Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, pavijan2 said:

ako je covic bio 3 metra iznad tebe gde si ti bio u podrumu?

covic je sve vreme bio u parteru  u uglu pored nase klupe. ja sam bio 20 metara iznad njega. sve vreme je drkao telefon, predpostavljam da je citao forum. obavio je 3-4 kratka razgovora. 

 

3 hours ago, Šarac said:

Samo si zaboravio da napises jos nesto, da je NC uzeo posle i poslao email sa instrukcijama Topicu, koji je dole na terenu izvadio laptop istampac, odstampao game plan i podelio svim igracima dole u papiru sve akcije koje je Nebojsa poslao kompjuterom.

 

Svaka cast NC sto je nivo komunikacije digao na taj tehnoloski nivo da nam treneri drze mobilne tlf i kompjutere dole na terenu.

Ako nista drugo Djordi ce zbog ove tehnoloske inovacije sigurno  nam dati licencu.

 

Svaka cast za prvi upis, podelio si  nam prave insajd informacije.Treba se naci na pravom mestu u pravom trenutku.

 

Pisi cesce.

 

Ps Ako je bio tri metra iznad tebe, jel si ti onaj sa mikrofonom sto je najavljivao igrace ili bio za zapisnickim stolom? 

 

p.s.s Inace bi ovo bio prvi put u istoriji da je NC prisustvovao prvom zagrevanju naseg tima uzivo, taj ne ulazi u halu na 10 minuta do pocetka ali ajde mozda je promenio neke navike pod "pristiskom".

 

Daj, što ste takvi, ostavite lika da se još malo smejemo. 😁

Uvek je simpatično kad nekoga upecaš u laži, pa on nastavi da se koprca, nesvestan da se samo još dublje zakopava.

Ovako ste uništili svu zabavu. :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki Six said:

Mene strah od tekme sa CSKA...

Sto bi rek`o Sakotin vrsnjak

Quote

Junaci!
Tačno u 15 časova neprijatelja se ima razbiti vašim silnim jurišom, razneti vašim bombama i bajonetima. Obraz Beograda, naše prestonice, ima da bude svetao.

Vojnici! Junaci!
Vrhovna komanda izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Beograda i Otadžbine. Vi nemate više, da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje.

Zato napred u slavu! Za Kralja i Otadžbinu! Živeo Kralj! Živeo Beograd!

Nemojte padati.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Binge said:

Juce nekih sat vremena pre pocetka meca, iznad mene nekih tri metra Nebojsa Covic, gleda covek kako se nasi igraci zagrevaju, uzima telefon i zove Gavru koji je bio dole, i pocinje da se dere na njega, ljudi ono je bilo mobingovanje jedan kroz jedan......a razlog toga bio je Derik Braun, koji nije bio obucen u opremu koja je bila predvidjena za utakmicu, i zato sto nije imao iste pertle kao sto su ostali igraci imali, bukvalno ga je naterao da ode do njega i da mu kaze da se presvuce.....i na kraju razgovora bilo je i psovki, a poslednja psovka je bila J....e ga slusalice........Kada je zavrsio razgovor, usao je u pricu sa nekim momcima......Prica on momcima, kako ne znamo da cenimo ono sto imamo, i kako on ide iz kluba uskoro, ne moze vise da izdrzi........

Ovo je skolski primer ubacenog elementa, sto bi gazda rekao.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima stvarno lik neku sliku, poslao mi u inbox, ali nema šanse da je delim, zbog ličnih informacija pre svega.

