Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 minutes ago, Gudura said:

Sad razmiljam koliki bi ovaj tim imao potencijal sa jednim Rocestijem na mestu back up-a a bez midzeta, Brauna i Laze.Ofanzivno potentan plej koji bi rasirio odbranu, podelio asistenciju kad je logicno i odmorio ljudski Lorenza.Razgusili bi roster i svi bi prodisali, a ne bi bilo mrtvih minuta u napadu.Jebes odbranu, nju ima ko da igra

 

Verujes li mi da sam isto pomislio sinoc kad sam ga gledao. Onaj njegov ples po terenu. Asistencije centrima, lagano pravljenje viska, probacivanje lopte iza ledja i ukopavanje u mestu.

Razmisljam da nema sanse da bi se neki drugi igrac bolje uklopio u ovaj nas sastav. Da je bas ono sto nam treba. Al opet igrac sa 35 godina 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Six said:

Oce li neko da napise sta je rekao spiker na pocetku pa je zasrao? :smiley33:

Mada.nije ni cudo kada je bio ovaj debil, gledao sam ga na neke 3x3 turnire, lik je dziber nevidjeni...

Isto pitanje 😀 sinoc ulazim u halu i svi oko mene ga vredjaju , nisam stigao da cujem zbog cega...

Link to comment
Share on other sites

Ne zameram nista Sakoti sinoc osim Simanica... mada je verovatno hteo da isforsira Brauna da vidi koliko moze... ali izgleda nista od te price

 

Jednostavno, juce niko nije bio raspolozen... bas smo se raspali u napadu

 

Pod kosem su nas unistili, Odzo par puta pokazao svu svoju tupavost... Gista da ne komentarisem

 

Svakako, tamo gde smo ocekivali da budemo najjaci smo u stvari najslabiji

Link to comment
Share on other sites

Isto pitanje [emoji3] sinoc ulazim u halu i svi oko mene ga vredjaju , nisam stigao da cujem zbog cega...

postavio je neke nove standarde u lajv uber-blamiranju kroz takvo meketanje i usiljenu egzaltiranost da je jedan Deki Extazi Cukić ni kriv ni dužan Brus Bafer klasa za ovo spadalo. Baja na spot lajtu ne mož dubode igrače Baskonije dobrih desetak sekundi kao sa Avale da ih nišani...pišurija jedna.  Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Six said:

Oce li neko da napise sta je rekao spiker na pocetku pa je zasrao? :smiley33:

Mada.nije ni cudo kada je bio ovaj debil, gledao sam ga na neke 3x3 turnire, lik je dziber nevidjeni...

 

Tip je nesrećni infantilni 40-ogodišnji reper "made in china" klase, potpuno nesvestan svog mesta u koordinatnom sistemu konfuzije, bivši učesnik nekog reality programa, što mu je verovatno životni highlight. Na predstavljanju igrača ide ona bedna evroligina kopija NBA gde se zamrači dvorana i onda je on čitao imena igrača oba tima beskrajno dugo i nepotrebno pompezno pri tome promašivši izgovor imena dobrog dela igrača npr. za Odža je izgovorio Mihael Odžo itd. U polupraznoj dvorani pred publikom nenaviknutom na takve "spektakle" sve je zvučalo i izgledalo...pa krajnje neprijatno. Pokušavao je ovaj mamlaz i kasnije nešto da animira publiku na dosta neartikulisan i tužan način. Ne krivim njega, on je takav kakav je, krivim onog marketinškog maga koji ga je ubacio u tu ulogu. Nebitna stvar uostalom, ali baš je bilo tragikomično posebno u kontekstu celokupnog događaja sinoć.

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 aka Laki said:

 

Verujes li mi da sam isto pomislio sinoc kad sam ga gledao. Onaj njegov ples po terenu. Asistencije centrima, lagano pravljenje viska, probacivanje lopte iza ledja i ukopavanje u mestu.

Razmisljam da nema sanse da bi se neki drugi igrac bolje uklopio u ovaj nas sastav. Da je bas ono sto nam treba. Al opet igrac sa 35 godina 🙂

 

https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=002972&seasoncode=E2019 

Jedva 34😎

Salu na stranu, trebao bi nam za 15tak minuta po mecu, sto s obzirom na njegov stil igre nije nesto specijalno, cak i u tim godinama...wet dream anyway😫

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

ranije je bilo kritika da je zvanicni spiker suvise komemorativan, pa su sada angazovali ovog da unese zivinu. ali tako neka godina dosla, ni spikera ne mogu da potrefe.

