Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Uz sve čestitke celom timu od 11 igrača (koji je na neki način i žrtva i heroj, kao što reče @Laki21), a pre svega Lorenzu, Beronu, Boriši, Gistu, Đenki, pa i Laziću kao igraču, stvarno, svaka čast,

ovo što je on posle tekme uradio treba mirno sagledati, a ne da penimo i besnimo, kao Branko Lazić i njegov Gazda. Pre svega, možda je i sramotno, ali ključna reč je LICEMERNO. Prvi nas je @Mile1  podsetio na "slučaj Omić", a posle i @Jenkins lepo pokazao. Ali, takođe se treba podsetiti da se, dok je Lazić isto tako bio u timu, sa tribina naglas zviždalo Galu Mekelu, koji je PLEJMEJKER, a još više i Radičeviću koji je DOMAĆI PLEJMEJKER, naš samo u Joviću nađen Zlatni gral.
Branko Lazić ni u jednom ni u drugom slučaj ni reč nije rekao. Ako to nije licemerje, ne znam šta je.

Takođe, @Del Piero kao da mi je čitao misli, bukvalno sam isto pomislio (samo bez one poslednje rečenice u tvom postu). Da neko kaže novinarima: "Izaći ćemo uskoro sa detaljnijim izjavama..." i da nosi sako, 100% bi zaključio da je taj neko političar, i to političar sa vladajuće strane.
Nažalost, jer ga baš (i dalje) gotivim kao igrača, već vidim kako po završetku igračke karijere već seda u neku fotelju kao "Zamenik glavnog spinera za zamajavanje naroda".

Edited by Laki_Majak
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki_Majak said:

Uz sve čestitke celom timu od 11 igrača (koji je na neki način i žrtva i heroj, kao što reče @Laki21), a pre svega Lorenzu, Beronu, Boriši, Gistu, Đenki, pa i Laziću kao igraču, stvarno, svaka čast,

ovo što je on posle tekme uradio treba mirno sagledati, a ne da penimo i besnimo, kao Branko Lazić i njegov Gazda. Pre svega, možda je i sramotno, ali ključna reč je LICEMERNO. Prvi nas je @Mile1  podsetio na "slučaj Omić", a posle i @Jenkins lepo pokazao. Ali, takođe se treba podsetiti da se, dok je Lazić isto tako bio u timu, sa tribina naglas zviždalo Galu Mekelu, koji je PLEJMEJKER, a još više i Radičeviću koji je DOMAĆI PLEJMEJKER, naš samo u Joviću nađen Zlatni gral.
Branko Lazić ni u jednom ni u drugom slučaj ni reč nije rekao. Ako to nije licemerje, ne znam šta je.

Takođe, @Del Piero kao da mi je čitao misli, bukvalno sam isto pomislio (samo bez one poslednje rečenice u tvom postu). Da neko kaže novinarima: "Izaći ćemo uskoro sa detaljnijim izjavama..." i da nosi sako, 100% bi zaključio da je taj neko političar, i to političar sa vladajuće strane.
Nažalost, jer ga baš (i dalje) gotivim kao igrača, već vidim kako po završetku igračke karijere već seda u neku fotelju kao "Zamenik glavnog spinera za zamajavanje naroda".

Све си тачно рекао..., немам више лајкова па морам овако.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad sam bila klinka, zaista sam najvise navijala za Zvezdu I u odeljenju I u skoli I u zgradi, mislila sam da sam jedan od najvecih navijaca na svetu, zaista. verovatno  u svom gradu od 30 hiljada stanovnika I jesam bila 😄

znala sam da ostanem budna do pola noci samo da bih uhvatila reprizu na rts2.

gledala sve reportaze sa utakmica.

ali nikad nisam lepila postere po sobi, kupovala dresove oblacila se crveno I belo I iska u krajnost.

 

onda sam dosla u BG, upisala faks I saznala za drustvene mreze.

I tu sam videla koliko zapravo ima fanatika, opterecenih, ali bukvalno opterecenih kkCZV.

 

po nekoliko tvitova o Zvezdi dnevno, brani se neodbranjivo, I sigurna sam samo iz razloga jer poznaju predsednika, znaci im, ne vecini naravno ako im se obrati, pozove na cajanku.

 

mislim, meni je to kao delimicno 😄 odrasloj osobi nezamislivo.

 

bilo je nemalo sizofrenih cepanja I kod navijaca Partizana, na ovom forumu kada je doslo do smene Sampiona.

 

ono sto hocu da kazem, da sport treba da bude nesto sto uveseljava ljude ili na normalan nacin rastuzuje.

ekstremizam nikome nije doneo dobro.

 

I za mene je svako, ali svako ko moze da podrzi igranje Filipa u ovakvoj Zvezdi nista vise do placeni navijac predsednika koji nam jeste mnogo toga lepog doneo, ili teska kosarkaska neznalica.

 

  • Like 23
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Paradoksalno je da utakmicu sinoc nije dobio utakmicu Lorenco, nego to što TO nije igralo kada bi obično igralo i to što TO nije igralo koliko bi obično igralo. Da je sve bilo normalno, mi bismo pukli kao što je to bilo mnogo puta. E, sada, zašto TO nije igralo? Šakota na svoju ruku to nije uradio. Postoji mogućnost da ga je zaboravio jer mališa obično sedi na kraju klupe i daleko od njega, a starac u devedesetim vidi metar oko sebe. Čak i da ga je zaboravio, stigla bi depeša. Filip sigurno nije sam rekao da neće da ulazi jer on tatu pita i kada treba da se obrije.

Znači, ostaje da je to naredio tatko. Zašto, to je misterija. Tako sujetan čovek bi logično ubacio sina da igra celu utakmicu, iz inata. Ali, nije. Da je shvatio da ce izgubiti utakmicu ako srlja sa Filipom, ne stoji. Ne stoji jer on poodavno zna da mu sin nema pojma i nista novo nije sinoć morao da spoznaje. Ostaje to što može da plaši, a to je da je on već sinoć smišljao neko mnogo veće zlo, neki potez kojim će da se osveti svima za ono što mu je sinoć priređeno. Možemo da nagađamo šta. Prodaja Lorenca, otpuštanje Gista, Berona, Djenke... Ili nešto što nikome nije ni na kraj pameti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, 21Barkley said:

Na sajtu EL stoji podatak o preko osam hiljada gledalaca u Areni. Vi koji ste bili, je l' stvarno bilo toliko, pošto vidim da se ovde piše o 3-4 hiljade, max.

Jeste, najviše do sada je došlo "najvatrenijih", pa je taj deo bio fino popunjen. Gore standardno je bilo ponjeno po 3 sektora sa južne i severne (tu je prodato oko 3k sezonskih). Donji prsten je bio malo prazniji po bokovima, iako je deo gde sedi parter B rasprodat sezonskim kartama, bio poluprazan. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...