Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

.

24 minutes ago, Borko said:

 

Sarkazam! Sprdaju se ljudi od muke koja nas je zadesila. Ne treba preterivati i izmisljati. 95% ljudi i na RSB u ne moze Filipa ocima da vidi. Izuzev kontrasa poput onog flash royal- a ili la haine, Nese ilica i sl.

Edited by Zizu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zizu said:

Sarkazam!

Sprdaju se ljudi od muke koja nas je zadesila. Ne treba preterivati i izmisljati. 95% ljudi i na RSB u ne moze Filipa ocima da vidi. Izuzev kontrasa poput onog flash royal- a ili la haine, Nese ilica i sl.

Ne izmisljam. Ne poznajem taj forum i odem tamo samo kada se desi nesto bitno vezano za kkcz. Uostalom, zasto bi ovi rezultati bili cudni kada je za taj isti sajt nebojsa pre 2 nedelje dao intervju od 80 minuta?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tamburinjo said:

Sreca se nalazi u svemu, treba je samo znati izdvojiti. Konfucije. 

 

Poetska pravda, sto bi forumasi ovog mesta rekli, je da jedan bahati covek kao sto je Nebojsa Covic dozivi svojevrstan ironicni paradoks. Da u isto vreme zeli da mu sin igra sto manje da bi se manje blamirao znajuci da je nedostojan i jednog minuta provedenog na terenu, a u isto vreme zeleci da on igra sto vise, da bi pokazao kako je ipak u pravu i kako "odlicne" igre Filipa Covica u plej ofu prosle godine nisu bile izuzetak u rangu Halajeve komete. Pa onda tako rasparcan dozivljava sizofrena cepanja u toku utakmice. Malo je reci da je to i zasluzio. 

 

Mudre reci gospodina Konfucija koje citirah gore, se odnose ipak na moju licnu srecu. Uzivam da gledam surovu demistifikaciju Filipa kao donosioca evrolige, titule, sjajnog lika, 

pa na kraju i kosarkasa. Kao kad silikonka posle noci na splavu dodje kuci pa skida deo po deo sebe, na kraju ostane nakaza. 

Nebojsa Covic mozda ima neke vrline (ljudske svakako ne) ali jedna od vecih mana kao i u vecine Srba mu je sto dalekosezno njegovi planovi dobacuju malo manje od vremenske prognoze za sledecu nedelju. 

Umesto da je Filipa pocetkom novembra skartirao na neki bezbolan nacin, putem izmisljene povrede do kraja sezone i tako se spasio i bruke, on ga tvrdoglavo ostavlja da se blamira... dok zaba koju ce na kraju morati da proguta vec sada ima velicinu Volvoa. Ne zato sto ce ga oterati, vec zato sto ce tada brojke, slova, asocijacije i nase oci pokazivati neoborivu cinjenicu a to je da je Filip najgori igrac u istoriji Evrolige koji je ikada zaigrao u tom takmicenju. I ta cinjenica meni donosi malo utehe, da ce jadnog celavca koga je tata kao matorog konja u 30 godina gurao na mesto za koje apsolutno nije kompetentat imati zig kao najnesnadjeniji kosarkas u pokusaju u istoriji EL. 

 

I kada za 10 godina neki burek novinar bude pravio intervju sa malim tatinim sinom ostace ta Evroliga da ga boli i njega i tatu, sa sve floskulama nisu se poklopile kockice te godine, hemija nije bila, bocni udari, Banovic Strahinja, Laki navijaci... svi samo nismo mi krivi... al opet krompirici u svim kolonama. osim onim nebitnim +- i index. 

Fendere sjajan post. Lepo si opisao Nebojsino ludilo u nekoliko redova. Trebao je da ga pusti da se upise na toj jednoj utakmici, cisto da se kaze da je stigao do Evrolige (vidi se da Nebojsi to puno znaci), da izmisle posle toga neki ACL ili slicno sranje i svi da budu zadovoljni. Ovako prisustvujemo hronologiji ludila, do konacnog samounistenja porodice Covic. Zvezda je postojala pre njih, postojace i posle njih. 

