Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

A ja balvan juce pratim utakmicu na play by play. Dolazi poslednjih 5 min i istorija(KKP, Krka) se ponavlja. Promasio jednu trojku, promasio drugu trojku, izgubljena lopta. Vidim ulazi Djenkins racunam to je to konacno je Sakota ukapirao da sa Filipom na terenu u zavrsnici utakmice mi nikoga ne mozemo pobediti. Kad ono usao Dzenkins(na 15s) da odigra odbranu, da Filip malo dodje do daha da moze da promasi jos jednu trojku i jos 2x dvojke u poslednjih 95sekundi. 

Svaka cast treneru, posle mesec dana treninga sa timom ukapirao si da ti je Filip pouzdanija opcija u napadu od Dzenkinsa. Koliki moron treba da budes da ti Filip igra zavrsnice posle SVAKE zajebane zavrsnice ove sezone.

Ne znam da li je Lorenco putovao sa ekipom ali imao je priliku da overi glavom i reklame u Zadru.

Da li je Sakota bezobrazniji pored terena ili na konferenciji za stampu?

 

Oni sigurno misle, da po zakonu velikih brojeva, mališa mora da ubaci neki bitan šut u finišu neizvesnih utakmica, a onda da Žurnal i Blic preko cele strane stave naslov "Čović doneo pobedu Zvezdi", ali ne da im se nešto. Siguran sam da neće odustajati.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, drakon1 said:

Ajd' da je i tako kako pises. Ali, sta je razlog da u svakoj utakmici od 12 igraca samo njih 3-4 (u vrh glave) pokazuje zelju da odigra nesto dobro?

 

Jos nesto: Zacudilo me je da posle Baskonije niko nije napisao da je bilo nekakvog verbalnog koskanja kod VIP zone kod izlaza iz Arene. Tu je stajao i Filip sa Nenadicem, ali mislim (zaista nisam siguran) da nije on bio u pitanju. Nije se moglo tacno videti i cuti jer je Zandarmerija poterala ucesnika/vinovnika, a ostalim prolaznicima rekla da produze dalje i da nema sta da se gleda.

Pa takve stvari meni samo potvrđuju ovo, možda sasvim bezvezno, razmišljanje. Ne znam...

 

Reakcije nema, hemija u timu nikakva, NČ se mačuje sa ne zna ni on kim i boli ga za realne probleme, Filip "rešava" utakmice....

 

Još mi je u glavi ono očigledno ignorisanje praseta od strane Gista kod organizacije napada, verovatno, sad već, pre mesec i više dana. Ne sećam se ko je bio protivnik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne treba niko da se cudi zbog dela Nebojse Covica. Svi smo, manje-vise znali ko je Nebojsa i na sta je spreman. Ali smo zbog rezultata koje je KK pravio, nekako potiskivali tu cinjenicu. Ja cisto sumnjam, da ce Nebojsa odustati od guranja Juniora medju legende Evroliige. Da ga sad povuce, to ce znaciti da je bila greska, a covek ogromne sujete i, najblaze receno, sumnjivih moralnih nacela, to nece uraditi. Jedino sato nas moze spasiti, mada i to je diskutabilno u sadasnjem trenutku, je da Junior se slomi i odluci da mu je dosta sranja, pa ode ( mada imajuci u vidu i da je on nepotisticka picka, tesko).

 

A znajuci Nebojsu, garantujem, da ako bude prinudjen da ode, ostavice Zvezdu u vecem kanalu nego 2011, cisto da bi dokazao neku njegovu imaginarnu poentu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, attolini said:

 

Mi ne znamo iz koje je situacije Mo sutirao na par sekundi do kraja

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3132427-pakao-u-zadru-rasplamsao-promasaj-fajea-ovako-je-kosarkas-zvezde-izveo-sut-za-pobedu?ref=aklamator&utm_source=aklamator_com&utm_medium=blic_rs_vesti_feed&utm_campaign=Pakao_u_Zadru_rasplamsao_proma_scar

Imas ovde sut za pobedu, Covic izvodio ceoni aut.

Sakota nije gledao 'sta ako ubace nekog visokog' epizodu. Ili je gledao pa zaboravio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima i normalnih na RSB-u. Nisu svi ispranih mozgova. 

 

Quote

Замисли радиш у фирми. И газда убаци сина да ради са тобом и твојим колегама. Син не може то да ради. Није толико стручан. Ал шта год да зајебе он ће и даље радити ту.
И ти и твоје колеге то видите. И помислите, чекај шта смо ми овце. И кренете и ви да се зајебавате. Кад је бал нек је маскенбал.
Газда не може да вас отпусти јер имате уговоре.
Зајебавање, редовна плата а фирма пропада. Конкуренција преузима примат.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Borko said:

Izvinjavam se zbog trovanja foruma skrinsotom sa nebojsinog foruma, ali ovo je toliko tragikomicno da je simpaticno:

 

 

Capture+_2019-12-16-09-41-49-1.png

 

Sta je ovo sunce ti poljubim, gde se ovo glasa, ladno Cova ima svoje botove negde omgf, ko bre veruje u ovo. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, durantula35 said:

A prenosa nije bilo nigde , jos nema ni highlightsa na youtubu samo sa nase utakmice 😂😂😂

Mislim da je to sprdnja. Da iz revolta glasaju za kepeca. 

