Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

17 minutes ago, John Terry said:

Ne znam za onih par minuta Bilba u zadnjoj cetvrtini, sta da mislim. Da li je genijalnost ili ludost Sakote. Pomislio sam da smo gotovi.

Govorim sebi pre meca da necu gledati, bio sam apsolutni pesimista nakon najava da trener racuna na sinceka, a onda pratio sve vreme i u tom trenutku kad vidim da u 4/4 on izlazi na parket tako sam iskolacio oci (iako sam ocekivao da "ukrade" koji minut pred kraj meca) da me zena pitala da li sam se zagrcnuo, da li mi je lose...

Edited by Manoly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U jednom delicu utakmice smo videli pravi primer Braunovog kretanja. Nije rec o kretanju LB ili DB, vec smo videli haoticno kretanje cesticoidnog Filipa koji je kao muva bez glave lutao u odbrani. To je, cini mi se, prvi ili drugi napad koji smo branili sa njim u petorci. Ono je bilo zastrasujuce. Ako neko vec nije to postavio, bili bi vrlo korisno da to vidimo.

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Ljuba82 said:

E onda počneš da razmišljaš, sljuštili su 8.5 M u tim i ako je istina da Laza i Fića imaju platu zajedno oko 400, 500 K, zašto nije doveden vrhunski domaći plej za tu lovu? Pristali bi i Pefi, a možda i Jovke!

 

 

Stefan nece doci u Crvenu Zvezdu verovatno nikada jer, kako on kaze, ne zeli da ga neko proziva dok seta sa klincima zato sto nije dao 20 poena po mecu,a pogotovo ne zato sto se drznuo da trazi pare iz svog ugovora. U Zvezdi je, jebi ga, normalna pojava da se doceka kraj sezone sa relativno ozbiljnim dugovanjima. Jednostavno, njegova iskustva sa sistemom poslovanja nasih klubova su losa, sto licna, sto od ostalih kosarkasa. Ne zeli da se vraca u ta mesetarenja, a izmedju redova sam shvatio i da ne zeli da saradjuje sa Covicem. Bez direktnih reci, ali sve se vrti oko pritisaka, a svi znamo odakle krece ta struja u Crvenoj Zvezdi.

Sa druge strane, tih 400k je nize od onoga sto moze da dobije i sto je dobio.

Decko je Zvezdas, ali je realan.

Teo nece doci u Zvezdu dok je ovakav sistem, da ne kazem rukovodstvo. Tako da, vidimo se kada bude na tribinama sa klinkom u krilu.

 

Mnogo ce igraca tek odbijati da dodje u Zvezdu jer je ovo neprijatna sredina za igranje kosarke, gledajuci sve, a prvobitno stanje u klubu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

U jednom delicu utakmice smo videli pravi primer Braunovog kretanja. Nije rec o kretanju LB ili DB, vec smo videli haoticno kretanje cesticoidnog Filipa koji je kao muva bez glave lutao u odbrani. To je, cini mi se, prvi ili drugi napad koji smo branili sa njim u petorci. Ono je bilo zastrasujuce. Ako neko vec nije to postavio, bili bi vrlo korisno da to vidimo.

Bolje da ne vidimo.  😂

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Mairosu said:

utakmica i odlično spremljena, i gameplan odlično izvršen. zaista nemam šta da dodam, sve ste rekli.

Mene možda najviše i impresionirala podela minuta u 4/4, namerni downtime sa ulaskom Filipa, vraćanje Zoa na prvi jači fejl kad je Della Vale preskočio ovoga, zatim namenska izmena Jenkinsa da zatvori odbrana. Brzo je Šakota shvatio u kom zecu leži grm. A to je moguće i neki indikator u kom pravcu će se stvari dalje odvijati.

Derrick Brown koji leti iznad obruča je bojim se zauvek izgubljen ali totalno sam OK sa ovim Brownom koji stretchuje i igra pod košem na iskustvo i fazone. Pritom taj wingspan je uvek stavka u skoku.

 

Mislim da se on još nije pomirio sa tim. U neverici je gledao još nekoliko minuta posle one blokade, i onog promašenog putback-a. A slažem se sa tobom. I bez toga je klasa očigledna i ima mnogo toga da doprinese, ako se pravilno iskoristi.

 

7 hours ago, Hej Pavkov said:

 

Nikad Radonja ne bi imao ovakav tim jer on voli napadacki impotentne ekipe i igrace.

Bruka je na sta je spisako 24 miliona evra ove sezone zato ce i da dobije otkaz.

 

Urazumi se malo... Kakvih 24 miljona? Pa ova ekipa Bayerna po platama sigurno nije u Top 10 EL.

 

Da u ovom momentu igraju slabo, to stoji, ali nema nikakve potreba da prenaduvavaš činjenice da bi dokazao svoju poentu.

 

5 hours ago, Hej Pavkov said:

Spominje se Mike Green, mvp BCL pod Sakotom, jeftin, uklapa se, 1/2. Sutra bih ga potpisao.

fffff_0.jpg?format=1500w

 

On je beše Šakotino godište?

Edited by L' Imperatore
  • Like 6
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne bi me cudio Majk Grin. Taman izgovor tati. Evo vam plej, jel vidite na sta lici?!

I ovako je ovo godina kad tata puca u noge na svaka 2 dana, zacudjujuc je cak i ovakav rezultat u EL.

