Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Hej Pavkov said:

 

Pa ne vidim svrhu sportskih novinara. Ako je cilj da prenesete izjavu nemorate da se cimate do Kine, live stream i mirna Bosna.

Meni je nerealno da niko ne sme da pita nista, prosto nemoguce, imamo Zeljka Pantica koji udara jako i to je to od novinara.

Za Saletovih give me five niko ne sme nista da ga pita.

Ispada da je teze biti sportski novinar nego politicki.

Oplakah 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam vise puta postove u stilu da pored Filipa ima i drugih stvari koje nisu dobre. Ne krijem da sam to i radio zato sto postaje dosadna jedna te ista prica i da se cesto od drveta ne vidi i suma.

 

Medjutim, nakon tatinog javnog proljeva mislim da nista nije bitno dok se ta stvar ne izvede na cistac. Nije znaci u pitanju sin nego tata. Vise nema dileme da ce da ide u inat svima. To je nabijanje rogova direktno u celo svima. I izgleda ide u smijeru da ne mari za posljedice. A kako to u ljubavi biva, kad jednom pukne nikad se vise ne popravi. A pukne li podrska publike dozivjece prozivke mnogo gore nego sto mu godinama priredjuju navijaci Partizana. 

 

Edited by laki pepe
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hej Pavkove... Nema potrebe za ovolikim stepenom paranoje bar na ovoj temi. Imaš zasebnu hard core opciju bez definisanih limita za skakanje na svaki post koji ne spominje Filipa. Ovde smo ipak svi naši i svi odgovori i pojedinačni stavovi se već nalaze na prethodnih stotinak stranica. Jasni smo poodavno.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, laki pepe said:

Pisao sam vise puta postove u stilu da pored Filipa ima i drugih stvari koje nisu dobre. Ne krijem da sam to i radio zato sto postsje dosadna jedna te ista prica i da se cesto od drveta ne vidi i suma.


Ja dođem ovde pročitati svašta pametno od svašta pametnih ljudi, i verovao bih nekako da smo dosad postigli konsenzusno stanje o partijama Filipa Čovića u dresu Crvene Zvezde. Sasvim je jasno da ekipa ima velike probleme na poziciji plejmejkera, probleme toliko velike da ih čak i šef struke vidi do te mere da šteluje rotacije na štetu tima i da prvi plej diše na škrge, i sve to usput. Al' kako odmiče sezona saznaćemo i da je Filip bio jedan od onih navijača što je uleteo protiv MASH-a da pravi sranje, i ko zna šta još. Naravno, karikiram, razumećete.

Uopšte nemam nikakav problem da kažem da FČ3 igra izrazito loše, mada zapravo, poslednja dva meča u ABA ligi nisu "loši" već su doslovno na ivici dekadencije. Ona sekvenca poteza u kojoj čovek poklanja loptu, pa daje trojku, pa daje trojku i pravi faul, pa maši prolaz, pa istrčava na odbranu šuta za tri u maniru ranjenog jelena koji je već ionako na samrti od starosti, pa zatim opet poklanja loptu na toliko pacerski način da se stvarno upitaš je li ovo čovek koji na CVu ima desetak godina profesionalne košarke, kakve god - ja ne pamtim da sam video takav raspon ludosti u tako kratkom vremenskom roku.

I sve to na stranu, Filipovo prisustvo, ili bolje reći odsustvo, ne može da sakrije činjenicu da nam marquee pojačanje ima kolena na kojima ne bi mogao da odradi điha, điha sa potomstvom, a ne da se pruži u skok po kojem ga pamtimo, i da mu šuterska mehanika toliko škripi da ja čujem sa televizora. Boriša i dalje ima probleme da ostane budan na utakmici, Faye iz prevelike želje radi stvari koje ne treba da radi a vidiš ga da mu se duša kida što ne stiže sve da pokrpi, a kako bi jebote, ima 35 godina. Imaš Billya kome su oči crvene od fejstajma sa ženom i klincem (karikiram), imaš Kuzmića koji je u rehabilitaciji uveo onaj poluhorog sa zadrškom a la Bobi koji ne ide nigde, ali opet, ne znam ni zašto se Kuzmiću daje ovoliko minuta čovek je jako rovit. Imaš u krajnjoj liniji i Gista čiji problem više deluje motivaciono i ne bih da ulazim jel' usko vezan za Filipa (jer prosto nemam informacije). Tako da, to je nekih, ne znam, milion i po evra mrtvog novca u budžetu. To je onako, prilično jebeno veliki problem.

