Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Pih, gnjida. 

 

Ipak, drago mi je da je neko ko je javna ličnost "pao" zbog ovog, i da će dobiti nasilje u porodici punu pažnju barem par dana, možda ohrabri neku osobu da prijavi, jer je problem sigurno mnogo mnogo veći nego što to brojke pokazuju. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zizu said:

Niko se ne zajebava na racun porodice, vec se ljudi zezaju na racun debilcine koji je zaslusio i mnogo gore. Nema razloga da se brise

Ovakav bezuman cin nema nikakve veze sa jbnkm Filipom, zato jeste glupa zajebancija i treba da se brise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Gurovica, nemojte previse da verujete medijima. Prvo je pisalo "pretukao zenu i cerku" ,a onda "nasrnuo na njih". Jedno je nasrnuo a drugo pretukao. Znate li sta znaci da jedan covek te snage pretuce zenu, to bi bile teske povrede iskreno. Necu da branim Milana Gurovica jer lik mi se ogadio zato sto je poltron SNS i Nebojse Covica, ali dal treba da vas podsecam sta sve novine pisu svakodnevno i kakvo je to ludilo?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex 4 Laki said:

Miličić, koliko znam, nikada nije bio nasilan prema bilo kome osim prema ona tri govnara odnosno one tri pičketine od sudija.

 

 

Naletim na njega u Napulju sa gajbom piva kako tumara i trazi stadion koji sija kao Nasin lounch center.Kaze mi Delijo hoces pivo?

Jedva sam mu objasnio da navijam a Zvezdu,a da ne pijem alkohol....

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, placebo said:

Naletim na njega u Napulju sa gajbom piva kako tumara i trazi stadion koji sija kao Nasin lounch center.Kaze mi Delijo hoces pivo?

Jedva sam mu objasnio da navijam a Zvezdu,a da ne pijem alkohol....

I gde ti tu vidis nasilnost uopste plus nasilnost prema zenama ?

covek je samo budala za sebe

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, estranged said:

I gde ti tu vidis nasilnost uopste plus nasilnost prema zenama ?

covek je samo budala za sebe

Jbt koliko se samo ima pogresno misljenje od Darku na ovom forumu... A niko nema ni 5% znanja kakav je covek privatno i cime se sve bavi. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, estranged said:

I gde ti tu vidis nasilnost uopste plus nasilnost prema zenama ?

covek je samo budala za sebe

Rece mi neka zena klinicki psihijatar da kad joj neko dodje prvi put,prvo sto ga pita jel imas tetovaze i koje.Meni je ono sa pivom i tetovazama malo degutantno.Da je neko ko mi je blizak pitao bi ga sto se tetoviras i sto bas to tetoviras.Naravno bila je sala zbog slicnih tetovaza njega i Gurovica.Poticem iz Cetnicke porodice,ne volim komuniste ali nikada se ne bi tetovirao,pogotovo ne to.Sto ljudi sto cudi...

Tatoo, ruza na grudima
tatoo, na maljavim
laz i mimikrija
tatoo, jako dobar tatoo

Obično ljudi tetoviraju ono sto bihteli da budu...Mimikrija

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...