Edited by astrix1402
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Ne izmisljam. Ne poznajem taj forum i odem tamo samo kada se desi nesto bitno vezano za kkcz. Uostalom, zasto bi ovi rezultati bili cudni kada je za taj isti sajt nebojsa pre 2 nedelje dao intervju od 80 minuta?

Ni administracija na tom forumu ne zeli vise da sprecava ono sto je toliko ocigledno da postaje bolesno.

Napisah ti da je sarkazam, ali ok. Prvi ja, malo, malo pa ih prozivam nesto, ali ovog puta ljudi se od muke sprdaju. Posto nemamo ono medju nogama u hali da iskazemo bunt, onda nam jedino preostaje da se sprdamo po drustvenim mrezama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo kratko da dam izjavu za dnevnik ( ne "Naciobalni" sa pinka) - I dalje mi se čini da nas Čović namerno kanali pred odlazak i ostavlja u problemima dok u FMP gura i naše i ostale talente o državnom trošku koje dobija kao predsednik KKCZ.

 

Sujeta bez granica!

 

Sezona je, verovatno, već propala 😕

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Matador said:

Samo kratko da dam izjavu za dnevnik ( ne "Naciobalni" sa pinka) - I dalje mi se čini da nas Čović namerno kanali pred odlazak i ostavlja u problemima dok u FMP gura i naše i ostale talente o državnom trošku koje dobija kao predsednik KKCZ.

 

Sujeta bez granica!

 

Sezona je, verovatno, već propala 😕

 

 

nije to sumanuta teorija.

i to ne samo što bi čovi bio n-ti put da bude autodestruktivan kada nešto ne ide kako je zamislio, već je to onda i jedna fina priprema zvezdaškog življa na ivici nervnog sloma da proguta bilo kakvu novu garnituru bez podizanja glasa. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, n4l1m said:

od fena zadrana

 

Pa, jeste zanimljiva situacija, narocito ako se u obzir uzme cinjenica da je Billy Baron, prema zvanicnoj statistici, na cijeloj utakmici izveo samo jedno slobodno bacanje. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Matador said:

Samo kratko da dam izjavu za dnevnik ( ne "Naciobalni" sa pinka) - I dalje mi se čini da nas Čović namerno kanali pred odlazak i ostavlja u problemima dok u FMP gura i naše i ostale talente o državnom trošku koje dobija kao predsednik KKCZ.

 

Sujeta bez granica!

 

Sezona je, verovatno, već propala 😕

Ajd' da je i tako kako pises. Ali, sta je razlog da u svakoj utakmici od 12 igraca samo njih 3-4 (u vrh glave) pokazuje zelju da odigra nesto dobro?

 

Jos nesto: Zacudilo me je da posle Baskonije niko nije napisao da je bilo nekakvog verbalnog koskanja kod VIP zone kod izlaza iz Arene. Tu je stajao i Filip sa Nenadicem, ali mislim (zaista nisam siguran) da nije on bio u pitanju. Nije se moglo tacno videti i cuti jer je Zandarmerija poterala ucesnika/vinovnika, a ostalim prolaznicima rekla da produze dalje i da nema sta da se gleda.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, x|o said:

 

Pa, jeste zanimljiva situacija, narocito ako se u obzir uzme cinjenica da je Billy Baron, prema zvanicnoj statistici, na cijeloj utakmici izveo samo jedno slobodno bacanje. 

Covek vazi za ozbiljnog forumasa na tom forumu, verovatno je permutovao nesto oko bacanja.

Na radio prenosu je komentator izjavio: da se Covic dere na Sakotu i u nastavku dodao: i da, evo ulazi Filip.

Verovatno i komentator paranoise, svi paranoisemo, navijaci Zadra kojima se jebe za Covica!

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sta se trudite da dokazete, pa to se odavno zna, od kada postoji Covic on se tako ponasa.Sedim uvek iza nase klupe pa sam se nagledao situacija kako on suflira treneru sta ce da radi, koga ce da ubaci. Cesto pritrci Ilic do njega, da mu ovaj da instrukcije, pa trci do trenera da mu prenese. Uostalom, iz kog drugog razloga on sedi pored klupe... Ako se pita u toku meca sta ce da se radi, sigurno se pita i koji igrac ce doci, odnosno ko ce otici. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne kapiraju da su svi nasi i Fenerbahceovi neocekivani porazi zapravo maska za nas buduci merge.