A sve na kraju kreće od uprave, jer sad se ispostavlja da je tim prosto veteranski i da možda ne može kvalitetno da se regeneriše. Selekcija je natovarala pod košem, taj segment ne funkcioniše najbolje, ne funkcioniše zapravo ništa sem Zo Browna kome će sad Kina u CVju zapravo doći kao kvalitet a ne minus jer je u Kini, ispostaviće se, dobro naučio da gleda svoja posla i radi ono za šta je plaćen. I onda dolazimo do...

 

12 minutes ago, laki pepe said:

Medjutim, nakon tatinog javnog proljeva mislim da nista nije bitno dok se ta stvar ne izvede na cistac. Nije znaci u pitanju sin nego tata. Vise nema dileme da ce ide u inat svima. To je nabijanje rogova direktno u celo svima. I izgleda ide u smijeru da ne mari za posljedice. A kako to u ljubavi biva, kad jednom pukne nikad se vise ne popravi. A pukne li podrska publike dozivjece prozivke mnogo gore nego sto mu godinama priredjuju navijaci Partizana. 


...nečega gde će svi biti na gubitku. Al' eto, Kurganov citat iz prvog Highlandera, itd.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

- od 150 do 200 k eur bi bili troskovi tog dodatnog dana,

zanima me kojom se samo matematikom dodje do 200k za jedan dodatni dan/noc?

 

evo ja da pokusam:

- igrac, strucni stab, pratece osoblje i sudije...koliko je to - 50 ljudi ukupno?

- noc u hotelu 100-150e, puta 50 = 5-7,5k eur

- avionska karta u jednom pravcu ajde neka bude i 300-400e, puta 50 = max 20k jura

- ako su imali svoj charter onda je sigurno bio spreman da ih saceka uz neku doplatu...koja nije 150k evra da se razumemo

- treba jos i da jedu svi taj naredni dan, ali to nije vise od par soma

- sudijske takse za jos jedan dan...ovo nemam pojma koliko moze da bude?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knjizevnik_Laki said:

zanima me kojom se samo matematikom dodje do 200k za jedan dodatni dan/noc?

 

evo ja da pokusam:

- igrac, strucni stab, pratece osoblje i sudije...koliko je to - 50 ljudi ukupno?

- noc u hotelu 100-150e, puta 50 = 5-7,5k eur

- avionska karta u jednom pravcu ajde neka bude i 300-400e, puta 50 = max 20k jura

- ako su imali svoj charter onda je sigurno bio spreman da ih saceka uz neku doplatu...koja nije 150k evra da se razumemo

- treba jos i da jedu svi taj naredni dan, ali to nije vise od par soma

- sudijske takse za jos jedan dan...ovo nemam pojma koliko moze da bude?


Mislim da je taj penal formiran logikom "dovoljno je bezobrazno visoko da ti ne pada napamet da se baviš ovime".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knjizevnik_Laki said:

zanima me kojom se samo matematikom dodje do 200k za jedan dodatni dan/noc?

 

evo ja da pokusam:

- igrac, strucni stab, pratece osoblje i sudije...koliko je to - 50 ljudi ukupno?

- noc u hotelu 100-150e, puta 50 = 5-7,5k eur

- avionska karta u jednom pravcu ajde neka bude i 300-400e, puta 50 = max 20k jura

- ako su imali svoj charter onda je sigurno bio spreman da ih saceka uz neku doplatu...koja nije 150k evra da se razumemo

- treba jos i da jedu svi taj naredni dan, ali to nije vise od par soma

- sudijske takse za jos jedan dan...ovo nemam pojma koliko moze da bude?

Valensija nema svoj charter ali po pravilima EL si obavezan u ovakvim slucajevima da obezbedis charter ekipi.

Verovatno se mislilo i na pripadajucu kaznu.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

zanima me kojom se samo matematikom dodje do 200k za jedan dodatni dan/noc?

