Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Quote

"Čestitke Zadru na pobedi, pokazali su da više žele pobedu od nas. A zašto je to tako treba svi redom da se zapitamo i da vidimo da li uopšte zaslužujemo da budemo tu posle ovakvog starta sezone. Ovo je jedna velika sramota i nepoštovanje prema klubu, prema ljudima oko kluba i prema sebi. Nismo iskreni i nismo svesni gde se nalazimo", dodao je Lazić.

Nepostovanje prema gazdi, a navijaci nista ...

bravo Sarac to je taj model ... E moj kapitenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ovo i treba da se desava, dok ima ljudi (cak i na ovom forumu koji je iznad average populaciije mnogo) koji posle jedne pobede zaborave na gnoma i ignorisu njegovo postojanje zbog rezultata.

 

Znaci, sutra i da dobijemo Lejkerse, apsolutno treba da se zvizdi, da se proziva mali smrad i da se ne daje nikakva podrska ovom bogatijem FMP-u. Jer ovo trenutno nije Zvezda. 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Ovaj Šiško je Jović za siromašne, još relativno mlad.. Vidi sve na terenu, pik odličan, nije ciglar pa u šutu može da napreduje.. Centri bi procvetali a i šuteri.
Mora još neko (osim Šiška) da dođe ako se kanimo čupati.
Pošto je krenuo krivudavim putem sa Šakotom moraju i ozbiljna pojačanja da se dovedu jer taj ne pravi pitu od g..
Mora neki rez da se pravi i sa igračima. Negde (kod Albukerkija) smo skrenuli s Gistom a sa DB je od starta bilo na pogrešnom putu.

Šiško ide u Cedevita Olimpiju skoro sigurno 

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da znam da li je iko od vas sa foruma ocekivao da ce Covic dovesti trenera sa autoritetom koji ce njegovog sina da izbaci iz tima ili da mu smanji minutazu na minimum? 🤣🤣🤣

Mi smo imali ludacku srecu da nas je trenirao Dejan Radonjic 4 godine, inace nista od ove price sa osvajanjima ABA i igranjem Evrolige ne bi ni bilo. Nebojsa Covic je jedva cekao da Radonjicu vidi ledja, hteo je vise puta da ga otera ali to licno Vucic nije odobrio. Da li treba uopste da pominjem da mi sa bilo kojim drugim trenerom ranga Sakota, Alimpijevic,Gavrilovic, Gurovic, Lazic, Vukoicic, bi imali cetiri puta manje trofeja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pa odavde sigurno niko nije bio, nisam im sigurno ja checkirao karte na aerodromu, cudi mi kako ti nemas taj info ko je bio u avionu, ti baratas uvek dobrim informacijama i sve znas. Cudi me da ovu informaciju nemas pa trazis je ovde?

mnogo se nakupilo dupeuvlakača pa ne mogu ja ovako mator i povređen sve to  da ispratim. nisam siguran da niko odavde nije bio u zadru.

Link to comment
Share on other sites

Jeste li vi svesni da je nasa filijala do sada ostvarila skor od 7-3 u ABA ligi, a mi sa istim protivnicima imamo 5-5?

 

Dobili su Buducnost, Krku u gostima i Zadar u gostima, sve ono sto smo mi izgubili.

 

Ovo je ubedljivo najgroteksnija sezona ikada kluba, svasta smo imali do sada, ali da nas filijala sa 1/10 naseg budzeta presisa na tabeli i da mora da nas pusta da se uguramo u 4, to ni u najludjim snovima nisam ocekivao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, laki perkos said:

mnogo se nakupilo dupeuvlakača pa ne mogu ja ovako mator i povređen sve to  da ispratim. nisam siguran da niko odavde nije bio u zadru.

Perkos zvani, sve ja znam al nista ne smem da napisem.

Bolje je da ne trosis tastaturu.

Link to comment
Share on other sites

Btw, Lazica treba isutirati nogom u bulju iz kluba, samo da se pokaze da se u sportu ne zivi od starih zasluga, na koje se doticni svakodnevno poziva, a po kojima vec dve godine pisa svakodnevno .

 

Ili bar da mu neko objasni da bi prodavao kokice u Loznici da se Radonjic nije pojavio, jer je i pre i posle njega igrao i igra kao kurac i daleko od nivoa ove kosarke, te da nije bogom dan igrac, vec je Zvezdin Pera Bozic.

 

Steta sto to nije uradjeno kad se zaletao na Alimpijevica, jer se ovaj drznuo da prisere govnetu Anticu sto je dosao pijan na trening treci put u dve nedelje, a pre toga je simulirao povredu. 

 

Jebo ga drug Filip. 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, StephenBob said:

... Nebojsa Covic je jedva cekao da Radonjicu vidi ledja, hteo je vise puta da ga otera ali to licno Vucic nije odobrio. 

 

Ako je ovo boldovano tacno sto si napisao onda je to bio mnogo veci problem od Coviceve namere. I nad tatom izgleda ima tata. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

Btw, Lazica treba isutirati nogom u bulju iz kluba, samo da se pokaze da se u sportu ne zivi od starih zasluga, na koje se doticni svakodnevno poziva, a po kojima vec dve godine pisa svakodnevno .

 

Ili bar da mu neko objasni da bi prodavao kokice u Loznici da se Radonjic nije pojavio, jer je i pre i posle njega igrao i igra kao kurac i daleko od nivoa ove kosarke, te da nije bogom dan igrac, vec je Zvezdin Pera Bozic.

 

Steta sto to nije uradjeno kad se zaletao na Alimpijevica, jer se ovaj drznuo da prisere govnetu Anticu sto je dosao pijan na trening treci put u dve nedelje, a pre toga je simulirao povredu. 

 

Jebo ga drug Filip. 

 

Kako sad da ga sutnes u situaciji u kojoj imas manjak domacih igraca?

 

Covic

Jenkins

Davidovac, Dobric, Lazic

Simanic

Kuzmic

 

Znam da ovako rasporedjeni podsecaju nekoga na borbeni avion, ali to je samo sedam domacih igraca, a nama treba osam za domaca takmicenja.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, goldberg said:

 

Kako sad da ga sutnes u situaciji u kojoj imas manjak domacih igraca?

 

Covic

Jenkins

Davidovac, Dobric, Lazic

Simanic

Kuzmic

 

Znam da ovako rasporedjeni podsecaju nekoga na borbeni avion, ali to je samo sedam domacih igraca, a nama treba osam za domaca takmicenja.

+jovanovic

+nenadic

- covic

to je 8

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, goldberg said:

 

Kako sad da ga sutnes u situaciji u kojoj imas manjak domacih igraca?

 

Covic

Jenkins

Davidovac, Dobric, Lazic

Simanic

Kuzmic

 

Znam da ovako rasporedjeni podsecaju nekoga na borbeni avion, ali to je samo sedam domacih igraca, a nama treba osam za domaca takmicenja.

 

Imas i dvojicu (jedan bek i jedan centar) koji su u 16 ali imaju minutazu kao ti i ja. Na RSB-u se vec uvrstavaju u spisak onih koji ce sigurno da odu (ko zna gde) jel su garant oni jedni od najzasluznijih za lose rezultate ove sezone (garant ne navijaju sa dovoljno zara tamo pored klupe). 

Kakvi god da su domaci su ali kapiten i rekreativac su ipak zacementirani u ekipi.

 

Edit. Prestize me @pavijan2

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...