Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

A kada je to FC3 bio nudjen Radonji pa da ga odbije? 
Ne racunam sezonu koju kada je dosao i koga je zatekao, ali ajmo po godinama kasnije
 
Nelson, Djenka, Rebic,
Marcus, Jovic, Rebic,
Mekel, Jovic, Rebic, Vasa, Marcus,
Jovic, Rebic, Wolters,
 
Daj mi samo izvor ili pokusaj na ove igrace da se Filip nametne, ili je klub omogucio Radonji da na tim pozicijama ima kvalitetne igrace .
 
Da ne pricamo kako su pojedinim bekovi docekani  i nazivani, od skracene pogacice za Djenku, stopera Jovica, Vase grobara, i Nate floutersa.
 
Pa muceni Alimpije u svojoj debitanstkoj sezoni nije odbio tj nije mu bio nudjen Filip ili ako je bio nudjen onda kako je on uspeo da odbrani cast i dostojanstvo, da ima Rochestija i Radicevica na bekovima, a posle Enisa,  a Filip mu naturan tu pred nosom.
 
 
Mozda se nisam dobro izrazio, poenta je bila, da bi se Ficko mnogo pre vratio u Zvezdu, da nije bilo Dejana. Jednostavno, mislim da je bilo nezamislivo čak i za jedno tako tvrdoglavo i sujetno govedo kao što je Nebojša, da i samo pomisli da predloži to Radonjicu. A epilog je bio, da čim je Radonjic otišao, prvom prilikom eto njega ponovo.
A da, pravo pitanje i jeste za Tomica za što se uvlačio Covicu onim hvalospevima o malom celavom?

Sent from my SM-T830 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Treba biti iskren, nije on bas toliko los, solidno je odigrao prosle godine i za taj nivo takmicenja moze da se provuce kao back up plej, posebno u situaciji kada mozda i nema adekvatnijejeg domaceg resenja. Isto tako treba biti iskren, kao sto nam predaednik nije i reci da su ove godine njegove igre skandalozne, da je atmosfera u i oko tima zbog njega uzasna. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wingwalker said:

ajde da neko lepo demistifikuje i onu Radonjinu sumnjivu 7-0 seriju u EL, pa da odremnem posle ručka.

Pa to je bar opste poznato: veliki timovi u tom delu sezone igraju u leru....bla bla bla....lako je njemu protiv tih velikih u decembru ...

Uostalom video si Zeljka posle poraza u BGD. Ni 12 zila na celu mu nije iskocilo. Znaci nista. Poraz se i ne racuna 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Radonja je najhrabriju rečenicu izgovorio na onom okupljanju navijača, pred treću utakmicu PO sa komšijama.

Posle te serije je postao couch Ra. I to ne mogu da promene nikakvi kasniji "nesporazumi"

Imaš taj, verovatno najbolji intervju na Vicu koji je radio@Mairosu

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Setite se 2011 said:

Radonja je najhrabriju rečenicu izgovorio na onom okupljanju navijača, pred treću utakmicu PO sa komšijama.

Posle te serije je postao couch Ra. I to ne mogu da promene nikakvi kasniji "nesporazumi"

Imaš taj, verovatno najbolji intervju na Vicu koji je radio@Mairosu

Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
 


Koji, onaj kad je otišao ili onaj kad smo šljemali?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hej Pavkov said:

Radonjic nece da napravi rezultat u EL sve dok ne ukapira da se kosarka igra zbog koseva. On voli impotentne igrace, Milan Tomic 10 puta bolje bira igrace, ali je njega ubio samo jedan igrac i dalje ne mogu da nadjem racionalan razlog zasto ga je birao.

Znate kad bi kod Radonjica igrali ovaj broj talentovanih igraca, pa nikad, on dovodi Kaponena a moze da dovede kog zeli fakticki. Svaka mu cast za Vilijamsa i Monroa ali ovo ostalo je tanko a skupo.

Ne vezano za njega, ali ta kosarka koju on forsira kao i Trinkijeri, meni se uopsten ne dopada.

Po onome sto mi je poznato on npr QM nije ni hteo, a Marcusa je doveo NC kada je oterao Radonjinog Mekela kog NC ne moze da smisli.