A sta je sve moglo pri normalnim okolnostima...

Edited by Vamos Laki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Surova realnost je to da mi nikako NECEMO MOCI da kompenzujemo svu stetu koju Filip prouzrokuje samim tim sto je u ekipi. Ako igra, zna se sta nas ceka. Ako ne igra, dolazi do pomeranja. Kada Lorenco obnevidi, pomeras Bilija ili Djenku i otimas od njih ono sto najbolje znaju i.mogu. Bili gubi energiju za bezanje iz bloka i sut, Djenka gubu snagu da pegla odbranu. 

Zalosno je sto je plafon ove ekipe stvarno visok a nece moci da se dostigne samo zato sto LB nema iole pristojnu zamenu.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Vredni mrav said:

Nama je za priključak neophodno da u naredna 2 meseca dignemo formu do maksimuma. Imamo sansu da posle PAO imamo skor 10-8. Za to je potrebno da igramo na mnogo vidlsokom nivou narednih mesec dana i da podignemo hajp. Idealno bi bilo da se taj plej dodje oko nove godine. Mada ja u to ne verujem. Nebojsa ne priznaje poraze. Veca je sansa da Sakota uspe da ishendluje Filipovu minutazu u EL sa Djenkom nego da se problem resi novim igracem.

PAO kod kuće je 5. februara, do tada ne možemo svakako imati skor 10-8, nije isti kalendar u drugom delu. Doduše ide nam na ruku raspored utakmica do tada: 

Baskonia D

CSKA  G

Oly D

Zenit G

Bayern D 

Asvel G

Žalgiris D 

Alba D 

Barca G 

Efes D 

Sem Barse i CSKA deluje da možemo da imamo dobre šanse u svim utakmicama. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Baron23 said:

Kakav Green, Čović je klasa za njega, čovek se raspadao protiv Mege, totalno fizički nespreman.

 

Pokusavam da zamislim igraca koji je slabiji od Gnoma.

 

Otprilike ima 167 cm, prevodi loptu preko pola za 20 sekundi i povremeno sutne na svoj kos ?

  • Like 7
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Pokusavam da zamislim igraca koji je slabiji od Gnoma.

 

Otprilike ima 167 cm, prevodi loptu preko pola za 20 sekundi i povremeno sutne na svoj kos ?

 

Ima 183 cm, baca loptu u protivnikove ruke u kontri, ili u najboljem slučaju u aut. Miljenović ga raznosi u duelu, kad uđe Talić igra Igokee se poboljša više nego kad uđe Braun umesto Čovića. 

 

Ima više kilograma viška nego Čović, ne ume ni da glumi da igra odbranu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Николица said:

Овај Кузмановић, човек је тежак дебил. Да ли је могуће колико је огрезао у том улизивању, не верујем.

Zašto se čudiš? Šta bi on drugo radio da nije "stručni konsultant" na SK? Čoveku je to u opisu posla! Neko izabere da rilja ouno radno vreme+prekovremeno, a neko izabere da viri iz anusa Legende. Svako živi sa svojim izborima!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

U jednom delicu utakmice smo videli pravi primer Braunovog kretanja. Nije rec o kretanju LB ili DB, vec smo videli haoticno kretanje cesticoidnog Filipa koji je kao muva bez glave lutao u odbrani. To je, cini mi se, prvi ili drugi napad koji smo branili sa njim u petorci. Ono je bilo zastrasujuce. Ako neko vec nije to postavio, bili bi vrlo korisno da to vidimo.

 

Tuznije nam je cak izgledao napad... mislim da nam je svaki trajao 20+ sekundi dok je cmar bio u igri

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Vamos Laki said:

Ne bi me cudio Majk Grin. Taman izgovor tati. Evo vam plej, jel vidite na sta lici?!

I ovako je ovo godina kad tata puca u noge na svaka 2 dana, zacudjujuc je cak i ovakav rezultat u EL.

A sta je sve moglo pri normalnim okolnostima...

 

Toga se i ja bojim, da ce dovesti nekog raspalog samo nama u inat.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, berti said:

Surova realnost je to da mi nikako NECEMO MOCI da kompenzujemo svu stetu koju Filip prouzrokuje samim tim sto je u ekipi. Ako igra, zna se sta nas ceka. Ako ne igra, dolazi do pomeranja. Kada Lorenco obnevidi, pomeras Bilija ili Djenku i otimas od njih ono sto najbolje znaju i.mogu. Bili gubi energiju za bezanje iz bloka i sut, Djenka gubu snagu da pegla odbranu. 

Zalosno je sto je plafon ove ekipe stvarno visok a nece moci da se dostigne samo zato sto LB nema iole pristojnu zamenu.

Berti, cuvaj zdravlje :classic_biggrin: Otici ce Filip jednog dana, valja i preziveti

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vepar said:

 

Tuznije nam je cak izgledao napad... mislim da nam je svaki trajao 20+ sekundi dok je cmar bio u igri

Svako njegovo besmisleno tapkanje lopte kroz noge je skala vise na meracu pritiska. Jbt, ne znam da me neko moze toliko da iznervira.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zizu said:

Berti, cuvaj zdravlje :classic_biggrin: Otici ce Filip jednog dana, valja i preziveti

Ima po Stvenu Kingu film Ponekad se vracaju, tako nekako. Ovaj se jednom vratio i nece nikuda vise. Taj bi i onu pecurku na horizontu preziveo.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...