 

evo ja da pokusam:

- igrac, strucni stab, pratece osoblje i sudije...koliko je to - 50 ljudi ukupno?

- noc u hotelu 100-150e, puta 50 = 5-7,5k eur

- avionska karta u jednom pravcu ajde neka bude i 300-400e, puta 50 = max 20k jura

- ako su imali svoj charter onda je sigurno bio spreman da ih saceka uz neku doplatu...koja nije 150k evra da se razumemo

- treba jos i da jedu svi taj naredni dan, ali to nije vise od par soma

- sudijske takse za jos jedan dan...ovo nemam pojma koliko moze da bude?

Sama kazna + čarter leta na aerodromu (to nikako nije jeftino) + plaćanje opet cele organizacije (Pionir + eventim ljudi + obezbeđenje) + sva ta noćenja.

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

svaka polemika sa likovima koji ublazavaju filipovo i nebojsino sranje je samo gubljenje vremena. ko i zasto od njih to radi neka se oni sami preispitaju. jedna i jedina stvar je bitna u ovom trenutku za KKCZ a to je da filip ne bude deo ekipe i da se dovede drugi plej. posle toga nakon mesec dana neka se preispita svaki igrač kako i koliko igra. lično ne bih voleo da otpuste đenku, kuzmica, dobrića i simanu. 

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki perkos said:

lično ne bih voleo da otpuste đenku, kuzmica, dobrića i simanu. 


nijedan odavde mi ne deluje kao da je na shit listu. zapravo si nabrojao retka četiri srbina (hehe) na rosteru, to je materijal za neotpuštanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Mairosu

Sigurno se gomila zamjerki moze staviti na sportski dio, od selekcije do ppstavje igre, pa sve do individualne forme pojedinaca.

I sve da su stvari normalne treba jos jedno mjesec dana sacekati prije formiranja stava, da se vidi kako ce igraci reagovati na Sakotino mjesanje karata.

 

Ali, situacija nije normalna, jasno je to poslije te famozne konferencije. Ako je i postojao objektivan reper nema ga vise. Kao sto sam i ja ili ti na forumu trpili vise od drugih ovu apsurdnu situaciju, tako su i igraci sigurno razlicito reagovali na ovo. Neko je vjerovao da moze, neko je rekao sebi ja sam pro, dacu sve od sebe, neko se nije ni uzivio u pricu. Ali tenzija raste i bice sve veca. Vjerujuci ce da se zamisle, nekima sigurno i gori pod nogama, neki ce traziti protekciju kod menadzera. Bottom line, tesko ce ovo moci na dobro da izadje. I ne treba da izadje. Do sada je glavom platio trener, muceni Gavrilo je vo vjeke vjekova zacementirao svoju poziciju pomocnog trenera ovde ili negdje drugo, Sakota se prihvatio teska posla. Bojim se da ce stradati i neko od igraca koji imaju ime i prezime u Evropi dok se i ako desi ocigledno. A publiku da ne pominjem ponovo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Ali, situacija nije normalna, jasno je to poslije te famozne konferencije. Ako je i postojao objektivan reper nema ga vise. Kao sto sam i ja ili ti na forumu trpili vise od drugih ovu apsurdnu situaciju, tako su i igraci sigurno razlicito reagovali na ovo. Neko je vjerovao da moze, neko je rekao sebi ja sam pro, dacu sve od sebe, neko se nije ni uzivio u pricu. Ali tenzija raste i bice sve veca. Vjerujuci ce da se zamisle, nekima sigurno i gori pod nogama, neki ce traziti protekciju kod menadzera. Bottom line, tesko ce ovo moci na dobro da izadje. I ne treba da izadje. Do sada je glavom platio trener, muceni Gavrilo je vo vjeke vjekova zacementirao svoju poziciju pomocnog trenera ovde ili negdje drugo, Sakota se prihvatio teska posla. Bojim se da ce stradati i neko od igraca koji imaju ime i prezime u Evropi dok se i ako desi ocigledno. A publiku da ne pominjem ponovo.


Sve tačno, i sve apsolutno stoji. A tenzija raste iz sata u sat, nije čak ni pitanje nedelja više. I neće biti lepo.