 

luda ideja : nađeš se sa spikerom dan ranije na 15ak min da ti otprilike predstavi stil i ton najave. takođe, daš mu spisak igrača sa pravilnim izgovorom 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Mi smo nominalno na dnu EL po nekoj vrednosti i budžetu tima. Isto je bilo i prethodnih godina. Ono što nas je ranije izdizalo je trener, zatim atmosfera i jak domaći teren. Ta tri faktora se i prepliću ali je po meni najvažniji faktor trener. Radonju da ne pominjemo tu je sve jasno. Alimpije je konceptualni promašaj i tada sam mislio a i sada. Trebalo je ući u rebuilding sa iskusnim trenerom i mlađim igračima. Mi smo uradili sve suprotno a kako su i rezultati izostali jasna je dubina promašaja. Ipak, sa Tomićem smo imali dosta sreće i na njegove iskopine i ludilo, a i na raspad konkurencije koja nije uspela da iskoristi svoje prednosti, osvojili smo titule i vratili se u EL. No, kako to obično bude, čaša meda ište čašu žuči, to ludilo nam dođe na naplatu ove sezone. Gavrilovića ne bih komentarisao, mogu samo da opsujem NČ za oduzimanje vremena nekom novom treneru i gubljenje još nekih utakmica i šansi. Dođosmo do Šakote. Možda čovek više zna košarke od Tomića ali bih uvek više imao poverenja u Tomića kada dođe do onih najvažnijih utakmica. Sinoć (a i protiv Cedevite) smo izgledali toliko nemoćno, nesigurno i bez samopouzdanja, da se igralo do ujutru ne bismo okrenuli. Svaki igrač (osim Zoa) izgleda i igra lošije i daleko od svog maksimuma. Trener je tu da sakrije mane igrača a istakne vrline. Nikakav pomak ja tu ne vidim, nikakav uticaj. Opet radimo neka preuzimanja na "prvu loptu", napadački bez rešenja na postavljenu odbranu, rotacije itd. I na kraju, nikako ne mogu da zamislim da on može da motiviše igrače i ulije im samopouzdanje kao Tomić u majstorici sa Partizanom i svim utakmicama plej ofa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ivan9 aka Laki said:

Tragican je govor tela Davidovca

Cini mi se da je otvorena dvorana da bi ga i povetarac oborio na zemlju

Najjaci utisak od sinoc. 

Neverovatno na sta covek lici. Ono je sramota.

Posle juniora, covek sa najgorim telom u timu, zadnjih par utakmica takodje posle Covica igra najgoru odbranu.

Greh je da onakva kosarkaska inteligencija bude protracena. Macvan se recimo provukao kroz karijeru bez odbrane i fizikalija, ali u danasnjoj kosarci igrac sa jednim misicem na telu nema sta da trazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ponavljam se, ali ajde. Nemamo pleja i nemamo centra za EL nivo, tj.imamo ali ih treba sacekati i dok smo Zoa docekali, Kuzu sasvim razumljivo treba vremena. Zo je super samo konceptualno nije ono sto nam treba sto ne bi bio problem da nije jedina opcija ( fc3 ne racunam) . Derika smo angazovali nepotrebno, Djenku zbog pasosa a ne zbog kvaliteta koji su nedostajali timu, krilo isto nemamo i mi bez jednog novog igraca nemamo sta da trazimo. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Tip je nesrećni infantilni 40-ogodišnji reper "made in china" klase, potpuno nesvestan svog mesta u koordinatnom sistemu konfuzije, bivši učesnik nekog reality programa, što mu je verovatno životni highlight. Na predstavljanju igrača ide ona bedna evroligina kopija NBA gde se zamrači dvorana i onda je on čitao imena igrača oba tima beskrajno dugo i nepotrebno pompezno pri tome promašivši izgovor imena dobrog dela igrača npr. za Odža je izgovorio Mihael Odžo itd. U polupraznoj dvorani pred publikom nenaviknutom na takve "spektakle" sve je zvučalo i izgledalo...pa krajnje neprijatno. Pokušavao je ovaj mamlaz i kasnije nešto da animira publiku na dosta neartikulisan i tužan način. Ne krivim njega, on je takav kakav je, krivim onog marketinškog maga koji ga je ubacio u tu ulogu. Nebitna stvar uostalom, ali baš je bilo tragikomično posebno u kontekstu celokupnog događaja sinoć.

 

Cekaj bre, Luca Hejter je spiker? Lik je jedno 10 godina vec dezurna sprdnja u mom drustvu kad god pustimo neku pesmu Prtija na kojoj on gostuje, verovatno jer im je dobar ortak.

 

Mislio sam da bleji ispred trafike, kad ono jbt. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:

Šakota mukica dobio instrukciju kako da odgovori na pitanje o doselekciji: ,, ...a koga da otpustimo ? '' .. pa Nešu otpustite...koga drugog?

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
 

 

To je odgovorio? 

 

Pa samo par dana ranije je najavljivao doselekciju. Znaci dobio packu. 

1 hour ago, Zizu said:

Bez Lorenza na Zadar, CSKA, Olimpijakos.

Filip spreman za Zadar.

 

Nek se spremi Ilija Djokovic. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...