečat kod Nebojše. Mi mu ovakvi ne trebamo.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od sinoc se suzdrzavam da bilo sta napisem, jer je zaista tesko bilo sta pametno reci nakon mentalnog silovanja trenera-metuzalema, moralno posrnulog kapitena i saopstenja magistra na ivici krivicnog gonjenja.

Umesto analize svega toga izdvojicu 2 utiska koji su promakli sinoc, a koji nekako daju nadu u bolju buducnost:

1. Delije. Ocekivao sam sinoc mucnu seansu podrske protivnickom klubu, ali su po prvi put od kada igramo sa laznom bracom nasli pravu meru.Mnogo vise su podrzavali svoj klub, a mnogo manje se ulizivali laznoj braci.I podrska skandiranjem bratskom klubu se svela na minimalnu meru, i uglavnom se desavalo na kraju kad je utakmica vec bila resena u nasu korist. Slagacu sebe i pomislicu da su se vodje dozvale pameti, i shvatile sta je najbitnije.Naravno da gotovo 100% gresim, ali za ono sinoc su zasluzili komplimente.

2. Reakcija prave semenkarske publike. Svaka cast ljudi i posle ko zna koliko vremena sam ponosan na semenkare.Pozdravljen je ko treba i izvizdan ko treba i sve u pravom trenutku.Gist je za skandaloznu partiju u prvom poluvremenu, koja traje vec vise od mesec dana dobio salve zvizduka, ni sta manje nego tatino sramotno mezimce.Ali za razliku od malog kompleksasa, koga su tata, kapiten i ostatak ekipe pod prisilom morali da uzmu u zastitu, Gist je kao veliki profesionalac i pre svega sportista sa karakterom, na to reagovao potpuno promenjenom energijom u drugom poluvremenu.Ginuo je i davao sve od sebe, i to kod pravih navijaca nije ostalo nenagradjeno, od zvizduka do ovacija za samo jedno poluvreme.Olicenje toga kako Zvezda kao tim i njeni navijaci treba da funkcionisu, je reakcija kada on nakon velike borbe i skokova u napadu staje na bacanja, masi prvo, i dize ruke u znak izvinjenja i dobija ogroman aplauz podrske od publike.Masi i drugo, i nezadovoljan sobom glavu dole, a publika i dalje aplaudira.I covek ostaje na terenu i kida do kraja, gresi i dalje, ali daje sve od sebe. I kao prava odrasla osoba sam resava konflikt sa navijacima i samim sobom, a pismena publika to zna da prepozna i nagradi. I nije mu bio potreban kapiten moralni patuljak, izlapeli trener fan nepotizma, ni odlepljeni tata koji preti neistomisljenicima da mu zastite integritet.

Zakljucak -neko je Filip Covic, a neko James Gist, i to nasa publika prepoznaje i vidi, i posle ko zna koliko vremena sam sinoc bio ponosan sto sam navijac ovog kluba.

A vi Filipe, Nebojsa, Dragane i Branko, da se pokrijete po usima i da se stidite sto se frljate sa ovakvim navijacima. Ako ste uopste u stanju da odgajite takvo osecanje u svojim mozgovima

  • Like 20
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Posebno mi nisu jasni ljudi koji smatraju da bi samo Covic mogao da upravlja sa budzetom od jebenih 8 milki, pa to bi mogao bukvalno i Paja Patak.

Covic je bio dobar za zakulisne radnje, obracun sa Vujosevicevim Partizanom, pa i nacionalnim projektima iz CRO i CG mada je i tu bio vise sklop okolnosti

i dobar skauting Tomica.

Reseno je da se iz nekog razloga vise sipa u blizance, ne treba nam vise desperado kojem ponestaje protivnika pa se okrenuo autodestrukciji.

Rekao bih mu hvala za sve, al me zabole jer znam da nije radio iz ljubavi prema Zvezdi nego iz licnih interesa i da je dobio i vise nego dovoljno za uzvrat i on i familija mu.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, laki perkos said:

klasicna srpska db navlakusa od strane obolelog gazde i njegovih poltrona vujčina i šunturle

oni ispadaju zrtve,oni koji su sve uradili da poniste rezultate koje je ostvario gospodin dejan radonjic. sad probaju da zavade navijače ali nisu svesni.da i među delijama nemaju.podrsku zato sto su ih vise puta izradili i prevarili. ostaju im fekete i par njegovih batinasa ali nece nas zaplasiti čak i ako se usude da krenu sa napadima. ipak oni su krenuli da probaju da unesu razdor među navijačima i zato ih treba sve zajedno poterati makar ispali iz ABA lige. dokazivati pisle svega ovde ko je u pravu je suvisno, uz oboleleog su jos samo njegovi plačenici i familija i zato je u panici. koliko se uplasio pokazuje i činjenica da je juče svog sina ostavio na klupi u drugom delu da slucajno ne izgubi pa da ga još sinoc poteramo.

Kakav je stav zauzima parter B? 

Link to comment
Share on other sites

Medju delijama nemaju podrsku zbog Omica, Andreja , ABA lige. Covic je uvek bio prilicno bandoglav i tvrdoglav lik. Nekad to bude kul, nekad i ne bas. 

