Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nemojmo da se svi kolektivno sokiramo ako ispadne da je zena prvo iscenirala a onda i odglumila povrede. Nije da se nije desavalo.

 

Mnogi danas vrlo vesto koriste drustvene tendencije zarad licne koristi.

 

Veci problem od Gurovica ovde je sto mi nemamo institucije pa se bavimo tudjom intimom. Da su institucije kako valja vec bi se znalo sta se desilo i krivci bi bili kaznjeni.

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Supruga hoće da mi napakuje jer već dve, tri godine hoću da se razvedem, a ona neće. Neće zato što sam ja Milan Gurović i imam para - kaže u razgovoru za "Blic" košarkaš koji je juče nasrnuo na suprugu i maloletnu ćerku i nakon toga dobio krivičnu prijavu.

Gurović je u vreme kada je novinarka razgovarala sa njim bio u Novom Sadu, kod majke. Odlučio je da priča jer, kako kaže, želi da se čuje "prava istina" o onome što se dogorilo u utorak uveče.

- Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je. Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo - priča proslavljeni košarkaš.

U tom momentu njihova 16-godišnja ćerka, za koju bi kako kaže "život dao", skočila na njega.

- Ćerku sam odgurnuo, zakačio sam je noktom, ima malu rasekotinu. Žena je pozvala Hitnu pomoć i prenemagala se kao da je na samrti, a nema nijednu masnicu - kaže Gurović i ponavlja da već godinama supruga od koje hoće da se razvede "histeriše i pravi incidente".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, estranged said:

Ja samo znam da kad bi mi Darko ponudio da popijemo pivo zajedno iz gajbe to bi bila prica koju bih prepricaovao ceo zivot 😄

 

nemam tetovaze ali sam team Draža

Darko je jedan toliko obican i pristupacan lik, covek koji je uvek spreman da pomogne i pomaze da ne kazem bukvalno na dnevnom nivou,  porodican pre svega i ovo ne pricam na  pamet.

3 minutes ago, Zizu said:

Supruga hoće da mi napakuje jer već dve, tri godine hoću da se razvedem, a ona neće. Neće zato što sam ja Milan Gurović i imam para - kaže u razgovoru za "Blic" košarkaš koji je juče nasrnuo na suprugu i maloletnu ćerku i nakon toga dobio krivičnu prijavu.

Gurović je u vreme kada je novinarka razgovarala sa njim bio u Novom Sadu, kod majke. Odlučio je da priča jer, kako kaže, želi da se čuje "prava istina" o onome što se dogorilo u utorak uveče.

- Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je. Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo - priča proslavljeni košarkaš.

U tom momentu njihova 16-godišnja ćerka, za koju bi kako kaže "život dao", skočila na njega.

- Ćerku sam odgurnuo, zakačio sam je noktom, ima malu rasekotinu. Žena je pozvala Hitnu pomoć i prenemagala se kao da je na samrti, a nema nijednu masnicu - kaže Gurović i ponavlja da već godinama supruga od koje hoće da se razvede "histeriše i pravi incidente".

Ja vise verujem u ovu verziju ( tuzite me) Te zene poznatih su djavolja rabota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zizu said:

Supruga hoće da mi napakuje jer već dve, tri godine hoću da se razvedem, a ona neće. Neće zato što sam ja Milan Gurović i imam para - kaže u razgovoru za "Blic" košarkaš koji je juče nasrnuo na suprugu i maloletnu ćerku i nakon toga dobio krivičnu prijavu.

Gurović je u vreme kada je novinarka razgovarala sa njim bio u Novom Sadu, kod majke. Odlučio je da priča jer, kako kaže, želi da se čuje "prava istina" o onome što se dogorilo u utorak uveče.

- Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je. Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo - priča proslavljeni košarkaš.

U tom momentu njihova 16-godišnja ćerka, za koju bi kako kaže "život dao", skočila na njega.

- Ćerku sam odgurnuo, zakačio sam je noktom, ima malu rasekotinu. Žena je pozvala Hitnu pomoć i prenemagala se kao da je na samrti, a nema nijednu masnicu - kaže Gurović i ponavlja da već godinama supruga od koje hoće da se razvede "histeriše i pravi incidente".

A on je toliko pun para, da ne može da se razvede, jer žena neće :lol_2:

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Supruga hoće da mi napakuje jer već dve, tri godine hoću da se razvedem, a ona neće. Neće zato što sam ja Milan Gurović i imam para - kaže u razgovoru za "Blic" košarkaš koji je juče nasrnuo na suprugu i maloletnu ćerku i nakon toga dobio krivičnu prijavu.

 

Gurović je u vreme kada je novinarka razgovarala sa njim bio u Novom Sadu, kod majke. Odlučio je da priča jer, kako kaže, želi da se čuje "prava istina" o onome što se dogorilo u utorak uveče.

