Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 hours ago, placebo said:

Rece mi neka zena klinicki psihijatar da kad joj neko dodje prvi put,prvo sto ga pita jel imas tetovaze i koje.Meni je ono sa pivom i tetovazama malo degutantno.Da je neko ko mi je blizak pitao bi ga sto se tetoviras i sto bas to tetoviras.Naravno bila je sala zbog slicnih tetovaza njega i Gurovica.Poticem iz Cetnicke porodice,ne volim komuniste ali nikada se ne bi tetovirao,pogotovo ne to.Sto ljudi sto cudi...

Tatoo, ruza na grudima
tatoo, na maljavim
laz i mimikrija
tatoo, jako dobar tatoo

Obično ljudi tetoviraju ono sto bihteli da budu...Mimikrija

 

ono jeste, ako ima tetovaze mora da bije zenu

 

mislim ne branim gurovica naravno, samo se trigerujem na bulaznjenje da su tetovaze bogohuljenje ili sta vec....2020. jebene godine

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Haha, da je kojim slučajem kod nas, bio bi najbolji trener posle Radonje. Baš kiselo grožđe fazon.

 

@hej panjkov

 

Ne, covek je profesor marketing menadzmenta, kad su ga otkirili u Kazanju i Bambergu dobio je nogobulj, a i Ostoja gubi zivce polako na njegovo kukumavcenje konstantno.

Sledeca destinacija Viljnus ili Bursa, Trabzon, Ankara.

 

Najbolje ga znaju u Italiji, pa je Repesa bolji izbor u Armaniju od "Trinkija" 🤣

 

Zabar Magico.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, StephenBob said:

Sto se tice Gurovica, nemojte previse da verujete medijima. Prvo je pisalo "pretukao zenu i cerku" ,a onda "nasrnuo na njih". Jedno je nasrnuo a drugo pretukao. Znate li sta znaci da jedan covek te snage pretuce zenu, to bi bile teske povrede iskreno. Necu da branim Milana Gurovica jer lik mi se ogadio zato sto je poltron SNS i Nebojse Covica, ali dal treba da vas podsecam sta sve novine pisu svakodnevno i kakvo je to ludilo?

 

https://photos.app.goo.gl/boZXLpPWceLV8vmZ7  Ne znam kako da postavim kao video

Edited by I, Ja Sam Laki
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Jos je poprilican broj "navijaca" otislo u Pirej, mada njhova brojka na kosarci nije primaran.

Mislim da ce biti kao i protiv Asvela, ljudi znaju da karte mogu da se kupe i na dan utakmice i nece da se cimaju unapred da kupe, 

sve preko 10.000 je bonus, mada sam ja licno ocekivao vecu posetu, bas zbog vezanih pobeda u El.

 

Sledece nedelje i susret sa pirejcima ocekujem tradicionalno punu Arenu ( zavisi i danas od rezultata).

Zivo me interesuje kako ce grcki semenkari da reaguju ako ih kojim slucajem izbacimo. 

 

 

 

Bice bar 13000. Vezane pobede su nas vratile u trku za top 8 i ljudi će se primiti 100 posto, a ako vcrs ispadnemo u fudbalu sutra će se prodati bar još 1000 karata. 

Link to comment
Share on other sites

Dosta su bitne sledece 2 utakmice na domacem terenu.

Mozda nemamo previse sansi za top8, al valja zadrzati tu mogucnost sto duze. Tim ce tako rasti.

 

Ps-ne verujem u dolazak pleja, pusta se buva samo kao da se trazi. Slican modus operandi kao ranije.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, laki pepe said:

Gdje se hranis ovim budalastinama.

 

Odgovorio je @Knjizevnik_Laki.

 

Jedino sto je bitno je da ispadne da se malo podsmevamo crno - beloj hobotnici. Da Trinchieri trenira Cedevitu Olimpiju bilo bi nas bas briga. Jedan Rimac je izgubio mec u kojem je vodio 23 razlike i naravno da nije pomenut.

 

Stvarno mislim da treba da se otvori nova tema za takvu covicevstinu, sutra igramo vazan mec.

 

Baskonija igra bez Garina i sa rovitom Vildozom (ako uopste i bude igrao). Imaju samo Henrija, Stauskasa, Shieldsa i Janninga u rotaciji, trebalo bi to iskoristiti.

 

Jos vaznije je da sto manje gledamo igraca sa brojem 3 u sastavu. Stvarno je bilo mucno gledati kako nas kanali u Milanu i strepeti da li cemo da prospemo razliku koju je napravio Lorenzo.

Link to comment
Share on other sites

Trebaju nam Kuzma ,Gist i D Braun van kanala pored vec standardnih Lorenca,Berona...coveka koji radi sve na terenu Davidovca,pa i Dobrica,da Djenka iz odbrane napuca samopouzdanje za uzimanje suteva u napadu i da Borisa ne ceka samo vam linije za 3.

I da...Ojo da nastavi u dobrom ritmu i ubacuje slobodna.

Samo toliko i pada Basconia:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Filip je sigurno van tima, jer je to ipak povreda koja traži još nekoliko dana da se povuče otok. Nažalost, na toj poziciji smo u manjku igrača, pa ćemo probati da se snalazimo".

Kako?

"Uvodeći druge igrače u tu rolu. Znate da po prirodi golman ne može da igra levog beka, ali ponekad moramo da probamo i to", nasmejao se Šakota.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...