Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

3 minutes ago, Cavani said:

Lazic ljudina ne samo da bira koga ce da brani, nego i kome sme da se zamera, a sve u skladu sa svojim licnim interesima. 

Semenkarima moze da se preti pa cak i fizicki, dok delije ne bi komentarisao. 

Sine idi reklamiraj Old Spajs i ne blamiraj se.

Bukvalno prezirem takve ljude, mrzniji mi je od Filipa.

Idi u kurac,Old Spajs,crkoh od smeha

 

Najjaca reklama:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pre nego sto bilo sta napisem zelim da se ogradim i ostavim mogucnost da sam ja lud.

1. Igraci posle utakmice ne smeju da daju izjavu novinarima, jer su navijaci zvizdali jednom igracu, istina sinu , ali opet samo igracu. Nije mi jasno zasto se novinarima uskracuje mogucnost da rade svoj posao zato sto su navijacu uradili nesta sto se sinu, ovaj tati ili i sinu i tati nije svidelo.

2. Trener nam u igri drzi najboljeg pleja u ekipi samo 5:25 minuta, sto kaze da je drugi plej igrao verovatno jos manje i da smo verovatno zbog toga izgubili.

3. Ne valjaju nam Lorenzo, Gist, Djenka, u pocetku ni Beron, Derik, Mo, Odzo, ne valjaju nam laki knjizevnici, a sad ni dobar deo navijaca i dobar nam je samo dobri decko, koji je usput i sin, verovatno isto tako dobar.

4. Dobar decko je toliko miran i dobar da uopste ne reaguje kada ga saigraci prozivaju u svlacionici, kada ga guraju na terenu, kada mu navijaci zvizde, kada mu dobacuju sa tribina i kada mu posvecuju parole na tribinama. Izgleda da dobar znaci biti bez imalo obraza.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Petorki sa kraja trece i pocetka cetvrte dati minuta. Ok, sad se Bili zapalio i bilo je lako, ali ovo je nesto najbolje ofanzivno sto bez Lorenca mozemo da izbacimo na teren. Oba visoka mogu u pop i omogucavaju dobar spejsing, a 3 ponajbolja priucena/prirodna ballhandlera igraju. Mora se tu koristiti kretnja Bilija oko gista, ili pop Djenka Borisa. Mozda probati tu i sa Kuzom.

Ontopic:

Covic mora da ode. Koji? Ili mladji, ili oba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Боги said:

Стварно ниси пуно пропустио. Скриншотови са википедије о значењу појма навијача 

Old spajs znaci nista? 🙂

Nek potrazi i nepotizam i oportunizam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Decacic koji sa ocem drzi transparent "Tata kupi mi klub" vraca nadu u bolje sutra.

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1262097/Tata-kupi-mi-klub-transparent-Nebojsa-Covic-Filip-Covic-navijaci-Zvezde-protiv-Olimpijakosa-UZIVO.html

Niko nam na kraju ije rekao sta se to desilo na poluvremenu prilikom izlaska igraca. Navodno je bila neka rasprava, neko je Dabu spominjao.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

Igracina, ljudina i kralj...
Nikada nisam voleo Lazica, uzasavam se njegove kosarkaske inteligencije, pre moze da bude bek u fudbalu nego u kosarci.
Kriminalno je igrao prvih par sezona, velikim radom dosta napredovao, da bi sve to kulminiralo onom sezonom kod Radonje gde bih mogao da ga uporedim sa Marcusom Smartom danas.
Onakva odbrana i doprinos timu odavno nije vidjena od nekog igraca, sto sam i pisao na starom forumu te sezone.

Posle toga strmoglav pad, uzasni procenti suta, odbrana toplo hladno - ispodprosecan igrac. Ali ajde, tu je dugo, nekako cak ni ja nisam mogao da zamislim roster bez njega.
Medjutim ovo sto radi ga u mojim ocima vraca u 2010-2011 sezonu... On je igrac koji iz Zvezda moze da ode u neki EC klub i da udara petama u dupe sto hleb ne mora da zaradjuje u Igokei ili Mornaru i iz tog razloga mi je jasno zasto se slihta Cokari, ali ovo preti da ode bas daleko...

Sa druge strane, Tata nastavlja da pada slobodnim padom... Posrao sa po svemu dobrom sto je uradio, igra ruski rulet sa ovim klubom i ovom sezonom.
Drzi ledja sincicu, kao u vreme Udbe niko ne sme da izgovori Ficovo ime u losem kontekstu, igraci ga "brane", trener ga "brani", novinari ga "brane"...
Sve i da je Filip stvarno dobar momak, drug, saigrac, sve i da smo svi mi stvarno "nezahvalni" za sve sto je Filip uradio za klub, kako moze da bude toliko tvrdoglav i dozvoli da mu dete pljuje i psuje ko kod stigne, da mu zvizde i zajebavaju ga... 
Sa radoiteljske strane gledano, ako vec na klub ne mislis, skloni ga covece iz tima!
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda i najbolja stvar koju je pobjegulja od Tomica znao i pogodio s njima su pojacanja.

 

Inace, sjajno drugo poluvrijeme, Zo Braun je glavni u kraju. Privodi se utakmica kraju i zamisljam samo Jovica uz Brauna i ovaj tim. Odbrana savrsena, ne bi znao protivnik sa koje strane mu puca, ali to nam je sto nam je. Iskreno se nadam da ce Nebojsa da ukljuci malo mozak i dovede plejmejkera IGRAČA.

Link to comment
Share on other sites

Čoki je u klipu oduzimanja transparenta pre nego što je krenuo da preti jedno par sekundi pokušavao da odglumi mukicu: ,,neka...i to mi je hvala...''

ali kroz uši mu je već izbijačo jedno 330 Volti.

Nažalost većini ovde je jasno da kod njega nema nazad a to sramote ne poznaje.

Najviše je štete napravio kada je u gardu i tom Zack de la Rocha modu: '' Yes I know my enemies...''.

 

Pa gde li planirate da živite nakon ovoga ludaci jedni svi u paketu tako nedokazani.

Nije vam to prase za Evropu pa sto Lazića da ga na krkače nosi.


 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...