 

- Ne želim da pravdam sebe, ali žena me je napala. Vratio sam se iz Novog Sada, bio sam kod majke. Žena je odmah počela da histeriše, da me pljuje, odgurnula me je. Tada sam je uhvatio za vilicu i odgurnuo - priča proslavljeni košarkaš.

 

U tom momentu njihova 16-godišnja ćerka, za koju bi kako kaže "život dao", skočila na njega.

 

- Ćerku sam odgurnuo, zakačio sam je noktom, ima malu rasekotinu. Žena je pozvala Hitnu pomoć i prenemagala se kao da je na samrti, a nema nijednu masnicu - kaže Gurović i ponavlja da već godinama supruga od koje hoće da se razvede "histeriše i pravi incidente".

Budala!

 

Vidiš da ti je tenzija kući, pokupi si idi, ako je već žena histerična.

Idi u kafanu, kod ortaka, vrati se kod keve idi na pecanje ali jebeno izadji iz kuće u takvim okolnostima.!

Napala te? Kad si vec ugrozen još jedan razlog da se pokupiš iz kuće i odeš u policiju.

Ali ne, Gurke legenda bira da se suprotstavi i raspravi sa ženom i da pride malo nehotice objasni i ćerki neke bitne stvari.

 

Pa da nije on kriv uopšte.

 

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, estranged said:

Ja samo znam da kad bi mi Darko ponudio da popijemo pivo zajedno iz gajbe to bi bila prica koju bih prepricaovao ceo zivot 😄

 

nemam tetovaze ali sam team Draža

I meni da je ponudio nesto drugo to bi bila prica za ceo zivot,ali to bi mi ponudio Markus Vilijams ...Jbg on ne prati Zvezdu na gostovanjima.

Jbg da pusi malo vise smesne cigare verovatno ne bi tetovirao Drazu...😂😂

Sve ovo sto pisem nema malicioznu pozadinu za :Darka,pivo i cetnicki pokret.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Euroleague

Četvrtak, 12. decembar u 19h CET, Štark Arena

Zvezda - Baskonia


Dolaze nam prave UN u malom, 11 nacionalnosti u rosteru od 16 igrača. I trener kao 12. nacija.

Momentum je na našoj strani, u nizu smo od 3 pobede, dok je Baskonia pretrpela dva poraza za redom. U ukupnom skoru u EL vodimo sa 5 pobeda iz 8 mečeva, ali smo dva poslednja kao domaćini od njih izgubili. Od 6 ovogodišnjih gostovanja, Baskonia ima samo jednu pobedu i to u prvom kolu @Žalgiris. Njihova 3 poslednja poraza su bila vrlo ubedljiva: vsMakabi -30, @Pao -32 i vsEfes -25, ili prosečno -29.


Baskonia je lider EL u TRI kategorije: ofanzivnom skoku (12.1 po meču), ukupnom skoku (37.25) i broju poseda (zajedno sa Albom 84.7) na 40 minuta, pa eto odmah mesta za znake uzvika. Ekipno nisu dobar šuterski tim, 15. su od 18 ekipa, neznatno bolji od nas (17. od 18). Obrnuto, mi smo neznatno bolji po broju asistencija, ali ova dva tima su u samom dnu EL po ovom kriterijumu. Ovaj trend upoređivanja se nastavlja i kada je ORAT u pitanju, oni malo bolji, ali oba tima među najlošijima u ligi. Ipak, imamo jasnu prednost u DRAT, gde smo mi na deobi drugog mesta (90.9), a oni u sredini tabele (96.9). Ali, ono što je zanimljivo kada je odbrana u pitanju je da su po DEF kategoriji (blokade+ukradene lopte+izvučeni faulovi u napadu) na prvom mestu u EL.


Pojedinačno gledano, stvar je potpuno jasna - Šengelia je neprikosnoveni lider tima. Najviše minuta na paketu (30min po meču), najviše poena (18.8 ppg), najviše skokova (6 rpg), najbolji procenat šuta za 2 (60%). Drugi kradljivac, treći asistent tima. Odličan procenat za 3 (42.6% na velikom uzorku). Na nivou cele EL, drugi je po indeksu korisnosti (bio prvi pre eksplozije Larkina u poslednja dva meča), peti strelac. Stvarno sjajne brojke i konstantnost ove sezone. Triling bekova Pierria-Vildoza-Stauskas nosi tim poenterski (24.1 poen po meču), dok ih dopunjuju krilni igrači Shavon Shields i Garino (zajedno 13.9 ppg). Imaju visoke centre, Youssoupha Fall (221cm), Michael Eric (210cm) i Ilimane Diop (211cm) sa dobrom atletikom i rasponom ruku, ali i slabim doprinosom u napadu - zajedno tek ispod 4.5 poena po meču u proseku.