 

Sad sam mu poslao poruku, kao da sam ja Nebojša, u fazonu "a vi ste me dakle snimali" u nadi da će prvo nju pročitati, pre nego što uđe ovde. 😁😂😂😂

 

Kakve bih pare platio da vidim njegovu reakciju, dok bude čitao poruku. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Binge said:

Juce nekih sat vremena pre pocetka meca, iznad mene nekih tri metra Nebojsa Covic, gleda covek kako se nasi igraci zagrevaju, uzima telefon i zove Gavru koji je bio dole, i pocinje da se dere na njega, ljudi ono je bilo mobingovanje jedan kroz jedan......a razlog toga bio je Derik Braun, koji nije bio obucen u opremu koja je bila predvidjena za utakmicu, i zato sto nije imao iste pertle kao sto su ostali igraci imali, bukvalno ga je naterao da ode do njega i da mu kaze da se presvuce.....i na kraju razgovora bilo je i psovki, a poslednja psovka je bila J....e ga slusalice........Kada je zavrsio razgovor, usao je u pricu sa nekim momcima......Prica on momcima, kako ne znamo da cenimo ono sto imamo, i kako on ide iz kluba uskoro, ne moze vise da izdrzi........

uzivo sa lica mesta za b92 beograd

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, HAMMER said:

uzivo sa lica mesta za b92 beograd

 

Jeste sedeo ispod Čovketa, tj. barem na ovoj slici koju mi je poslao. 😁

Mada doduše, ne mora da znači da je slika baš sa prethodne utakmice, ali istu mi je poslao, a ako vas zanima, pitajte ga nek i vama prosledi, ja bez njegovog odobrenja to ne delim bilo kome. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Jeste sedeo ispod Čovketa, tj. barem na ovoj slici koju mi je poslao. 😁

Mada doduše, ne mora da znači da je slika baš sa prethodne utakmice, ali istu mi je poslao, a ako vas zanima, pitajte ga nek i vama prosledi, ja bez njegovog odobrenja to ne delim bilo kome. :classic_sleep:

Ja vas ne mogu da ubedim da mi verujete, necu da se kunem, cak vam nisam ni sve rekao, nije Gavra jedini koji je doziveo mobing od Covketa, lik koji je bio iza kosa, sa repicem  na vrhu glavurdze mlad momak,u odelu. Imao je veoma neprijatan razgovor sa nasim dragim predsednikom.....Ja sam mislio da su moji nadredjeni zlo, nas predsednik prevazilazi sve moguce graniceee......

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahah, ne snima samo udbas nas, evo imamo i mi snimatelje u hali. Mogao bi vec sada da ide ako se umorio, ima on svoj klub sto ga je napravio, naravno da povede i sina i onu svitu poltrona, a nama navijacima neka ostavi nas klub. Sa osam-devet miliona budzeta cemo se vala snaci, nije Covic izmislio kosarku. 

Edited by Čovićuslino
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Binge said:

Ja vas ne mogu da ubedim da mi verujete, necu da se kunem, cak vam nisam ni sve rekao, nije Gavra jedini koji je doziveo mobing od Covketa, lik koji je bio iza kosa, sa repicem  na vrhu glavurdze mlad momak,u odelu. Imao je veoma neprijatan razgovor sa nasim dragim predsednikom.....Ja sam mislio da su moji nadredjeni zlo, nas predsednik prevazilazi sve moguce graniceee......

 

Ajde neka si ti apostol istine ovde, nemamo problem da ti poverujemo u sve sto pricas, zaboravio si osnovni red kada se ovde prvi put upises a to je da nam se predstavis i napises da nas dugo citas, da od kad znas za sebe navijas za Zvezdu a ne samo od 2011, sta ti je hobi, na koliko si gostovanja bio, da li si za ili protiv Filipa, da li si sezonac, grupas, ili semenkar mamojebac Olimpijakosa.

 

Pozicija sa koje si slikao je red ispod loze  koju ima KKCZ i ona je na totalno suprotnom kraju od nase klupe i mesta gde se nasi zagrevaju,znaci ti si bio u parteru 4 skroz u vrhu do ispod loze.

Verujem da si bio nisandzija u JNA mozda kada imas tako dobar vid da vidis na toj razadaljini sa kim NC razgovara, i od kada to nasi treneri izlaze na zagrevanje igraca na sat vremena pre pocetka?

