Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Kako sam se samo obradovao drugom poluvremenu danasnje utakmice, najzad bez Filipa Nejakog, odmah bolja odbrana, raste samopouzdanje ekipi, krece i napad, stize  preko potrebna enrgija sa tribina malobrojnih navijaca… ma, uprkos svemu do sad zaigra mi ciganjsko srce.

I onda procitam ove bednicke izjave Sakote i Lazica, ovo bahato i bezobrazno ponasanje sumanutog Tatice… nazad u surovu realnost, preselo mi sve 😡

Mars, bre, svi zajedno !!! Nema vise nazad, tu bagru treba pocictiti iz kluba. Eno mu FMP, neka se tornjaju svi tamo. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kokodakalo said:

Kakav smrad trebas da budes da pretis ocu pred detetom jer su samo razvili transparent koji se tebi ne svidja.

 

Pa i taj navijac je izvrgavao ruglu reci jednog oca pred njegovim detetom.

Edited by goldberg
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Боги said:

Стварно ниси пуно пропустио. Скриншотови са википедије о значењу појма навијача 

nek mu neko ko ima instagram, skrinsotuje pojam nepotizma

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U generalštabu nema spavanja noćas :capone_2:.

Gazda okupio Šuntu komesara, Nešu desetara, Lazu vojnog policajca i Šakotu ađutanta da uz par pravnika izdumaju kako sada prejebati bahatog Gista što maltretira manje od sebe...i ne zarezuje ih u paketu ni zarezačem. 

 

Lorenzu najiskrenije želim da što pre ode iz ovog ludila dok je u fokusu i top formi da ga sutra neki Stipanović ne izlomi u trijestom minutu u tekmi za ulaz u PO jebene Boney M lige.

Hvala i za ovo mačko... više nego dovoljno je.

Godspeed Zo.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo drugo poluvreme samo je pokazalo koliko su veliki dometi ove ekipe...

52:33, 19 razlike za 20 minuta protiv Olympiacosa 🙌🏻✔️, naravno bez sekunde na terenu Čovića...

 

Da posebno istaknem, večeras mnogo bolji prvi pas nakon skoka... Rezultat svega, bolja tranzicija, puno više prostora da se reše situacije pre pozicionog napada...

 

Baš smo ozbiljno delovali drugo poluvreme!!!

 

Bravo momci!! 

 

#FILIPEODLAZI

 

Zvezda iznad svih!!!

🔴💪🏻💪🏻💪🏻

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao tekmu (bem ti slavu, bože mi oprosti), hoće li mi neko reći što je Gudimir igrao samo pet i po minuta? Nije se valjda opet povredio ili se naljutio što kapiten nije tuko Gista zbog neprimerenog poteza? Što neko već napisa, Gist više ništa ne mora da odigra. Kupio me ovim potezom za čitav život. Dojadilo čoveku da mu prase trči oko nogu. 

Link to comment
Share on other sites

Lazic pokazuje izvrsne osobine za buduceg funkcionera snsa. On, kapiten ekipe, preti navijacima. Cuj, cela ekipa ce javno reci...hoce da uvlaci saigrace da mu brane drugara. Voleo bih da vidim trenutak kad to kaze Gistu.

 

Picketino poltronska, tornjaj se iz kluba.

  • Like 28
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Wingwalker said:

U generalštabu nema spavanja noćas :capone_2:.

Gazda okupio Šuntu komesara, Nešu desetara, Lazu vojnog policajca i Šakotu ađutanta da uz par pravnika izdumaju kako sada prejebati bahatog Gista što maltretira manje od sebe...i ne zarezuje ih u paketu ni zarezačem. 

 

Резултат слика за žandarmi iz sen tropea

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami, na RSB-u su podeljeni. Mozda za nijansu ima vise onih koji podrzavaju zvizdanje Filipu, ali zato administracija kategoricki protiv. Kako sve ovo nije trebalo, jer ce Covic krenuti da se sveti... More mars, ima nesto vaznije od  titula i sporta... Obraza bez!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zar neko veruje da bi lelemud Šakota odbio da vrati prase u igru da mu je gazda poslo Nešu kurira.

Prvo je Čoki implodirao epski zbog transparenta i onda mu je Gistov gif samo spustio roletnu.

Kada mu je sinak najozbiljnije ispraćen zvižducima to mu je bilo i tako ludom dovoljno.

Lorenzo da je istrčao na zagrevanje sa tirkiznim pertlama :whistling: mislim da bi to bio kraj ove agonije.

 

Nažalost klubu tek sledi ozbiljna serija blamiranja sa sada već jasno definisanom ekipom poltrona oko sociopate i malog kompleksaša...

sezonu smo nažalost pustili niz vodu...ali nije do nas...a bez nas ih biti neće.

 

 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...