Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

stimac i ogroman upgrade u istoj recenici


Pročitaj ceo post, pa možda i ukapiraš. Ako sam napisao da bi Štimac bio upgrade za tim, onda me namaži govnima. Ako sam napisao da bi Štimac bio upgrade, pod uslovom da Odžo ode, onda je to nešto drugo. Daleko od toga da je Štimac neki igrač, ali nam je Odžo uz Filipa ogroman minus faktor na terenu, hodajući faul u napadu i šeprtlja.
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

znači, bukvalno da se neka dileja zaleti da nekoga disciplinuje, lepo tužiš klub za ozbiljne pare

 

ne znam jel u istoriji sporta i klubova postoji ovakav poziv navijačima da reše one koji zvižde??

nisam pravnik niti imam veze ali mislim da bi klub mogao žešće da najebe ako ne-daj-bože dođe do nekog incidenta

Pa da, i onda su navijači krivi što je srušeno sve što je jadni Čova godinama gradio sa svojih deset prstiju.

Jadno

Link to comment
Share on other sites

Jos nisam video da je neki direktor kluba ovoliki znacaj dao jednom coveku koji je sa svojim detetom rasirio jedan transparent. 

 

Cim bude krenuo sa imenovanjem to u kombinaciji sa ovim saopstenjem i uz dobrog advokata moze da se podigne jedna dobra tuzba. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam čitao i neću to govnjivo saopštenje, ali ako povezuje zvižduke za sina sa onima prema Gistu, to je klasično skretanje fokusa i pokušaj(smešan) relativizacije problema.

Naravno, postoji grupa ljudi "skraćene" intiligencije koja će ovo progutati, ali svako sa prosečnim IQ-om će se ovakvom pokušaju nasmejati i reci -BUDALA!

 

Čoviću, mator si konj, urazumi se i vrati na kolosek!

 

P.S. Ako je rešio da ukanali klub, onda poziv na linč ustvari dodje kao način da neko drugi odradi prljav posao za njega a on pokuša da izvuče svoju guzicu. Još uz to klub, a ne on, popije neku tužbu

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Borko said:
Ja izmislio i napisao, subota ujutro, dosadno, oblacno.
Na Blicu je ovo izaslo :classic_smile:

iskreno sam to pomislio na polovini ovog parastosa, kod " limarske radionice '' da si seo i lagano do zore...

ali onda je deo sa pozivom na linč bio ipak previše gestapovski za jedan šaljiv post. Klasičan Čoki signature.

General štab proglasio ratno stanje i mobilizacija operativaca je u jeku.

Kakve crne doselekcije...švabo prešo Drinu sunce vam jebem.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 12Laki said:

Al kako je on uspeo da poveze zvizdanje Filipu sa zvizducima sa Gistom.

Juce Oldspajsovac nije pominjao zvizdanje Gistu kada je recitovao Gazdinu pesmicu,

naknadno se Coki setio da ga ubaci u pricu kako ne bi ispalo da je samo sinak problem.

Klasicno DB saopstenje: ubaceni elementi, limari i jutjuberi, 2011, pretnje otkrivanjem ideniteta,

2011, poziv na fizicki obracun navijaca, 2011...

Ovo mu jednostavno ne moze proci, jer kao sto rekoh Zvezdu vole milioni, a lavina se kotrlja i kotrlja.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...