 

Ocekujem u sledecem javljanju neku sliku sa NC kako drzi taj telefon u ruci kao i transkript razgovora  jer moguce i da je na drugoj strani bila Vesna pa da ne sirimo bracnu svadju javno, oboje citaju forum.🙂

 

Taj sa repicem na glavi ima veze sa prvim timom kao i svi mi ovde, decko  sa repicem, ako mislimo na istog je zaduzen za koordinaciju sa EL oko organizacije utakmice ( inace je do leta radio u EL pa je presao ovog leta kod nas). 

 

Cekamo sledece detalje, mozda je i spomenuo u toj konverzaciji i novog igraca, njegovo dranje na trenere nije nista novo, znam za posle utakmica napusavanja, ali ovo je nesto novo da se i pre utakmice vrsi pritisak.

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Čovićuslino said:

Hahah, ne snima samo udbas nas, evo imamo i mi snimatelje u hali. Mogao bi vec sada da ide ako se umorio, ima on svoj klub sto ga je napravio, naravno da povede i sina i onu svitu poltrona, a nama navijacima neka ostavi nas klub. Sa osam-devet miliona budzeta cemo se vala snaci, nije Covic izmislio kosarku. 

eIZJ6ov.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Šarac said:

 

Ajde neka si ti apostol istine ovde, nemamo problem da ti poverujemo u sve sto pricas, zaboravio si osnovni red kada se ovde prvi put upises a to je da nam se predstavis i napises da nas dugo citas, da od kad znas za sebe navijas za Zvezdu a ne samo od 2011, sta ti je hobi, na koliko si gostovanja bio, da li si za ili protiv Filipa, da li si sezonac, grupas, ili semenkar mamojebac Olimpijakosa.

 

Pozicija sa koje si slikao je red ispod loze  koju ima KKCZ i ona je na totalno suprotnom kraju od nase klupe i mesta gde se nasi zagrevaju,znaci ti si bio u parteru 4 skroz u vrhu do ispod loze.

Verujem da si bio nisandzija u JNA mozda kada imas tako dobar vid da vidis na toj razadaljini sa kim NC razgovara, i od kada to nasi treneri izlaze na zagrevanje igraca na sat vremena pre pocetka?

 

Ocekujem u sledecem javljanju neku sliku sa NC kako drzi taj telefon u ruci kao i transkript razgovora  jer moguce i da je na drugoj strani bila Vesna pa da ne sirimo bracnu svadju javno, oboje citaju forum.🙂

 

Taj sa repicem na glavi ima veze sa prvim timom kao i svi mi ovde, decko  sa repicem, ako mislimo na istog je zaduzen za koordinaciju sa EL oko organizacije utakmice ( inace je do leta radio u EL pa je presao ovog leta kod nas). 

 

Cekamo sledece detalje, mozda je i spomenuo u toj konverzaciji i novog igraca, njegovo dranje na trenere nije nista novo, znam za posle utakmica napusavanja, ali ovo je nesto novo da se i pre utakmice vrsi pritisak.

 

Moja stvar je od kada ja pratim Zvezdu, i na koliko utakmica sam bio, iskren da budem nisam bio na mnogo, s'obzirom da ne zivim u Srbiji, dvadesetak domacica i jedna inostrana je sasvim ok......Dve godine pratim sto ovaj, sto b92 forum, tako da sam donekle pionir u ovome. A sto se tice mog mesta, jeste upravu si tu sam bio, ali Gavra je tada bio iza kosa gde su se zagrevali gosti, stajao sa momkom koga sam ti opisao......Toliko od mene, necu vise da se pravdam........

