Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

 
ja se toga ne secam da smo ih dobili. 
 
u moju odbranu, to je verovatno alimpijeva sezona pa se zato i ne secam, kao sto se ni ove pobede necu secati.
Utakmice se ni ja ne secam toliko, secam se da je Enis pokidao..ali se secam odlaska Dileja sever sa tekme nakon sto su ih semenkari izvizdali nakon onog sramnog transparenta protiv Omica.
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 

ja se toga ne secam da smo ih dobili. 

 

u moju odbranu, to je verovatno alimpijeva sezona pa se zato i ne secam, kao sto se ni ove pobede necu secati.

Brt ako nista drugo seti se da je jedan Amerikanac(plej) pokidao sa 34p!Nije to mala stvar.

Link to comment
Share on other sites

Nova definicija ne imanja sramote. Igrati kosrku samo u tatinim klubovima. Biti rezervni plej u EL i kulirati sto te navijaci tog kluba sve vreme teraju iz istog, sto tvoj klub pobedjuje u toj EL samo kad ti ne igras ili igras max 6 min. Sto te i trener kojeg je tata doveo da igras drzi u igri 5:25 minuta, jer je i njega sramota zvizduka koje dobijas. I sto te mama i zena brane od zvizduka besnih navijaca.

Edited by kokodakalo
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Imao sa deja vu tokom 2/4 u trenutku kad smo gubili preko 10 razlike i kažem kolegama u trenutku kad je bilo 12 razlike za Olimpijakos da dobijamo utakmicu i to lagano jer sam imao deju vu. Popadali sa stolice od smeha. Kad je bilo izvesno da dobijamo pita me jedan od njih da li mi se javlja neka kombinacija za loto :lol_2:

 

Ideeeeemooooo bre Lorenzooooo

 

jc7mIlP.gif

Edited by Knipex 4 Laki
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...