 

Da, ovo sam i ja čuo. Radonja je umesto Quincya planirao da dovede jednog od trojke Labović, Aškrabić, Bojan Subotić. Sreča pa je Čovke odreagovo na vreme

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Radonjicev stil igre je iziskivao jako veliku potrosnju. Jer desavalo se upravo ono sto je gore vec receno, mi nismo mogli ponudama da pariramo drugim ekipama iz Evrolige, pa samim tim nismo ni mogli da igramo napadacku kosarku, nego smo morali da se orijentisemo na jaku odbranu. Sve je to trosilo mnogo snage i zato smo mi gotovo svake sezone u Evroligi padali pred kraj, i videlo se da zaista nemamo snage da odigramo tih zadnjih 4-5 utakmica. Da ne pominjem koliko su se nasi igraci u putu umarali vise od igraca iz nekih ekipa koje su imale svoje privatne avione ili direktne letove. Mi smo one poslednje Radonjiceve sezone zamalo zavrsili na 4-5 mestu, ali smo posustali bas tu na kraju i zavrsili kao 9.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, StephenBob said:

Radonjicev stil igre je iziskivao jako veliku potrosnju. Jer desavalo se upravo ono sto je gore vec receno, mi nismo mogli ponudama da pariramo drugim ekipama iz Evrolige, pa samim tim nismo ni mogli da igramo napadacku kosarku, nego smo morali da se orijentisemo na jaku odbranu. Sve je to trosilo mnogo snage i zato smo mi gotovo svake sezone u Evroligi padali pred kraj, i videlo se da zaista nemamo snage da odigramo tih zadnjih 4-5 utakmica. Da ne pominjem koliko su se nasi igraci u putu umarali vise od igraca iz nekih ekipa koje su imale svoje privatne avione ili direktne letove. Mi smo one poslednje Radonjiceve sezone zamalo zavrsili na 4-5 mestu, ali smo posustali bas tu na kraju i zavrsili kao 9.

Ima i do toga da je Jovke propustio taj zadnji period EL...

Edited by 12Laki
Link to comment
Share on other sites

Kad pricamo o Radonjicu:

 

- Koliko predsednika bi sacuvalo nakon debakla u Areni od 2 i po igraca?

- Radonjic je maksimalno sacekan ali i ispostovan. Sam je birao igrace, neke greske smo do skora isplacivali.

- Njegova je licna odluka da ode iz Zvezde, sam je tajno vise puta pregovarao s drugim ekipama, ko je rekao Baskonija...

- Koliko trenera bi prezivelo u CZ dva kiksa u zavrsni ABA lige? Laktasi i Cibona...

 

Ovde kao u osinjak, a najsmesnije je sto ga je ovde 99 posto najstrasnije vredjalo. Bljak..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hej Pavkov said:

Kad pricamo o Radonjicu:

 

- Koliko predsednika bi sacuvalo nakon debakla u Areni od 2 i po igraca?

- Radonjic je maksimalno sacekan ali i ispostovan. Sam je birao igrace, neke greske smo do skora isplacivali.

- Njegova je licna odluka da ode iz Zvezde, sam je tajno vise puta pregovarao s drugim ekipama, ko je rekao Baskonija...

- Koliko trenera bi prezivelo u CZ dva kiksa u zavrsni ABA lige? Laktasi i Cibona...

 

Ovde kao u osinjak, a najsmesnije je sto ga je ovde 99 posto najstrasnije vredjalo. Bljak..

Kako je kiks to?Covek je dosao 2-3 nedelje pre toga.Dobio ekipu u raspadu i uspeo da udje u finale koje obezbedjuje EL?I sta ocekivati vise?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mairosu said:


A, to nije čak ni intervju, to je rekvijem. Napisan za 25 minuta.

 

Moja greška ...evo ga

 

“Kada klubu vratiš slavu, navijaču veru a igraču samopouzdanje, onda si više od trenera, onda si Dejan Radonjić.”

 

https://www.vice.com/rs/article/bjyjdz/kako-se-kalio-crveno-beli-celik-dejan-radonjic-ekskluzivno-za-vice

Edited by Setite se 2011
Link to comment
Share on other sites

Meni je nevjerovatno da navijac Zvezde moze da osporava jednog od najboljih trenera u istoriji kluba. Koji trener nam je bio dobar i uspjesan, ako ni on ne valja? 

 

Mos mislit ima krizu rezultata sa prosjecnim Bajernom plus bez nekih igraca od pocetka sezone. Pa i jedan Zeljko sa x puta jacim timom ima los period, da ne idem dalje... 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ne prica da on ne valja, nego se pokusava objektivno da se sagleda situacija i iznesu cinjenice. Zvezda je rasla s Dejanovim rastom, zato sto je stala iza njega kada bi verovatno mali broj klubova to uradio.

Imao je odlicne rezultate u Evropi, mozda je moglo i vise u odredjenim trenucima, u Aba ligi gotovo da nije imao konkurenta.

I ne vidim gde je gore napisano uvreda za DR. A isti taj Dejan je prosao teror navijaca i strucnjaka s foruma, vredjanja puta 1000 nego FC3.

A o raspadu Bajerna me bas briga, samo govori o necemu drugom...

Edited by Hej Pavkov
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...