Zamislite tim koji vodi Zoc, Sakota je pomocni, a Gavrilo tek treci(!!!) trener.

Lorenzo sjedi na klupi, a Odzo i Stimara se bore da udju u prvih 15.

Vozdigli bi se iz pepela kao feniks*.

 

*dobro, ne treba bas Phoenix da nam bude uzor, ali jedan Dallas svakako 😁

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zizu said:

.

Sarkazam! Sprdaju se ljudi od muke koja nas je zadesila. Ne treba preterivati i izmisljati. 95% ljudi i na RSB u ne moze Filipa ocima da vidi. Izuzev kontrasa poput onog flash royal- a ili la haine, Nese ilica i sl.

 

Molim da se za navedenog koristi termin koji je uveo @kalistenika u rutini "Nebojšina lična bičarka" :roflmao: Eno čovek kaže da treba Šakoti jebati mater jer je Faje rešavao na kraju :lol_2:

 

Al da ne smaram sa debilom više...poenta, kada ima takvih a i ovih ovde koji slično prde, likova, kojima nije problem da tako lupetaju ne bi li gazda Čovu opravdali, znači da je baš dogorelo do nokata Gazdi....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iz ove perspektive mi zao sto je FMP izgubio prosle sedmice bez obzira sto je najverovatnijetacna teorija da nas Covic kanali i napusta, jedino ako bas hoce da nas zajebe da potpise Filipa pre nego ode na recimo 5 godina, ko sto smo Vojvodu nosili na grbaci nicim izazvani dve godine i sto je cak i igrao pre recimo Simanica.

Dalje mi je simptomaticno da nesto je Covic velika manga, njegovi ugovori su ono da ti krv popije a uredno se svi klubovi oslobadjaju igraca koji se nisu pokazali, valjda stavili neku klauzulu u ugovoru dok mi nosimo na grbaci gomilu njih koje treba bukvalno govnjivom metlom rasterati.

Daleko od toga da branim Filipa, cak sta vise ali ono sto pokazuju Gist, Brown, pa i Jenkins, dalje Dobric u zadnje vreme je sramno.

Sto se Sakote tice, povredio ti se play budalo matora, barem ubaci u ekipu Nenadica, covek je pokusavao da nesto odigra na pleju prosle sezone, valjda ce preneti loptu i odigrati neku odbranu.

Nego imam dve sezzonske ako ih neko hoce, samo da doplatim nesto razumno, nemojte da preterujete

Edited by ProfaLakiArmor
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Molim da se za navedenog koristi termin koji je uveo @kalistenika u rutini "Nebojšina lična bičarka" :roflmao: Eno čovek kaže da treba Šakoti jebati mater jer je Faje rešavao na kraju :lol_2:

 

Al da ne smaram sa debilom više...poenta, kada ima takvih a i ovih ovde koji slično prde, likova, kojima nije problem da tako lupetaju ne bi li gazda Čovu opravdali, znači da je baš dogorelo do nokata Gazdi....

 

je l' imamo mi po statutu kluba neke predsednicke izbore?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

 

nije to sumanuta teorija.

i to ne samo što bi čovi bio n-ti put da bude autodestruktivan kada nešto ne ide kako je zamislio, već je to onda i jedna fina priprema zvezdaškog življa na ivici nervnog sloma da proguta bilo kakvu novu garnituru bez podizanja glasa. 

 

.

 

Mozda si u pravu, ali...

 

Nekako mi se ne uklapa da je za izvodjaca radova odabrao sopstvenog sina koji ce posle ovakve sezone ako nista drugo makar da trpi podsmesljive poglede do kraja zivota..ukoliko i sam ne bude imao traume , on decko i ono malo sto je umeo vise ne moze da isporuci...

Meni licno je posle jucerasnje utakmice  jedina satisfakcija , a njemu ne verujem , to sto je morao zadnjih pet minuta uzivo da gleda kako njegov ponos prosipa jos jednu utakmicu...

 

.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Mozda si u pravu, ali...

