Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Mairosu said:

upravo mi javljeno da protiv Zenita igramo u Kazanju (?!?!?!?) jer je ovima zauzeta hala. ovo ozbiljno komplikuje našu logistiku te nedelje.

 

.

«Я приношу извинения нашим болельщикам за то, что не удаётся сыграть матч дома. Мы сделали всё возможное, чтобы избежать выставочных игр, но в итоге из трёх проблемных дат удалось согласовать с Евролигой перенос только двух. Изменение срока поединка с «Црвеной Звездой» невозможно из-за загруженности календаря и приближающихся праздников. Евролига всегда идёт навстречу и помогает клубам, мы проработали все возможные варианты. 27 декабря все три площадки в Санкт-Петербурге — «Сибур Арена», «Юбилейный» и «Ледовый» — давно заняты мероприятиями по долгосрочным контрактам. Из всех вариантов в других городах наиболее оптимальным для нас и отвечающим требованиям Евролиги оказался казанский «Баскет-холл». Недавно мы получили одобрение лиги, а вчера достигли принципиальных договорённостей с хозяевами», — сообщил генеральный директор «Зенита» 

 

Mislim da i sami nisu presrecni zbog toga.

.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, attolini said:

 

.

«Я приношу извинения нашим болельщикам за то, что не удаётся сыграть матч дома. Мы сделали всё возможное, чтобы избежать выставочных игр, но в итоге из трёх проблемных дат удалось согласовать с Евролигой перенос только двух. Изменение срока поединка с «Црвеной Звездой» невозможно из-за загруженности календаря и приближающихся праздников. Евролига всегда идёт навстречу и помогает клубам, мы проработали все возможные варианты. 27 декабря все три площадки в Санкт-Петербурге — «Сибур Арена», «Юбилейный» и «Ледовый» — давно заняты мероприятиями по долгосрочным контрактам. Из всех вариантов в других городах наиболее оптимальным для нас и отвечающим требованиям Евролиги оказался казанский «Баскет-холл». Недавно мы получили одобрение лиги, а вчера достигли принципиальных договорённостей с хозяевами», — сообщил генеральный директор «Зенита» 

 

Mislim da i sami nisu presrecni zbog toga.

.


Jel realno da u onolikoj Moskvi ne postoji hala po EL uslovima nego mora do Kazanja.

Ma njima štagod al Zvezda je baš ukopana ovime. Do Kazanja može samo preko Moskve, a brine pogotovo ona Podgorica odmah nakon. Treba i stići i uteći iz Tatarstana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mairosu said:


Jel realno da u onolikoj Moskvi ne postoji hala po EL uslovima nego mora do Kazanja.

Ma njima štagod al Zvezda je baš ukopana ovime. Do Kazanja može samo preko Moskve, a brine pogotovo ona Podgorica odmah nakon. Treba i stići i uteći iz Tatarstana.

 

.

Pa i u Piteru imas tri hale koje odgovaraju standardima Evrolige, u Moskvi cifra jos veca..problem je sto je sve zauzeto odavno novogodishnjim programima...Zvezdi je to dodatnih 1:20 ...A njima  neplaniranih preko dva sata leta bez transfera..

.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mairosu said:


Jel realno da u onolikoj Moskvi ne postoji hala po EL uslovima nego mora do Kazanja.

Ma njima štagod al Zvezda je baš ukopana ovime. Do Kazanja može samo preko Moskve, a brine pogotovo ona Podgorica odmah nakon. Treba i stići i uteći iz Tatarstana.

 

Postoji, ali tu je pitanje zauzetosti za dati termin?

Ne mogu da verujem da Mora da se putuje u jbni Kazanj, zar nisu mogli kao rezervnu da prijave neku drugu halu u SP, ili blizem gradu (Niznji, Moskva..)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, attolini said:

Zvezdi je to dodatnih 1:20


Dodatnih 1:20 u avionu, da, ali nikome ne treba drkanje po Šeremetjevu, transferi, bleja po klupicama itd itd itd. 

I kao što rekoh, treba posle da potežeš nazad verovatno pravo u Podgoricu. Nije lepo. 27. igraš, ceo 28. ćeš izgubiš u putu, 29. imaš da otreniraš i 30. bitna utakmica.

Inače rekoše mi iz kluba da je Kalinjingrad bio opcija. A kako dođosmo do Kazanja...ne znam.

EDIT : Išao na skyscanner, kucao Beograd-Kazanj. Neki minimum je 7.5 sati sa uračunatom blejom po Moskvi.

Edited by Mairosu
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Postoji, ali tu je pitanje zauzetosti za dati termin?

Ne mogu da verujem da Mora da se putuje u jbni Kazanj, zar nisu mogli kao rezervnu da prijave neku drugu halu u SP, ili blizem gradu (Niznji, Moskva..)

Djordi duradi nesto. London je keva.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairosu said:


Dodatnih 1:20 u avionu, da, ali nikome ne treba drkanje po Šeremetjevu, transferi, bleja po klupicama itd itd itd. 

I kao što rekoh, treba posle da potežeš nazad verovatno pravo u Podgoricu. Nije lepo. 27. igraš, ceo 28. ćeš izgubiš u putu, 29. imaš da otreniraš i 30. bitna utakmica.

Inače rekoše mi iz kluba da je Kalinjingrad bio opcija. A kako dođosmo do Kazanja...ne znam.

 

.