Greska hteo sam komentarisati objavu za igraca utakmice na RSB.

Edited by VukVule1988
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

 

Sta je ovo sunce ti poljubim, gde se ovo glasa, ladno Cova ima svoje botove negde omgf, ko bre veruje u ovo. 

99.9 % glasaju iz sprdnje da u necemu sin bude najbolji pa makar i u anketi.

 

Ako Celtic krene da sipa svima banove ostace niko tamo na forumu, vazno da je on meni na vreme podelio ali bas da ga vidim sada kako ce da "moderise".

Sada se prebacuje sve na Tomica, a naravno i Misko je sada zli manager jer nece da "pomogne: kao 2015.

Evo vam sada Oktagon Tomicev , tamo vam je i Davor Ristovic pa neka peglaju sada kao Misko one zime.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se svaki put iznova oduševim upisima forumaša koji tvrde da Šakota drži FIlipa na terenu samo kako bi dokazao Nebojši da ovaj ne može da igra košarku. Veća je verovatnoća da Fitjko naraste 25cm i da pri tom zadrži "pokretljivost" pa da ga zavaljamo kao rol opciju.

Edited by Liska Manjina
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Gudura said:

Tata😜

On je Fićkov, Šakoti je Zoroski ...

25 minutes ago, Šarac said:

99.9 % glasaju iz sprdnje da u necemu sin bude najbolji pa makar i u anketi.

 

Ako Celtic krene da sipa svima banove ostace niko tamo na forumu, vazno da je on meni na vreme podelio ali bas da ga vidim sada kako ce da "moderise".

Sada se prebacuje sve na Tomica, a naravno i Misko je sada zli manager jer nece da "pomogne: kao 2015.

Evo vam sada Oktagon Tomicev , tamo vam je i Davor Ristovic pa neka peglaju sada kao Misko one zime.

 

 

Ima Oktagon dobrih igrača, samo mora neko da traži, što nije slučaj ... očigledno.

Link to comment
Share on other sites

ROUND 14, ABA LIGA, SEASON 2019/20
Monday, 06.01.2020 17:00 CET
 
18.png?v=20191128v2
Crvena zvezda mtsBeograd
 
KrkaNovo Mesto
10.png?v=20191128v2
 
Ovo je prva situacija kada mozemo nase negodovanje da pokazemo javno.Ja cu sam makar me strpali u Lazu...Kad kazem u Lazu nema veze sa Brankom.😁
Skandiracu mu(Filipu) da ode makar sam,necu dete da vodim da ne pomisli da sam poludeo.Necu da psujem ,vredjam ili bilo sta drugo uvredljivo.Badnje je vece,bice intimno i cuce ce se sve u prenosu.Inace se celo jutro dopisujem sa drugom koji igra za Zadar,i decko mi kaze bez ikakve ostrascenosti da je bio ocajan....
P.s.ako hoce neko da se prikljuci neka pise.
Edited by placebo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, placebo said:
ROUND 14, ABA LIGA, SEASON 2019/20
Monday, 06.01.2020 17:00 CET
 
18.png?v=20191128v2
Crvena zvezda mtsBeograd
 
KrkaNovo Mesto
10.png?v=20191128v2
 
Ovo je prva situacija kada mozemo nase negodovanje da pokazemo javno.Ja cu sam makar me strpali u Lazu...Kad kazem u Lazu nema veze sa Brankom.😁
Skandiracu mu(Filipu) da ode makar sam,necu dete da vodim da ne pomisli da sam poludeo.Necu da psujem ,vredjam ili bilo sta drugo uvredljivo.Badnje je vece,bice intimno i cuce ce se sve u prenosu.Inace se celo jutro dopisujem sa drugom koji igra za Zadar,i decko mi kaze bez ikakve ostrascenosti da je bio ocajan....

Šta se dešava sa njim? Kako je dopustio da ga Ivanov izbaci iz petorke!

 

Ehhhh, ti si fino birao društvo. Ja sam ovom svom mamlazu  svojevremeno govorio da je njegovo samo da se dovuče do kladioničarske liste, a za ostalo da ne treba da brine, ali nije me poslušao 😄

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Liska Manjina said:

Ja se svaki put iznova oduševim upisima forumaša koji tvrde da Šakota drži FIlipa na terenu samo kako bi dokazao Nebojši da ovaj ne može da igra košarku. Veća je verovatnoća da Fitjko naraste 25cm i da pri tom zadrži "pokretljivost" pa da ga zavaljamo kao rol opciju.