 

Nekako mi se ne uklapa da je za izvodjaca radova odabrao sopstvenog sina koji ce posle ovakve sezone ako nista drugo makar da trpi podsmesljive poglede do kraja zivota..ukoliko i sam ne bude imao traume , on decko i ono malo sto je umeo vise ne moze da isporuci...

Meni licno je posle jucerasnje utakmice  jedina satisfakcija , a njemu ne verujem , to sto je morao zadnjih pet minuta uzivo da gleda kako njegov ponos prosipa jos jednu utakmicu...

 

.

 

Vidiš šta kažu botovi, po njima je Faje prosuo utakmicu jer je uzeo zadnji šut. Ne sumnjam da i Nebojša to tako vidi. Oba Čovića, a očigledno i Šakota sa njima, žive u nekoj paralelnoj stvarnosti i ne obaziru se na realnost.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Mozda si u pravu, ali...

 

Nekako mi se ne uklapa da je za izvodjaca radova odabrao sopstvenog sina koji ce posle ovakve sezone ako nista drugo makar da trpi podsmesljive poglede do kraja zivota..ukoliko i sam ne bude imao traume , on decko i ono malo sto je umeo vise ne moze da isporuci...

Meni licno je posle jucerasnje utakmice  jedina satisfakcija , a njemu ne verujem , to sto je morao zadnjih pet minuta uzivo da gleda kako njegov ponos prosipa jos jednu utakmicu...

 

.

 

ja imam utisak da navijači koji prate fakultativno košarku, tj samo zbog zvezde, velikom većinom ne razumeju razmere te juniorove sramote. jasno je njima da on nije za el ali isto tako umisljaju da sličnih igrača ima stotinak 

 

zato je senior tako opareno reagovao na lakijeve videoe, jer i neko ko ne uviđa mora da razume 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

A ja balvan juce pratim utakmicu na play by play. Dolazi poslednjih 5 min i istorija(KKP, Krka) se ponavlja. Promasio jednu trojku, promasio drugu trojku, izgubljena lopta. Vidim ulazi Djenkins racunam to je to konacno je Sakota ukapirao da sa Filipom na terenu u zavrsnici utakmice mi nikoga ne mozemo pobediti. Kad ono usao Dzenkins(na 15s) da odigra odbranu, da Filip malo dodje do daha da moze da promasi jos jednu trojku i jos 2x dvojke u poslednjih 95sekundi. 

Svaka cast treneru, posle mesec dana treninga sa timom ukapirao si da ti je Filip pouzdanija opcija u napadu od Dzenkinsa. Koliki moron treba da budes da ti Filip igra zavrsnice posle SVAKE zajebane zavrsnice ove sezone.

Ne znam da li je Lorenco putovao sa ekipom ali imao je priliku da overi glavom i reklame u Zadru.

Da li je Sakota bezobrazniji pored terena ili na konferenciji za stampu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

 

Vidiš šta kažu botovi, po njima je Faje prosuo utakmicu jer je uzeo zadnji šut. Ne sumnjam da i Nebojša to tako vidi. Oba Čovića, a očigledno i Šakota sa njima, žive u nekoj paralelnoj stvarnosti i ne obaziru se na realnost.

 

.

Ako izuzmemo medije gde je slika  zvezde i malog Covica u njoj dovedena do apsurda, ja tih botova i ne vidim mnogo..Cak i taj rsb ( ne bih ni pogledao taj forum da se ne reklamira ovde)..osim  celtica koji sipa banove ne vidim ozbiljnih upisa koji brane malog...

 

Mi ne znamo iz koje je situacije Mo sutirao na par sekundi do kraja, ono sto znamo a zna i Covic je da je Mo imao nekoliko ofanzivnih skokova u poslednjih par minuta, bez kojih niceg  dramaticnog u Zadru i ne bi bilo)..

Mozda on moze da relativizuje do krajnosti, ali korake , izgubljenu loptu i 4-5 promasenih suteva svog sina, u trenutku kad se resava utakmica je morao da vidi..ako vec nije video da je jedan Mavra preko njegovog sina postao heroj utakmice..

 

Sakotu i ne uzimam ozbiljno..on je nebitan...

.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...