Dotle jebiga, gledamo košarku. A i posle. :D

Link to comment
Share on other sites

Sportskim novinarima, gledaocima, trenerima i svim ostalim je trebalo da prodje evo dve godine da kazu da Filip nije za Zvezdu. Stvarno neverovatno. Mene cudi da jedna ljudska velicina kao Nebojsha Covic vise ne daje sansu mladima kako on voli da se hvali. Vec uzme sina od 30godina i kako oni kazu sa sajta Crvene Zvezde celih 180cm.

 

Ljudi su ocekivali da ce on braniti, asistirati, da ce  mu sudije u EL svirati svaki mrki pogled kao u ABA ligi. Stvarno neverovatno ljudi. Svako ko uzima pare od kosarke na bilo koji nacin a to je mislio, treba da sav zaradjen novac posalje   za kampanju sns, bice pametnije nego  da je razmisljao  o Filipu kao legit back up opciji 😁

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

@Mairosu kakva je to lekarska komisija od koje je derik braun dobio zeleno svetlo da se sa njim potpise ugovor?

ili je on stvarno potpisan za jako male pare po principu ko reskira profitira ili ......

 

nemam detalje ugovora, možda @Šarac zna nešto.

meni se čini da nije bio neki preveliki red čekanja za njega doduše.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze niko da dobije otkaz pre Sina, to je toliko jasno.

Ja licno da sam Beron, Faje, Dobric... i da Gist i Derik dobiju otkaz, momentalno bih posao s njima.

Svaka cast Nebojsi Covicu kako je razlupao 9 miliona evra poreskih obveznika.

Sujeta veca od Sase i Sase.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Mairosu said:

 

nemam detalje ugovora, možda @Šarac zna nešto.

meni se čini da nije bio neki preveliki red čekanja za njega doduše.

Ne bih da iznosim takve stvari iskreno dok je jos nas clan.

Mislim da mu se daje sansa da nas uveri da moze da bude pojacanje,  s obzirom da je na testovima bio najspremniji igrac, i da je prve pripremne utakmice odigrao na visokom nivou i bio najbolji igrac, u Atini je obnovio povredu, tj oticanje kolena. Onda se islo na obavezno mirovanje, pa to nije dalo rezultate, pa onda i na neku intervenicju maticnim celijama, pa sada da li moze on da povrati prvo fizicku snagu iz razloga sto je mesec dana propustio treninga.

 

Da zakljucim, vece su sanse da nece uspeti i da ce se verovatno sporazumno razici, mada svi imaju reci hvale za njega i da on vrlo dobro shvata situaciju, ali ako ne bude moglo nista na siliu se nece raditi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, red_white said:

Ajde leba ti ne paranoisi. Juce je Lorenco igrao 28 minuta. Jel igrao pik sa Gistom? Jel Covic kriv sto Braun ne igra pik sa Gistom? Mogao je 40 minuta da igra ne bih video Gista iz Panatinaikosa. Nije Covic igrao drugo poluvrijeme protiv Valensije pa jel umalo ne prosusmo 10 razlike? Jel igran pik sa Gistom? Jel Gist silovao sa posta i imao nekih 20% iz igre i umalo zbog tih bravura ne izgubismo mec? On bez pleja koji ce da ga spaja sa kosem cini vise stete nego koristi jer hoce na silu da dodje do ucinka. U ovom rosteru on ke nepotreban. 

A debeli? On nije nepotreban..? Ili treba prema njemu da se sklapa roster...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hej Pavkov said:

 

Pa ne vidim svrhu sportskih novinara. Ako je cilj da prenesete izjavu nemorate da se cimate do Kine, live stream i mirna Bosna.

Meni je nerealno da niko ne sme da pita nista, prosto nemoguce, imamo Zeljka Pantica koji udara jako i to je to od novinara.

Za Saletovih give me five niko ne sme nista da ga pita.

Ispada da je teze biti sportski novinar nego politicki.

 

Meni je bas ovo znak da smo otisli u k kada se.doticni i kolega mu koji botuje za kk nazivaju novinarima.

Jos mi je vise neverovatno kada se oni navode kao primer "pravog novinara"...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...