Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Mislim da probamo Oja na pleju. Visok je ima pregled igre, tehnika mu je ko Fićina. Jednim udarcem ubijamo tri muve. Oslobađamo se Lorenza koji guši Filipa, Fićko konačno dobija zasluženu minutažu i Ojo dobija garantovanih 12 minuta, ionako je bio nezadovoljan minutažom. O finansijskoj koristi da ne pričam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koga god da otpuste, ostace gorak utisak da je taj neko mogao mnogo bolje da se iskoristi. Gist i D.Braun bi sa normalnim trenerom i normalnom postavkom igre u kojoj je na kecu uvek igrac a ne lego igrackica, vrlo verovatno mnogo bolje izgledali. Umesto toga, sve i to bas sve, je postalo zrtva skakutave ljige. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 

U izjavi Šakote pred Oli se tačno vidi da je podigao samopouzdanje, lagano se povezuje sa ekipom i sa Filipom koji već poprima obrise onog igrača koji nam je i doneo EL večeras možemo da očekujemo ozbiljan fajt.

Deda ako pokida u odbrani i Laza u napadu ovi toplo - hladno pirejci se mogu spakovati za poneti.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Wingwalker said:

U izjavi Šakote pred Oli se tačno vidi da je podigao samopouzdanje, lagano se povezuje sa ekipom i sa Filipom koji već poprima obrise onog igrača koji nam je i doneo EL večeras možemo da očekujemo ozbiljan fajt.

Deda ako pokida u odbrani i Laza u napadu ovi toplo - hladno pirejci se mogu spakovati za poneti.

večeras nam pobedu mogu doneti samo navijači ali pošto je i njih gazda više puta preveslao teško će se to ostvariti  

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ProfaLakiArmor said:

Kako je krenulo sklonice se Covic sam sada,  nece na kraju EL biti ni 500 gledalaca po utakmici, sto se ABA lige tice mozda cemo i dobaciti do 4 og mesta i to ce biti kraj price, ima da se vracaju dugovi od prosle godine.

 

Šta misliš, da li to više govori o Čoviću i našem timu, ili pak o pomenutim "navijačima"?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, laki perkos said:

večeras nam pobedu mogu doneti samo navijači ali pošto je i njih gazda više puta preveslao teško će se to ostvariti  

Samo podsetnik kako je izgledalo navijanje kada se lomila sezona protiv Olija, tako da....

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Markoss said:

Karapandza kog smo tako ponosno ukrali komsijama prosle godine potpisao za Borac.

 

Nije to nikakvo iznenađenje.

Koliko se sećam i prošlo leto, a mislim da sam negde i za ovo pročitao komentare, da je u pitanju žešće izvikan talenat.

Ali situacija u čitavoj zemlji sa talentovanim plejmejkerima (i generalno košarkaškim talentima) je takva, da ne čudi hvalisanje o kojem se govorilo, jer ni kod Miška nema više ništa posebno.

Mali Uskoković je poslednja nada za KKCZ, mada nisam imao priliku da ga gledam ove sezone.

Ako se sa njim ne uspe, ima da se načekamo za narednog domaćeg pleja, sem ako se kojim slučajem Jovke ili eventualno Teo za koju godinu (u šta nakon ovog leta iskreno sumnjam) smiluju i dođu da pomognu.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

 

ima da se načekamo za narednog domaćeg pleja

 

gazda ima 4 unuka, sacekajmo da stasaju. samo se nadam da nece sva cetvorica biti plejmejkeri, da ne bi gusili jedan drugog.

Edited by Haggard
  • Like 4
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Šta misliš, da li to više govori o Čoviću i našem timu, ili pak o pomenutim "navijačima"?

Obicno ne ulazim u debatu ali evo cisto da ti objasnim, uzeo sam dve sezonske karte ove godine, jedna od karata je bila za drugara grobara ali je lik ono totalno opusten i zezanje je kvalitetno i platio sam ja sto je najmanji problem cisto da bih imao neko drustvo, da ne putujem sam

Da bih dosao na utakmicu buduci da sam iz Makedonije meni treba onako 4 sata, povratak opet 4 sata, radim (relativno) ozbiljan posao i ne mogu da ladim jaja pa da krenem ujutro nego posle 16, ako bas mora onda mogu da izadjem ali ne bas svaki put.