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1205871633791094784?s=20

17 hours ago, Binge said:

Juce nekih sat vremena pre pocetka meca, iznad mene nekih tri metra Nebojsa Covic, gleda covek kako se nasi igraci zagrevaju, uzima telefon i zove Gavru koji je bio dole, i pocinje da se dere na njega, ljudi ono je bilo mobingovanje jedan kroz jedan......a razlog toga bio je Derik Braun, koji nije bio obucen u opremu koja je bila predvidjena za utakmicu, i zato sto nije imao iste pertle kao sto su ostali igraci imali, bukvalno ga je naterao da ode do njega i da mu kaze da se presvuce.....i na kraju razgovora bilo je i psovki, a poslednja psovka je bila J....e ga slusalice........Kada je zavrsio razgovor, usao je u pricu sa nekim momcima......Prica on momcima, kako ne znamo da cenimo ono sto imamo, i kako on ide iz kluba uskoro, ne moze vise da izdrzi........

 

  Evo ti objašnjenje za  pertle

 

htt

ps://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/1205871633791094784?s=20

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

 

Ajde neka si ti apostol istine ovde, nemamo problem da ti poverujemo u sve sto pricas, zaboravio si osnovni red kada se ovde prvi put upises a to je da nam se predstavis i napises da nas dugo citas, da od kad znas za sebe navijas za Zvezdu a ne samo od 2011, sta ti je hobi, na koliko si gostovanja bio, da li si za ili protiv Filipa, da li si sezonac, grupas, ili semenkar mamojebac Olimpijakosa.

 

 

ništa od napisanog nije obavezno, eto ti si krenuo da pišeš bez navedenih barijera.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Binge said:

Moja stvar je od kada ja pratim Zvezdu, i na koliko utakmica sam bio, iskren da budem nisam bio na mnogo, s'obzirom da ne zivim u Srbiji, dvadesetak domacica i jedna inostrana je sasvim ok......Dve godine pratim sto ovaj, sto b92 forum, tako da sam donekle pionir u ovome. A sto se tice mog mesta, jeste upravu si tu sam bio, ali Gavra je tada bio iza kosa gde su se zagrevali gosti, stajao sa momkom koga sam ti opisao......Toliko od mene, necu vise da se pravdam........

 

Što reče čova iznad ( kao Čova hehe), piši slobodno.

Kakvih sve ovde ima, ti si zlatan.

Smem ruku u vatru da stavim da barem 30% ljudi koji ponajviše smaraju i dave sa istim glupim pričama nisu videli unutrašnjost hrama košarke, sem onoga što može na TV-u da se vidi tokom prenosa.

 

Ono jes', vidi se da nisi baš odabrao prave uzore, ali to je već stvar nepoznavanja materije, mada ako si pametan, neċe ti trebati dugo da prokljuviš gde si pogrešio (u koracima hehe). 😊

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Binge said:

Moja stvar je od kada ja pratim Zvezdu, i na koliko utakmica sam bio, iskren da budem nisam bio na mnogo, s'obzirom da ne zivim u Srbiji, dvadesetak domacica i jedna inostrana je sasvim ok......Dve godine pratim sto ovaj, sto b92 forum, tako da sam donekle pionir u ovome. A sto se tice mog mesta, jeste upravu si tu sam bio, ali Gavra je tada bio iza kosa gde su se zagrevali gosti, stajao sa momkom koga sam ti opisao......Toliko od mene, necu vise da se pravdam........

Vidi se da nisi odavde, posto su ti  cudni mobing i stvari koje radi Covic. Mi smo ovde navikli, oguglali, pa tim stvarima ne pridajemo znacaj, a i bitno nam je samo da smo bolji od grobara, pa se ne bira ni sredstvo. Sve se svodi na veze i kombinacije, pa ko je veca ljiga i ko je blizi vlasti taj ima i podrsku, veci budzet i sl. beneficije.

Nastavi da pises, nemoj da te pokolebaju branioci lika i dela udbasa.  Jeste da nam nisi otkrio neku veliku istinu, bar ne meni koji sedi uvek iza nase klupe i koji se nagledao Covicevih ispada. Ne mogu da se setim da sam video ikada predsednika bilo kog kluba da sedi pored klupe, osim na nekim gostovanjima i nije to slucajno, covek jos samo ekonomu nije rekao kako da slaze peskire ili mozda jeste, a to nisam video. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...