I dalje mislim da je NC u zemlji Srbiji, dakle podvlacim u zemlji u kojoj zivimo najbolja opcija za predsednika.

Radije cu njega da gledam i citam ova odvratna saopstenja nego npr.Vesica koji ceka ko zapeta puska.

Sutra kad odu ovi sa vlasti, sta ce biti sa Partizanom, hoce li limar da ode sam ili ce morati da se zavrne slavina, pa da ode a , sta ce bi bilo sa Zvezdom u slucaju da je Covic predsednik. Pretpostavljam nista, nastavio bi da pliva. 

Odvratan je osecaj kad moras da biras izmedju dva zla, ali na zalost to je stanje u prciji u kojoj zivimo i nece se promeniti skoro.

Dakle opcije su nam:

1. Nebojsa Covic i odvratna saopstenja sve zajedno sa sinom ( za par dana kao trecim plejom)

2. Neki SNS lik ( tipujem na Vesica, on je ekspert za basket, a Kokeza za fucu )

3. Da pratimo nba i da se ne nerviramo oko ovih stvari ( NYK ne racunam )

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Kakav je stav zauzima parter B? 

Ja odavno nisam na.utakmicama u parteru b pa nisam merodavan da nesto kazem o tome. Nije tamo samo jedna ekipa tako da verovatno ima različitih stavova

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Koliko god predsednik bio sujetan, a takvi su u stanju i da rade na svoju stetu, mislim da ce postupiti racionalno.

Fića ce ostati kao 3.plej i dovescemo ljudskog bek-apa.

Kvota 1.15

 

taman da dovede reinkarnaciju stiv nesha, mora da odgovara za ova sranja koja pravi već pola godine 

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zizu said:

Dobro poznata matra- posle njega potop!

Ja licno razmisljam da palim iz Srbije zbog raznih saopstenja koja slusam svaki dan i koja su mahom ovog tipa. Ako mislis da je mantra sacekaj deset godina pa vidi sta se promenilo ili pogledaj kako je bilo pre deset godina.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ZiS said:

Laki "mrzitelju" koliko si ovo planirao? "Mucki provokatoru" ko te placa?😡

 

2 hours ago, Laki21 koji lebdi said:

Procitao sam gazdino saopstenje i otvorio mi je oci...

Nego sad @Laki21, da ti nama lepo kazes ko te to placa, ko ti je radio limariju na krovu i da nam saopstis broj sasije tvog automobila. Sumnjiv si mi jako... 🙂

 

2 hours ago, kalistenika u rutini said:

@MetalHead

 

Kakve su ovo mucke provokacije, kote placa, cemu ovako provokativne reklame?

 

Rw2tQ0G.jpg?1

 

 

 

 

Provaljen sam jbg. Sipaju svi redom. Limar, Soroš, lukavi mali satnici, ne znam kako da se odbranim.

 

tenor.gif

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja licno razmisljam da palim iz Srbije zbog raznih saopstenja koja slusam svaki dan i koja su mahom ovog tipa. Ako mislis da je mantra sacekaj deset godina pa vidi sta se promenilo ili pogledaj kako je bilo pre deset godina.

Cudo, ljudi sa takvim stavom bas dobro plivaju u ovom mulju i lako se snadju. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor028 said:

Isto nas ovo ceka i u fudbalu sa Terzicem kad tad. Inace za sve smo sami krivi. Evo da se malo prisetimo.

 

received_460528671532259.jpeg

Tamo je vec 5 puta gore. Kupuje vreme sa Dekijem koji nikada nece biti trener. Masa pada. Za to vreme necujno prodaje jos jednog klinca a da skoro niko ne kapira.

Neto efekat lige sampiona ce biti jos veci dug.

Pljunuo bih tvorzu na ulici kad bih ga video.

Izvinjavam se svima na oftopiku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Btw, nebojša je i definitivno potpuno odlepio. Potpuno odvajanje od stvarnosti, mislim da je ovo kod njega školski disocijativni poremećaj. Doduše, mogla bi tu i desertacija da se napiše, s obzirom da je zahvatilo čitavu porodicu, a bogami i deo igrača kluba. Materijala ima za Nobela.

 

S druge strane, Staljin i Čaušesku se sasvim sigurno prevrću u grobu i pitaju zašto im nikada nije uspelo da sastave ovakvo saopštenje, dok Kim Džong Un vredno hvata beleške.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/DJzRJ3VGTtI

 

Tony Wroten???

 

I letos smo ga pominjali...

Druga sezona u Evropi...

Brojke sjajne 19 poena, 4 skoka i 4 asistencije po utakmici..

Šut za 3 poena upitan, ali sa ovakvim prvim korakom sa čeone pozicije i dobrim pregledom, usloviće puno rotacija odbrane, a samim tim mnogo otvorenih spot-up šuteva Berona, Simane i Perpera kad se vrati.

Fizikalije sjajne za poziciju keca!!!

Bio bi prava podrška Lorenzu...

 

Ako je on opcija, što se mene tiče pakuj 🎁✔️

 

Edited by Naša Posla
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...