Znaci dolazim kuci nesto posle ponoci u idealnom slucaju a opet me ceka sutra posao itd da se ne ponavljam.

Ipak sam ja u godinama blizu 60/et tako da i biologija radi svoje.

I sve to mi ne bi predstavljalo nikakav problem da znam da cu da gledam ozbiljnu kosarku normalno u skladu sa nasim mogucnostima ali brale da gledam ekipu koja se raspad, ekipu koja nema volje da mrdne kurcem zato sto je i njima preko kurca zbog Filipa i tatka mu koji se sprdaju i teraju zajebanciju sa navijacima, e bas toliki mazohista nisam prijatelju.

 

  • Like 14
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Никад нећу заборавити кад су на минус три и минут и по - два до краја Дилеје повеле О-лим-пија-кос навијање ономад.

 

Врхунски смо се вратили у утакмицу, на чисту енергију, Боби се претворио у Хулка, јер су га Хантер и још један црња (Патрик Јанг или тако неко), тукли до бесвести, при чему му је свиран сваки пети фаул, и почео је да их укуцава, погодили смо неке тројке, стегли одбрану...и онда на минус три, кад је требало да се сруши цела Арена од звиждука и лупњаве, зачује се ово. Један од најтежих тренутака у животу, без даљњег. У топ 10 сигурно, а прегрмео сам неке баш тешке ствари. Тако да никад више не бих гледао ниједну утакмицу против њих у било ком спорту уживо.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

za ono radovanje pirejaca sa sve kliberenjem na sred terena kada su nas izbacili iz daljeg takmičenja nadam se da im je kompletan prtljag već sada negde na Mauricijusu pa za večeras da im kao dobri domaćini uzajmimo dresove od Mege Bemax.

 

takvu ružnu pijanku sam sebi priredio to veče da sam još uvek na Vi sa Viljamovkom.

 

Edited by Wingwalker
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

I ja sam kupuo dve sezonske, jednu za sebe, a drugu da povedem nekog sa mnom. Ne pada mi na pamet da idem vise na utakmice, jer ocekujem od tog kluba postovanje, a sledeci putcu daodem kada dinastija ode. Ocekivano je od Nebojse da ce da upre prstom u navijace, jer uvek je neko drugi kriv. Prodato najvise sezonskih karata u istoriji, a nikada manje navijaca i atmosfera nikada mucnija, ako mu to ne pokazuje kako radi onda nista ne pokazuje. Nisu navijaci nezainterosavani, nisu okrenuli ledja klubu, samo ne zele da gledaju trenere poltrone, ne zele da gledaju skocka malog. Uostalom brzo ce Radonja, pa ce da im objasni kako se puni hala, jer ce svi zeleti da ga pozdrave i vide.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Никад нећу заборавити кад су на минус три и минут и по - два до краја Дилеје повеле О-лим-пија-кос навијање ономад.

 

Врхунски смо се вратили у утакмицу, на чисту енергију, Боби се претворио у Хулка, јер су га Хантер и још један црња (Патрик Јанг или тако неко), тукли до бесвести, при чему му је свиран сваки пети фаул, и почео је да их укуцава, погодили смо неке тројке, стегли одбрану...и онда на минус три, кад је требало да се сруши цела Арена од звиждука и лупњаве, зачује се ово. Један од најтежих тренутака у животу, без даљњег. У топ 10 сигурно, а прегрмео сам неке баш тешке ствари. Тако да никад више не бих гледао ниједну утакмицу против њих у било ком спорту уживо.

Mislim da niko i ne misli na tu utakmicu vec na odlucujucu utakmicu za ulazak u top 8. Mi smo imali plus 8 i promaseno polaganje na ziceru Bjelice, i onda krece pesma i podrska  Olimpijakasu.

 

Ne verujem da su oni zaigrali bas zbog toga, ali ajde  uz zelje za smrcu pa makar on bio i Covic ovde se sada od strane onih istih koji pljuju delije staje na njihovu stranu u borbi protiv Covica. Oni su veceras tu i ko zna kada vise, zabole ih patka za kkcz.Ajde malo da unormalimo diskusije ako moze, ali da svaki drugi upis bude na nivou Gtr foruma, ne ide.

A ako je to nova mantra onda nemam komentar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...