 

Pa verovatno da bi nama bilo teze)))...Njima je negde isto...Medjutim koliko vidim svi letovi  k Piteru  su s sletanjam na Sheremetyevo, tako da je nama apsolutno svejedno Piter ili Kazan...Meni i inace nije jasno kako mogu uopste da igraju posle takvih letova, ja tri dana ne mogu da se sastavim posle ..

 

.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, attolini said:

Medjutim koliko vidim svi letovi  k Piteru  su s sletanjam na Sheremetyevo, tako da je nama apsolutno svejedno Piter ili Kazan...


Ma jok, pa Pitera možeš i kroz Frankfurt, Amsterdam itd. U suštini je najveći problem povratak tj. ovo vezivanje oko Podgorice.

Link to comment
Share on other sites

iskreno mi je žao što se Filip povredio...da se naljutio do te mere da ne ustaje na TO, to bi već bio korak napred ka nekom razrešenju.

ovako će da ozdravi.

 

uzgred :

 

Filip Covic PG  #3

player_photo.jpg

Current Team: KK Crvena Zvezda

Born: Jun 5, 1989 (30 years old)

Birthplace/Hometown: Belgrade, Serbia

Nationality: Serbia

Height: 5-8 (173cm)     Weight: 163 (74kg)

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nasa ABA "forma" i "odbrana" se nastavlja i dalje, ako se produzi u istom ritmu mesto br. 4 posle 22 kola ce biti neki maksimum, a verovatno i vise od zasluzenog. Da se nadamo da ce Primorska da proda par igraca izmedju 16. i 19. Decembra i da ce onda "spustiti gas" do kraja regularnog dela.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo nikakvu hemiju. Sto zbog celavog pajaca, sto zbog fosila na klupi, sto zbog nakrcanog tima bez ikakvih jasno definisanih uloga. Mislim i da imamo previse stranaca, makar onih koji nisu u moodu da se bore za novi ugovor, vec im je ovo last call. 

 

Bukvalno se samoubijamo gore nego Buducnost prosle godine. Prepisali smo od njih kako za leto unistiti ekipu.

 

LBrown, Uskokovic

Beron, Jenkins, Radanov

Dobric, Davidovac

Simanic, Faje

Kuzmic, Gist, Ojo

 

Ovo je bilo sasvim dovoljno. Pojacali se na kecu, pojacali se na pleju, ubacili nekog mladog igraca i guraj. Nije za TOP8, al bi uloge bile mnogo jasnije i krstenije. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Borca said:

Nasa ABA "forma" i "odbrana" se nastavlja i dalje, ako se produzi u istom ritmu mesto br. 4 posle 22 kola ce biti neki maksimum, a verovatno i vise od zasluzenog. Da se nadamo da ce Primorska da proda par igraca izmedju 16. i 19. Decembra i da ce onda "spustiti gas" do kraja regularnog dela.

Ne može da se sedi na dve stolice, EL i ABA je previše ... isto se dešava i najjačim EL ekipama.

Samo jedno takmičenje može ozbiljno da se igra, ovo nije dobro i tu će nešto u budućnosti morati da se menja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Ne može da se sedi na dve stolice, EL i ABA je previše ... isto se dešava i najjačim EL ekipama.

Samo jedno takmičenje može ozbiljno da se igra, ovo nije dobro i tu će nešto u budućnosti morati da se menja.

 

Slazem se da ce morati da se menja posebno sa ovim brojem utakmica u EL, Djordi bi to verovatno hteo da zatvori do kraja u smislu da timovi igraju samo EL uz zagarantovano ucesce u istoj.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

 

Slazem se da ce morati da se menja posebno sa ovim brojem utakmica u EL, Djordi bi to verovatno hteo da zatvori do kraja u smislu da timovi igraju samo EL uz zagarantovano ucesce u istoj.

Tako nešto, 24 ekipe i udri ... ide se ka tome, za nekih 4-5 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je tacno po sredi, ali ova slika sa covicem mi govori da su tata i on resili da rzjwbu klub do kraja!

Sto se tice igre definitivno nemamo energije niti moc regeneracije za ovaj ritam utakmica. Mnogi su upozoravali na to na pocetku seomzone dok se likovalo nad potpisima gistare i d.browna. Matori smo i to se vidi.

Nekoliko puta sam gledao fmp ove godine i stvarno su fina ekioica. Nikad vise zanimljivih igraca. Radanov, djordjevic, uskokovic, ulbaj sve bolji, reath pa i taj muceni pecarski

 Iako mi se uskokobic jako dopao, cak imao i neke kljucne partije, mialim da je jos uvek suvuse zelen za EL. On i na neke malo tvedje odvrane u ABA ne reaguje uvek sjajno a EL je tri nivoa iznad.

D.brown je definitivno visak. Ne znam sta nam je trebala ta skupa kocka. Ovamo necemo da se kockamo sa dovodjnjem igraca preko bare a onda dovedemo coveka koji je u padu sezonama unazad i cij stil igre je takav da je pitanje da li bi nam odgovarao i u svom prajmu.

Ova ekipa bez jos jednog pleja ce vrlo brzo disati na skrge, problem je sto jos jedan stranac dodatno pravi guzvu, a domacih nigde. 

Ponavljao sam letos da su stef ili pefi mogli smo i morali smo do jednog od njih.

Neverovato je da u dva klub imamo isti problem, glomazan, i do zla boga neupotrebljiv igracki kadar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...