Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, SunZero said:

pa ti onda gledaj, zvizdi i nerviraj se, ja cu da iskuliram dok govna odu

Opušteno brate. Tvoje legitimno pravo je da na svoj način izraziš nezadovoljstvo. Iskreno, voleo bih da mogu na isti način, ali ne mogu, jače je od mene.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, laki pepe said:

A koga smo doveli u zadnje vrijeme, a da se znalo i pricalo? I kao sad se prica o nekome. Kako da ne.

Edit. Mada sam malo splasnuo u zadnje vrijeme kad sam vidio koliko kuburi sa sutem.

 

Sve to stoji sto kazes, samo kazem bukvalno nema nikakvih naznaka da mi razmisljamo o njemu.

 

Kuburi sa sutem, ali je odlican asistent. U principu, nije to neki bogznakakav igrac, ali u odnosu na Ficka je Magic Johnson licno, a i nama ionako ne treba prvi vec beka ap plej.

 

Meni je ok resenje. Videcemo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, laki pepe said:

@Kankkunen

Ako je istina sto Edin i Kole malo malo u prenosu pomenu da je Primorska u finansijskim problemima mozda im iscupamo siske/a 😮 😄

Kad nema kiše dobar je i grad :classic_smile: mada, pre će biti da je jako loša situacija na tržištu igrača i trte mrte ... znaš kako ide ta priča.

Možda nas i obraduju, šta znam ... nije im verovati.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Steta sto Bosa Tanjevic nije dosao. Pa da cirkus bude makar kompletan.

Mesec dana gavrilo da bi dosao rahmetli Sakota.

Predodredjeno na fijasko. Nece ni Sakota dugo.

Moj predlog je da Nebojsa bude head coach. Isti sam predlog imao kad je Alimpije otisao. Ne postoji pozvanija osoba za to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki pepe said:

Ma ne mogu opet da se unosim u tu pricu. Ako bih u necemu vjerovao Sakoti to je da bi mogao da iskopa solidno rjesenje, da nam radi dobar posao.

Imao je on ranije dobrih Amera u ekipama gde je radio ... ostaje nam da čekamo, nema nam druge.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...