Match-up

- Šengelia na naše tri četvorke

Faye je neko ko može da ga "smara" i pritiska, dobro brani spolja, ali ne sme dozvoliti da ga Šengelia ugura u reket

Derik... hajde da kažem da može da ga brani u reketu, slabije spolja. Ali, morao bi da ga napada i optereti u odbrani ili izvuče faulove

Ne vidim kako Boriša može sačuvati Šengeliu. Ako ništa, može mu zadavati probleme spolja, ako ga krene šut za tri. Mada je veliko pitanje da li će Boriša uopšte ulaziti na parket

- Dueli centara na obe strane parketa

Visinski možemo da im pariramo. Kuzov skil i Ojo-va snaga su neki naši aduti. Videćemo šta može Gist i da li će pasti još neki poen iz pika. Teorijski, u ovom match-upu ne bi trebala da leži prevaga u korist Baskonie, a na nama je da je okrenemo u svoju korist. Ili bar držimo na neutrali. Svakako da je glavni akcenat, kada je naša centarska linija u pitanju, na kontroli skoka

- Pierria-Lorenzo

Pierria je dobar defanzivac, posebno kradljivac, najbolji u celoj spoljnoj liniji Baskonie. Ako bude frke (jer računam da je Zo već po malo umoran), iznuđivati preuzimanja visokim blokom i odvući Pierriu dalje od njega


Must

Limitirati Šengeliu koliko je moguće. Čvrsto u odbrani i napadati ga što više, eventuelno opteretiti faulovima u ranoj fazi meča

Kontrola tempa igre, ne ulaziti u jurnjavu bez potrebe

Kontrola defanzivnog skoka, ozbiljan box out

Energetski i fizički parirati Baskonijinoj hustle igri

Pametno dozirati Lorenza


Faktor X

Neki crv me muči u vezi njihovog lošeg šuta za 3 i naše najbolje odbrane takve vrste šuta u EL. Da ne bude jedan od onih mečeva...

 

Imajući u vidu da su poslednja njihova 3 poraza bila sa ogromnom razlikom, prvo poluvreme može biti vrlo bitno za nas, ako uspemo na napravimo neku značajniju prednost. Neće Baskonia po svaku cenu juriti pobedu, odnosno neće se trošiti preko neke granice ako budu gubili sa 15 ili 20 poena razlike. Osim toga, kada kola krenu nizbrdo, oni nemaju nikoga ko će da povuče ručnu, već nastavljaju sa svojom brzom igrom, na veliki broj poseda. U poslednjem meču protiv Efesa kod kuće su bili tragikomični, doživeli čak i zvižduke od sopstvene publike. Zato samo jako i u kost od početka, pa ako nam se otvori i šut, može ovo biti laganija pobeda nego što se očekuje. S obzirom na sve okolnosti, čini mi se da se mi više pitamo. Srećno momci.

  • Like 31
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Po opisanom bi Sengeilu trebalo čuvati skupljanjem u reketu. On će verovatno isporučiti neki njegov prosek tako da bi ja veću pažnju obratio na Sildsa i Dženinga koji umeju da zatrpaju protivnika u 3 minuta. Sreća je da Garino nece igrati jer je x faktor tip igraca I u stanju je da napravi problem na obe strane parketa. 

Mišljenja sam da su promašili sa pojačanjima ove sezone, a pogotovo što Henri nije na očekivanom nivou. 

Kapiram da Fall ne može da odigra na Tavares nivou jer je neiskusan i da smo mi sutra blizu pobede uz rasprodatu Arenu. 

 

Sad pogledah statse zadnjeg kola Acb, Džening I Šilds 9od13 za tri poena. 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Green23 said:

Šteta što nemamo halu od nekih 11, 12k mesta, ovako će Arena zaista izgledati prazna i kada dođe 10k ljudi.

Moguce da ce biti bolja poseta sutra, ljudi ce doci posle tri vezane pobede u El.

Nisu cigani Zalgirisova pulika, al to smo vec znali, s tim da ove poslednje pobede vode i vise ljudi u Arenu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Moguce da ce biti bolja poseta sutra, ljudi ce doci posle tri vezane pobede u El.

Nisu cigani Zalgirisova pulika, al to smo vec znali, s tim da ove poslednje pobede vode i vise ljudi u Arenu.

Po trenutnoj prodaji, ne bih rekao da će biti bolja poseta, nego protiv Asvela

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Green23 said:

Po trenutnoj prodaji, ne bih rekao da će biti bolja poseta, nego protiv Asvela

Jos je poprilican broj "navijaca" otislo u Pirej, mada njhova brojka na kosarci nije primaran.

Mislim da ce biti kao i protiv Asvela, ljudi znaju da karte mogu da se kupe i na dan utakmice i nece da se cimaju unapred da kupe, 

sve preko 10.000 je bonus, mada sam ja licno ocekivao vecu posetu, bas zbog vezanih pobeda u El.

 

Sledece nedelje i susret sa pirejcima ocekujem tradicionalno punu Arenu ( zavisi i danas od rezultata).

Zivo me interesuje kako ce grcki semenkari da reaguju ako ih kojim slucajem izbacimo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...