 

Misliš roll - on? 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Šta se dešava sa njim? Kako je dopustio da ga Ivanov izbaci iz petorke!

 

Ehhhh, ti si fino birao društvo. Ja sam ovom svom mamlazu  svojevremeno govorio da je njegovo samo da se dovuče do kladioničarske liste, a za ostalo da ne treba da brine, ali nije me poslušao 😄

Ne znam na koga mislis?

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Sector said:

Ko je menadzer Mamutu? 

Misko, i citam danima kako ce MIsko da nam sredi Siska, haha kako da nece i da svoju zlatnu koku sa 31 minuta protiv fucking Zadra stvori konkurenciju, hoce ali ne u ovoj godini.

 

Jedino se Miskovim igracima dugovalo, jedino je on svoje pare dobijao na Batu ali posle godinu i nesto dana cekanja, mnogi su ovde pljuvali Miska ali kao i svaki trgovac, manager on je svoje usluge naplacivao na ovaj ili oNaj nacin, ruku ruku mije, pa hocete da se resite Thompsona za Kinsija, morate da mi uzmete Vasu (onog, ne ovog danas), hocete da , Danga, Zirbes,  cekaju preko godinu dana svoje pare, udomite mi mog nepriznatog sina Keselja na dve godine bez stresa da sedi kod kokicara u Pioniru. 

 

A onda u aprilu mu urucis otkaze ENISU I BJELICI jer ti nije trener kriv nego oni zbog sabotaze tima, a obojica njegovi puleni, pa onda sledece sezone se okrenes totalno drugoj agenciji, ajde zadrzi Keselja, primi ZIrbesa na oporavak, pa opet tog Zirbesa u sred sezone suspendujes....... itd.

 

A sada Misko pomagaj, ali tamo gde nam skripi a ne tamo gde je vec izgorelo. Hoce to ali ne ove godine.

 

I vi ovde sanjate Siska, moze Jagoda, ali bez slaga (SISKA).

 

 

Edited by Šarac
  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, attolini said:

Mi ne znamo iz koje je situacije Mo sutirao na par sekundi do kraja

Znamo, ima okačen klip na twiteru a mislim i da je okačio neko ovde. Filip je izveo čeoni aut i dodao Fajeu na liniju za 3 poena otprilike 45 stepeni levo kada se gleda koš. Faje onda je šutnuo preko ruke igrača koji ga je čuvao. Pogodio zadnji obruč.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

 

ja imam utisak da navijači koji prate fakultativno košarku, tj samo zbog zvezde, velikom većinom ne razumeju razmere te juniorove sramote. jasno je njima da on nije za el ali isto tako umisljaju da sličnih igrača ima stotinak 

 

zato je senior tako opareno reagovao na lakijeve videoe, jer i neko ko ne uviđa mora da razume 

 

.

Opet si u pravu i opet ali...djavo se krije u detaljima)

 

 

 

Ne ocekujam ja da se svi od 7-77 kad ga vide na ulici valjaju od smeha bezobrazno upiruci prstom, mada me ta slika u glavi sad , priznajem , poprilicno raduje..

 

Ne zivim u Srbiji ali sam prilicno cesto tamo, obicno ujutru sedim na kafi u Pastisu, on se otvara vec u 8, gde je jutarnje drustvo poprilicno kosarkasko, kasnije kafe dvesta metara dalje ka Skadarliji, a Strahinjica bana nije jedino mesto u gradu... Beograd je u stvari mali grad sa  dobrim kaficima, tu svi sve znaju,  a porodica Covic se svojerucno potrudila za obiman materijal...

I kosarkaska javnost u Bg nije mala uopste,  pa nismo samo mi  cigani tu ,  mada mnogo vise ce njega boleti podsmeh ljudi iz struke od random navijaca na ulici, osim ako se ne odseli, ili resi da ne izlazi iz Zeleznika...iako licno mislim da ce najveci problem imati sam sa sobom,  jer cini se on sasvim dobro kapira kakve su njegove igre, otud ponasanje kockara koji se vadi iz gubitka, i beskonacni pokusaji da resi neku utakmicu...uvaljujuci se sve dublje ...

Znas, tesko je priznati sopstvenu gresku..treba imati muda i poniznosti...

 

 

Oko Lakijevih videa se potpuno slazemo,  oni su bili epitaf na spomeniku kosarkaskog umeca malog Covica, i meni je stvarno zao sto neko to nije nastavio, jer koliko su ucinili za relativno siru javnost, toliko su prst u oku  Covicima za svaku njihovu glupost...

 

.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...